Recenze Ole Henriksen: Přehled 10 nejlepších produktů péče o pleť Ole Henriksen– Každodenní péče o vaši pokožku a vlasy

Vítám vás na našich webových stránkách, jsem ráda, že se se mnou chcete dozvědět o Recenze Ole Henriksen: Přehled 10 nejlepších produktů péče o pleť Ole Henriksen

.

Většinu značek péče o pleť pro muže se stejným názvem obvykle vytvářejí lékaři, jako například Dr. Nicholas Perricone, Dr. Howard Murad a Dr. Jean-Louis Sebagh, abychom jmenovali alespoň některé. Ole Henriksen je v této skupině vzácností. Má stejnojmennou společnost zabývající se péčí o pleť, ale této profesi propadl během své kariéry profesionálního tanečníka a modelu.

Příběh péče o pleť Oleho Henriksena začal, když se u Henriksena objevilo cystické akné, když pracoval jako tanečník v Jakartě. Našel místního estetika, který mu nejen vyléčil akné, ale také kompletně změnil jeho pleť. Tato transformace podnítila Henriksenův zájem o péči o pleť.

O několik desetiletí později Henriksen otevřel své vlastní lázně, uvedl na trh svou vlastní řadu produktů péče o pleť a dokonce se stal známým jako top celebritní guru péče o pleť. Jeho klientela celebrit se rozrostla o Barbru Streisand, Cher, Madonnu, Charlize Theron a Katy Perry.

Ve skutečnosti to byl jeden z Henriksenových slavných klientů, který vymyslel frázi „Podívej se na moji Ole Glow!“ vidět její zářivou, mladistvě vypadající pleť v zrcadle. „Ole Glow“ – čistá záře zevnitř – se stala obchodní značkou značky.

Dokáží vám produkty péče o pleť Ole Henriksen skutečně dodat ten „osvětlený zevnitř“? Abychom mohli odpovědět na tuto otázku, budeme muset zhodnotit složení produktů včetně klíčových složek v produktech péče o pleť Ole Henriksena a výzkum, který podporuje (nebo nepodporuje) jejich použití v péči o pleť. Budeme také sdílet recenze Ole Henriksena, abyste si mohli udělat představu o tom, co si zákazníci o těchto produktech skutečně myslí.

Stojí péče o pleť Ole Henriksen za ty peníze?

Častou otázkou u této značky je, zda produkty stojí za cenu.

Dle našeho názoru produkty Ole Henriksen stojí za cenu, ale existují i ​​jiné značky, které poskytují vyšší hodnotu.

Jednou ze značek je Carrot & Stick, čistá značka péče o pleť, která dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy.

Úvodní balíčky Carrot & Stick představují skvělou hodnotu za peníze, jelikož můžete kombinovat 3 produkty v plné velikosti až do 240 USD za 88 USD.

Co obsahuje péče o pleť Ole Henriksen?

Pravděpodobně jste si již všimli, že existuje jedna klíčová složka, která se opakovaně používá v celé kolekci péče o pleť Ole Henriksen, a to vitamín C. Podívejme se na některé výzkumy o výhodách vitamínu C v péči o pleť, jakož i na další klíčové složky používané v kosmetice. Péče o pleť od Oleho Henriksena.

Vitamin C
Už léta posloucháme, že vitamín C je nejlepší složka proti stárnutí. Je to silný antioxidant, který chrání pokožku před volnými radikály, nestabilními molekulami, které přispívají k předčasným vráskám a jemným liniím na pokožce.

Vitamin C také pomáhá zesvětlovat tmavé skvrny, vyrovnává tón pleti a zvyšuje zářivost. Jakoby to nestačilo, výzkum naznačuje, že vitamín C aplikovaný na pokožku výrazně obrací strukturální změny spojené se stárnutím tím, že ovlivňuje syntézu kolagenu a elastinu.

Nachází se v Ole Henriksen Truth Serum, Banana Bright Vitamin C Serum a mnoha dalších produktech Ole Henriksen.

Ale naše oblíbené sérum s vitamínem C je Carrot & Stick The Defense Serum. Obsahuje 3 různé typy vitamínu C, které spolupracují v boji proti poškození volnými radikály. Doporučujeme používat každé ráno.

Peptidy
S přibývajícím věkem se produkce kolagenu a elastinu v těle zpomaluje. Tyto dva proteiny jsou zodpovědné za strukturální podporu pokožky. V důsledku toho pokožka ztrácí svoji přirozenou pevnost a hladkost.

