Recenze organické péče o pleť Eminence: Přehled 10 nejlepších organických produktů péče o pleť od Eminence– tvůj kosmetický blog

V tomto článku vám povíme některé informace týkající se Recenze organické péče o pleť Eminence: Přehled 10 nejlepších organických produktů péče o pleť od Eminence

.

Zatímco popularita organických a přírodních produktů péče o pleť v posledních letech vzrostla, většina složek v těchto produktech není novinkou. Například staří Řekové a Egypťané používali olivový olej na pokožku jako zvlhčovač a ve středověku se na čištění pleti používala okurka a rozmarýn. Toto jsou běžné složky, které lze nalézt v mnoha přírodních kosmetických produktech.

Jednou ze značek, která zašla ještě o krok dále, je Eminence Organic Skin Care. Spolupracují s farmáři v Maďarsku a po celém světě na vytváření přírodních, organických produktů péče o pleť s poměrně širokým spektrem klíčových složek. Tyto složky dokonce zahrnují méně známé rostlinné látky, jako je mangostan, sněhová houba, reveň a červený jetel, abychom jmenovali alespoň některé.

Kromě toho se produkty Eminence Organic Skin Care vyrábějí ručně bez jakýchkoli velkých procesů zahřívání nebo hydrogenace, které mohou ovlivnit obsah živin a účinnost přírodních složek. Značka dokonce používá ingredience v jejich přírodní formě, včetně skutečných semen, dužniny a slupek, aby dodala regenerační a léčivé síly, které dokáže vyprodukovat pouze příroda.

Je samozřejmé, že Eminence Organic Skin Care posouvá přirozenou péči o pleť na vyšší úroveň. Ale skutečná otázka zní: přinášejí tyto produkty výsledky? Abychom odpověděli na tuto otázku, budeme muset jít do detailů receptury, včetně klíčových složek Eminence Organic Skin Care Products a výzkumu, který podporuje (nebo nepodporuje) jejich použití v péči o pleť. Budeme také sdílet některé recenze Eminence Organic Skin Care, abyste si mohli udělat představu o tom, co si zákazníci o těchto produktech skutečně myslí.

Stojí péče o pleť Eminence za ty peníze?

Častou otázkou u této značky je, zda produkty stojí za ty peníze. Produkty péče o pleť Eminence jsou drahé, například Citrus & Kale Potent C+E Serum stojí 118 dolarů.

Dle našeho názoru produkty Eminence Skincare nestojí za cenu, jednoduše proto, že existují jiné značky péče o pleť, které nabízejí podobné produkty, které jsou levnější.

Jednou ze značek je Carrot & Stick, čistá značka péče o pleť, která dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy.

Úvodní balíčky Carrot & Stick poskytují vynikající hodnotu za peníze, protože můžete kombinovat 3 produkty v plné velikosti v hodnotě až 240 USD za 88 USD.

Jakých je 10 nejlepších organických produktů péče o pleť od Eminence?

Eminence nabízí široký sortiment více než 200 produktů, včetně čistících prostředků, zvlhčovačů, péče o obličej, ošetření, sér a dalších. Samozřejmě nemůžeme pokrýt všechny tyto produkty v jedné recenzi, ale poskytneme vám přehled 10 nejlepších organických produktů péče o pleť od Eminence.

Kokosový hydratační krém Eminence Age Correcting

Když kosmetický produkt vyhraje ne jednu, ne dvě, ale osm různých ocenění Beauty Awards, víte, že musí být dobrý. Tento oceněný hydratační krém s lehkou vůní a luxusním pocitem poskytuje hladký, matný povrch bez pocitu obtíže nebo mastnoty. Vzorec obsahuje různá změkčovadla včetně ricinového oleje, karnaubského vosku, bambuckého másla a kokosového oleje, abychom jmenovali alespoň některá.

Zajímavou složkou v Eminence Coconut Age Corrective Moisturizer je přírodní retinolový alternativní komplex, který se skládá z oligosacharidů z kořene čekanky a gumy tára. Ukázalo se, že tato kombinace složek má okamžitý až střednědobý efekt napínání pokožky. Kromě toho studie in vitro (zkumavka) ukázaly, že tyto složky zvyšují syntézu kolagenu.

Ale skutečně poskytují tyto přírodní složky stejné výhody proti stárnutí jako retinol? Bohužel, neexistují žádné klinické studie srovnávající tyto dvě složky, takže si nemůžeme být jisti. Dokud nebudou další studie podporující výhody oligosacharidů z kořene čekanky a gumy tára, doporučujeme držet se retinolového krému.

