Recenze péče o pleť Geologie: Přehled 6 nejlepších produktů péče o pleť od společnosti Geologie– Zdravaplet, váš blog o přírodní kosmetice

Pokud čtete tento článek, jste na správném místě, abyste se dozvěděli o Recenze péče o pleť Geologie: Přehled 6 nejlepších produktů péče o pleť od společnosti Geologie

.

Po mnoho let se většina mužů starala jen o hrstku produktů osobní péče: dobrý krém na holení, slušný šampon a deodorant, který funguje.

V poslední době se stále více mužů začíná zajímat o péči o svoji pleť, ať už jde o odstraňování akné, předcházení známkám stárnutí nebo o redukci výskytu tmavých, oteklých očí.

Ale žádní dva muži nejsou stejní a ani jejich potřeba péče o pleť není stejná. A to byla inspirace pro Geologie, linii péče o pleť pro muže, kterou založili Nick Allen a Dave Skaff – přátelé a inovátoři se společnou vizí vytvořit pro muže tu nejlepší péči o pleť.

Geologie nabízí nejen kompletní řadu produktů péče o pleť, ale také vás vyzývá, abyste začali s diagnostickým testem, aby tým dermatologů mohl navrhnout diagram přesně pro vás.

V této recenzi Geologie Skincare vám poskytneme veškeré podrobnosti o této značce a jejích produktech, včetně klíčových složek a výzkumu, který podporuje (nebo nepodporuje) jejich použití v péči o pleť.

Stejně jako všechny naše recenze v The Derm Recenze i my budeme sdílet úryvky recenzí Geologie Skincare od skutečných zákazníků, abyste viděli, co si o těchto produktech skutečně myslí.

Jak funguje péče o pleť Geologie?

Začít s Geologie je jednoduché: začnete vyplněním diagnostického kvízu značky, který vám položí dotazy týkající se kožních problémů, typu pleti, vaší aktuální rutiny péče o pleť a dalších. Máte také možnost nahrát fotografii, která pomůže týmu přizpůsobit vaše schéma.

Po odeslání vašich odpovědí stačí jen chvíli počkat, než budou vaše odpovědi analyzovány. Potom dostanete režim, který je pro vás doporučen na základě vašeho typu pleti a cílů.

Po zakoupení schématu je to! Vaše produkty budou odeslány k vám domů a můžete si je bez rizika vyzkoušet po dobu 30 dnů.

Jakých je 6 nejlepších produktů péče o pleť Geologie?

V době psaní této recenze společnost Geologie Skincare nabízí čtyři kategorie produktů: čistící prostředky, zvlhčovače, oční krémy a opalovací krémy.

Pokud jste nováčkem v péči o pleť a nevíte, jaký je rozdíl mezi kyselinou salicylovou a kyselinou hyaluronovou, pravděpodobně bude nejlépe začít s diagnostickým kvízem značky pro odborníky, kteří vám pomohou.

Pokud však chcete vědět pouze o nejlepších produktech péče o pleť Geologie, pokračujte ve čtení našeho přehledu 6 nejlepších:

Geologie exfoliační čistící gel

Určitě jste již opakovaně slyšeli, že peeling je klíčem k čištění pleti, ale možná se ptáte, jaké složky je nejlépe udělat peelingem, aniž byste pleť vysušili nebo odstranili.

Některé produkty obsahují fyzické peelingy – například drcené skořápky vlašských ořechů a prášek z meruňkových jader – k odstranění odumřelých kožních buněk. Většina odborníků na péči o pleť však doporučuje používání chemických exfoliantů, jako je beta hydroxy kyselina salicylová (BHA).

Kyselina salicylová je hlavní složkou Geologie Exfoliating Cleanser. Funguje tak, že odlupuje výstelku pórů, čímž se uvolňují ucpané nečistoty a maz. Má také schopnost rozpouštět keratin, protein, který funguje jako „lepidlo“, které drží pohromadě odumřelé kožní buňky ve stratum corneum. To je účinné, protože odumřelé kožní buňky se mohou hromadit na povrchu pokožky, zanechávají ji matnou a možná i ucpávají póry.

Jako většina čisticích prostředků obsahuje i tento vzorec povrchově aktivní látky jako klíčové složky, jako je kokamidopropylbetain a kokosový glukosid.

