Recenze May Lindstrom: Přehled nejlepších produktů péče o pleť May Lindstrom– Přírodní kosmetika na dosah ruky

Pokud jste zde, protože se chcete dozvědět více o Recenze May Lindstrom: Přehled nejlepších produktů péče o pleť May Lindstrom

.

May Lindstrom je bývalá modelka, podnikatelka v oblasti krásy se sídlem v Los Angeles a samozvaná „kuchařka“. Její láska k péči o pleť začala už v dětství, když na výrobu bahenních masek použila hlínu ze zahrady svých rodičů. Jako dospělá Lindstrom chodila ze zahrady do kuchyně a míchala produkty ke zklidnění své velmi citlivé a reaktivní pokožky.

Její roky bahenních masek a domácích receptů nakonec vedly k uvedení May Lindstrom Skin v roce . Jak společnost roste, Lindstrom je hrdý na ruční výrobu každé šarže z vlastního studia v malých krocích, aby se zajistila čerstvost a optimální účinnost.

Produkty péče o pleť May Lindstrom jsou plné směsí bylin, rostlinných olejů, jílů, vitamínů a minerálů – vše v krásném (a recyklovatelném) obalu z fialového skla Miron, který tyto jemné složky chrání před světlem.

Níže jsme zhodnotili celou kolekci značky včetně oblíbeného May Lindstrom Blue Cocoon. Vyhodnotili jsme výzkum, který podporuje (nebo nepodporuje) složky, které naleznete v těchto produktech. Zahrnuli jsme také několik květnových recenzí Lindstrom, abyste mohli lépe pochopit, co si zákazníci o těchto produktech skutečně myslí.

Co obsahuje péče o pleť May Lindstrom?

Po vyhodnocení produktů péče o pleť May Lindstrom jsme si všimli, že značka používá ve svých produktech širokou škálu přísad, ale některé z klíčových složek, které se nacházejí v celé kolekci, zahrnují:

Vitamin C
Už léta posloucháme, že vitamín C je nejlepší složka proti stárnutí. Je to silný antioxidant, který chrání pokožku před volnými radikály, nestabilními molekulami, které přispívají k předčasným vráskám a jemným liniím na pokožce.

Vitamin C také pomáhá zesvětlovat tmavé skvrny, vyrovnává tón pleti a zvyšuje zářivost. Jakoby to nestačilo, výzkum naznačuje, že vitamín C aplikovaný na pokožku výrazně obrací strukturální změny spojené se stárnutím tím, že ovlivňuje syntézu kolagenu a elastinu.

Toto je May Lindstrom The Clean Dirt Brightening Exfoliant Treatment.

Ale naše oblíbené sérum s vitamínem C je Carrot & Stick The Defense Serum. Obsahuje 3 různé typy vitamínu C, které spolupracují v boji proti poškození volnými radikály. Doporučujeme používat každé ráno.

Bambucké máslo a kakaové máslo
Bambucké máslo a kakaové máslo působí jako změkčovadla, která změkčují a zklidňují pokožku. Tato másla taje při tělesné teplotě, díky čemuž dokáží pokrýt pokožku a vytvořit okluzivní film. Tento film pomáhá předcházet odpařování přirozené vlhkosti pokožky a zvyšuje hydrataci pokožky tím, že způsobuje hromadění vody ve stratum corneum (nejsvrchnější vrstva pokožky).

Bambucké a kakaové máslo se nachází v nejoblíbenějším produktu May Lindstrom Blue Cocoon.

Regenerační krém Carrot & Stick Cream se doporučuje pro suchou pokožku, neboť kombinuje bambucké máslo s ceramidy, probiotiky a zklidňujícími rostlinnými výtažky, aby byla pokožka zdravá a vyvážená.

policisté
Jíly jako kaolin, rhassoul a Fullerova zemina se používají v několika květnových výrobcích Lindstrom.

Při aplikaci na pokožku tyto jíly pomáhají odstraňovat přebytečný maz a odumřelé kožní buňky, které mohou ucpávat póry. Mají také protizánětlivý účinek. Proto je používání produktů s těmito jíly prospěšné pro lidi s aknózní pletí.

Voňavé esenciální oleje
I když v produktech May Lindstrom nejsou žádné umělé vůně, rádi bychom upozornili, že značka ve svých produktech používá vonné esenciální oleje a extrakty. Věří, že jsou prospěšné pro jejich antioxidanty i příjemný smyslový zážitek.

