Recenze očního krému Peter Thomas Roth: Recenze 8 nejlepších očních krémů Peter Thomas Roth– Přírodní kosmetika na dosah ruky

Pokud jste zde, protože se chcete dozvědět více o Recenze očního krému Peter Thomas Roth: Recenze 8 nejlepších očních krémů Peter Thomas Roth

.

Jako první generace dětí maďarských rodičů, kteří vlastnili a provozovali lázně, lze říci, že tvorba produktů péče o pleť má Peter Thomas Roth v krvi.

Když Peter v roce 1993 založil svou společnost péče o pleť, čerpal ze svého dědictví a základních uklidňujících a léčivých filozofií mnoha bahna a minerálů, které se nacházejí v maďarských termálních pramenech.

Peter stále připisuje zdroje starodávným metodám a nyní používá nejnovější inovativní a účinné složky ke zlepšení receptury. výsledek? Jedinečné produkty, které spojují starou maďarskou filozofii s technologiemi péče o pleť 21. století.

Od svého debutu se kolekce péče o pleť Petra Thomase Rotha rozrostla o více než 100 produktů včetně všeho od čistících prostředků přes masky až po séra a další. V této recenzi se zaměříme jen na nejlepší oční krémy Petra Thomase Rotha.

Budeme se věnovat podrobnostem o složení včetně klíčových složek očních krémů Peter Thomas Roth a výzkumu, který podporuje (nebo nepodporuje) jejich použití v péči o pleť. Budeme také sdílet některé recenze Peter Thomas Roth, abyste si mohli udělat představu o tom, co si zákazníci o těchto produktech skutečně myslí.

Jaké jsou 8 nejlepších očních krémů Peter Thomas Roth?

Řada Peter Thomas Roth v současnosti sestává z široké škály více než 100 produktů, ale v této recenzi se zaměříme jen na oční krémy. Začněme.

Peter Thomas Roth Vital-E Microbiome Age Defense oční krém

Tento oční krém bohatý na antioxidanty slibuje, že viditelně minimalizuje příznaky předčasného stárnutí způsobeného každodenními faktory životního prostředí a chrání před nimi. Receptura obsahuje antioxidační vitamín E, který nejen chrání před volnými radikály, ale také pomáhá posilovat kožní bariéru.

Dalším antioxidantem je kofein, který je klíčovou složkou použitou v celé kolekci očních krémů Peter Thomas Roth. Veškeré podrobnosti o výhodách kofeinu poskytneme níže v části Klíčové složky.

Vzorec očního krému Vital E obsahuje také patentovaný komplex Syn-Eye Complex, směs palmitoyltripeptidu, pantenolu, hyaluronátu sodného a extraktu z řas. Tyto složky spolu pomáhají redukovat výskyt jemných linek, vrásek a tmavých kruhů pod očima.

Sečteno a podtrženo: Antioxidanty jako vitamín E a kofein jsou kombinovány s komplexem Syn-Eye pro redukci jemných linek, vrásek a tmavých kruhů.

Peter Thomas Roth Instant FIRMx Eye Dočasný utahovák očí

Pokud se chystáte na speciální událost nebo jedete ven na první rande, možná hledáte produkt, který vám pomůže okamžitě stáhnout, zpevnit a vyhladit váčky pod očima, jemné linky a vrásky. Pokud ano, Peter Thomas Roth Instant FIRMx Eye Temporary Tightener může být pro vás dobrou volbou.

Toto rychle působící oční ošetření obsahuje složky, které poskytují okamžitý – i když dočasný – stahující efekt. Prvním je křemičitan sodný, také známý jako „tekuté sklo“. Křemičitan sodný vytváří film, který stahuje pokožku, když schne, čímž vytváří dočasný facelift, který pomáhá redukovat výskyt linek a vrásek.

Další složkou, která pomáhá okamžitě napnout pokožku, je křemičitan hořečnato-hlinitý. Toto

přirozeně se vyskytující minerál zvyšuje účinek křemičitanu sodného na vyplnění a vyplnění vrásek. Pokud by byl křemičitan sodný použit samostatně, nebylo by dostatečné množství „výplně“ vrásek na jejich zvednutí a vyhlazení. Křemičitan hořečnato-hlinitý zvětšuje objem vrásek, zatímco křemičitan sodný vrásky vypíná. Konečným výsledkem jsou okamžitě vyhlazené vrásky, které trvají několik hodin.