Molekula povrchově aktivní látky má jeden hydrofilní (přitahovaný k vodě) konec a jeden lipofilní (přitahovaný k oleji) konec. To umožňuje povrchově aktivním látkám přilákat a suspendovat oleje, špínu a jiné nečistoty, které se nahromadily na pokožce, a smýt je, přičemž pokožka zůstane čistá.

Sečteno a podtrženo: Tento čistící přípravek Geologie exfoliuje pokožku kyselinou salicylovou a odstraňuje přebytečný maz a nečistoty díky povrchově aktivním látkám.

Hydratační hydrogel Geologie Active Recovery

Tento hydratační krém Geologie má hedvábně jemnou, super lehkou texturu, která je skvělá při aplikaci – nikdy není těžký ani mastný.

Vzorec obsahuje některé z našich oblíbených složek péče o pleť, včetně 3% niacinamidu, 2% skvalánu, 1% kyseliny hyaluronové a 0,05% alantoinu.

Podle publikace v Journal of Clinical and Aesthetic Dermatology je niacinamid skutečně multitasking a bylo prokázáno, že opravuje kožní bariéru a zlepšuje hydrataci pokožky a snižuje záněty, skvrny, skvrny, akné a vrásky.

Squalane je super lehký, nemastný a rychle proniká do pokožky, přičemž zanechává pokožku okamžitě jemnou a hydratovanou.

Kyselina hyaluronová je jako magnet na vlhkost, vtahuje vlhkost hluboko do pokožky a drží ji tam, čímž udržuje pokožku hydratovanou.

Alantoin je velmi jemná a účinná hydratační složka. Alantoin je také keratolytické činidlo, což znamená, že má schopnost vyhlazovat pokožku odlupováním svrchní vrstvy odumřelých kožních buněk.

Sečteno a podtrženo: Hydro-Gel Moisturizer Active Recovery je dobře zaoblená receptura s klíčovými složkami, jako je niacinamid, skvalán, kyselina hyaluronová a alantoin, které hydratují, zklidňují a rozjasňují pokožku.

Noční krém Geologie Retinol

Noční krém Geologie Retinol je dostupný ve třech silách: 0,05%, 0,2% a 0,3%.

Pokud jste nikdy dříve retinol nepoužívali, je nejlepší začít s 0,05% silou a postupně se zvyšovat, abyste předešli vedlejším účinkům, jako je suchost a odlupování.

Nenechte se však těmito vedlejšími účinky odradit od užívání retinolového krému, neboť tato superhvězdná složka nabízí řadu výhod.

Při absorpci přes kůži se retinol přemění na aktivní formu kyseliny retinové. Kyselina retinová působí hluboko v kůži, kde zvyšuje syntézu kolagenu, zvyšuje elasticitu a opravuje pojivovou tkáň, čímž snižuje známky stárnutí (jako jsou jemné linky a vrásky)

Retinol také zvyšuje buněčný obrat, což pomáhá předcházet ucpávání pórů, minimalizuje výskyt rozšířených pórů a podporuje hladší a zdravější pokožku.

Kromě toho značka dělá skvělou práci tím, že obsahuje uklidňující a zvlhčující složky, jako je niacinamid a kyselina hyaluronová, které pomáhají předcházet suchu a podráždění.

Sečteno a podtrženo: Noční krém Geologie Retinol nejenže opravuje jemné linky a vrásky, ale zaměřuje se i na velké póry, nerovnoměrnou strukturu pleti, skvrny a akné.

Geologie Dark-Puffy Eye Cream

V ta rána, kdy káva prostě nestačí, může tento oční krém Geologie probudit unavené oči.

Bohatý oční krém poskytuje směs kyseliny kojové, peptidů, antioxidantů, kofeinu, niacinamidu a kyseliny hyaluronové.

Kyselina kojová pomáhá zesvětlit pokožku inhibicí tyrozinázy, klíčového enzymu podílejícího se na syntéze melaninu, pigmentu, který dodává pokožce barvu.

Kofein se běžně používá v produktech péče o oči pro svoji schopnost stimulovat krevní oběh, čímž vyplňuje pokožku a také snižuje výskyt tmavých kruhů.

Nakonec, peptidy v očním krému pomáhají tónovat pokožku stimulací tvorby nového kolagenu, zatímco niacinamid rozjasňuje oční okolí a kyselina hyaluronová zvyšuje hydrataci pokožky.

