Recenze Kind Science: Přehled nejlepších produktů péče o pleť Kind Science– Pečujte o svůj obličej přirozeně

Pokud jste zde, protože se chcete dozvědět více o Recenze Kind Science: Přehled nejlepších produktů péče o pleť Kind Science

.

Ellen DeGeneres se spojila s odbornicí na péči o pleť a autoritou na krásu Victorií Jacksonovou, aby vytvořila řadu produktů péče o pleť, které řeší Elleniny kožní problémy, jako je suchost a jemné vrásky. Společně vyvinuli 7dílné složení na podporu zdravé, mladé pleti.

Ellen nicméně zdůrazňuje, že produkty nejsou „anti-aging“, protože je přesvědčena, že stárnutí je dobrá věc. Říká: „Chci přijmout život a chci, aby to udělali i ostatní, s podporou péče o pleť, která přináší skutečné výsledky pozitivně na věk.“

Problém s řadami péče o pleť celebrit je v tom, že zarytí fanoušci často kupují vše z řady, aniž by se ptali, zda jsou produkty dobře formulovány.

Ale pokud jste chytrým spotřebitelem produktů péče o pleť (a my víme, že jste), budete se chtít blíže podívat na složky použité v každém produktu, který si aplikujete na pleť – i když je to oblíbený produkt vaší hvězdy.

Zní to jako příliš mnoho práce? Nebojte se; udělali jsme pro vás tvrdou práci! Pokračujte v posouvání, abyste si přečetli naše recenze péče o pleť Kind Science včetně klíčových složek těchto produktů a výzkumu, který podporuje (nebo nepodporuje) jejich použití v péči o pleť.

Stojí péče o pleť Kind Science za ty peníze?

Častou otázkou u této značky je, zda produkty stojí za ty peníze.

Podle našeho názoru produkty péče o pleť Kind Science stojí za ty peníze, ale existují i ​​jiné značky, které nabízejí vyšší hodnotu.

Jednou ze značek je Carrot & Stick, čistá značka péče o pleť, která dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy.

Úvodní balíčky Carrot & Stick poskytují vynikající hodnotu za peníze, protože můžete kombinovat 3 produkty v plné velikosti v hodnotě až 240 USD za 88 USD.

Jaké jsou nejlepší produkty péče o pleť Kind Science?

V době psaní této recenze sestává kolekce péče o pleť Kind Science ze 7 produktů a podrobnosti o každém z nich poskytneme níže.

Jemný čistič Kind Science

Čistící prostředek Kind Science Cleanser je navržen tak, aby smyl make-up a dráždivé látky dne v jednom jednoduchém kroku. Jako většina čisticích prostředků, klíčovými složkami jsou povrchově aktivní látky, jako je methyl-kokoyl taurát sodný a kyselina stearová.

Molekula povrchově aktivní látky má jeden hydrofilní (přitahovaný k vodě) konec a jeden lipofilní (přitahovaný k oleji) konec. To umožňuje povrchově aktivním látkám přilákat a suspendovat oleje, špínu a jiné nečistoty, které se nahromadily na pokožce, a smýt je, přičemž pokožka zůstane čistá.

Vzorec také obsahuje antioxidanty, jako je vitamín E, zelený čaj a švestka Kakadu, ovoce s největším množstvím vitamínu C na světě. Kromě toho, že vitamin C působí jako antioxidant, je známo, že stimuluje produkci kolagenu a snižuje výskyt tmavých skvrn inhibicí enzymu tyrozinázy.

Sečteno a podtrženo: Krémový čistící prostředek, který používá jemné povrchově aktivní látky ke smytí make-upu a nečistot, zatímco antioxidanty a rostlinné výtažky pomáhají uklidnit, chránit a rozjasnit pokožku.

Kind Science Mikro-exfoliační +

Tento víceúčelový peeling a maska ​​kombinuje vulkanický písek a bambusové hedvábí, aby dodal vaší pokožce jemný lesk, protože obě jsou fyzické exfolianty.

Složení obsahuje také chemický peeling ve formě přírodních alfa-hydroxykyselin (AHA) z citrónu, pomeranče, jablka a cukrové třtiny.