Naštěstí tento vzorec obsahuje také složky, které poskytují dlouhotrvající výhody, jako je Eyeliss, peptidový komplex, který časem pomáhá s otoky a vráskami. K dispozici je také Eye Regener, silný komplex vojtěšky a lupy, který časem zlepšuje vzhled váčků pod očima.

Sečteno a podtrženo: Rychle působící oční ošetření, které využívá křemičitan sodný a křemičitan hlinito-hořečnatý k okamžitému napnutí pokožky a vyplnění vrásek, zatímco Eyeliss a Eye Regener poskytují výhody v průběhu času.

Oční krém Peter Thomas Roth Peptide 21 Wrinkle Resist

Jak už název napovídá, tento oční krém od Petra Thomase Rotha obsahuje 21 různých peptidů! Peptidy jsou vynikající složky proti stárnutí a mnoho složek použitých v tomto složení má solidní výzkum v oblasti jejich schopnosti zlepšit pevnost pokožky, redukovat vrásky a vyrovnat se s dalšími příznaky stárnutí.

Vzorec také obsahuje 3% Regu-Age, patentovanou složku, která pomáhá bojovat proti tmavým kruhům a otokům kolem očí. Pomáhá také snižovat zánět a předcházet poškození UV zářením.

Milujeme texturu tohoto očního krému; je hutný a hedvábný, ale rychle se vstřebává do pokožky bez pocitu obtíže nebo zanechání mastného nebo lepkavého zbytku. Pomáhá také okamžitě uklidnit a zvlhčit jemnou pokožku kolem očí.

Sečteno a podtrženo: Hustý, hedvábný oční krém s 21 peptidy proti stárnutí a 3% Regu-Age k odstranění tmavých kruhů a otoků.

Peter Thomas Roth FIRMx Kolagenový oční krém

Možná už víte, že kolagen je protein, díky kterému vypadá vaše pokožka kyprá a mladistvá, což vás může podnítit hledat produkty péče o pleť, které obsahují kolagen.

Dříve, než to uděláte, potřebujete vědět: Kolagen je velmi velká, komplexní molekula s dlouhými řetězci aminokyselin, které tvoří strukturu trojité spirály. To inhibuje absorpci bílkovin hlouběji než epidermis (nejsvrchnější vrstva kůže).

Takže pokud kolagen nemůže proniknout hluboko do pokožky, měli byste zapomenout na používání produktů péče o pleť na bázi kolagenu? Ne nutně.

Jedním ze způsobů, jak tento problém obejít, je hledat produkty, které obsahují hydrolyzovaný kolagen, jako je například oční krém Peter Thomas Roth FIRMx Collagen Eye Cream.

Hydrolyzovaný kolagen byl rozdělen na menší řetězce aminokyselin zvané peptidy. Předpokládá se, že lokální aplikace těchto kolagenových prekurzorů může zvýšit produkci kolagenu (pokud se peptidy dostanou do dermis). Tato teorie však nebyla prokázána.

Naštěstí oční krém Peter Thomas Roth obsahuje několik dalších složek, které podporují hladinu kolagenu v pokožce, včetně mořského kolagenu, rostlinného kolagenu, hydroxyprolinu, peptidů a kolagenových aminokyselin. Společně tyto složky pomáhají zlepšit vzhled jemných linií, vrásek, vrásek a pevnosti.

Sečteno a podtrženo: Tento oční krém od Petra Thomase Rotha kombinuje hydrolyzovaný kolagen s kolagenovými podpůrnými složkami pro zlepšení vzhledu jemných linií, vrásek, vrásek a pevnosti.

Peter Thomas Roth Water Drench Hyaluronic Cloud hydratační oční gel

Hlavní složkou tohoto osvěžujícího očního gelu je hyaluronát sodný, sůl kyseliny hyaluronové.

Hyaluronát sodný a kyselina hyaluronová jsou v podstatě stejné a tyto dva názvy se v průmyslu péče o pleť používají zaměnitelně. Hlavním rozdílem je, že hyaluronát sodný je stabilnější, snáze se formuluje a je levnější. Proto se hyaluronát sodný často objevuje v seznamu složek, i když název produktu může naznačovat kyselinu hyaluronovou.