Sečteno a podtrženo: Geologie Dark & ​​Puffy Under Eye Cream obsahuje složky, které hydratují, čistí a zpevňují pokožku kolem očí.

Geologie oční krém proti vráskám

Tento oční krém Geologie kombinuje v jednom složení dvě nejlepší složky péče o pleť proti stárnutí – retinol a peptidy.

O výhodách retinolu už víte, pojďme si tedy říci o výhodách peptidů v tomto očním krému.

Jedním z peptidů je Argirelin, také známý jako Acetyl-8 hexapeptid. Funguje tak, že omezuje schopnost neurotransmiterů aktivovat pohyb obličejových svalů, například při formování výrazy obličeje, jako je úsměv nebo zamračení. Inhibicí nervů, které způsobují kontrakci obličejových svalů, se redukuje jemná mimika a vrásky se pak redukují.

Kromě toho máme rádi, že oční krém obsahuje změkčující látky na změkčení pokožky, jako je bambucké máslo a kokosový olej, jakož i hydratační přísady, jako jsou kokosové alkany a glycerin.

Sečteno a podtrženo: Retinol a peptidy se používají v tomto bohatém očním krému ke snížení výskytu jemných linek a vrásek.

Geologie opalovací krém se širokým spektrem SPF 30

Možná víte, že každodenní nošení opalovacího krému je jednou z nejlepších věcí, které můžete udělat, abyste zabránili známkám stárnutí, jako jsou vrásky a tmavé skvrny, ale najít dobrý opalovací krém může být obtížné.

Některé opalovací krémy vám mohou ucpat póry a způsobit vyrážky, zatímco jiné zanechají na tváři mastný nepořádek. A nezačínejte ani s opalovacím krémem, díky kterému budete vypadat jako duch kvůli bílému odlitku!

Pokud se vám tato situace zdá příliš povědomá, tento opalovací krém Geologie může být pro vás dobrou volbou. Je super lehký, bez tuku, bez zápachu, na pokožce neviditelný a matný.

Nejdůležitější je, že poskytuje široké spektrum SPF 30 s kombinací minerálních a chemických opalovacích krémů, které poskytují maximální ochranu před UVA a UVB paprsky.

Sečteno a podtrženo: Lehký opalovací krém, který poskytuje široké spektrum ochrany SPF 30 bez zanechání jakýchkoli mastných zbytků nebo bílého odlitku.

Jaké jsou klíčové složky produktů péče o pleť Geologie?

Namísto začlenění módních ingrediencí se Geologie zaměřuje na používání ingrediencí, které jsou skutečně klinicky ověřeny, jako například:

 • Kyselina hyaluronová
 • Kyselina kojová
 • Niacinamid
 • Peptidy
 • Retinol
 • Kyselina salicylová
 • Vitamin C
 • vitamín E

Všechny tyto složky byly přezkoumány, aby se prokázaly jejich výhody při aplikaci na pokožku.

Značka kombinuje tyto složky s množstvím uklidňujících rostlinných látek, jako je aloe a skvalán, jakož i bezpečných syntetických látek, jako jsou silikony a zvlhčovadla.

Kolik stojí produkty péče o pleť Geologie?

Produkty péče o pleť Geologie jsou cenově dostupné ve střední třídě; nejsou levné ale směšné drahé. Například noční krém Geologie Retinol stojí 55 USD za 50 ml (1,69 oz), zatímco hydrogel Active Recovery stojí 45 USD za 75 ml (2,54 oz).

Kde koupit produkty péče o pleť Geologie?

Produkty péče o pleť Geologie se prodávají na webové stránce značky i na Amazonu.

Jaká je politika vrácení péče o pleť Geologie?

Zásady vrácení péče o pleť Geologie uvádějí:

„Pokud nejste spokojeni s 30denní zkušební sadou do 14 dnů od jejího přijetí, jednoduše pošlete e-mail na [email protected] a my se o vás postaráme. Můžeme požádat o vrácení nepoužitého produktu ke zpracování vrácení peněz.“

„Při 90denních plánech předplatného a jednorázových objednávkách nabízíme možnost vrácení peněz během prvních 14 dnů od přijetí vašeho balíčku, po odečtení nákladů na zpáteční dopravu. Produkt musí být nepoužitý, zabalený, pokud možno neotevřený, a musí být vrácen pomocí návratového štítku vygenerovaného prostřednictvím naší samoobslužné platformy pro vrácení zboží.“

Jsou produkty péče o pleť Geologie bez krutosti?