Přestože je kolagen nezbytný pro udržení mladistvého vzhledu pokožky, kolagenový protein je příliš velký na to, aby se mohl absorbovat lokálně do pokožky. Proto používání produktů péče o pleť s obsahem kolagenu neposkytne očekávané výhody proti stárnutí.

Zde vstupují do činnosti peptidy. Peptidy jsou stavebními kameny bílkovin, které se díky své menší velikosti snadno vstřebávají do hlubších vrstev pokožky.

Hydratační krém Ole Henriksen Strength Trainer Peptide Boost obsahuje několik různých peptidů, které pomáhají budovat sílu a kondici pokožky.

Pokud hledáte peptidové sérum, doporučujeme vám Carrot & Stick The Repair Serum. Obsahuje 7 rostlinných peptidů pro pevnější a hladší kůži. Obsahuje také složky milující pokožku, jako je kyselina hyaluronová a niacnamid.

retinol

Retinol je složka proti stárnutí, kterou doporučují dermatologové a odborníci na pleť. Klinicky prokázáno, že minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek, zlepšuje nerovnoměrný tón pleti, obnovuje pevnost pleti a snižuje výskyt rozšířených pórů.

Jediná nevýhoda? Retinol může často vést k vedlejším účinkům, jako je suchost pokožky, odlupování a podráždění.

To je důvod, proč se značky jako Ole Henriksen obracejí na alternativy retinolu, jako je bakuchiol, o kterém se prokázalo, že má mnoho stejných účinků jako retinol, včetně schopnosti redukovat výskyt vrásek a snižovat účinky poškození sluncem (včetně nerovnoměrného tónu pleti).

Jednou z hlavních výhod bakuchiolu je, že poskytuje účinky podobné retinolu bez podráždění. Je v Ole Henriksen Glow Cycle Retin-ALT Power Serum

Další alternativou k retinolu je Hydroxypinacolone Retinoate, složka, která poskytuje podobné výhody bez podráždění. Nachází se v tomto retinoidním olejovém séru.

Jakých je 10 nejlepších produktů péče o pleť Ole Henriksen?

Ole Henriksen prodává komplexní kolekci produktů péče o pleť, od čistících prostředků přes tonery až po séra a další. Zde je přehled 10 nejlepších produktů péče o pleť Ole Henriksen.

Sérum pravdy od Oleho Henriksena

Ole Henriksen Truth Serum je nejprodávanější sérum proti stárnutí značky. Je to rychle se vstřebávající receptura bez obsahu oleje s hedvábnou texturou, která je navržena tak, aby rozjasňovala, zpevňovala, bojovala proti známkám stárnutí a poskytovala celodenní hydrataci. Ole Henriksen byl inspirován k vytvoření Séra pravdy po setkání s dvojnásobným nositelem Nobelovy ceny Linusem Paulingem a dozvěděl se o jeho výzkumu o vlivu vitamínu C na imunitní systém. Ole chtěl začlenit tohoto „lapače volných radikálů“ do své filozofie péče o pleť. Ve skutečnosti byla Ole Henriksen jednou z prvních značek, které používaly vitamín C.

Ole Henriksen Truth Serum je ideální pro lidi se změnou barvy, stařeckými skvrnami, nerovnoměrným tónem pleti nebo matnou pletí. Je to proto, že vitamín C je znám tím, že rozjasňuje pleť a zesvětluje tmavé skvrny. Jako silný antioxidant má vitamín C schopnost chránit pokožku před škodlivými účinky volných radikálů z prostředí. Dokonce pomáhá stimulovat syntézu nového kolagenu, což vede k pevnější a mladistvější pleti.

Ole Henriksen Truth Serum má citrusové aroma díky kombinaci mnoha vonných složek, včetně extraktu z pomerančového ovoce, extraktu z grapefruitových jader, citralu, limonenu a linaloolu. Zatímco tato vonná směs vytváří příjemnou vůni, tyto složky obsahují těkavé složky, které mohou způsobit podráždění a citlivost pokožky.

Ole Henriksen Banana Clear Eye Cream

Ole Henriksen Banana Bright Eye Crème byl inspirován „banánovým práškem“, který je pro vizážistu nezbytný. Pokud jste nikdy neslyšeli o použití banánového prášku pro pleť, poskytneme vám rychlý přehled. Banana Makeup Powder byl původně vyvinut profesionálními vizážisty jako fixační pudr se žluto-zlatým odstínem, který vyhovuje všem tónům pleti. Kromě toho banánový prášek údajně snižuje výskyt jemných vrásek, absorbuje mastnotu a koriguje barvu skvrn.

Kromě pigmentů inspirovaných banánovým práškem jsou klíčovými složkami krému Banana Bright Eye Crème jojobový olej, bambucké máslo a dvě formy vitamínu C.