I když je pravda, že AHA kyseliny mohou pocházet z cukrové třtiny a ovoce, tyto extrakty nefungují stejně, jako když je v produktu použita čistá kyselina glykolová (nebo jakákoli jiná AHA). Ve skutečnosti je velký rozdíl mezi extrahovanou čistou složkou (tj. kyselinou glykolovou) a původním rostlinným materiálem (tj. extrakty z citronu, pomeranče, jablka a cukrové třtiny).

Podle našeho názoru je mnohem lepší použít bezoplachový scrub s AHA kyselinami, jako je Formulyst’s Retexturing and Perfecting Serum nebo The Ordinary Glycolic Acid Toning Solution.

Sečteno a podtrženo: Kind Science Micro Exfoliant+ by měl pomoci vyhladit a rozjasnit pokožku, ale pokud chcete skutečně zlepšit texturu pokožky a/nebo zlepšit skvrny, měli byste se rozhodnout pro vysoce koncentrované složení s AHA.

Zpevňující sérum Kind Science

První věc, kterou jsme si všimli na Kind Science Firming Serum, je vysoká koncentrace složek, které okamžitě – i když dočasně – maskují známky stárnutí. Mezi tyto složky patří zvlhčovadla a silikony.

Zvlhčovadla jako glycerin a biosacharid guma-1 přitahují vlhkost do vrchních vrstev pokožky. To nejen zvlhčuje pokožku, ale také zpevňuje pokožku, protože extra hydratace dodává extra objem.

Silikony v tomto složení, jako je polysilicon-11 a dimethicone, dodávají tomuto séru jemnou, hedvábnou texturu, která bez námahy klouže po vaší pokožce. Silikony navíc pomáhají „rozmazávat“ jemné linky a vrásky, minimalizují výskyt pórů a vyhlazují (dočasně) texturu pleti.

Naštěstí existuje několik složek v Serm Firming, které skutečně pomáhají uklidnit příznaky stárnutí, nejen je dočasně maskují. Tyto složky jsou bakuchiol a peptidy.

Výzkum ukázal, že bakuchiol – také známý jako „přírodní retinol“ – poskytuje mnoho stejných výhod jako retinol, ale bez podráždění. Mezi tyto výhody patří schopnost redukovat výskyt linek a vrásek a zároveň podporovat rovnoměrnější tón pleti.

Například studie z roku , kterou zveřejnila Britská akademie dermatologie srovnávali bakuchiol a retinol v přímé 12týdenní klinické studii s dvojitě zaslepenou zkouškou na lidech. Obě skupiny se zlepšily ve změně barvy, vrásek a zarudnutí a mezi jejich výsledky nebyl statisticky významný rozdíl. Kromě toho skupina s bakuchiolem uváděla menší olupování a odlupování kůže než skupina s retinolem.

V Kind Science Firming Serum jsou také dva peptidy: Tetrapeptid-14 a Heptapeptid-7.

Tetrapeptid-14 pomáhá uklidnit pokožku a redukovat zarudnutí snížením hladiny interleukinu-6, prozánětlivé signální molekuly, čímž předchází zánětu.

Podle publikace v Journal of Drugs in Dermatology je heptapeptid-7 peptid proti stárnutí, který stimuluje proliferaci a migraci keratinocytů a indukuje syntézu kolagenu. Výsledkem by měla být pevnější pleť s menším počtem linek a vrásek.

Sečteno a podtrženo: Kind Science Firming Serum obsahuje složky, které poskytují dočasné výhody, jako jsou zvlhčovadla a silikony, jakož i složky, které poskytují dlouhodobé výhody, jako je bakuchiol a peptidy.

Hydratační krém Kind Science

Výtažek z hub sněžných, rakytníkový olej a bakuchiol jsou hlavní složky hydratačního krému Kind Science.

Houba sněžná má bohaté složení polysacharidů, které účinně vážou vlhkost a poskytují pokožce hydrataci. Funguje podobně jako kyselina hyaluronová tím, že absorbuje vlhkost do pokožky. Ve skutečnosti jsou molekuly menší než kyselina hyaluronová, takže extrakt ze sněžné houby skutečně snáze proniká do pokožky. Výzkum také ukázal, že extrakt sněžné houby má protizánětlivé a antioxidační vlastnosti.