Eminence Mangostan Daily Resurfacing Cleanser

Mangosteen Daily Resurfacing Cleanser má mléčně-gelovou texturu, která vytváří lehkou pěnu na odstranění přebytečných odumřelých kožních buněk, kožního mazu, nečistot a nečistot bez nadměrného trhání pokožky. Vzorec obsahuje kyselinu mléčnou, jednu z mírnějších alfa-hydroxykyselin (AHA). AHA kyseliny exfoliují pokožku, urychlují odbourávání odumřelých kožních buněk, což vede k hladší a zářivější pleti. Nakonec mangostan v tomto čistícím mléce pomáhá chránit pokožku před vysušujícími environmentálními stresory a zároveň podporuje přirozený lesk.

Eminence Bamboo Firming Fluid

Přírodní alternativní retinolový komplex oligosacharidů z kořene čekanky a gumy tára se znovu objevuje v bambusovém zpevňujícím mléce Eminence pro okamžitý zpevňující účinek. Vzorec také obsahuje směs výživných změkčovadel, jako je kokosový olej, ricinový olej a slunečnicový olej. Nakonec extrakt z listů bambusu poskytuje rozpustnou a nerozpustnou vlákninu, antioxidanty, bílkoviny, vitamíny a minerály.

Regenerační pleťový olej Eminence

Eminence Facial Recovery Oil obsahuje směs rostlinných olejů a olej s nejvyšší koncentrací je olej, který naleznete ve vaší kuchyňské skříňce – olivový olej. Olivový olej obsahuje několik různých mastných kyselin, ale většinou se jedná o kyselinu olejovou (65 až 85 %). Kyselina olejová je omega-9 mononenasycená mastná kyselina, která působí jako zesilovač penetrace.

V publikaci v Journal of Controlled Release se uvádí, že „zesilovače penetrace, jako je kyselina olejová (OA), které zvyšují permeabilitu kůže, zřejmě selektivně působí na extracelulární lipidy, které tvoří hlavní regulační kanál pro penetraci malých molekul.“ Není to nutně špatná věc; ve skutečnosti může používání olejů bohatých na kyselinu olejovou pomoci dalším prospěšným složkám proniknout do pokožky. Navíc se rychle vstřebává a nezanechává pocit mastnoty.

Existuje také poměrně mnoho bylinných extraktů a olejů, včetně šalvěje, koriandru, rozmarýnu a esenciálního oleje ylang-ylang. Existují studie, které ukazují výhody těchto bylinných extraktů. Voňavé, těkavé složky však mohou vést k citlivosti pokožky.

Eminence Snow Mushroom Hydratační oční krém v obláčku

Tremella Fuciformis Sporocarp – alias sněžná houba – je hlavní složkou tohoto očního krému Eminence. Houba sněžná má bohaté složení polysacharidů, které účinně vážou vlhkost a poskytují pokožce hydrataci. Funguje podobně jako kyselina hyaluronová tím, že absorbuje vlhkost do pokožky. Ve skutečnosti jsou molekuly menší než kyselina hyaluronová, takže extrakt ze sněžné houby skutečně snáze proniká do pokožky. Dalšími klíčovými složkami tohoto očního krému jsou březová voda, rostlinné peptidy získané z quinoy a množství změkčovadel (bambucké máslo, slunečnicový olej, karnaubský vosk a další).

Eminence Hibiscus Ultra Lift Oční krém

Tento oční krém Eminence přináší viditelné výsledky již za 2 minuty, zklidňuje otoky kolem očí a snižuje příznaky stárnutí. Vtírání krému do pokožky pomocí nerezového kuličkového aplikátoru je velmi chladivé a zklidňující, pomáhá zbavit se otoků kolem očí.

Co se týče samotného krému, v tomto složení naleznete vysokou koncentraci extraktu z ibišku. Extrakt z ibišku inhibuje aktivitu enzymu elastázy, který je zodpovědný za rozklad kožního proteinu zvaného elastin. Tímto způsobem, inhibicí odbourávání elastinu, extrakt z ibišku aktivně působí proti procesům stárnutí, zpevňuje a vypíná pokožku. Extrakt z ibišku je také bohatý na antioxidanty zvané antokyanozidy, které pomáhají chránit pokožku před volnými radikály. Konečně květ ibišku obsahuje značné množství slizu, lepkavé látky, která pomáhá ukládat vodu a potravu v rostlinách. Sliz působí jako vynikající přírodní zvlhčovač, který udržuje pokožku zvlhčenou a pružnou.

