Recenze Kate Somerville– Pečujte o vlasy a pokožku

Pokud jste zde, protože se chcete dozvědět více o Recenze Kate Somerville

.

Kate Somerville byla označována za „guru brilantnosti“. Šampionka v péči o pleť je známá svými známými klientkami jako Jessica Alba, Drew Barrymore a Megan Markle. Přestože má Somerville kliniku v Los Angeles, nemusíte být kalifornskou celebritou, abyste pro sebe získali trochu toho kouzla. Somerville také vytvořil komplexní kolekci produktů péče o pleť, která zahrnuje vše od séra po hydratační krémy a opalovací krémy. Tady je bližší pohled na produkty Kate Somerville a vyplatí se to vyzkoušet?

Kdo je Kate Somerville?

Somerville vyrostla na farmě v Kalifornii a říká, že jako dítě bojovala s více kožními problémy včetně ekzému. Jednoho dne její matka přidala kozí mléko do koupele a Somerville řekl, že její pokožka byla zklidněná. Zkušenosti s kozím mlékem ji podnítily hlouběji se věnovat řešení kožních problémů a na vysoké škole vystudovala estetiku. Jak napsala na své webové stránce: „Už od malička jsem věděla, jaké to je cítit se nepříjemně ve své kůži.“ Po vysoké škole si otevřela kliniku v kanceláři kosmetického chirurga a poté otevřela svůj vlastní prostor v Los Angeles. Kate Somerville Skin Health Expert Clinic debutovala v roce 2004 a byla místem komplexního servisu masek a dermatologických ošetření, a to vše v krásném domácím prostředí.

Somerville si rychle vybudoval oddanou klientelu a poté uvedl na trh kolekci produktů péče o pleť navržených tak, aby byly jako lék v láhvi. Dnes značka Kate Somerville zahrnuje hydratační krémy, séra, masky a opalovací krémy a je oblíbená u celebrit a kosmetických redaktorů.

Jaká je filozofie péče o pleť Kate Somerville?

Produkty Kate Somerville mají být balenou verzí léčby její kliniky. Somerville přináší základy efektivní péče o pleť pro exfoliaci, zvlhčování a zvlhčování. Její produkty jsou navrženy tak, aby viditelně proměnily pokožku a Somerville nazval dosažení dobré pleti „zážitkem, který mění život“, zejména pro každého, kdo léta trpěl kožními problémy. Somerville je také velkým vyznavačem kozího mléka.

Co prodává Kate Somerville?

Kate Somerville prodává širokou škálu produktů péče o pleť. Zde je rozpis některých bestsellerů a klíčových produktů.

Kate Somerville zvlhčovače vzduchu
Kate Somerville hydratační krém bez tuku – určený pro mastnou pleť, tento denní hydratační krém je lehký a rychle se vstřebává do pokožky. Vzorec je obohacen o řasy pro zlepšení vzhledu pokožky.

Kate Somerville ExfoliKate Glow – Tento krém má dvojí účinek jako hydratační a jemný exfoliant. Zanechává pokožku hydratovanou a alfa-hydroxykyseliny a kyseliny mléčně jemně rozpouštějí odumřelé kožní buňky.

Kate Somerville Nourish Daily Antioxidační hydratační krém – Klíčovou složkou tohoto denního hydratačního krému je Retinyl Palmitate, který podporuje výměnu buněk a pomáhá zjemnit vzhled jemných vrásek.

Kate Somerville Sérum a tonery
Kate Somerville Wrinkle Warrior 2v1 Plumping Moisturizer + Serum – Tato kombinace hydratačního krému a séra je plná kyseliny hyaluronové, hydratačního magnetu, jakož i sečuánského pepře na zacílení na vrásky.

Kate Somerville D-Scar Scar Diminishing Serum – Toto blednoucí sérum poháněné peptidy a rostlinnými výtažky se aplikuje na jizvy pomocí kuličkového aplikátoru.

