Recenze na cikatriku: Recenze 5 nejlepších produktů péče o pleť s cikatrikou– Přirozeně pečujte o své tělo

Vítejte na mych webových stránkách a užijte si čtení tohoto speciálního článku o Recenze na cikatriku: Recenze 5 nejlepších produktů péče o pleť s cikatrikou

.

Cicatricure je značka drogerie, která nabízí malou kolekci produktů péče o pleť proti stárnutí, jakož i produkty pro jizvy a skvrny.

Níže uvádíme 5 nejlepších produktů péče o pleť Cicatricure včetně jejich klíčových složek a výzkumu, který podporuje (nebo nepodporuje) jejich použití v péči o pleť.

Budeme také sdílet některé recenze Cicatricure, abyste si mohli udělat představu o tom, co si zákazníci skutečně myslí o těchto produktech.

Jakých je 5 nejlepších produktů péče o pleť Cicatricure?

Tady je náš přehled 5 nejlepších produktů péče o pleť Cicatricure.

Denní krém Cicatricure Gold Lift

Jedním z nejoblíbenějších produktů značky je Cicatricure Gold Lift Day Cream, hydratační denní krém s opalovacím krémem. Vzorec hladce klouže po pokožce a vytváří lehký, sametový povrch, který je neviditelný; žádné bílé šmouhy a žádný mastný nepořádek s tímto denním krémem!

Je to proto, že značka používá v tomto produktu čtyři chemické opalovací složky včetně avobenzonu, homosalátu, oktisalátu a oktokrylenu. Společně tyto složky poskytují široké spektrum ochrany SPF 30.

Hedvábný pocit denního krému Cicatricure Gold Lift Day Cream vytváří vysoké koncentrace silikonů a změkčovadel v tomto složení, jako je polymetylsilsesquioxan, triglycerid kyseliny kaprylové/kaprinové a methikon kyseliny kaprylové, abychom jmenovali alespoň některé.

Zbytek vzorce není obzvlášť vzrušující; koncentrace extraktu z pivoňky a kyseliny hyaluronové jsou nízké. A jak už název napovídá, v tomto vzorci je malé množství zlata.

I když zlato dodává tomuto krému pocit luxusu, neexistují žádné publikované studie, které by dokazovaly, že zlato má vlastnosti proti stárnutí.

Certifikovaná dermatologka Dr. Tsippora Shainhouse pro Healthline říká: „Zlato může mít určité antioxidační a protizánětlivé vlastnosti, ale neexistuje důkaz, že je lepší než kterákoli jiná běžně používaná složka, která má více vědeckých údajů.“

Nakonec jsme chtěli poukázat na to, že tento krém Cicatricure obsahuje směs syntetických vůní (viz část Klíčové složky níže, abyste zjistili, proč je to problém).

Sečteno a podtrženo: Cicatricure Gold Lift Day Cream je lehký hydratační krém na obličej s opalovacím krémem, který poskytuje široké spektrum ochrany SPF 30.

Cicatricure Hluboce protivráskový hydratační krém na obličej a krk

Tento krém Cicatricure má lehkou krémovou texturu, která lehce vyhlazuje pokožku a okamžitě pomáhá hydratovat a zjemňovat pokožku.

Bojuje proti liniím a vráskám díky své silné složce proti stárnutí Matrixyl 3000. Pokud tuto složku neznáte, je to ochranná známka, která sestává ze dvou matric (Palmitoyl Tripeptid-1 a Palmitoyl Tetrapeptide-7).

Matrikiny jsou peptidy, které regulují buněčnou aktivitu prostřednictvím buněčné signalizace. Dvě matrice v Matrixyl 3000 synergicky působí na obnovu a udržování mladistvě vypadající pleti a signalizují buňkám, aby produkovaly více. kolagen.

Dalším peptidem v tomto vzorci je Argirelin, také známý jako acetylhexapeptid-8, peptid se šesti aminokyselinami, který je fragmentem SNAP-25 (substrát botulotoxinu).

Argireline funguje tak, že omezuje schopnost neurotransmiterů aktivovat pohyb obličejových svalů, například při vytváření mimiky, jako je úsměv nebo zamračení. Inhibicí nervů, které způsobují kontrakci obličejových svalů, se redukuje jemná mimika a vrásky se pak redukují.

