Recenze Naturium: Přehled 10 nejlepších produktů péče o pleť Naturium– Tipy na líčení a péči o pleť

Pokud jste zde, protože se chcete dozvědět více o Recenze Naturium: Přehled 10 nejlepších produktů péče o pleť Naturium

.

Naturium je relativně nová značka péče o pleť, kterou začátkem roku spustili veterán krásy Ben Bennett a influencerka Susan Yara.

Značka měla turbulentní začátek poté, co Yara porušila pravidla FTC na svém kanálu YouTube, Mixed Makeup, propagací značky měsíce před jejím spuštěním, aniž by zveřejnila svou účast ve společnosti. Ve skutečnosti, když se Yary jeden z jejích sledovatelů zeptal, jak objevila značku, lhala a řekla, že Naturium jí poslalo PR mail, když ji spustili.

Yara se omluvila za zavádění svých sledovatelů a vysvětlila, že svůj status spoluzakladatelky neprozradila, protože chtěla od svých klientů nezaujatou zpětnou vazbu.

Navzdory kontroverzi jsou produkty péče o pleť Naturium velmi populární. Věříme, že tato značka si získává důvěru prostřednictvím úplné transparentnosti složení svých produktů, jakož i tím, že věnuje čas vzdělávání spotřebitelů o složkách jejich produktů.

Jsme rádi, že produkty péče o pleť Naturium obsahují vysoce účinné složky založené na důkazech za přijatelnou cenu. Mohou však tyto produkty přinést výsledky? Na tuto otázku a další odpovíme níže.

Stojí péče o pleť Natrium za ty peníze?

Častou otázkou u této značky je, zda produkty stojí za cenu.

Produkty Natrium podle nás za tu cenu stojí, ale podívejte se na jiné značky, které od vás nevyžadují utrácení drahocenných peněz.

Doporučujeme značky, které se zavázaly vyvíjet čisté, ale účinné produkty.

Jednou ze značek je Carrot & Stick, čistá značka péče o pleť, která dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy.

Úvodní balíčky Carrot & Stick představují skvělou hodnotu za peníze, jelikož můžete kombinovat 3 produkty v plné velikosti až do 240 USD za 88 USD.

Co obsahuje Naturium care?

Naturium se zaměřuje na používání složek založených na důkazech ve svých produktech, jako je vitamin C, peptidy, retinol a niacinamid (abychom jmenovali alespoň některé). Jsou to velmi prospěšné složky, které by měly být součástí vaší rutiny péče o pleť. Podívejme se blíže na každý z nich.

Vitamin C
Neexistuje nic takového jako zázračný lék, pokud jde o boj s věkem, ačkoli vitamin C je velmi blízko. Je to silný antioxidant, který chrání kůži před škodlivými účinky volných radikálů z prostředí.

Vitamin C také pomáhá zesvětlovat tmavé skvrny, vyrovnává tón pleti a zvyšuje zářivost. Jakoby to nestačilo, výzkum naznačuje, že vitamín C aplikovaný na pokožku výrazně obrací strukturální změny spojené se stárnutím tím, že ovlivňuje syntézu kolagenu a elastinu.

Nachází se v Naturium Vitamin C Complex Serum a Naturium Vitamin C Super Serum Plus.

Ale naše oblíbené sérum s vitamínem C je Carrot & Stick The Defense Serum. Obsahuje 3 různé typy vitamínu C, které spolupracují v boji proti poškození volnými radikály. Doporučujeme používat každé ráno.

Peptidy
S přibývajícím věkem se produkce kolagenu a elastinu v těle zpomaluje. Tyto dva proteiny jsou zodpovědné za strukturální podporu pokožky. V důsledku toho pokožka ztrácí svoji přirozenou pevnost a hladkost.

Přestože je kolagen nezbytný pro udržení mladistvého vzhledu pokožky, kolagenový protein je příliš velký na to, aby se mohl absorbovat lokálně do pokožky. Proto používání produktů péče o pleť s obsahem kolagenu neposkytne očekávané výhody proti stárnutí.

Zde vstupují do činnosti peptidy. Peptidy jsou stavebními kameny bílkovin, které se díky své menší velikosti snadno vstřebávají do hlubších vrstev pokožky.