Při aplikaci na pokožku poskytuje hyaluronát sodný stejné výhody jako kyselina hyaluronová. Tyto výhody zahrnují lepší hydrataci pokožky, jakož i kyprou pleť s menším počtem linek a vrásek.

Pro dodání ještě větší hydratace obsahuje receptura patentovanou složku Pentavitin, unikátní rostlinný sacharidový komplex identický s pokožkou, který poskytuje až 72 hodin hydratace. Posiluje také kožní bariéru a zároveň chrání před suchou pokožkou.

Tento oční gel je skvělý k dodání dodatečné hydratace pro všechny typy pleti, i když máte-li velmi suchou pokožku, možná budete chtít použít hustší oční krém, který pomůže udržet vlhkost.

Sečteno a podtrženo: Hyaluronát sodný a pentavitin jsou klíčové složky tohoto očního gelu, které dodávají hodně hydratace a zároveň snižují výskyt linek a vrásek.

Peter Thomas Roth Power K Eye Rescue

Tento oční krém od Petra Thomase Rotha dělá vše od rozjasnění a minimalizace tmavých kruhů pod očima až po redukci otoků. vrásek, únavy, jemných linek a vrásek. Může však jeden oční krém skutečně poskytnout všechny tyto výhody? Pojďme se podívat na ingredience.

Všimli jsme si, že značka předpokládala, že tmavé kruhy pod očima jsou způsobeny modřinami na základě klíčových složek vitamínu K a arniky. Vitamin K je nezbytný pro tvorbu protrombinu, klíčového faktoru při srážení krve, proto se věří, že vitamín K pomáhá při hojení ran a modřin. Podobně se arnika používá na modřiny, neboť stimuluje krevní oběh a pomáhá urychlit hojení.

Chtěli bychom však upozornit, že tmavé kruhy pod očima nejsou totéž jako modřiny. Zatímco průtok krve přes tenkou pokožku kolem oka může být jednou z příčin, existuje mnoho dalších příčin tmavých kruhů pod očima, včetně poškození sluncem, přirozených tmavých kruhů, dědičných znaků a dalších.

Chtěli bychom říci, že dobrou zprávou je, že vzorec obsahuje antioxidanty pro zesvětlení pokožky, jako je vitamín C, zelený čaj a kyselina kojová. Bohužel, značka se rozhodla zabalit tento oční krém do kelímku, což snižuje antioxidační stabilitu v tomto složení a snižuje účinnost při každém otevření kelímku.

Sečteno a podtrženo: Vitamin K a arnika jsou složky, které pomáhají snižovat výskyt modřin, ale existuje jen málo výzkumů, které ukazují, že tyto složky působí na tmavé kruhy pod očima.

Peter Thomas Roth Oční krém Potent-C Power

Silná dávka 10% tetrahexyldecyl askorbátu (stabilní derivát vitamínu C) je v tomto očním krému Peter Thomas Roth kombinována s 3% vitamínu E a 2% kyseliny ferulové. výsledek? Oční krém bohatý na antioxidanty, který nejenom chrání před škodlivými účinky volných radikálů, ale také zlepšuje vzhled linek a vrásek a ztrátu pevnosti a zároveň rozjasňuje pleť. Zdá se, že jedno slovo popisuje oční krém Potent-C Power: multitasking!

Kromě toho jsou tyto antioxidanty kombinovány s mnoha dalšími prospěšnými složkami, jako je kofein, kyselina hyaluronová a Phyco’derm. V případě, že jste ještě neslyšeli o Phyco’derm, toto je směs dvou výtažků z mořských řas, které prokazatelně zlepšují pevnost a pružnost pokožky a zároveň snižují otoky pod očima.

Sečteno a podtrženo: Dobře zaoblený oční krém s antioxidanty, kyselinou hyaluronovou a Phyco’derm, kombinací složek, které by měly zlepšit mnohé příznaky stárnutí v okolí očí.

Peter Thomas Roth odstraňuje vrásky

Un-Wrinkle Eye obsahuje vysoce koncentrovaný 23% roztok účinných anti-agingových peptidů a neuropeptidů včetně SYN-AKE, SNAP-8, Argireline, SYN-COLL a Matrixyl 3000. Všechny tyto složky jsou testovány, aby se prokázaly jejich účinky proti stárnutí.

