Recenze modelovacího krému City Beauty– Každodenní péče o vaše tělo

Pokud jste zde, protože se chcete dozvědět více o Recenze modelovacího krému City Beauty

.

City Beauty Sculpting Cream je hydratační krém proti vráskám navržen tak, aby viditelně obnovil pružnost pokožky tím, že zvedne, napne a zpevní ochablou pokožku. O jeho složení se říká, že vyživuje pokožku základními stavebními kameny, které dodávají mladé pokožce tón a pružnost. I když to zní slibně, musíme vyhodnotit výzkum, který podporuje (nebo nepodporuje) složky tohoto zvlhčovače. Je také důležité podívat se na recenze City Beauty Sculpting Cream, abyste zjistili, co si zákazníci o tomto produktu opravdu myslí.

Stojí péče o pleť CityBeauty za ty peníze?

Častou otázkou u této značky je, zda produkty stojí za tu cenu. Produkty péče o pleť CityBeauty jsou drahé, například Advanced Retinol System stojí 119 dolarů.

Podle našeho názoru produkty péče o pleť CityBeauty nestojí za cenu, jednoduše proto, že existují jiné značky péče o pleť, které nabízejí podobné produkty, které jsou levnější.

Jednou ze značek je Carrot & Stick, čistá značka péče o pleť, která dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy.

Úvodní balíčky Carrot & Stick představují skvělou hodnotu za peníze, jelikož můžete kombinovat 3 produkty v plné velikosti až do 240 USD za 88 USD.

Pro koho je určen modelovací krém City Beauty?

City Beauty Sculpting Cream lze použít pro všechny typy pleti, včetně normální, mastné, smíšené, suché a citlivé pleti. Je řešením následujících kožních problémů:

  • uvolněná kůže
  • Povislá kůže
  • Vrásky
  • Vrásky

Vědci podle značky zjistili, že ztráta objemu pokožky (řídnutí) a ztráta elasticity (ochabnutí) jsou dva hlavní kožní problémy, kvůli nimž ženy vypadají starší. Navíc je prokázáno, že tenká, ochablá pokožka je hlavní příčinou vrásek.

To je důvod, proč značka vyvinula svůj City Beauty Sculpting Cream k řešení problému tenké, ochablé pokožky pomocí ověřených, laboratorně testovaných složek, které doplňují elastin – „stahující“ sloučeninu pokožky – a zároveň redukují toxiny ze stárnutí pokožky, které požírají váš kolagen. a elastinu.

Jaké jsou klíčové složky modelovacího krému City Beauty?

Jednou z klíčových složek krému City Beauty Sculpting Cream, který pomáhá obnovit elasticitu, je Easyliance, biopolymer přirozeně produkovaný mikroorganismy, které žijí v některých kořenech rostlin, jako je akácie a slunečnice. Easyliance funguje tak, že na povrchu pokožky vytvoří konturovou síť a poté se stáhne, aby se vytvořilo okamžité napětí. Ve skutečnosti se říká, že Easyliance dodává pokožce hladký, napnutý povrch do 5 minut od aplikace. Jedna studie zjistila, že 96 % uživatelů hlásilo viditelný stahující účinek na uvolněnou pokožku – což také pomohlo snížit výskyt jemných linek a vrásek.

City Beauty Sculpting Cream také podporuje přirozený proces obnovy pokožky. Poškozené kožní buňky se musí neustále opravovat, aby pokožka vypadala hladká a pružná. Studie ukázaly, že protein zvaný progerin zasahuje do důležitých procesů obnovy tkáně, což může vést k viditelným známkám stárnutí pokožky. To je důvod, proč se progerin nazývá „protein stárnutí pokožky“. Naštěstí byla vyvinuta složka s názvem Progeline, která inhibuje syntézu progerinu až o 22 procent. Progeline je jednou z klíčových složek krému City Beauty Sculpting Cream, což znamená, že tento hydratační krém může napomáhat regeneraci pokožky a tím předcházet příznakům stárnutí.