Regenerační oční krém Eminence Bearberry

Oční krém Eminence je hydratační, nedráždí a velmi hladce se roztírá. Výtažek z medvědice v tomto krému by měl pomoci zesvětlit pokožku kolem očí, protože je přirozeným zdrojem arbutinu, inhibitoru tyrozinázy. Tyrozináza je klíčový enzym, který se podílí na syntéze melaninu. Inhibicí tyrozinázy může být extrakt z listů medvědice schopný snížit abnormální pigmentaci spojenou se stárnutím a vystavením UV záření. Kromě toho je ve složení několik dalších rostlinných extraktů, které pomáhají zesvětlit vzhled pokožky, včetně extraktů z petržele, světlušky a chmele.

Eminence Clear Skin Probiotics Cleanser

Tento čistící krémovo-gelový čistící prostředek se stará o mastnou a problematickou pleť s klíčovými složkami, jako je okurková šťáva a čajovníkový olej. Okurková šťáva zklidňuje zánět a zároveň udržuje pokožku hydratovanou. Čajovníkový olej je díky svým antibakteriálním, protiplísňovým a protizánětlivým vlastnostem vynikající složkou pro lidi s aknózní pokožkou. Díky těmto vlastnostem má čajovníkový olej schopnost zabíjet bakterie zodpovědné za vznik zabarvení. Olej z čajovníku také zklidňuje jakékoli zarudnutí a zánět se stávajícími skvrnami. Sladké mandlové mléko a jogurt navíc pomáhají redukovat viditelné známky problematické pleti a skvrn, aniž by zbavily pokožku vlhkosti.

Eminence Citrus & Kale Strong sérum C+E

Toto lehké sérum proti stárnutí obsahuje dvě formy vitamínu C (kyselinu L-askorbovou a askorbylfosfát sodný) v kombinaci s vitamínem E a kyselinou ferulovou. Tyto tři antioxidanty působí synergicky, aby chránily před poškozením životního prostředí volnými radikály. Kromě toho je známo, že vitamín C zlepšuje vzhled linek a vrásek a ztrátu pevnosti, přičemž rozjasňuje pleť.

Hydratační mlha Eminence Stone Crop

Jak už název napovídá, ve Stone Crop Moisturizing Mist je klíčovou složkou Stone Crop Juice. O síle organického pěstování kamene se podělil generální ředitel Eminence Organics Boldijarre Koronczay: „Kamenná rostlina pomáhá nejen redukovat pigmentaci a rozjasňovat pleť, ale také pomáhá regenerovat, zpevňuje namáhanou pokožku, zpevňuje epidermis, hydratuje a pomáhá. redukuje známky stárnutí a zklidňuje citlivou pokožku.“ Tato mlha je také plná džemu na podporu klíčových složek, jako je šťáva z aloe vera, extrakt z medvědice lékařské, extrakt z květů jasmínu, extrakt z květů měsíčku, extrakt z listů zeleného čaje a další.

Jaké jsou klíčové složky organických produktů péče o pleť Eminence?

Jedna věc, kterou je třeba vědět o Eminence je, že tato značka věří tomu, co je č v jejich produktových vzorcích je stejně důležité jako to, co je. Proto všechny produkty Eminence Organic Skin Care neobsahují potenciálně škodlivé složky, jako jsou parabeny, vazelína, minerální olej, propylenglykol a laurylsulfát sodný.

Ale co ingredience, které naleznete v produktech Eminence Organic Skin Care? Značka získává ty nejkvalitnější ingredience z ekologických farem po celém světě, aby zajistila, že její produkty jsou nejčistší a nejsilnější. Organické znamená, že při pěstování rostlin se nepoužívají žádná tvrdá chemická hnojiva ani pesticidy.

A jistě jste si již z našich výše uvedených popisů všimli, že tato značka používá ve svých produktech širokou škálu rostlinných extraktů a olejů. Používají nejen běžné přísady, jako je aloe vera, olivový olej a kokosový olej, ale také různé méně známé výtažky, jako například extrakty z peckovin, sněžných hub a medvědice.

Eminence ve svých přípravcích používá také několik bezpečných syntetických složek, jako jsou alfa-hydroxykyseliny (např. kyselina mléčná) a deriváty vitaminu C (např. askorbylfosfát sodný).

Kolik stojí ekologické produkty péče o pleť Eminence?