Ole Henriksen Světlé banánové sérum s vitamínem C

V tomto séru s vitamínem C od Ole Henriksena naleznete 15% vitamínu C (kyselina 3-O-ethylaskorbová) v kombinaci s 5% polyhydroxykyselin (PHA) a hyaluronová. PHA se považují za „plnou alternativu k AHA“, které pomáhají vyrovnávat tón a texturu pleti chemickým odlupováním, uvolňováním „lepidla“, které drží vnější vrstvu pokožky pohromadě, čímž odhalují novější a svěžejší pokožku pod ní. Kyselina hyaluronová také pomáhá dodat pokožce kypřejší vzhled tím, že vtáhne potřebnou vlhkost do svrchních vrstev pokožky.

Ole Henriksen toner na tmavé skvrny

Tento toner Ole Henriksen slibuje, že sníží výskyt tmavých skvrn již za 7 dní, přičemž se zaměřuje na jemné linky a vrásky. Vzorec obsahuje vysokou koncentraci dvou alfa hydroxykyselin (AHA): glykolové a mléčné. AHA kyseliny odlupují epidermis, stimulují přirozený proces regenerace pokožky a pomáhají pokožce udržet vlhkost. Odlupují pokožku zacílením na korneocyty (odumřelé kožní buňky) v procesu zvaném exfoliace korneocytů. Zvýšením jejich rozpadu a zvýšením separace kožních buněk se zvyšuje rychlost buněčné výměny, což vede k hladší, zářivější pleti. Jedinou nevýhodou tohoto tonika Ole Henriksen je vůně!

Ole Henriksen PHAT Glow Facial

Ole Henriksen PHAT Glow Facial je maska ​​na bázi jílu, která obsahuje non-stop exfoliační kyseliny známé jako PHA. Zatímco PHA fungují při odstraňování odumřelých kožních buněk, přírodní jíly jako bentonit a kaolin absorbují přebytečný kožní maz z pórů. Obsahuje také hydratační a výživné složky, jako je šťáva ze severské břízy a olej z chia semínek. Maska má hustou texturu a mění barvu ze světle růžové na bílou, když ji vmasírujete do pokožky, čímž vám dává najevo, že aktivujete klíčové složky. Ole Henriksen PHAT Glow Facial nechte působit 10 až 15 minut, poté opláchněte, abyste viděli čistou a zářivou pleť!

Ole Henriksen Sheer Transformation Zdokonalující hydratační hydratační krém

Tento bezolejový hydratační krém Ole Henriksen má našlehanou hedvábnou texturu, která se rychle vstřebává do pokožky bez zanechání těžkého nebo mastného pocitu. Je vyvinut pro všechny věkové kategorie a všechny typy pleti a může se používat ve dne i v noci s jakýmkoli produktem. Receptura se skládá hlavně ze změkčovadel a silikonů, které pomáhají, aby byly vlasy jemné a hladké. Obsahuje nízké koncentrace extraktu z cukrové třtiny, extraktu z citrónového ovoce, extraktu z pomerančovníku a extraktu z cukrového javoru. Značka je označuje jako „klíčové“ složky, ale pokud se podíváte na seznam složek, jsou na seznamu úplně poslední (což znamená, že jde o složky s nejnižší koncentrací v tomto složení).

Ole Henriksen C-Rush rozjasňující gelový krém

Dalším produktem vitamínu C Ole Henriksen je C-Rush Brightening Gel Crème, gelový krém s broskvovým nádechem, který slibuje okamžité rozjasnění a 24hodinovou hydrataci. Navzdory své lehké textuře tento zvlhčovač stále poskytuje hydrataci díky zvlhčujícím látkám, jako je pantenol a glycerin, jakož i lehkým změkčujícím látkám, jako je triglycerid kyseliny kaprylové/kaprinové a hydrolyzované estery jojoby. Kromě toho, že poskytuje snadnou hydrataci, složení obsahuje tři různé formy vitamínu C (kyselina 3-O-ethylaskorbová, tetrahexyldecyl askorbát a kyselina askorbová), které poskytují rozjasňující účinky a účinky proti stárnutí.

Ole Henriksen Glow Cycle Retin-ALT Power Serum

Pokud se snažíte předejít projevům stárnutí nebo je zredukovat, určitě jste už slyšeli, že je dobré přidat do večerní rutiny retinolové sérum. Možná jste vyzkoušeli produkt s retinolem, ale zažili jste typické (ale nepříjemné) vedlejší účinky retinolu, jako je suchost a šupinacení pokožky. Pokud ano, Ole Henriksen Glow Cycle Retin-Alt Power Serum může být dobrou volbou díky své klíčové složce bakuchiol, rostlinné alternativě k retinolu.