Dalším způsobem, jak City Beauty Sculpting Cream pomáhá obnovit elasticitu pokožky, je Idealift, nejmodernější sloučenina, která stimuluje syntézu elastinu (až 94%). Elastin je protein, který umožňuje pokožce odskočit, když je natažená nebo stažená. Hladina elastinu v pokožce s věkem klesá, což je jedna z hlavních příčin ochabnutí pokožky. Tímto způsobem, doplněním hladiny elastinu, City Beauty Sculpting Cream podporuje „elastičtější“ mladistvý vzhled pleti.

Kromě těchto klíčových složek obsahuje City Beauty Sculpting Cream množství přísad, které pomáhají uklidnit a uklidnit pokožku. Příklady těchto složek zahrnují extrakt z listů aloe vera, extrakt z heřmánku, extrakt z ovesných jader, alantoin a extrakt z listů zeleného čaje.

Extrakt z listů aloe dokáže uklidnit pokožku a působit protizánětlivě. Navíc aloe vera působí jako zvlhčovadlo díky svému bohatému obsahu glykosaminoglykanů (GAG). GAG je třída molekul cukru, které pomáhají vázat vlhkost v pokožce.

Výtažek z heřmánku se používá v krému City Beauty Sculpting Cream, protože má silné protizánětlivé vlastnosti, takže tato složka zklidňuje pokožku a snižuje jakékoli zarudnutí a/nebo podráždění.

Extrakt z ovesných zrn je také dobře známý pro své protizánětlivé vlastnosti a vlastnosti snižující zarudnutí. Aktivní složky extraktu z ovesných zrn zahrnují avenantramidy a beta-glukany. Avenantramid je skupina aktivních polyfenolických antioxidantů, které po aplikaci na pokožku působí protizánětlivě, proti zarudnutí, svědění a antihistaminu. Beta-glukany nacházející se v extraktu z ovesných zrn také poskytují pokožce několik výhod. Například beta-glukany mají schopnost stimulovat tvorbu kolagenu. To může působit proti vráskám a také urychlit hojení ran. Beta-glukany také zlepšují hydrataci pokožky, což je další vlastnost, díky které je extrakt z ovesných zrn užitečný v produktech péče o pleť proti stárnutí.

Allantoin in City Beauty Sculpting Cream působí jako účinná hydratační složka. Kromě toho má alantoin keratolytický účinek, což znamená, že má schopnost vyhlazovat pokožku odlupováním vrchní vrstvy odumřelých kožních buněk. Alantoin může pomoci zvýšit hladkost pokožky, pomoci při hojení ran a podpořit buněčnou proliferaci a dlouhověkost.

Poslední klíčovou složkou City Beauty Sculpting Cream je extrakt z listů zeleného čaje, který je velice prospěšný díky svému bohatému obsahu epigalokatechin galátu (EGCG). EGCG je typ polyfenolu, který je obecně považován za jeden z nejsilnějších dostupných antioxidantů. EGCG napadá volné radikály, zejména ty, které jsou způsobeny oxidačním poškozením způsobeným UV zářením. Podle publikace v časopise Colloids and Surfaces B: Biointerfaces „molekuly katechinu, jako je epigalokatechin-3-galát (EGCG), jsou schopny zmírnit biomolekulární poškození způsobené UV zářením, pravděpodobně prostřednictvím molekulárních mechanismů zahrnujících buněčné membrány. Konečně, EGCG v zeleném čaji má také protizánětlivé účinky, což znamená, že může pomoci snížit zarudnutí a podráždění pokožky.

Jak používat City Beauty Modeling Cream?

Pomocí přiložené lžíce naneste malé množství krému City Beauty Sculpting Cream na čisté ruce. Krém jemně vmasírujte do pokožky, soustřeďte se na problémové partie.

Kolik stojí City Beauty Modeling Cream?

City Beauty Sculpting Cream stojí 67 dolarů za nádobu o objemu 1,69 unce.

