Recenze péče o pleť Covey: Přehled 10 nejlepších produktů péče o pleť od Covey– Každodenní péče o vaši pokožku a vlasy

Vítám vás na našich webových stránkách, jsem ráda, že se se mnou chcete dozvědět o Recenze péče o pleť Covey: Přehled 10 nejlepších produktů péče o pleť od Covey

.

Stejně jako mnohé značky péče o pleť, i zakladatelé Covey Skincare – supermodelka Emily DiDonato a ředitelka společnosti Google Christina Uribe – byli inspirováni k vytvoření vlastní řady produktů kvůli nedostatku čistých a účinných produktů na trhu. Posláním této značky je vytvářet jen potřebné produkty, které podpoří vaši pokožku a budou spolu fungovat v harmonii.

Podle rozhovoru s Byrdiem, DiDonato a Uribe byli schopni identifikovat nejdůležitější kroky v rutině péče o pleť s pomocí Dr. Julie Russak, značkové konzultační dermatoložky. Dr. Russak byl také schopen pomoci duu vybrat nejúčinnější složky, které pomáhají chránit a opravovat kůži.

V této recenzi péče o pleť Covey pokryjeme podrobnosti o produktu, klíčové složky, výzkum, který podporuje (nebo nepodporuje) tyto složky a další. Budeme také sdílet některé recenze Covey Skincare, abyste si mohli udělat představu o tom, co si zákazníci o těchto produktech skutečně myslí.

Jaké jsou nejlepší produkty péče o pleť Covey?

V době psaní této recenze značka Covey Skincare nabízí pouze tři produkty: čistící prostředek, sérum a hydratační krém. Zde jsou všechny informace, které potřebujete vědět o těchto třech produktech Covey:

Čistič Covey

 • Jemný denní čistící prostředek na obličej, o kterém se říká, že snadno odstraňuje nečistoty a voděodolný make-up bez poškrábání nebo podráždění pokožky
 • Klíčovými ingrediencemi jsou babassu Olejpovrchově aktivní látky, glykolipidy a šťávu z listů aloe
 • Bez zápachu

Covey sérum s vitamínem C.

 • Pleťové sérum s vitamínem C, které obsahuje stabilizovanou formu vitamínu C – THD askorbát – v koncentraci 15%
 • Mezi další klíčové složky patří triglycerid kyseliny kaprylové / kaprinové, extrakt z květů jasmínu, extrakt z květů levandule a extrakt z hroznových jadérek
 • Bez zápachu

Covey zvlhčovač vzduchu

 • Denní hydratační krém na obličej, který lze použít ráno i večer
 • Utěsňuje sérum vitamínu C, aby jeho účinné složky mohly proniknout hlouběji, poskytující dlouhotrvající hydrataci a zdravou kožní bariéru
 • Klíčové složky zahrnují glycerin, triglycerid kyseliny kaprylové / kaprinové, skvalán, šťávu z listů aloe, extrakt z listů zeleného čaje, bisabolol a kofein
 • Bez zápachu

Jaké jsou klíčové složky produktů péče o pleť Covey?

Namísto použití pouze jedné klíčové složky v celé produktové řadě, jak to dělají některé značky, Covey formuloval své produkty tak, aby obsahovaly jedinečné klíčové složky.

Například čistící prostředek Covey obsahuje vysokou koncentraci babasového oleje, oleje rostlinného původu, který je bohatý na nasycené mastné kyseliny stejně jako kokosový olej. Babassu olej (nebo jakýkoli jiný olej) použitý ve vašem prostředku na mytí nádobí pomůže odstranit mastný make-up a kožní maz díky chemickému principu zvanému „jak se rozpouští jako“. Oleje v podstatě rozpouštějí jiné materiály s podobnou chemickou strukturou.

Již víte, že Covey Vitamin C Serum obsahuje stabilní, v tucích rozpustný derivát vitamínu C tetrahexyldecyl askorbát (THD). Proč tedy používat tuto formu namísto čistého vitamínu C (kyseliny askorbové) nebo jiného derivátu vitamínu C? Věří se, že tato forma vitamínu C může proniknout kůží lépe než ostatní ve vodě rozpustné formy, protože jeho složka mastných kyselin napomáhá pronikání.

Po absorpci kůží se askorbát THD přemění na kyselinu askorbovou (aktivní forma vitaminu C). Kyselina askorbová je silný antioxidant, působí jako koenzym pro enzymy, na kterých se podílí kolagen syntézu a inhibuje syntézu melaninu. Podle Indický online časopis dermatologie, klinické studie ukázaly, že lokální aplikace vitaminu C zvyšuje produkci kolagenu v kůži mladého i starého člověka. Díky těmto účinkům je vitamín C schopen zlepšit zářivost a texturu pokožky a zároveň snížit viditelnost jemných linek, vrásek a vrásek.

Jednou z klíčových složek hydratačního krému Covey je skvalán, typ změkčovadla. Skvalán se vyrábí hydrogenací skvalenu (pozn. e). Skvalen se přirozeně vyskytuje v lipidové bariéře kůže lidí a zvířat. Je produkován mazovými žlázami pokožky a hraje důležitou roli při hydrataci a ochraně pokožky. Produkované množství a zadržované v pokožce se však časem sníží. Vrchol dosahuje u teenagerů a poté začíná klesat ve věku 20 let, přičemž pokožka zůstává drsná, suchá a citlivá.