Naturium Multi-Peptide Eye Cream obsahuje tři peptidy: palmitoyl tetrapeptid-7, palmitoyl tripeptid-1 a palmitoyl tripeptide-5. Tyto peptidy stimulují regeneraci kolagenu v dermu a zlepšují epidermální bariéru.

Další peptidové sérum, které doporučujeme, je Carrot & Stick The Repair Serum. Obsahuje 7 rostlinných peptidů pro pevnější a hladší kůži. Obsahuje také složky milující pokožku, jako je kyselina hyaluronová a niacinamid.

retinol
Retinol je složka proti stárnutí, kterou doporučují dermatologové a odborníci na pleť. Je to jedna z nejlepších ingrediencí ke zlepšení známek stárnutí pleti, jako je snížení výskytu jemných linek a vrásek, minimalizace velikosti pórů, zvýšení pevnosti pleti, zlepšení tónu a textury pleti a další.

Přestože retinol poskytuje pokožce mnoho výhod, je také známo, že způsobuje vedlejší účinky, jako je suchost a podráždění pokožky.

Naturium Retinol Complex Serum obsahuje fotostabilní, synergickou směs enkapsulovaného retinolu, přírodního bio-retinolu a bakuchiolu, rostlinné alternativy retinolu. Kombinace těchto složek údajně poskytuje výhody retinoidů – ale bez podráždění.

Retinoidy se nejlépe používají v noci. Doporučujeme toto olejové retinoidní sérum. Obsahuje Hydroxypinacolone Retinoate, složku, která poskytuje podobné výhody s menším podrážděním.

Niacinamid
Další víceúčelovou složkou, která se nachází v celé řadě Naturium, je Niacinamid, amidová forma vitamínu B3, o které je známo, že opravuje kožní bariéru a zlepšuje hydrataci pokožky, jakož i snižuje záněty, skvrny, skvrny, akné a vrásky.

Nachází se v Naturium Niacinamid Serum 12% plus Zinek 2% a Naturium Niacinamide Gel Cream 5%.

Jakých je 10 nejlepších produktů péče o pleť Naturium?

V době psaní této recenze nabízí Naturium řadu více než 30 produktů péče o pleť včetně sér, krémů, pleťových olejů, čisticích prostředků, exfoliantů, očních krémů a dalších. Zde je přehled 10 nejlepších produktů péče o pleť Naturium.

Naturium niacinamidové sérum 12 % plus zinek 2 %

Pokud hledáte nejoblíbenější produkt této značky, už nehledejte: Niacinamide Plus Zinc Serum je to pravé!

Toto koncentrované sérum obsahuje 12% niacinamidu a 2% zinku PCA, stejně jako The Ordinary Niacinamide + Zinc. Zatímco každý může mít užitek z niacinamidového séra, tato složka je ideální pro ty, kteří mají ucpanou, matnou a/nebo nerovnoměrnou pleť.

Niacinamid je amidová forma vitamínu B3 (niacin), která poskytuje pokožce mnoho výhod. Například publikace v tzv. Časopis klinické a estetické dermatologieuvádí, že niacinamid může opravit kožní bariéru a zlepšit hydrataci pokožky, jakož i snížit zánět, skvrny, skvrny, akné a vrásky.

Niacinamid má také antimikrobiální a sebostatické účinky, což znamená, že může pomoci chránit před bakteriemi, které způsobují akné, a zároveň pomáhá snižovat produkci kožního mazu. A hádej co? PCA zinek má stejné vlastnosti! Takže kombinace těchto složek skutečně pomáhá vypořádat se s nadměrným kožním mazem a přetížením.

Nakonec vzorec obsahuje několik zvlhčujících složek, jako je glycerin a hyaluronát sodný, jakož i dimetikon (druh silikonu), který dodává hedvábně hladkou texturu.

Sečteno a podtrženo: Naturium Niacinamide Serum Plus Zinc kombinuje víceúčelovou složku niacinamid s vlastnostmi zinku PCA v boji proti akné, díky čemuž je sérum prospěšné pro všechny typy pleti, ale zejména pro ty s prokrvenou pokožkou.