Znepokojuje nás však přítomnost syntetických vůní a parabenů v tomto složení.

Sečteno a podtrženo: Cicatricure Hluboký hydratační krém na obličej a krk proti vráskám pomáhá snižovat výskyt jemných linek a vrásek pomocí přísad proti stárnutí, jako jsou Matrixyl 3000 a Argireline.

Cicatricure Illuminating cream cream SPF 20

Dalším denním krémem Cicatricure je rozjasňující pleťový krém SPF 20. Značka používá pět chemických složek k ochraně před slunečním zářením – avobenzon, homosalát, oktysalát, oktokrylen a oxybenzon – k zajištění širokého spektra ochrany SPF 20.

Vzorec také obsahuje Matrixyl 3000, který pomáhá snižovat výskyt jemných linek a vrásek, jakož i složky pro zesvětlení pokožky, jako je vitamín C a alfa arbutin.

Bohužel, s tímto vzorcem je několik problémů. Za prvé, SPF 20 nestačí k ochraně před spálením a rakovinou kůže, jako většina organizací včetně Americké akademie dermatologie, doporučuje se používat alespoň SPF 30.

Za druhé, je známo, že oxybenzon způsobuje negativní účinky. Například American Cancer Society říká: „Některé studie ukázaly, že oxybenzon může způsobit kožní alergie. Kromě toho laboratorní studie na zvířatech a lidských buňkách ukazují, že oxybenzon může interferovat s působením určitých hormonů.

Za třetí, v tomto vzorci je vysoká koncentrace alkoholu. Jedním z důvodů je, že ethanol (alkohol) působí jako zesilovač penetrace, narušuje kožní bariéru, čímž umožňuje dalším složkám proniknout do hlubších vrstev pokožky. Jelikož však alkohol narušuje kožní bariéru, může pokožku vysušovat a dráždit.

Posledním problémem krému Cicatricure je, že obsahuje syntetickou vůni.

Sečteno a podtrženo: Cicatricure Brightening Day Cream obsahuje několik prospěšných složek, ale podle našeho názoru je s tímto vzorcem příliš mnoho problémů na to, abychom jej doporučili.

Gel na jizvy na jizvy

Jako mnohé produkty pro ošetření jizev, i Cicatricure Scar Gel obsahuje jako jednu z klíčových složek cibulový extrakt. Předpokládá se, že extrakt z cibule pomáhá snižovat zánět kůže, což může zabránit zarudnutí a snížit velikost jizev.

Cicatricure Scar Gel obsahuje také extrakt z Centella asiatica, známý pod běžnými názvy jako „cica“ a „tygří tráva“, vytrvalá rostlina pocházející z mokřadů v Asii. Po staletí se používá v tradiční asijské medicíně k urychlení hojení ran a zmírnění zánětu.

Podle publikace v časopise Pokroky v dermatologii a alergologii, Nejdůležitější sloučeniny v tygří trávě jsou Asiaticoside, Madecassoside, Asiatic Acid a Madecassic Acid, kvůli jejich farmakologické aktivitě jako pentacyklické triterpenoidní saponiny.

Díky těmto složkám má extrakt cya antioxidační, antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti, které mohou pomoci uklidnit a opravit vaši pokožku.

Další složky zklidňující pokožku v tomto gelu na jizvy jsou heřmánek, aloe a alantoin.

Stojí za zmínku, že se jedná o další produkt Cicatricure, který obsahuje parabeny.

Sečteno a podtrženo: Cicatricure Scar Gel by měl pomoci snížit výskyt jizev pomocí složek, jako jsou výtažky z cibule a cyka extraktů, jakož i uklidňující složky, jako je heřmánek, aloe vera a alantoin.

Oční krém s jizvou

Cicatricure Eye Cream je oční krém proti stárnutí určený ke zlepšení vzhledu jemných linek a vrásek a snížení otoků a tmavých kruhů pod očima.

Obsahuje fytonadion, běžně známý jako vitamín K, který teoreticky pomáhá redukovat tmavé kruhy pod očima. Takto: Vitamin K je nezbytný pro tvorbu protrombinu, klíčového faktoru při srážení krve, proto se věří, že vitamín K pomáhá při hojení ran a modřin. Když se vitamín K aplikuje na pokožku, může pomoci opravit tmavé kruhy pod očima stejným způsobem, jakým pomáhá při hojení modřin, když se užívá vnitřně.