Kde koupit City Beauty Sculpting Cream?

City Beauty Sculpting Cream se prodává na webové stránce značky a na Amazonu.

Jaká jsou pravidla vrácení zboží City Beauty?

City Beauty má 60denní záruku vrácení peněz, která říká: „Chceme, aby se vám nákup líbil. Proto se na každý produkt vztahuje naše 60denní záruka vrácení peněz. Vyzkoušejte to na 60 dní a pokud z nějakého důvodu nejste zcela spokojeni, pošlete jej zpět a my vám vrátíme plnou kupní cenu sníženou o náklady na dopravu.“

Je City Beauty Cruelty zdarma?

Ano, City Beauty je bez krutosti.

Recenze City Beauty Sculpting Cream

Recenze na City Beauty Sculpting Cream na stránce značky jsou obecně velmi pozitivní, přičemž produkt získal většinou 4 a 5 hvězdiček. Téměř všechny recenze potvrzují, že City Beauty Sculpting Cream opravdu funguje a účinně zpevňuje pokožku a zároveň snižuje výskyt linek a vrásek.

Recenze One City Beauty Sculpting Cream říká: „Po 30 dnech používání tohoto produktu bylo zřejmé, že neznám žádný jiný produkt, který by pomohl linkám mezi mým obočím, které byly vertikálně a přítomny, už nejsou dominantní. Vrásky smíchu, díky kterým byly moje tváře nápadné, úžasně zmizely!“

Další recenze City Beauty Sculpting Cream říká: „S radostí můžu říct, že nejenže udělal všechno, co řekl, ale udělal zázraky pro všechny mé vrásky a čelisti, díky čemuž vypadám o roky mladší.“ Použil jsem ho i na hruď. Používám ho jen denně a už je to týden od mého šoku. Už teď vidím výrazné zlepšení tónu pleti. Nikdy jsem neviděl, že by něco fungovalo tak dobře, je to opravdu zázrak v kelímku!“

Značka také zobrazuje recenzi City Beauty Sculpting Cream od Refinery29, ve které se uvádí: „Pokud jste se vždy divili, jak Moss dělá její porcelánovou pleť tak bezvadnou, připište to tomuto lehkému tělu, které funguje stejně dobře jako základ pod make-up. . základ, stejně jako já.“

Negativních recenzí na City Beauty Sculpting Cream není mnoho. Jedna zákaznice však řekla: „Miluji to, i když je to občas těžké.“ Jiný recenzent říká: „Miluji tento hydratační krém, ale moje pokožka je po jedné aplikaci stále napnutá. Mám velmi suchou pleť (hlavně v zimě) a nanáším si ho dvakrát ráno a dvakrát večer.“

Náš verdikt

Celkově jsme přesvědčeni, že City Beauty Sculpting Cream je dobrou volbou, pokud máte co do činění s pokožkou, která ztratila svoji pevnost. Jediným problémem je balení kelímku, které může při vystavení světlu a vzduchu vést ke znehodnocení některých složek.

Výhody

  • Vysoká koncentrace složek založených na důkazech, které mohou pomoci obnovit pevnost a pružnost pokožky
  • Podpůrné složky, které hydratují a zklidňují pokožku
  • Bez zápachu
  • Mnoho pozitivních recenzí na City Beauty Sculpting Cream

zápory

  • Průměrná cena (67 USD za nádobu o objemu 1,69 oz)
  • Balení sklenic

Jaké jsou alternativy k City Beauty Sculpting Cream?

Pokud hledáte produkty péče o pleť, které bojují proti známkám stárnutí, doporučujeme vám Carrot & Stick. Carrot & Stick maximalizuje využití účinných ingrediencí a minimalizuje používání povrchových, výsledkem čehož jsou pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší vypadající pleť. Tento krém doporučujeme.

Bibliografie:
1. Stárnutí (Albany NY) Pro ;6(12):1049-63.
2. Colloids Surf B Biointerfaces Jan 1;173:312-319.

Napsat komentář