Naturium niacinamidový gelový krém 5%

Mírná koncentrace (5%) niacinamidu je kombinována s kokosovou ovocnou šťávou a mořskými polysacharidy v tomto hydratačním přípravku, což slibuje, že vám dodá orosenou, sklovitou pleť bez pórů.

Ve vzorci je poměrně mnoho syntetických polymerů, jako například kopolymer amonný akryloyldimethyltaurin/VP – to je sousto, ne? I když se tato složka může obtížně vyslovit, její funkce je jednoduchá: vytvořit elegantní gelovitou texturu, která umožní produktu hladce se rozetřít po pokožce bez pocitu lepivosti nebo lepivosti.

Hydratační krém obsahuje také poměrně mnoho zvlhčujících látek, jako například několik druhů řas, zvlhčovadla a hyaluronát sodný. Jelikož složení neobsahuje mnoho změkčovadel, je nejvhodnější pro lidi s normální, smíšenou a mastnou pletí. Máte-li suchou pokožku, budete pravděpodobně potřebovat hydratační krém s větším množstvím změkčovadel a složek k doplnění bariéry.

Sečteno a podtrženo: Naturium Niacinamide Gel Cream kombinuje 5% niacinamid se zvlhčujícími látkami, díky čemuž je tento zvlhčovač ideální pro normální, smíšenou a mastnou pleť.

Naturium Complex sérum s vitamínem C

Komplex vitamínu C v tomto séru sestává z vysoce stabilizované tobolky kyseliny L-askorbové, askorbylfosfátu sodného a bioaktivní ovocné směsi.

Bez ohledu na formu vitamínu C použitou v receptuře, všechny deriváty vitamínu C se při absorpci kůží přeměňují na kyselinu askorbovou. Kyselina askorbová je silný antioxidant, který chrání pokožku před volnými radikály a zároveň pomáhá zesvětlovat tmavé skvrny a podporuje jasnější pleť.

Sérum obsahuje také vitamín E, což je skvělé, protože antioxidační účinky vitamínu E mohou být ještě silnější v kombinaci s vitamínem C. Z tohoto důvodu se vitamíny C a E nazývají „čisté antioxidanty“.

Publikace v časopise

Dermatologická terapie vysvětluje, „jelikož vitamín C regeneruje oxidovaný vitamín E, kombinace v kosmetickém přípravku je synergická – zejména při UV ochraně.“

Nakonec je v tomto séru několik hydratačních složek, včetně šťávy z listů aloe vera a hyaluronátu sodného.

Sečteno a podtrženo: Komplexní sérum s vitamínem C Naturium kombinuje několik různých forem vitamínu C s vitamínem E a hydratačními složkami pro vytvoření séra, které rozjasňuje, hydratuje a zpevňuje pokožku.

Naturium Vitamin C Super sérum Plus

Toto víceúčelové sérum kombinuje vitamin C (ve formě kyseliny askorbové) s niacinamidem, retinolem, hyaluronátem sodným a kyselinou salicylovou pro rozjasnění, vyhlazení, zpevnění a vyrovnání jemných vrásek a zároveň chrání pokožku před environmentálními stresory.

Na základě recenzí Naturium toto sérum skutečně splňuje tato tvrzení. Jedna recenze například zní: „Používám to už několik týdnů a udělalo to obrovský rozdíl. Mé póry jsou viditelně menší a méně intenzivní. Také jsem si všimla, že mám pěknou, zářivou pleť, aniž bych byla mastná. Dodává spoustu vlhkosti a pokožka je naprosto jemná. Na mou pleť teď dostávám spoustu komplimentů a můžu jít i bez make-upu. Určitě doporučuji.”

Sečteno a podtrženo: Sérum na obličej, které spojuje některé z nejlepších složek péče o pleť do jednoho složení, které rozjasňuje, vyhlazuje, zpevňuje a zaměřuje se na vzhled jemných vrásek.