Produkty Eminence jsou drahé a kompatibilní s lázeňskými produkty. Například Eminence Clear Skin Probiotic Cleanser a Mangosteen Daily Resurfacing Cleanser stojí na webové stránce značky 42 dolarů. Eminence Citrus & Kale Potent C+E Serum stojí 110 dolarů a jedním z nejdražších produktů je Hibiscus Ultra Lift Eye Cream za 116 dolarů.

Kde koupit organické produkty péče o pleť Eminence?

Produkty organické péče o pleť Eminence se prodávají na webové stránce značky, stejně jako v lázních a salonech po celém světě. Produkty se prodávají také na Dermstore.com a Amazon.com.

Jaké jsou zásady vrácení produktů ekologické péče o pleť Eminence?

V politice vrácení Eminence Organic Skin Care se uvádí: „Akceptujeme vrácení produktů zakoupených na eminenceorganics.com a vrátíme je do 30 dnů od přijetí vráceného produktu.“

Je organická péče o pleť Eminence bez krutosti?

Ano, Eminence Organic Skin Care je bez krutosti a je certifikovaným partnerem PETA pro Krásu bez zajíčků.

Recenze Eminence organické péče o pleť

Recenze na Eminence Organic Skin Care na stránce značky jsou celkově velmi pozitivní, avšak na jejich stránce není mnoho recenzí (obvykle méně než 30 na produkt). Proto jsme zamířili na Dermstore.com, abychom si přečetli recenze Eminence Organic Skin Care.

Jeden produkt, který má spoustu recenzí, je Eminence Clear Skin Probiotic Cleanser. Pozitivní recenze tohoto čistícího prostředku uvádějí, že dobře voní, je osvěžující a čistí pokožku, aniž by ji vysušoval.

Jedna recenze například říká: „Voní jako okurka! Líbí se mi, že je to osvěžující. Nevysušuje pokožku a pěkně se pojí s jahodovým peelingem s rebarborou.“

A další velmi pozitivní recenze říká: „Konečně čistič na problematickou pleť, který mě nevysušuje! Používám ho ráno a je docela osvěžující. Má téměř gelovou konzistenci, takže pěnění od něj nečekejte, nejspíš jsem se obávala, že se kvůli tomu špatně myje, ale moc jsem se mýlila! Zanechává pokožku jemnou, čistou a zářivou. Neviděl jsem velký rozdíl s mými vyrážkami, ale ty mé jsou hormonální.“

Existuje však několik negativních recenzí o probiotickém čistícím prostředku Eminence Clear od zákazníků, kteří po použití tohoto čistícího prostředku zažili reakce jako suchost, zarudnutí a skvrny.

Jedna recenze například říká: „Šla jsem na ošetření obličeje a doporučila mi to moje kosmetička. Tak jsem si koupila celou sadu! S pletí mi to nic nedělalo, spíš se to zhoršovalo, pleť jsem měla suchou a lepkavou a akné si na mě zvyklo jen v čele a teď mám obrovské pupínky po celé bradě a čelisti tyto produkty nefungují a nestojí za ty peníze.“

Je organická péče o pleť Eminence to pravé pro vás?

Celkově věříme, že produkty Eminence Organic Skin Care jsou dobře formulovány se směsí organických rostlinných látek a bezpečných syntetických látek.

Pros

  • Produkty vyrobené z organických rostlinných látek a bezpečných syntetických látek
  • Mnoho pozitivních recenzí na Eminence Organic Skin Care
  • Eminence Organic Skin Care je bez krutosti

Zápory

  • Střední cena
  • Produkty Eminence Organic Skin Care obsahují vonné esenciální oleje, které mohou způsobit přecitlivělost pokožky

Jaké jsou alternativy organických produktů péče o pleť od Eminence?

Při hledání účinné a bezpečné péče o pleť nemusíte dělat kompromisy.

Pokud hledáte účinné produkty péče o pleť, které se vyhýbají škodlivým toxinům, jednou ze značek, které doporučujeme, je Carrot & Stick.

Carrot & Stick se zavázala vytvářet receptury na rostlinné bázi, které přinášejí pozoruhodné výsledky bez spoléhání na toxické chemikálie nebo standardní konzervační látky.

Carrot & Stick využívá tvrdý přístup k péči o pleť, přičemž dokonale vyvažuje jemnou péči o rostliny s inovativní vědou.

Bibliografie:
Journal of Controlled Release Volume 37 Vydání 3 prosinec 1995 Strany 299-306

Napsat komentář