Rakytníkový olej obsahuje jedinečné nenasycené mastné kyseliny, jako je kyselina palmitolejová (omega-7) a kyselina gama-linolenová (omega-6), které oleji dodávají regenerační a reparační vlastnosti. Rakytníkový olej navíc snadno proniká do epidermy, kde zlepšuje krevní oběh a usnadňuje okysličení pokožky.

Bakuchiol je součástí hydratačního krému Kind Science, který pomáhá snižovat známky stárnutí a zlepšuje tón pleti.

Sečteno a podtrženo: Výtažky z přírodních zdrojů, jako je sněhová houba, rakytníkový olej a bakuchiol, pomáhají hydratovat, zklidňovat a opravovat pokožku v hydratačním krému Kind Science.

Oční krém Kind Science

Stejně jako zpevňující sérum obsahuje i Oční krém Kind Science hydratační látky a silikony. Pamatujte, že to není nutně špatná věc; tyto složky poskytují pokožce výhody. Ve skutečnosti však nezlepšují známky stárnutí, jako jsou linky a vrásky, ale spíše je maskují.

Jsme zklamáni, že značka uvádí kyselinu hyaluronovou jako klíčovou složku, kdy je ve složení velmi nízká koncentrace této složky.

Nejprospěšnějšími složkami tohoto očního krému jsou antioxidanty vitamín E a extrakt ze švestky kakadu. Jak jsme již zmínili, švestka Kakadu je bohatým zdrojem vitamínu C, který by měl pomoci zesvětlit a naplnit pokožku.

Nakonec oční krém obsahuje výtažek z květu klokané tlapky, který má podle výrobce pomáhat redukovat vrásky.

Sečteno a podtrženo: Lehký, hedvábný oční krém s antioxidanty, jako je vitamin E a švestka Kakadu, jakož i extrakt z klokané tlapky proti stárnutí.

Osvětlující olej Kind Science

Máme rádi dobrý pleťový olej. Aplikování několika kapek před spaním může způsobit, že budete vypadat trochu mastně, ale pro svěží, zářivou pleť to ráno naprosto stojí.

Kind Science Radiance Oil obsahuje skvalán, superlehké změkčovadlo, které rychle proniká do pokožky a zanechává ji okamžitě jemnou a hydratovanou.

V tomto složení je mnoho rostlinných olejů s vysokými koncentracemi oleje ze semen luční pěny a jojobového oleje. Oba tyto oleje se rychle vstřebávají do pokožky bez pocitu těžkého nebo mastného a oba pomáhají vyrovnávat tvorbu mazu, jelikož se velmi podobají lidskému mazu. Jsou také známé svými antioxidačními a protizánětlivými vlastnostmi.

Náš jediný problém s recepturou Radiance Oil je zahrnutí oleje z pomerančové kůry, voňavého esenciálního oleje, o kterém je známo, že spouští reakce z přecitlivělosti pokožky.

Sečteno a podtrženo: Kind Science Radiance Oil obsahuje směs změkčovadel a rostlinných olejů, jako je skvalán, olej ze semen luční pěny a jojobový olej, které zvlhčují a obnovují vitalitu pokožky bez pocitu mastnoty.

Ošetření krku šetrnou vědou

Je pravda, že potřebujete samostatný krém na krk? Podle našeho názoru ne, jednoduše proto, že existuje mnoho sér a krémů proti stárnutí, které mohou dobře působit na obličej i krk.

To však společnostem nebrání ve vytváření krémů na krk, které budou specificky bojovat proti známkám stárnutí pro tenčí a citlivější pokožku v oblasti čelisti, krku a dekoltu. A to je přesně to, co Kind Science Neck Treatment má dělat.

Stejně jako ostatní produkty řady Kind Science obsahuje i Neck Treatment klíčové složky jako glycerin, bakuchiol, hyaluronát sodný a heptapeptid-7. Jedinečné složky této receptury jsou karnosin a kofein.

Karnosin je dipeptid, který má uklidňující, antioxidační a antiglykační vlastnosti, což znamená, že může pomoci chránit pokožku před oxidačním poškozením způsobeným volnými radikály. V konečném důsledku to pomáhá předcházet tvorbě linek a vrásek.