Použití vonných esenciálních olejů je však problematické, neboť mohou způsobit kontaktní alergie, podráždění pokožky a dokonce její poškození. Ve skutečnosti podle publikace z roku ve vědeckém časopise Infekce kůžetéměř 80 esenciálních olejů způsobilo kontaktní alergii.

Je to proto, že všechny vonné složky (přírodní i syntetické) dodávají vůni těkavou reakcí a tato přirozená reakce téměř vždy způsobuje senzibilizační reakci na pokožce.

I když nemáte úplnou reakci na složku, poškození se může vyskytnout každý den. V konečném důsledku to může způsobit mírné kožní problémy z krátkodobého hlediska a horší problémy z dlouhodobého hlediska.

Jaké jsou nejlepší produkty péče o pleť May Lindstrom?

Kolekce péče o pleť May Lindstrom v současnosti sestává ze sedmi produktů a doplňků, jako je zlatá hůlka, miska na masku a kartáček na obličej. Níže uvádíme podrobné informace o produktech péče o pleť.

Modrý kokon May Lindstrom

Jak již bylo zmíněno výše, May Lindstrom Blue Cocoon je bestsellerem číslo 1 značky, a to z dobrého důvodu. Tanacetum annuum oil – také známý jako tansy oil – nejenže dodává tomuto tělu krásný vodnatý odstín, ale poskytuje také řadu výhod.

Mezi hlavní účinné složky v oleji z tansu patří antioxidant chamazulen a a-bisabolol, které jsou známé svými antihistaminovými, protizánětlivými, antivirovými a antimikrobiálními vlastnostmi.

Díky těmto vlastnostem je tento olej účinný při léčbě mnoha stavů, včetně ekzému, suché pokožky, poškození sluncem, zarudnutí, podráždění a dalších. Není divu, že Lindstrom popisuje tansy olej jako „nejsilnější samostatnou složku“, kterou používá.

Mezi další klíčové složky May Lindstrom Blue Cocoon patří olej ze semen kamélie, bambucké máslo, kakaové máslo, marulový olej a baobabový olej. Tyto složky působí jako výživná změkčovadla, která pomáhají udržovat vlhkost a zároveň poskytují pokožce živiny, jako jsou vitamíny, minerály, mastné kyseliny a antioxidanty.

May Lindstrom Blue Cocoon lze použít pro všechny typy pleti jako denní hydratační krém. Lidem s mastnou a aknózní pokožkou se však může zdát tento hydratační krém příliš bohatý, zejména proto, že složení obsahuje vysokou koncentraci bambuckého másla a kakaového másla.

Přestože May Lindstrom Blue Cocoon je údajně formulován pro lidi s problémovou pokožkou, všimli jsme si, že vzorec je plný vonných složek, jako je levandulový olej, myrhový olej a další.

Bohužel, nezáleží na tom, že tyto složky jsou organické a přírodního původu. Všechny vonné složky (přírodní i syntetické) dodávají vůni těkavou reakcí a tato přirozená reakce téměř vždy způsobí na pokožce senzibilizační reakci.

Sečteno a podtrženo: May Lindstrom Blue Cocoon je bohatá, luxusní pleťová voda, která tvrdí, že vyživuje a léčí problematickou pokožku, ale přítomnost mnoha vonných složek může ve skutečnosti vést k citlivosti pokožky.

Řešení problémů od May Lindstrom

Jak již název napovídá, The Problem Solver je léčivá maska ​​pro lidi s problémovou pokožkou, jako je pokožka, která zápasí se zánětlivými onemocněními, jako je rosacea, psoriáza a ekzém. Může se také použít k rozjasnění pokožky a snížení jizev a zabarvení.

Složkou s nejvyšší koncentrací v The Problem Solver je hlína bohatá na minerály známá jako Fullerova země. Je známo, že tento víceúčelový jíl snižuje záněty, vyrovnává tvorbu kožního mazu, rozjasňuje a vyrovnává tón pleti a další.

Další klíčovou složkou The Problem Solver je aktivní uhlí získané z bambusu. Aktivní uhlí zachycuje toxiny a nečistoty v milionech drobných pórů. Avšak místo toho, aby absorbovalo toxiny, aktivní uhlí funguje adsorpcí (chemická reakce, při které se prvky vážou na povrch). Díky tomu aktivní uhlí pomáhá čistit a detoxikovat kůži.

Řešení problémů obsahuje také několik koření včetně skořice, muškátového oříšku, hřebíčku a vanilky. Přestože tyto koření mají antioxidační vlastnosti, mohou také způsobit citlivost pokožky.