Komplexní sérum Naturium Retinol

Pokud se snažíte předejít projevům stárnutí nebo je zredukovat, určitě jste už slyšeli, že je dobré přidat do večerní rutiny retinolové sérum. Možná jste vyzkoušeli produkt s retinolem, ale zažili jste typické (ale nepříjemné) vedlejší účinky retinolu, jako je suchost a šupinacení pokožky. Pokud ano, sérum Naturium Retinol Complex může být pro vás dobrým řešením.

Je to proto, že toto sérum obsahuje fotostabilní, synergickou směs enkapsulovaného retinolu, přírodního bio-retinolu a bakuchiolu, rostlinné alternativy retinolu. Kombinace těchto složek údajně poskytuje výhody retinoidů – ale bez podráždění.

Kromě toho jsou v tomto séru další podpůrné složky, jako je máslo ze semen murumuru, voda z plodů bavlny, hyaluronát sodný a vitamín E. Společně by měly pomoci při řešení mnoha problémů pleti, jako je suchost, matnost a jemné vrásky.

Sečteno a podtrženo: Retinolové sérum, které kombinuje zapouzdřený retinol, přírodní bio-retinol a bakuchiol pro boj proti známkám stárnutí.

Naturium kyselina azelaová 10%

Toto lehké mléko obsahuje 10% kyseliny azelaové, přirozeně se vyskytující kyseliny produkované kvasinkami, která je součástí normální kožní flóry. Přestože kyselina azelaová není tak populární jako kyselina hyaluronová nebo kyselina glykolová, myslíme si, že by měla být!

Je to proto, že kyselina azelaová je opravdu multi-tasker. Studie ukazují, že kyselina azelaová může pomoci snížit akné, zlepšit růžovku, vyblednout skvrny, rozjasnit tón pleti a další. Funguje tak, že normalizuje odlupování odumřelých kožních buněk a otevírá vlasové folikuly. Ukázalo se také, že zabraňuje růstu bakterií akné.

Podle publikace v Journal of American Academy of Dermatology má in vitro i in vivo antimikrobiální aktivitu proti aerobním i anaerobním mikroorganismům (Propionibacterium Acnes).

Sečteno a podtrženo: Přestože všechny typy pleti mohou mít užitek z kyseliny Naturium azelaové 10%, je nejlepší pro osoby s hyperemií, zarudnutím, mdlem a hyperpigmentací.

Naturium BHA tekutý peeling 2%

Tento tekutý exfoliant bez oplachování obsahuje 2% zapouzdřené kyseliny salicylové, což je typ beta hydroxykyseliny (BHA). Kyselina salicylová je vynikající složkou v boji proti matnosti, akné a ucpaným pórům.

Funguje tak, že odlupuje výstelku pórů, čímž se uvolňují ucpané nečistoty a maz. Má také schopnost rozpouštět keratin, protein, který působí jako „lepidlo“, drží pohromadě odumřelé kožní buňky ve stratum corneum. To je účinné, protože odumřelé kožní buňky se mohou hromadit na povrchu pokožky, zanechávají ji matnou a mohou ucpávat póry.

Naturium BHA Liquid Exfoliant obsahuje také bioaktivní komplex výtažků z domorodé australské limetky, včetně kaviáru, pouštní limetky a tropické limetky, které přirozeně exfoliují pokožku. V kombinaci s kyselinou salicylovou tyto extrakty regenerují a tonizují pokožku, rozjasňují pozánětlivé zbarvení a zlepšují zářivost pleti.

Sečteno a podtrženo: Naturium BHA Liquid Exfoliant obsahuje 2% BHA kyseliny salicylové, která podporuje exfoliaci a stimuluje růst buněk pro hladší a čistší pokožku.

Oční krém Naturium Multi-Peptide

Tento krémový, lehký oční krém okamžitě pomáhá zklidnit, hydratovat a zjemnit pokožku pomocí změkčovadel, jako je jojobový olej a skvalán, jakož i zvlhčujících látek, jako je pantenol a hyaluronát sodný.

Oční krém Naturium by měl časem pomoci redukovat výskyt jemných linek a vrásek díky obsahu tří peptidů: palmitoyl tetrapeptid-7, palmitoyl tripeptid-1 a palmitoyl tripeptide-5. Tyto peptidy stimulují regeneraci kolagenu v dermu a zlepšují epidermální bariéru.

