Recenze M. Asam– tvůj kosmetický blog

V tomto článku vám povíme některé informace týkající se Recenze M. Asam

.

Příběh M. Asama

Asam je německá mateřská společnost s řadou pleťových, tělových, vlasových a vonných linií včetně Flora Mare, Ahuhu Organic Hair Care, Youth Lift a dalších. Nejvíce je však proslavila jejich stejnojmenná značka M. Asam. Tato značka se specializuje na formulování produktů péče o pleť na bázi přírodních složek s důrazem na olej z hroznových jadérek. Je to však prospěšná složka pro použití na kůži? V této recenzi se podíváme na značku a její vzorce, abychom zjistili, jak používají olej z hroznových jadérek a jak to ovlivní vaši pokožku. Navíc se budeme věnovat nejprodávanějším produktům značky, recenzím M. Asama od skutečných zákazníků a podobně.

Stojí M. Asam za ty peníze?

Častou otázkou u této značky je, zda produkty stojí za tu cenu.

Produkty M. Asam Skincare podle nás stojí za tu cenu, ale poohlédněte se po jiných značkách, které od vás nevyžadují utrácení drahocenných peněz.

Doporučujeme značky, které se zavázaly vyvíjet čisté, ale účinné produkty.

Jednou ze značek je Carrot & Stick, čistá značka péče o pleť, která dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy.

Úvodní balíčky Carrot & Stick představují skvělou hodnotu za peníze, jelikož můžete kombinovat 3 produkty v plné velikosti až do 240 USD za 88 USD.

Co obsahuje M.Asam Péče o pleť?

Při pohledu na několik nejoblíbenějších produktů značky můžeme vidět jak M. Asam formuluje své produkty. Níže si rozebereme některé klíčové komponenty kolekce M. Asam.

silikony
M. Asam Magic Mousse obsahuje přibližně 15 složek a začíná na bázi silikonů, jako je cyklopentasiloxan, isododekan, křížový polymer dimetikonu, křížový polymer dimetikon a vinyldimetikonový křížový polymer.

Jak vidíte, klíčovými složkami tohoto produktu jsou silikony. Silikony fungují hlavně jako kožní kondicionéry, změkčovadla a lehké okluze.

Dimethicone je nejlépe známý pro svou sametovou texturu a hladký povrch, který zanechává na pokožce, a proto je mimořádně běžný v základech. I když to může být skvělá volba pro většinu typů pleti, existují lidé, kteří mají problémy se silikony a zjišťují, že ucpávají póry.

Máte-li aknózní pleť, možná se budete chtít vyhnout přípravkům s vysokou koncentrací silikonů. Podle Healthline mohou silikony působit jako „bariéra“ a zachytávat mastnotu, nečistoty a odumřelé kožní buňky, čímž se akné zhoršuje.

Produkty péče o pleť M. Asam s vysokou koncentrací silikonů proto nemusí být nejlepší volbou pro lidi s aknózní pletí.

Proto doporučujeme Carrot & Stick The Moisturizer. Obsahuje rostlinné silikony, přírodní alternativu k běžným silikonům, které mohou dráždit kůži nebo způsobit vyrážky. Receptura navíc poskytuje víceúrovňovou hydrataci díky silným rostlinným proteinům, vitamínům, peptidům a aminokolagenu, jakož i extraktu rostlinných kmenových buněk z odolných alpských růží.

Hroznový olej
Přejdeme-li k dalším produktům péče o pleť M. Asam, téměř všechny produkty obsahují jako klíčovou složku olej z hroznových jadérek. Olej z hroznových jadérek se skládá hlavně z nenasycených mastných kyselin včetně kyseliny olejové a kyseliny linolové.

Kyselina olejová je omega-9 mononenasycená mastná kyselina, která působí jako zesilovač penetrace porušením kožní bariéry.

Kyselina linolová je omega-6 polynenasycená mastná kyselina (PUFA). Bohužel, PUFA jsou velmi nestabilní a náchylné k oxidaci, což znamená, že lehce žloutnou a mohou vést k tvorbě volných radikálů, které mohou poškodit naše buňky a vést ke známkám stárnutí. Toto není ideální pro produkt péče o pleť proti stárnutí!

Jednou z výhod hroznového oleje je, že působí jako suchý olej, který se rychle vstřebává do pokožky bez zanechání mastných zbytků. Kromě toho má olej z hroznových jader komedogenní hodnocení 0, což znamená, že je velmi nepravděpodobné, že by ucpal póry a způsobil akné. To znamená, že hroznový olej může dobře fungovat jako odstraňovač make-upu, ale nedoporučujeme bezoplachové produkty se spoustou hroznového oleje kvůli PUFA.