Oční krém Cicatricure obsahuje také několik typů peptidů (Argireline, Palmitoyl Oligopeptide a Palmitoyl Tetrapeptide-7), které pomáhají snižovat výskyt jemných linek a vrásek a podporují pevnější a mladistvější pleť.

Sečteno a podtrženo: Oční krém Cicatricure kombinuje vitamin K s peptidy, které pomáhají snižovat výskyt tmavých kruhů, linek a vrásek kolem očí.

Jaké jsou klíčové složky produktů péče o pleť Cicatricure?

Všimli jsme si, že klíčové složky v kolekci kosmetické kosmetiky Cicatricure je poměrně standardní a lze ji nalézt v produktech od mnoha jiných značek.

Značka například používá oblíbené peptidy (Matrixyl 3000 a Argireline), vitamín C, kyselinu hyaluronovou, silikony, změkčovadla a chemické složky opalovacích krémů.

Bohužel, v celé kolekci péče o pleť Cicatricure se používá několik problematických složek, včetně vůně a parabenů.

Možná už víte, že vonné složky mohou způsobit podráždění a citlivost pokožky.

Věděli jste však, že značka může použít vlastní směs chemikálií k vytvoření vůně ve svých produktech? V průměru sestává z 30 až 50 chemikálií (ale může mít až 200 složek).

Nejhorší na tom je, že značka nemusí na etiketě zveřejňovat, jaké chemikálie používá. Tuto směs mohou uvést do seznamu složek jako „Vůně (Parfém)“.

Kromě toho studia z roku od Women’s Voices for the Earth Zjistili, že z více než 3 000 chemikálií, o nichž se uvádí, že se používají v parfémech, bylo 1 242 látek vzbuzujících obavy – a to zahrnovalo nejméně 7 možných karcinogenů (karcinogenů).

Téměř všechny produkty péče o pleť Cicatricure obsahují parabeny. Parabeny jsou konzervační látky používané k prodloužení skladovatelnosti produktu tím, že zabraňují mikrobiální kontaminaci.

Používání parabenů v kosmetice a výrobcích péče o pleť je kontroverzní, protože existují protichůdné výzkumy o možných zdravotních následcích dlouhodobého vystavení parabenům.

Podle EHS, Parabeny se snadno vstřebávají skrz pokožku do těla a mohou působit jako hormon estrogen, čímž narušují normální fungování endokrinních systémů, které ovlivňují fungování mužského a ženského reprodukčního systému, reprodukční vývoj, plodnost a výsledky porodu.

Kolik stojí produkty péče o pleť Cicatricure?

Produkty péče o pleť Cicatricure jsou docela cenově dostupné a ceny jsou v souladu s cenami špičkových drogerií, jako jsou Olay a Burt’s Bees. Například denní krém Cicatricure Gold Lift Day Cream stojí na Walmart.com 15,27 USD za 1,7 unce.

Kde koupit produkty péče o pleť Cicatricure?

Produkty péče o pleť Cicatricure se na webové stránce značky neprodávají. Musíte si koupit produkty péče o pleť Cicatricure od online prodejců třetích stran, jako jsou Walgreens, Walmart, Target, HEB, Amazon a další.

Jaká je politika vrácení Cicatricure?

Cicatricure nemá na své webové stránce pravidla vrácení, protože na své webové stránce neprodává produkty, a proto neakceptuje vrácení zboží.

Je jizva bez krutosti?

Není známo, zda je Cicatricure bez krutosti, protože na webové stránce společnosti nejsou žádné informace, Cruelty Free Kitty, PETA nebo Leaping Bunny.

Recenze na jizvy

Bohužel tato značka na svých webových stránkách nezobrazuje recenze Cicatricure, takže jsme přešli na Amazon.com, abychom ohodnotili recenze zákazníků.

Jeden produkt, který získal mnoho pozitivních ohlasů, je hydratační krém na obličej a krk Cicatricure Deep Anti-Wrinkle Face and Deck Moisturizer, který byl ohodnocen 4,4 hvězdičkami z 5 po více než 3 600 zákaznických recenzích.