Například klinická studie zahrnující ženy ukázala, že již po 2 měsících používání Matrixylu 3000 se oblast hlubokých vrásek zmenšila o 45 % a napětí pokožky se zvýšilo téměř o 20 %.

Sečteno a podtrženo: Oční krém proti stárnutí s peptidy a neuropeptidy, které pomáhají redukovat výskyt vrásek, vrásek a jiných kožních vrásek kolem očí.

Jaké jsou klíčové složky očních krémů Peter Thomas Roth?

Z našeho úvodu k očním krémům Peter Thomas Roth v poslední části jste si možná všimli, že tato značka se ve svých produktech zaměřuje na používání ingrediencí založených na důkazech, včetně:

 • Antioxidanty
 • Kyselina ferulová
 • Kyselina hyaluronová
 • Peptidy
 • Retinol
 • Vitamin C
 • vitamín E

Všechny tyto složky byly přezkoumány, aby se prokázaly jejich výhody při aplikaci na pokožku.

Peter Thomas Roth je také známý tím, že obsahuje mnoho inovativních, patentovaných složek jako Syn-Eye Complex, Regu-Age, Pentavitin, Phyco’derm a mnoho dalších. I když tyto složky nemusí mít takový výzkum jako složky, které jsme zdůraznili výše, mají klinické studie od výrobců, které ukazují jejich výhody.

Chtěli jsme také poukázat na to, že téměř všechny oční krémy Petra Thomase Rotha obsahují kofein, což dává smysl, neboť kofein je tak účinná složka pro zlepšení stavu pokožky kolem očí.

Kofein působí jako antioxidant, což znamená, že pomáhá chránit pokožku před poškozením volnými radikály. Volné radikály jsou nestabilní molekuly, které mohou napadnout důležité buněčné složky, jako je DNA, buněčné membrány, proteiny atd., a způsobit poškození.

Toto poškození je známé jako „oxidační stres“ a časem může tento stres vést k příznakům stárnutí, jako jsou jemné linky a vrásky. Proto používání produktů s kofeinem (nebo jakýmkoli antioxidantem) může pomoci předcházet těmto příznakům stárnutí.

Kofein je také stimulant, který při aplikaci na pokožku způsobuje stažení krevních cév (konstrikci). To může pomoci napnout a tonizovat kůži odstraněním přebytečné tekutiny a možnou stimulací lymfatického drenážního systému.

Tento účinek také pomáhá snižovat množství krve, které se hromadí pod očima – jeden z faktorů, který může přispět ke vzniku tmavých kruhů.

Kolik stojí oční krémy Peter Thomas Roth?

Oční krém Peter Thomas Roth je za cenu střední třídy; nejsou levné ale směšné drahé. Například oční krém Vital-E stojí 55 dolarů za 0,5 unce, zatímco oční krém Peptide 21 Wrinkle Resist stojí 75 dolarů za 0,5 unce.

Kde koupit oční krémy Peter Thomas Roth?

Oční krémy Peter Thomas Roth se prodávají na webové stránce značky, stejně jako u několika online prodejců třetích stran, jako jsou Sephora, Dermstore, Skinstore, Macy’s, Walgreens a mnoho dalších.

Jaké jsou zásady návratu Petra Thomase Rotha?

V politice vrácení zboží Peter Thomas Roth se uvádí: „Pokud z jakéhokoli důvodu nejste zcela spokojeni se svým nákupem, akceptujeme vrácení objednávek PeterThomasRoth.com ze sousedních USA do 30 dnů od data nákupu.“

Je Petr Thomas Roth bez krutosti?

Ne, Peter Thomas Roth není bez krutosti, protože produkty Peter Thomas Roth se prodávají v pevninské Číně, kde je testování na zvířatech ze zákona povinné.

Je Petr Thomas Roth vegan?

I když některé produkty Petra Thomase Rotha mohou být vhodné pro vegany, toto není stoprocentně veganská značka.

Recenze očního krému Peter Thomas Roth

Recenze o očních krémech Petra Thomase Rotha, které jsme četli, byly většinou pozitivní, ale stále je důležité podívat se na pozitivní a negativní recenze produktů, abyste získali úplný obraz.