Hroznová semena a hroznový extrakt
Výtažek z hroznových jadérek a výtažek z révy se nachází také v produktech péče o pleť M. Asam, jako je denní a noční krém Vino Gold.

Tyto složky fungují v tandemu se zbytkem patentovaného komplexu M. Asam, který je navržen tak, aby bojoval proti poškozování životního prostředí, zmenšoval výskyt jemných vrásek a vyhlazoval texturu a tón pleti. Tento komplex obsahuje další složky rostlinného původu, jako je resveratrol, jojobový olej, pupalkový olej, aloe vera, vitamín C a další.

Společnost Asam také provedla klinické zkoušky některých produktů využívajících tuto technologii a zjistila, že značná část účastníků uvedla, že jejich pokožka je po 4 týdnech optimálně hydratovaná, pružnější, zářivější a hladší.

Jedním z našich oblíbených produktů na ochranu před poškozením životního prostředí je Carrot & Stick The Concentrate. S kolagenem rostlinného původu a výtažky bohatými na antioxidanty, které pomáhají bojovat proti účinkům environmentálního stresu, vám toto sérum pomáhá dosáhnout hladké a zářivé pleti.

Jaké jsou nejprodávanější produkty péče o pleť od M. Asam?

Asam nabízí řadu linií péče o pleť, které se zaměřují zejména na péči o pleť proti stárnutí. Jednou z jejich nejoblíbenějších linií je řada Vino Gold, o které se říká, že pomáhá chránit pokožku před environmentálními stresory a poškozením, které může urychlit proces stárnutí. Tato řada zahrnuje produkty s naprostou rutinní hodnotou, jako jsou čistící prostředky, kúry a zvlhčovače. Řada M. Asam Vino Gold také zahrnuje celý výběr produktů péče o tělo, včetně peelingů, sprchových gelů a dokonce i parfémů.

Jejich nejoblíbenějším produktem napříč všemi produktovými řadami a kategoriemi je však M. Asam Magic Finish Makeup Mousse. Je to vlastně make-up produkt, který má sloužit více účelům ve vaší rutině make-upu a péči o pleť. Magic Finish Makeup Mousse může působit jako základ, primer, pudr nebo korektor v závislosti na potřebách a problémech pleti. Tento produkt ke zlepšení pleti je navržen tak, aby zamaskoval kožní problémy, jako je celkové zarudnutí, skvrny, jemné linky a vrásky. Může také pomoci s kruhy pod očima a při aplikaci poskytuje pěkný matný povrch.

Všechny tyto produkty spolupracují na vytvoření kompletní řady produktů péče o pleť, make-upu a produktů osobní péče, které se mohou zaměřit na vaše jedinečné problémy s pletí. S tolika dostupnými produkty této značky a ještě více s dalšími značkami, které vlastní M. Asam, můžete nalézt přesně ty produkty, které se zaměřují na vaše specifické potřeby péče o pleť.

Kde se prodávají produkty péče o pleť M. Asam?

Produkty péče o pleť Asam jsou nejsnáze dostupné v online a televizních obchodech, jako jsou HSN a QVC.

Jaké jsou zásady návratu M. Asama?

Nepodařilo se nám najít pravidla vrácení M. Asama. Zakoupíte-li si produkty péče o pleť M. Asam prostřednictvím prodejce třetí strany, přečtěte si pravidla vrácení tohoto prodejce.

Je M. Asam bez krutosti?

Není známo, zda je M. Asam bez krutosti. Přední mezinárodní certifikační organizace PETA a Leaping Bunny nemají žádné informace o tom, jak společnost využívá testování na zvířatech.

M. Asam Recenze

Recenze Asam jsou obecně docela pozitivní, přičemž většina produktů dostává 4 a 5 hvězdičková hodnocení. M. Asam Magic Finish Mousse je nejoblíbenější a nejlépe hodnocený produkt s přibližně 550 recenzemi a celkovým hodnocením 4,1 z 5. Většina recenzí M. Asam na tento produkt je převážně pozitivní, přičemž mnozí recenzenti poukazují na to, jak dobře, že tento produkt funguje se zralými typy pleti, stejně jako univerzální produkt.

Jaké jsou alternativy péče o pleť M. Asam?

Pokud hledáte produkty péče o pleť, které bojují proti známkám stárnutí, doporučujeme vám Carrot & Stick. Carrot & Stick maximalizuje využití účinných ingrediencí a minimalizuje používání povrchových, výsledkem čehož jsou pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší vypadající pleť. Doporučujeme The Defense Serum a následně The Moisturizer.

Napsat komentář