Pozitivní recenze tohoto krému Cicatricure uvádějí, jak dobře hydratuje a zároveň pomáhá s vráskami a skvrnami.

Jedna recenze například říká: „Tohle je nejlepší hydratační krém, jaký jsem za dlouhou dobu vyzkoušel. Dělá zázraky s mojí pokožkou. Stařecké skvrny na tváři mizí a vrásky jsou redukovány. Dávám 5 hvězdiček.“

Další 5-hvězdičková recenze říká: „Miluji cikatricuru. Používám ho 1 rok a moje pleť se zcela změnila na jemnou a mladší vypadající pleť. Všiml jsem si změny po 1 týdnu.“

Existují dokonce recenze, které označují tento krém Cicatricure za lepší než La Mer, například: „Moje máma mě seznámila s tímto produktem, když jsem si všiml, že její pleť vypadá pružněji, hydratovaněji as redukovanými vráskami. Koupila jsem si ho a poprvé jsem si všimla obrovského rozdílu ve vzhledu mé pleti. Používala jsem drahé produkty La Mer a ani časem jsem nepostřehla rozdíl. S Cicatricure jsou výsledky okamžité a nemůžete získat nejlepší cenu. Starám se o svou pleť a nedávno se mě lidé ptali, jestli jsem si dal botox a já jsem jim řekl, že jediná věc, která změnila moji rutinu, je přidání tohoto produktu.“

Existuje však několik negativních recenzí na hydratační krém na obličej a krk od společnosti Cicatricure, většinou od zákazníků, kteří byli zklamáni, že tento krém nepomohl redukovat vrásky.

Například jedna recenze říká: „EH! Přešla jsem na levnější hydratační krém

Od koupě jsem ho použil několikrát. Nebyl jsem z toho nadšený. Není to pleťová voda a od té doby jsem si koupil pleťovou vodu na obličej. Nakolik to pomáhá na vrásky, eh!“

Další 1-hvězdičková recenze říká: „Už jsem na třetí 2,1 oz tubě krému proti vráskám a stále mám tytéž vrásky, jaké jsem měla předtím, než jsem začala. Plýtvání penězi. „

Náš verdikt

Celkově na nás produkty péče o pleť Cicatricure nezapůsobily a tyto produkty bychom nedoporučovali, protože na ně není nic patentováno a většina z nich obsahuje vůni a parabeny.

Pros

  • Přípravky obsahují prospěšné složky (včetně peptidů, vitamínu C, kyseliny hyaluronové, silikonů, změkčovadel atd.)
  • Mnoho pozitivních recenzí Cicatricure

Zápory

  • Většina produktů Cicatricure obsahuje syntetické vonné látky
  • Mnoho produktů Cicatricure obsahuje parabeny
  • Na produktech péče o pleť Cicatricure není nic vlastní

Jaké jsou alternativy produktů péče o pleť Cicatricure?

Pokud hledáte produkty péče o pleť na příznaky stárnutí, Formulyst je jednou ze značek, které doporučujeme. Formulyst maximalizuje použití účinných složek a minimalizuje použití povrchových složek, výsledkem čehož jsou klinicky pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou, mladší vypadající pleť.

Aktivní sérum Formulyst obsahuje směs antioxidačních vitamínů C a E, kyselinu ferulovou, niacinamid a pantenol. Toto víceúčelové sérum pomáhá chránit pokožku před škodlivými vlivy prostředí, které ji činí starou. Je to ultimátní antioxidační složení, které pomůže vaší pokožce vypadat jasněji, zdravěji a mlaději.

Další značkou, která vyvažuje sílu rostlin se špičkovou vědou, je Carrot & Stick. Mrkev a tyčinka nejsou dobré jen pro vaši pokožku, ale také pro životní prostředí, protože složení obchází škodlivé chemikálie, které se běžně vyskytují v produktech péče o pleť.

Bibliografie:
Healthline „Opravdu fungují zlaté masky?“
American Cancer Society „Jak bezpečný je váš opalovací krém?“ srpna
Americká akademie dermatologie „Často kladené otázky o opalovacích krémech“
Progress Dermatol Allergol. únor ; 30 (1): 46-49.
Ženské hlasy jménem Země „Rozbalování voňavkářského průmyslu“
EEC „Co jsou to parabeny a proč to nejsou kosmetika?“ dubna

Napsat komentář