Studie ukázaly, že bakuchiol poskytuje mnoho stejných výhod jako retinol – ale bez podráždění. Vzorec také obsahuje podpůrné složky, jako jsou výtažky z plesnivce a ibišku, které pomáhají vyrovnat tón a texturu pleti. Navíc jeho levandulový odstín okamžitě rozjasní a probudí svěžejší a mladistvější pleť.

Krém na spaní Ole Henriksen Goodnight Glow Retin-ALT

Tento bohatý levandulový noční krém je dalším produktem Ole Henriksen, který obsahuje bakuchiol kombinovaný s výtažky z plesnivce a ibišku. Tento krém má bohatou, výživnou texturu díky změkčujícím látkám, jako je bambucké máslo a olej z hroznových jadérek. Tento vzorec také obsahuje AHA, které pomáhají odlupovat odumřelé kožní buňky a zlepšují texturu pokožky během spánku. Bohužel, stejně jako většina produktů péče o pleť od Ole Henriksena, směs syntetických vůní je na seznamu složek dost vysoko!

Ole Henriksen Osvěžující noční transformační gel

Toto noční sérum Ole Henriksen má chladivou gelovou texturu, která je lehká a rychle se vstřebává. Je navržen tak, aby podporoval jemnou exfoliaci během spánku díky obsahu dvou AHA (kyselina glykolová a kyselina mléčná). Tyto AHA kyseliny jsou kombinovány s Chondrus crispus, druhem řas bohatých na polysacharid karagenan. Karagenan jako polysacharid má vynikající vlastnosti vázat vodu. To znamená, že přitahuje a zadržuje vodu na pokožce, což poskytuje kondicionační efekt.

Je sérum pravdy Ole Henriksen pro vás?

Ole Henriksen Truth Serum je nejprodávanější sérum proti stárnutí značky. Vždy, když se Oleho ptají, bez kterého z jeho produktů se absolutně neobejde, vždy odpoví Truth Serum. Před zakoupením séra Ole Henriksen Truth Serum vám však doporučujeme, abyste se seznámili s následujícími důležitými faktory:

  • Klíčové ingredience? Vitamin C (askorbyl fosfát sodný)
  • typ pleti? Doporučuje se pro všechny typy pleti
  • textura? Hedvábné sérum
  • Vůně? Ano
  • Bez hororu? Ano
  • náklady? 24 dolarů za 0,5 oz

Jaké jsou klíčové složky produktů péče o pleť Ole Henriksen?

Pravděpodobně jste si již všimli, že existuje jedna klíčová složka, která se opakovaně používá v celé kolekci péče o pleť Ole Henriksen, a to je vitamín C. O některých výhodách tohoto vitamínu jsme již diskutovali, ale přejděme k výzkumu péče o pleť vlastnosti vitamínu C .

Vitamin C je silný antioxidant, který chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů z prostředí. Je to důležité, protože škodlivé účinky volných radikálů se vyskytují jako přímé chemické změny buněčné DNA, buněčné membrány a buněčných proteinů včetně kolagenu. Poškozený kolagen vykazuje známky předčasného stárnutí pleti, včetně vrásek, linek a ochablé pokožky. Proto by produkty s vitamínem C od Ole Henriksena měly pomoci předcházet projevům stárnutí.

Kromě toho výzkum naznačuje, že když se vitamín C aplikuje na pokožku, výrazně zvrátí strukturální změny spojené se stárnutím tím, že ovlivňuje syntézu kolagenu a elastinu. Zejména vitamín C slouží jako kofaktor pro enzymy zodpovědné za stabilizaci a zesíťování molekul kolagenu.

Podle Online Journal of Indian Dermatology, klinické studie ukázaly, že lokální aplikace vitamínu C zvyšuje produkci kolagenu v kůži mladých i starších lidí. Opět platí, že zvýšením množství kolagenu v pleti se zredukují projevy stárnutí a pleť se zpevní.

Vitamin C také pomáhá podporovat jasnější pleť s menším počtem tmavých skvrn a rovnoměrnější tón pleti inhibicí syntézy melaninu. Melanin je pigment, který dává naší pokožce její barvu, ale příliš mnoho tohoto pigmentu může vést k nežádoucím tmavým skvrnám zvaným hyperpigmentace. Vitamin C snižuje tvorbu melaninu inhibicí tyrozinázy, enzymu nezbytného pro syntézu melaninu.