Ano, Geologie Skincare je bez krutosti.

Je péče o pleť Geologie veganská?

Ano, Geologie Skincare je veganská (bez živočišných vedlejších produktů).

Recenze produktů péče o pleť Geologie

Recenze na Geologie Skincare na stránce značky jsou obecně velmi pozitivní. Produkt s největším počtem recenzí je Geologie Exfoliating Cleanser, který po více než 1000 zákaznických hodnoceních získal průměrné hodnocení 4,9 z 5 hvězdiček.

Pozitivní recenze geologie na Exfoliating Cleanser uvádějí, že je příjemný na dotek, snadno se používá a zanechává pokožku svěží a čistou.

Například jedna recenze říká: „Čistící prostředek na obličej je pěkný a lehký. Zajde to trochu daleko a zanechá mou tvář čistou a svěží“.

Jiná recenze říká: „Je to velmi příjemný a snadno použitelný čistící prostředek s poměrně tlumenou vůní levandule. Zvykl jsem si oplachovat a čistit tvář jen odpoledne, ale moc se mi líbí svěží dotek tohoto exfoliačního čistícího přípravku ráno před nanesením ranního krému.“

Existuje však několik negativních recenzí na Geologie Exfoliating Cleanser. Některé z těchto recenzí jsou od zákazníků, kteří zaznamenali vedlejší účinky, jako je suchost a podráždění pokožky. Mnohé recenze zmiňují, že balení tohoto čističe je velmi nekvalitní.

Jedna recenze například říká: „Na začátku jsem zanechal vysokou recenzi, protože se mi tyto produkty opravdu líbí, ale dokud neopraví obal, jsou vlastně zbytečné. Prakticky ve všech lahvích je chyba v láhvi na mytí obličeje, ale pouze když je namočíte, kde se voda dostane do pumpy, rezaví a vytváří hnědou tekutinu, která stříká všude a nakonec se stane zbytečnou.

Další negativní recenze říká: „Mám smíšenou pleť a velmi mi vysušila tvář. Líbí se mi to až po hromadný peeling. Musela jsem ho přestat používat a moje pleť byla lepší než kdykoli předtím.

Náš verdikt

Celkově věříme, že produkty Geologie Skincare jsou dobře formulovány a tuto značku doporučujeme mužům, kteří hledají jednoduché a účinné produkty péče o pleť.

Pros

 • Přípravky obsahují složky založené na důkazech (tj. niacinamid, kyselina salicylová, kyselina hyaluronová, retinol atd.)
 • Geologie Skincare je bez krutosti
 • Spousta pozitivních recenzí Geologie Skincare

Zápory

 • Některé recenze Geologie Skincare uvádějí chyby v balení

Jaké jsou alternativy produktů péče o pleť Geologie?

Formulyst je jednou ze značek, kterou doporučujeme, pokud hledáte produkty péče o pleť, které dokážou řešit příznaky stárnutí. Formulyst maximalizuje použití účinných složek a minimalizuje použití povrchových složek, výsledkem čehož jsou klinicky pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou, mladší vypadající pleť.

Jedním příkladem je Formulyst Ideal State Moisturizer, výživný krém na obličej, který byl vyvinut s ohledem na citlivou zralou pleť. Výkonné komplexy obsahující peptidy, vitamín A a ceramidy způsobují, že pokožka vypadá pevněji a napjatěji, redukuje jemné linky a vrásky. Kelp Neptun, konopný olej, kyselina hyaluronová, bambucké máslo a vitamín E poskytují hloubkovou úroveň hydratace. Houba Reishi, extrakt ze ženšenu, extrakt ze švestky Kakadu a Gotu Kola mají adaptogenní a antioxidační vlastnosti, které pomáhají bojovat proti environmentálnímu stresu a podporují jasnější a rovnoměrnější pleť.

Další značkou, která vyvažuje sílu rostlin se špičkovou vědou, je Carrot & Stick. Carrot & Stick je dobrá nejen pro vaši pokožku, ale také pro životní prostředí, protože složení neobsahuje škodlivé chemikálie, které se běžně vyskytují v produktech péče o pleť.

Napsat komentář