Sečteno a podtrženo: Lehký oční krém, který pomocí kombinace tří peptidů pomáhá snižovat známky stárnutí.

Naturium čtyřnásobné sérum s kyselinou hyaluronovou 5%

Pojem „čtyřnásobek“ byl použit v názvu tohoto séra kvůli čtyřem různým molekulovým hmotnostem kyseliny hyaluronové ve vzorci, mezi něž patří čistá kyselina hyaluronová s ultra nízkou, nízkou, střední a vysokou molekulovou hmotností.

Účel použití různých molekulových hmotností kyseliny hyaluronové je způsoben strukturou kyseliny hyaluronové; je to prostě příliš velká molekula na to, aby pronikla do pokožky. Produkty, které používají jen jednu formu kyseliny hyaluronové, dokážou odstranit vlhkost ze spodních vrstev pokožky, čímž se její povrch dočasně stane jemným a hydratovaným.

Díky použití kyseliny hyaluronové s různou molekulovou hmotností poskytuje Naturium Quadruple Hyaluronic Acid Serum víceúrovňovou hydrataci a viditelné vyplnění – nejen dočasnou povrchovou hydrataci.

Sečteno a podtrženo: Naturium Quadruple Hyaluronic Acid Serum obsahuje kyselinu hyaluronovou se čtyřmi různými molekulovými hmotnostmi, které poskytují víceúrovňovou hydrataci a viditelně vyplňující výsledky.

Intenzivní noční krém Naturium

Pokud bojujete se suchými místy nebo mdlem a vaše pleť potřebuje extra dávku hydratace, krém na spaní (nazývaný také maska ​​na spaní) je nejlepším řešením.

Krémy na spaní jsou navrženy tak, aby se používaly jako poslední krok rutiny péče o pleť k uzamčení vlhkosti a zároveň vytvoření propustného těsnění na povrchu pokožky, aby produkty pod ní lépe pronikly.

Intenzivní noční krém Naturium vytváří tuto pečeť přísadami, jako jsou triglyceridy rostlinného původu, skvalan a fosfolipidy. Společně tyto složky tvoří měkkou, nelepivou vrstvu na pokožce, čímž snižují ztrátu vlhkosti během noci a dodávají pokožce množství živin. živiny.

Sečteno a podtrženo: Krém na spaní, který zklidňuje, vyživuje a pomáhá pokožce zůstat hydratovanou, takže pokožka je ráno jemná a orosená.

Zde je souhrn nejdůležitějších faktorů, které je třeba zvážit před koupí Naturium Niacinamide Serum Plus Zinc:

 • Klíčové ingredience? Niacinamid a zinek PCA
 • typ pleti? Všechny typy pleti; ideální pro rozšířené póry, nerovnoměrnou strukturu, ucpanou a mastnou pleť
 • textura? Lehké sérum
 • Vůně? ne
 • Bez hororu? Ano
 • Výdaj? 16 dolarů za 1 unci

Kolik stojí produkty péče o pleť Naturium?

Naturium je značka střední ceny; produkty jsou o něco větší než průměrný produkt z drogerie, ale jsou výrazně levnější než luxusní značky jako Drunk Elephant a SK-II.

Abyste měli představu o aktuálních cenách těchto produktů, Naturium Niacinamide Serum Plus Zinc je 16 USD za 1 unci a Naturium Vitamin C Super Plus Serum je 25 USD za 1 unci.

Kde koupit produkty péče o pleť Naturium?

Produkty péče o pleť Naturium se prodávají na webové stránce značky, jakož iu několika online prodejců třetích stran, jako jsou Amazon a Target.

Jaká je politika vrácení Naturium?

V politice vrácení zboží společnosti Naturium se uvádí: „Naturium.com nabízí 90denní záruku spokojenosti pouze na produkty za běžné ceny. Pokud nejste spokojeni s nákupem za standardní cenu na naturium.com z jakéhokoli důvodu do 90 dnů od původního data nákupu, můžete vrátit jakoukoli nepoužitou část vašeho nákupu a bude vám vrácena plná kupní cena snížená o původní náklady na dopravu. “

Je Naturium bez krutosti?