Sečteno a podtrženo: May Lindstrom Problem Solver je víceúčelové ošetření, které využívá různé jíly a aktivní uhlí k absorbování přebytečného mazu a toxinů, ale přítomnost koření v této masce může vést k citlivosti pokožky.

May Lindstrom Honey Mud

Medové bahno je popsáno jako „pudink na obličej“ s jemnou texturou, která se po nanesení na vlhkou pokožku změní na hedvábné čistící mléko. A při aplikaci na suchou pokožku působí The Honey Mud jako maska, kterou lze nechat působit několik minut nebo dokonce hodinu před opláchnutím.

Ať už se používá jako maska ​​nebo jako čistící prostředek, The Honey Mud působí na zlepšení přirozeného procesu exfoliace pokožky formou kyseliny salicylové extrahované ze stálezelených listů. Tím se uvolní odumřelé buňky na povrchu i ve výstelce pórů a uvolní se nahromaděné znečišťující látky z prostředí, make-up a opalovací krém, které se smíchají s vašimi přírodními oleji a nahromaděnou tkání.

A jak už název napovídá, med je klíčovou složkou The Honey Mud. Podle publikace v časopise Molecules obsahuje med nejméně 181 složek. Jedná se o roztok prosycených sacharidů, obsahující zejména glukózu a fruktózu. Med obsahuje také enzymy, organické kyseliny, fenolové kyseliny a flavonoidy, aminokyseliny, vitamíny, minerály a mnohé další.

Jedním z problémů s The Honey Mud je směs vonných botanických extraktů ve vzorci, jako je ylang-ylang, kadidlo, myrha, cedrové dřevo a další. I když jistě vytvářejí příjemný aromatický zážitek, těkavé vonné složky těchto extraktů mohou vést k citlivosti pokožky.

Sečteno a podtrženo: May Lindstrom Honey Mud je „pudink na obličej“ na bázi hlíny, který lze použít jako čistící prostředek nebo masku na odlupování a výživu pokožky.

Nechte Lindstrom vyčistit nečistoty

Clean Dirt je rozjasňující exfoliační kúra, která přichází ve formě jemného, ​​čerstvě namletého prášku, který se po přidání do vody změní na bohatou, třpytivou pěnu.

Základem receptury jsou dva jíly, kaolin a rhassoul, jakož i hydrogenuhličitan sodný, tedy soda bikarbonu. Přestože je soda bikarbona abrazivní a exfoliuje pokožku, většina odborníků na péči o pleť se domnívá, že je příliš drsná.

Kromě toho má soda bikarbonu vysoké pH 9, které je obvykle příliš zásadité na to, aby to pokožka tolerovala, jelikož normální pH pokožky je kolem 4,5 až 5. Toto zásadité pH může vést k narušení kožní bariéry, což způsobuje zarudnutí, vysušení, skvrny a známky citlivosti.

Další problém: Značka zahrnula do složení The Clean Dirt slušné množství kyseliny askorbové (vitamin C), ale pH produktu by v ideálním případě mělo být nižší než 3,5, aby kyselina askorbová pronikla do pokožky. Proto používání vysoce koncentrované sody bikarbony s pH 9 ve vzorci s obsahem kyseliny askorbové jednoduše nedává smysl.

A nakonec nemůžeme ignorovat koření v The Clean Dirt, včetně skořice, hřebíčku, muškátového oříšku a dalších. Mějte na paměti, že tyto koření mohou mít určité výhody, ale mohou také způsobit přecitlivělost pokožky.

Sečteno a podtrženo: May Lindstrom Clean Dirt je exfoliant na bázi jílu, který obsahuje vysokou koncentraci sody bikarbony, což může vést k porušení kožní bariéry v důsledku jeho zásaditého pH.

Lindstromova květnová jasmínová zahrada

Jasmine Garden je pleťová mlha navržena tak, aby působila jako zesilovač penetrace a zároveň jako vodní prvek, který zajišťuje vstřebávání vitamínů rozpustných v tucích i ve vodě.

Říká se, že je to „senzační vzorec“, ale všimli jsme si, že vzorec obsahuje poměrně standardní složky, jako je růžová voda a jasmínový květ, které se nacházejí v mnoha mlze na obličej na trhu.

Například Averr Aglow Clarifying Hydration Dew je pleťová mlha napuštěná růžovou vodou, okurkovou vodou, výtažkem z heřmánku, glycerinem a mnoha dalšími hydratačními, uklidňujícími výtažky. Navíc to stojí zlomek toho, co byste zaplatili za Jasmínovou zahradu!