Kofein působí jako antioxidant a zároveň napíná a zpevňuje pokožku díky svým přirozeným stimulačním vlastnostem.

Sečteno a podtrženo: Kind Science Neck Treatment obsahuje směs složek proti stárnutí, jako je bakuchiol, heptapeptid-7, karnosin a kofein.

Jaké jsou klíčové složky produktů péče o pleť Kind Science?

Z našich popisů péče o pleť Kind Science v poslední části jste si možná všimli, že tato značka se ve svých produktech zaměřuje na používání složek založených na důkazech, včetně:

  • Bakuchiol
  • kofein
  • Kyselina hyaluronová
  • Peptidy
  • Squalane
  • Vitamíny C a E.

Všechny tyto složky byly přezkoumány, aby se prokázaly jejich výhody při aplikaci na pokožku. Značka kombinuje tyto složky s množstvím uklidňujících rostlin, jako je heřmánek a zelený čaj, jakož i bezpečnými syntetickými látkami, jako jsou silikony a zvlhčovadla.

Kolik stojí produkty péče o pleť Kind Science?

Produkty péče o pleť Kind Science jsou cenově dostupné ve střední třídě; nejsou levné ale směšné drahé. Například, Kind Science Gentle Cleanser stojí 22 dolarů za 4,5 unce, zatímco Firming Serum stojí 48 dolarů za 1 unci.

Kde koupit produkty péče o pleť Kind Science?

Produkty péče o pleť Kind Science se prodávají výhradně na webové stránce značky (www.KindScience.com).

Co je Good Science Return Policy?

Zásady vrácení zboží společnosti Kind Science říkají: „Chceme, aby se vám nákup Kind Science líbil. Nabízíme 30-ti denní záruku vrácení peněz (méně s & h) na váš nákup. Stačí vrátit láhve, i když jsou prázdné.‘

Je benevolentní věda krutost zdarma?

Ano, Kind Science je bez krutosti a produkty jsou oficiálně certifikovány společností Leaping Bunny. Certifikace Leaping Bunny znamená, že produkty Kind Science jsou bez testování na zvířatech v každé fázi vývoje produktu.

Je Kind Science veganská?

Kind Science Neck Treatment, Eye Cream a Illuminating Oil jsou 100% veganské a neobsahují žádné vedlejší živočišné produkty.

Jemný čistící prostředek, Zpevňující sérum, hydratační krém a Micro Exfoliant+ od Kind Science obsahují extrakt z medu. Přestože je med složkou pocházející ze zvířat, značka spolupracuje pouze s dodavateli, kteří osvědčují, že včely neutrpí žádnou škodu během procesu získávání.

Dobré vědecké recenze

Bohužel, značka na své webové stránce nezobrazuje recenze Kind Science. Jelikož je to taková nová značka, nenašli jsme žádné recenze Kind Science ani na Google.

Náš verdikt

Celkově máme pocit, že produkty péče o pleť Kind Science jsou dobře formulovány se složkami založenými na důkazech a uklidňujícími rostlinnými látkami.

Pros

  • Vzorce obsahují složky založené na důkazech (bakuchiol, peptidy, kyselina hyaluronová atd.) a zklidňující rostlinné složky (zelený čaj, heřmánek, skvalán atd.)
  • Kind Science je bez krutosti

Zápory

  • Značka na své webové stránce nezobrazuje recenze Kind Science
  • Některé produkty obsahují vysoké koncentrace plniv (zvlhčovadla, silikony, zahušťovadla) a nízké koncentrace klíčových složek

Jaké jsou alternativy k produktům péče o pleť Kind Science?

Pokud hledáte produkty péče o pleť, které dokážou bojovat proti známkám stárnutí, doporučujeme vám Carrot & Stick. Carrot & Stick maximalizuje použití účinných složek a minimalizuje použití povrchových složek, výsledkem čehož jsou pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší vypadající pleť.

Bibliografie:
Br J Dermatol. Únor ; 180 (2): 289-296.
J Drugs in Dermatol. Leden 2010, 9 (1): 49-54.

Napsat komentář