Naturium je bez krutosti. Značka netestuje své složky ani hotové výrobky na zvířatech, ani jejich dodavatelé či třetí strany. Kromě toho se produkty péče o pleť Naturium neprodávají v zemích, kde je testování na zvířatech povinné ze zákona.

Je Naturium veganské?

Některé produkty péče o pleť Naturium mohou být vhodné pro vegany, ale tato řada není 100% veganský, protože značka uvádí med ve své knihovně přísad.

Naturium Recenze

Recenze Naturium na stránkách značky jsou obecně velmi pozitivní. Produkt s největším počtem recenzí je Naturium Niacinamide Plus Zinc Serum, který získal téměř 600 zákaznických hodnocení.

Pozitivní recenze Naturium Niacinamide Plus Zinc Serum uvádějí, jak dobře funguje při různých kožních problémech, od akné po nerovnoměrný tón pleti a další.

V jedné recenzi se například píše: „Na youtube jsem ho viděl doporučený na plísňové akné (malé hrbolky) kolem čela a brady, a jelikož to bylo cenově dostupné, tak jsem se odvážil. Je to něco přes týdn, co jsem ho začala používat az výsledků jsem nadšená! Mé akné je úplně pryč a můj tón pleti se zdá být rovnoměrnější a jasnější. Nevysušuje mě a nezanechává nic jiného než jemnou, hladkou pokožku jako podklad pod make-up. S tímto produktem jsem velmi spokojen!”

A další 5-hvězdičková recenze říká: „Tento produkt nezklamal. Není lepkavý a dobře se mísí s jinými produkty na mé tváři. Cítím se dobře na tváři a všiml jsem si, že se mi zlepšila pleť. Líbí se mi a koupím znovu“

Existuje však několik negativních recenzí o zinkovém séru Naturium Niacinamide Plus od zákazníků, kteří po použití tohoto séra zaznamenali výpadky. Někteří zákazníci tvrdí, že jejich pleť vypadá hůře než před použitím tohoto séra.

V jedné recenzi se například píše: „Používám tento krém spolu se super sérem s vitamínem C a niacinamidem a moje pleť je horší, než když jsem začínala. Můj kožní problém byly tmavé skvrny a moje pokožka byla neustále šupinatá a SUPER mastná. Před zahájením používání těchto produktů jsem neměla mastnou pleť a pokožka se mi nevylupovala.“

A podobná recenze s jednou hvězdičkou říká: „Používal jsem niacinamid od The Ordinary a skutečně mi to zlepšilo pleť. Vyzkoušela jsem Naturium a akné se mi vrátilo hůře než dříve. Držel jsem se toho 3 měsíce a stále se to zhoršovalo.“

Náš verdikt

Celkově si myslíme, že produkty péče o pleť Naturium jsou dobře namíchané. Líbí se nám, že všechny produkty jsou bez parfemace a receptury obsahují vysokou koncentraci klíčových složek.

Výhody

 • Produkty obsahují vysoké koncentrace složek založených na důkazech (niacinamid, vitamin C, retinol atd.)
 • Produkty jsou bez zápachu
 • Spousta pozitivních recenzí Naturium
 • Naturium je bez krutosti
 • levně

zápory

 • Některé recenze Naturium zmiňují vyrážky po použití těchto produktů

Jaké jsou alternativy produktů péče o pleť Naturium?

Není třeba dělat kompromisy, pokud jde o nalezení účinné a bezpečné péče o pleť.

Pokud hledáte účinné produkty péče o pleť, které neobsahují škodlivé toxiny, doporučujeme Carrot & Stick.

Carrot & Stick se zavázala vytvářet receptury rostlinného původu, které přinášejí pozoruhodné výsledky bez spoléhání na toxické chemikálie nebo standardní konzervační látky.

Carrot & Stick má tvrdý přístup k péči o pleť, přičemž dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny s inovativní vědou.

Bibliografie:
J Clin Aesthet Dermatol. únor 2010; 3(2): 22-41
Dermatol Ther září-říjen 2007;20(5):314-21.
J Am Acad Dermatol 1987 prosinec; 17 (6): 1033-41.

Napsat komentář