Závěr: Jasmine Garden je pleťová mlha s růžovou a jasmínovou květinovou vodou, která je určena pro přípravu pokožky na zbytek vaší rutiny.

May Lindstromův kyvadlový lektvar

Pendulum Potion je čistící olej na obličej, který slibuje, že bez námahy rozpustí make-up a znečišťující látky z prostředí a zároveň zjemní a odstraní přetížení a otupělost.

Receptura obsahuje vysokou koncentraci oleje ze semen makadamy, oleje ze semen kamélie, olivového oleje a avokádového oleje. Tyto oleje pomohou odstranit mastný make-up a přebytečný kožní maz na chemickém principu zvaném „podobné rozpouští podobné“. To znamená, že oleje rozpouštějí jiné materiály s podobnou chemickou strukturou.

Stejně jako všechny produkty péče o pleť May Lindstrom je i The Pendulum Potion plný vonných složek. Tyto vůně jsou zahrnuty, aby vám pomohly „zpomalit dýchání a vrátit se k sobě“, čímž vytvářejí očistný rituál. I když je to jistě prospěšné pro vaše duševní zdraví, tyto vůně mohou způsobit podráždění a citlivost pokožky.

Sečteno a podtrženo: Kyvadlový elixír obsahuje směs rostlinných olejů, jako je makadamiový, kaméliový, olivový a avokádový olej, které rozpouštějí make-up, přebytečný kožní maz a znečišťující látky ze životního prostředí.

Nechte Lindstromovou mládež rosit

The Youth Dew je pleťové sérum, které značka doporučuje pro obnovení rovnováhy aknózní pleti, jakož i pro zpevnění, ochranu a zvlhčení citlivé a zralé pleti.

Youth Dew je sérum, ale ve skutečnosti je to pleťový olej. Základem receptury je jojobový olej a receptura obsahuje vysokou koncentraci oleje ze švestkových jader, oleje ze semínek lučního, olivového oleje, avokádového oleje, rakytníkového oleje a šípkového oleje. Tyto oleje působí jako změkčovadla a zároveň poskytují pokožce živiny, jako jsou mastné kyseliny, vitamíny a antioxidanty.

Shrnutí: The Youth Dew je výživný pleťový olej, který se doporučuje pro lidi s aknózní, zralou a citlivou pokožkou – ačkoli vůně tohoto produktu může citlivou pokožku zhoršit.

Je modrý kokon May Lindstromové pro vás to pravé?

Přiznejme si to, The Blue Cocoon je svůdný. Jeho zářivý modrý odstín, luxusní textura a uznání celebrit (jako Gwyneth Paltrow, Cindy Crawford a spousta supermodelek) vás mohou přimět zaplatit 180 dolarů, jen abyste si vzali malou nádobu tohoto lektvaru. Ale dříve, než stisknete ‚Přidat do košíku‘, podívejte se na náš souhrn nejdůležitějších faktorů, které je třeba zvážit:

 • Klíčové ingredience? Tansy olej, olej ze semen kamélie, bambucké máslo, kakaové máslo
 • typ pleti? Všechny typy pleti; ideální pro problematickou pleť; může být příliš bohatý na mastnou pleť
 • textura? Bohatý balzám
 • Vůně? Ano
 • Bez hororu? Ano
 • Výdaj? 180 dolarů za 50 ml

Kolik stojí produkty péče o pleť May Lindstrom?

May Lindstrom je luxusní značka péče o pleť a podle toho jsou také ceny produktů. Například May Lindstrom Blue Cocoon stojí 180 dolarů za 50 ml a maska ​​The Honey Mud stojí 90 dolarů za 100 ml.

Kde koupit produkty péče o pleť May Lindstrom?

Produkty péče o pleť May Lindstrom se prodávají výhradně na webové stránce značky.

Jaké jsou zásady vrácení zboží společnosti May Lindstrom?

V zásadách vrácení May Lindstrom se uvádí: „Celou naši kolekci lze vrátit, s výjimkou bonboniéry a naší digitální dárkové karty. Vhodné položky musí být zakoupeny přímo na maylindstrom.com za posledních 180 dní.

Je May Lindstrom bez krutosti?

Ano, May Lindstrom je bez krutosti.

Je May Lindstrom veganka?

May Lindstrom sice nabízí produkty vhodné pro vegany, ale není to stoprocentně veganská značka.

May Lindstrom recenze

Bohužel, značka na své stránce nezobrazuje recenze May Lindstrom, pouze „doporučené reference“. Jelikož to znamená, že značka zobrazuje pouze pozitivní recenze, museli jsme navštívit jinou webovou stránku, abychom lépe pochopili, co si zákazníci o těchto produktech opravdu myslí.