Například oční krém Peter Thomas Roth Vital E obdržel průměrné hodnocení 4,3 z 5 hvězdiček po téměř 600 zákaznických recenzích na Sephora.com.

Pozitivní recenze o očním krému Peter Thomas Roth Vital E uvádějí, že skutečně pomáhá snižovat otoky, zlepšuje suchost a snižuje výskyt linek a vrásek.

Jedna recenze například říká: „Moje oči milují tento krém. Zahřejte ho prsty a ťukněte ťukněte ťukněte na něj. Žádný produkt není zázrak, pokud máte vrásky, ale zdá se, že to moje zjemňuje a zabraňuje tomu, aby se změnil na poušť! Myslím si, že tyto náklady se vyplatí nést.

A další 5-hvězdičková recenze říká: „Přešli jen dva týdny, co jsem si koupil tento produkt, a wow. Moje textura pod očima je pryč, nyní je jemná a pružná a nikdy neoteká. Zdá se, že mé oči jsou méně tmavé.

Existuje však několik negativních recenzí na oční krém Peter Thomas Roth Vital E a poznamenali jsme, že hlavní stížností na tento oční krém byla textura.

Například jedna recenze říká: „Tak tlustá. Četla jsem pár recenzí o tom, jak hustý byl tento krém, ale přesto jsem si ho koupila, protože jsem milovala ten starý krém, který už nevyrábí. Byl hustý jako studené máslo. Pokusil jsem se ho zahřát mezi prsty na nohou a doufal jsem, že roztaje, ale byl jen hrubý. Hned se vrátil. Toto nedoporučuji.“

Podobná recenze říká: „Není to krém, textura je pastovitá, opravdu to není tak skvělé. Nehydratuje.“

A další 1-hvězdičková recenze říká: „Není to pro mě dobré. Za prvé, konzistence je opravdu těžká, at pastovitý dotek, není snadné jej rozpustit prsty, jak je vysvětleno v návodu. Nech na mé kůži nečistoty. Za druhé, konečky mých očí jsou oteklé. Jsem tak zklamaný, že nemůžu uvěřit, že se tento produkt dostal mezi vítěze Allure Award.“

Náš verdikt

Celkově věříme, že oční krémy Peter Thomas Roth jsou dobře formulovány kombinací osvědčených složek s inovativními, patentovanými složkami.

Pros

 • Přípravky obsahují složky založené na důkazech (tj. vitaminy C a E, kyselina hyaluronová, peptidy atd.)
 • Přípravky obsahují inovativní složky (včetně Syn-Eye Complex, Regu-Age, Pentavitin, Phyco’derm atd.)
 • Spousta pozitivních recenzí od Petra Thomase Rotha

Zápory

 • Peter Thomas Roth není osvobozen od krutosti
 • Výrobky zabalené do sklenic se časem degradují, když jsou vystaveny světlu a vzduchu

Jaké jsou alternativy očních krémů Peter Thomas Roth?

Formulyst je jednou ze značek, kterou doporučujeme, pokud hledáte produkty péče o pleť, které dokážou řešit příznaky stárnutí. Formulyst maximalizuje použití účinných složek a minimalizuje použití povrchových složek, výsledkem čehož jsou klinicky pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší vypadající pleť.

Například oční krém Formulyst Anti-Dark Circle je lehké, rychle působící složení, které obsahuje jedinečnou směs prospěšných složek, které pomáhají viditelně rozjasnit a vyhladit jemnou pokožku kolem očí. Obsahuje výtažek z quinoy, který obnovuje ochrannou bariéru pokožky, díky čemuž je pokožka hydratovaná a jemná. Kofein obsažený v tomto očním krému pomáhá zpevnit, smývat a redukovat tmavé kruhy pod očima, zatímco extrakt z kmínu zklidňuje pokožku.

Další značkou, která vyvažuje sílu rostlin se špičkovou vědou, je Carrot & Stick. Carrot & Stick je dobrá nejen pro vaši pokožku, ale také pro životní prostředí, neboť složení neobsahuje škodlivé chemikálie, které se běžně vyskytují v produktech péče o pleť.

Bibliografie:
Matrixyl® 3000 peptid obnovuje mladistvý metabolismus pokožky.

Napsat komentář