Podle publikace v časopise Pokroky ve výzkumu potravin a výživyprotirakovinné, antioxidační, detoxikační, zvlhčující a změkčující účinky skvalenu i skvalenu byly popsány na zvířecích modelech iv prostředí in vitro.

Jelikož skvalen je velmi nestabilní, značky péče o pleť používají skvalán, protože jde o nasycený a stabilní uhlovodík, který napodobuje skvalen. Skvalán pomáhá doplňovat lipidovou bariéru pokožky, čímž podporuje zdravější a hladší pokožku.

Další složky, které se nacházejí v produktech péče o pleť Covey, jsou změkčovadla, zvlhčovadla, antioxidanty a různé rostlinné extrakty. Všechny produkty péče o pleť Covey jsou navíc bez parfemace.

Kde koupit produkty péče o pleť Covey?

Produkty péče o pleť Covey se prodávají výhradně na webové stránce značky.

Kolik stojí péče o pleť Covey?

Čistící prostředek Covey stojí 29 dolarů, sérum Covey 59 dolarů a hydratační krém Covey 49 dolarů. Pokud si tyto produkty koupíte spolu jako součást Coveyho rutiny, můžete ušetřit 15 dolarů.

Jaké jsou zásady návratu Coveyho péče o pleť?

V současnosti Covey nenabízí vrácení peněz ani výměnu.

Jsou produkty péče o pleť Covey bez krutosti?

Ano, Covey Skincare je bez krutosti.

Recenze produktů péče o pleť Covey

Recenze Covey Skincare na stránce značky jsou obecně velmi pozitivní a především všechny 5hvězdičkové recenze. V současnosti však není mnoho zákaznických recenzí (méně než 30 na každý produkt).

Recenze Covey Skincare na Cleanser uvádějí, že je jemný a účinný i při odstraňování očního make-upu.

Jedna recenze například říká: „Skutečně šetrné k vašim očím a přesto dokážete odstranit VŠECHNY váš make-up. Zanechává pocit úžasné pokožky!“

Recenze Covey Skincare’s Vitamin C Serum uvádějí, že pomáhá zesvětlit pokožku, aniž by způsoboval pocit pálení nebo podráždění, jak to dokážou některá séra s vitamínem C.

Například jedna recenze říká: „Mám poměrně citlivou pokožku, takže péče o pleť s vitamínem C a já jsme měli komplikovaný vztah – až dosud. Toto sérum je účinné, nepálí pokožku ani nezpůsobuje jiné problémy. Naštěstí zde také necítíte vůni vitamínu C, na kterou jste zvyklí. Moje pleť je jasnější než kdykoli předtím. Miluji to!“

Recenze zvlhčovačů Covey Skincare uvádějí, jak rychle se vstřebává do pokožky a zanechává ji hladkou a zvlhčenou bez zanechání mastného pocitu na pokožce.

Jedna recenze například říká: „Miluji tento hydratační krém. Miluji to! Má jemnou texturu, dobře se vstřebává a zanechává moji pokožku jemnou, zářivou a důkladně hydratovanou. Dobře se hodí pod make-up a nežmolkuje se mi pod vodou. Co víc si můžu přát?

Náš verdikt

Celkově věříme, že produkty péče o pleť Covey jsou dobře formulovány se složkami založenými na důkazech.

Pros

 • Produkty obsahují složky založené na důkazech (vitamín C, skvalán, změkčovadla atd.)
 • Všechny produkty jsou bez zápachu
 • Spousta pozitivních recenzí Coveyho
 • Covey Skincare je bez krutosti

Zápory

 • Průměrná cena (např. 122 USD za postup Covey)

Jaké jsou alternativy produktů péče o pleť Covey?

Formulyst je jednou ze značek, kterou doporučujeme, pokud hledáte produkty péče o pleť, které dokážou řešit příznaky stárnutí. Formulyst maximalizuje využití účinných složek a minimalizuje použití těchto povrchových látek, výsledkem čehož jsou klinicky pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou, mladší vypadající pleť.

Například aktivní sérum Formulyst obsahuje antioxidanty vitamin C, vitamin E a kyselinu ferulovou, jakož i vitaminy skupiny B, pantenol a niacinamid. Je to opravdu víceúčelové sérum, které vaší pleti dodá silnou dávku antioxidantů, které ji ochrání před škodlivými environmentálními faktory, které způsobují její stárnutí.

Další značkou, která vyvažuje sílu rostlin se špičkovou vědou, je Carrot & Stick. Mrkev a tyčinka jsou dobré nejen pro vaši pokožku, ale také pro životní prostředí, protože receptury obcházejí škodlivé chemikálie, které se běžně vyskytují v produktech péče o pleť.

Bibliografie:
Indian Dermatol Online J. Dub-Jun; 4(2): 143-146.
Adv Food Nutr Res ; 65: 223-33.

Napsat komentář