Květnové recenze Lindstroma na MakeupAlley.com jsou směsí pozitivních a negativních. Například May Lindstrom Blue Cocoon má průměr 3,6 z 5 hvězdiček po přibližně 26 recenzích zákazníků.

Pozitivní recenze May Lindstrom Blue Cocoon uvádějí, jak dobře funguje při různých kožních problémech, jako je suchá pokožka, mastná pokožka, popraskané rty, tmavé kruhy a další. Mnohé recenze to nazývají „Svatý grál“.

Jedna recenze například říká: „Čekal jsem tak dlouho na koupi této ceny. Jsem tak vděčná, že jsem to konečně udělala…je to naprosto úžasný a transformační produkt!!! Nejsem si jistý, jak jsem to bez něj v životě dokázal! ! ! Kromě toho jsem rád, že jsem si určitě koupil tento… produkt svatého grálu.“

A další 5-hvězdičková recenze říká: „Tento produkt je SVATÝ GRÁL. Tento produkt používám 2 roky a stali se na něm závislí všichni moji přátelé a rodina. Mám smíšenou pleť se silnými suchými obdobími v zimě, ale moje sestra má mastnou pleť a oběma nám dělá dobře. Mám problémy se spánkem a tyto věci mohou zabránit vakům a tmavým kruhům jako žádný jiný produkt, který jsem dříve používal. Na holé pokožce může být mírně mastný, ale dobře se vstřebává.“

Existuje však několik negativních recenzí na May Lindstrom Blue Cocoon od zákazníků, kteří po použití tohoto produktu zažili praskliny. Jiní si jen myslí, že je to příliš drahé.

Například jedna recenze uvádí: „Převážně bambucké máslo a kakao s modrou tansy na barvu. Má intenzivní vůni, která se mi moc líbí. Použil jsem ho na krk a ruce – příliš mastný na obličej. Zkoušela jsem ho i jako balzám na rty, ale chutná dost špatně. Myslím si, že za svou cenu by měl mít dražší oleje/přísady.“

„Modrý kokon není pro mě. To způsobilo praskliny. Vím, že v mém případě je to kvůli bambuckému máslu a máslu z kakaových semínek, které se objevují vysoko na seznamu ingrediencí. Doufal jsem, že díky celkovému složení tyto složky nezpůsobí problémy s mou pokožkou, které obvykle způsobují – očividně někteří jiní lidé, kteří jsou citliví na bambucké máslo, to nepovažovali za problematické s The Blue Cocoon – ale měl jsem to udělat. lépe známý“.

Další recenze od May Lindstrom navrhuje cenově dostupnější alternativu: „Krásné balení, ale na tomto mléce nic zvláštního. Voní pěkně, ale existují i ​​jiná kvalitní přírodní mléka a balzámy, které jsem si koupil, například Egyptian Magic, které fungují stejně dobře. Je to příliš drahé na to, co nabízí.“

Náš verdikt

Celkově si myslíme, že produkty May Lindstrom jsou rozhodně luxusní, ale nemůžeme je doporučit kvůli obsahu koření a aromatických esenciálních olejů, které mohou způsobit citlivost a podráždění pokožky.

Výhody

 • Produkty obsahují organické, přírodní složky
 • Výrobky jsou ručně vyráběny v malých sériích
 • Spousta pozitivních recenzí od May Lindstrom
 • May Lindstrom je bez krutosti

zápory

 • Vysoká cena
 • Produkty obsahují aromatické éterické oleje

Jaké jsou alternativy k produktům péče o pleť May Lindstrom?

Není třeba dělat kompromisy, pokud jde o nalezení účinné a bezpečné péče o pleť.

Pokud hledáte účinné produkty péče o pleť, které neobsahují škodlivé toxiny, doporučujeme Carrot & Stick.

Carrot & Stick se zavázala vytvářet receptury rostlinného původu, které přinášejí pozoruhodné výsledky bez spoléhání na toxické chemikálie nebo standardní konzervační látky.

Carrot & Stick má tvrdý přístup k péči o pleť, přičemž dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny s inovativní vědou.

Doporučujeme toto sérum a hydratační krém.

Bibliografie:
de Groot AC, Schmidt E. Esenciální oleje, část IV: Kontaktní alergie. Infekce kůže. ;27(4):170-175. doi:10.1097/DER.0000000000000197
Molekuly. únor ; 25(3): 556.
J Clin Aesthet Dermatol. července ; 10(7): 14-17.

Napsat komentář