Kolik stojí produkty Ole Henriksen?

Ceny produktů Ole Henriksena jsou ve střední třídě, přičemž všechny produkty se prodávají za méně než 100 dolarů. Například sérum Ole Henriksen Truth Serum začíná na 24 dolarech za půldecový kelímek, hydratační krém Sheer Transformation Perfecting Moisturizer stojí 30 dolarů za 1,7uncový kelímek a Banana Bright Eye Crème je za 39 dolarů za půldecový kelímek.

Kde koupit produkty péče o pleť Ole Henriksen?

Na stránce se prodávají produkty péče o pleť Ole Henriksen online značky, jakož i mnoha online obchodů třetích stran, jako jsou Sephora, Amazon, Walmart a další.

Jaké jsou zásady vrácení zboží Oleho Henriksena?

Zásady vrácení zboží společnosti Ole Henriksen uvádějí: „Pokud z jakéhokoli důvodu nejste zcela spokojeni s nákupem nebo dárkem od společnosti OLEHENRIKsen, můžete jej vrátit a vrátit vám jej do 60 dnů od původního data nákupu bez poplatků za zpětnou dopravu nebo manipulaci.“

Je Ole Henriksen bez krutosti?

Ano, Ole Henriksen je bez krutosti. Značka netestuje hotové výrobky ani složky na zvířatech, ani jejich dodavatelé či třetí strany. Ole Henriksen také neprodává své produkty tam, kde je testování na zvířatech povinné ze zákona.

Ole Henriksen recenze

Recenze Oleho Henriksena na stránce značky jsou obecně velmi pozitivní. Jeden produkt, který získal mnoho recenzí, je Ole Henriksen Banana Bright Eye Crème, který má průměrné hodnocení 4,1 z 5 hvězdiček po více než 1500 zákaznických recenzích.

Pozitivní recenze na Ole Henriksen Banana Bright Eye Crème zmiňují, jak dobře funguje při rozjasňování očního okolí a redukci výskytu tmavých kruhů.

Jedna recenze například říká: „Jsem zamilovaný do tohoto krému! Pod očima vidím citelné blesky, jde to velmi hladce, spolu s jemně citrusovými vůněmi. Velmi bych doporučil!“

Další velmi pozitivní recenze říká: „Jsem RN na noční změně a používám to už něco přes rok a všiml jsem si obrovského zlepšení v tmavých kruzích!“

Existuje však několik negativních recenzí na Ole Henriksen Banana Bright Eye Crème, většinou od zákazníků, kteří byli zklamáni, že neviděli výsledky, ve které doufali.

Jedna recenze například říká: „Tento produkt používám již několik týdnů a nevšiml jsem si vůbec žádný rozdíl.“

A další negativní recenze na Ole Henriksen Banana Bright Eye Crème pocházejí od zákazníků, kterým se krém zdál příliš mastný.

Například jedna recenze říká: „Zkusil jsem to a opravdu jsem to chtěl mít rád, ale vzorec je velmi mastný a nefungoval na mou mastnou pleť. Nedělá mi dobře zejména pod makeup, takže ho můžu nosit jen tehdy, když nemám na sobě žádný makeup, včetně řasenky. Moje řasenka se při použití rozmazává mnohem víc.“

Náš verdikt

Celkově si myslíme, že produkty péče o pleť Ole Henriksen mají dobrý vzorec, i když bychom si přáli, aby značka do svých produktů nezahrnovala vůni!

Výhody

  • Produkty jsou formulovány se složkami založenými na důkazech (vitamin C, AHA, PHA, kyselina hyaluronová atd.)
  • Ole Henriksen je bez krutosti
  • Mnoho pozitivních recenzí na Ole Henriksen

zápory

  • Většina produktů Ole Henriksen obsahuje vonné látky

Jaké jsou alternativy k produktům péče o pleť Ole Henriksen?

Není třeba dělat kompromisy, pokud jde o nalezení účinné a bezpečné péče o pleť.

Pokud hledáte účinné produkty péče o pleť, které neobsahují škodlivé toxiny, doporučujeme Carrot & Stick.

Carrot & Stick se zavázala vytvářet receptury rostlinného původu, které přinášejí pozoruhodné výsledky bez spoléhání na toxické chemikálie nebo standardní konzervační látky.

Carrot & Stick má tvrdý přístup k péči o pleť, přičemž dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny s inovativní vědou.

Bibliografie:
Br J Dermatol únor; 180 (2): 289-296.
Živiny. srpen ; 9(8):866.
Indian Dermatol Online J. duben-červen; 4 (2): 143-146.

Napsat komentář