Peeling a masky od Kate Somerville
Kate Somerville Liquid ExfoliKate – Směs 10% AHA (alfa hydroxykyselin) a ovocných enzymů exfoliuje pokožku, jemně rozpouští odumřelé kožní buňky. Roztok se má aplikovat před spaním.

Kate Somerville DermalQuench Liquid Lift + Retinol – Klíčovou složkou tohoto ošetření je retinol, který stimuluje buněčnou výměnu a pleť vypadá pevněji a hladší.

Kate Somerville EradiKate Foam Mask – Většina masek je vyrobena z krémů, gelů nebo hlíny, ale tato je na bázi pěny. Byl vyvinut pro čištění zabarvení a uvolnění pórů.

Kate Somerville Akné
Kate Somerville EradiKate – Tento lék na akné je formulován tak, aby pomohl vysušit skvrny a roztok je naplněn sírou a oxidem zinečnatým.

Léčba akné s EradiKate Kyselina salicylová – Kyselina salicylová pomáhá odblokovat póry a předcházet akné a je klíčovou složkou tohoto lehkého nočního roztoku.

Co je to exfoliace Kate Somerville?

Exfolikate je možná nejznámějším produktem Kate Somerville a byl nazván „dvouminutové hollywoodské ošetření obličeje.“ Peeling na obličej, který je ikonický již více než 10 let, je kombinací fyzikálního a chemického peelingu. Světle zelený peeling je krmen kyselinou mléčnou (chemický exfoliátor), jakož i enzymy z papáje a dýně, oxidem křemičitým (fyzikální exfoliátor) a kyselinami salicylovými. Byl navržen tak, aby zanechával pokožku hladkou, jemnou a lesklou díky aloe vera, medu a vitamínům A, C a E. Když produkt debutoval na QVC v roce 2007, vyprodal se za pár minut.

Jaké složky obsahují produkty Kate Somerville?

Produkty Kate Somerville obsahují směs běžně používaných složek péče o pleť, jako je retinol, kyselina hyaluronová, AHA a BHA kyseliny, jakož i rostlinné složky a kozí mléko. Cold Cream obsahuje bílý med pro zklidnění pleti, zatímco jasmín, růže a sedmikráska zjemňují pokožku. Dermal Quench Warrior, který působí proti vráskám, obsahuje tři různé velikosti kyseliny hyaluronové spolu se sečuánským pepřem a kyselinou polyglutamovou pro zvýšení hydratace. Hydratační čistící gel s kozím mlékem zklidňuje pokožku mléčnými proteiny, ale také jojobovým a avokádovým olejem.

Kde se prodává Kate Somerville?

Produkty Kate Somerville se prodávají na její klinice v LA, online na její webové stránce, jakož i v Sephora, Ulta, Nordstrom a QVC.

Kolik stojí produkty Kate Somerville?

Produkty Kate Somerville jsou dražší, stejně jako značky obchodních domů. ExfoilKate stojí 85 dolarů a hydratační krém bez oleje stojí 65 dolarů. Akné Clearing Lotion je 42 USD, zatímco Dermal Quench Liquid Lift + Retinol je 98 USD. Některé z levnějších produktů zahrnují hydratační čistící prostředek s kozím mlékem za 38 USD a EradiKate Akné Spot Treatment za 26 USD.

Je Kate Somerville testována na zvířatech?

Kate Somerville byla v roce oficiálně vyhlášena organizací PETA za zemi bez krutosti.

Funguje Kate Somerville?

Rozhodování o tom, zda kosmetický přípravek „funguje“, není nikdy černobílé. Zázračný produkt jedné osoby s vámi nemusí udělat nic nebo způsobit výbuch. Vždy je zapotřebí trochu experimentovat, stejně jako se ponořit do recenzí.

Produkty Kate Somerville mají silnou komunitu fanoušků a celebrit, jakož i uznání v odvětví. Na konci roku bude Somerville oceněn mimořádným úspěchem v péči o pleť na Daytime Beauty Awards. EradiKate Acne Treatment byl časopisem New Beauty oceněn jako jeden z nejlepších kosmetických produktů zakoupených v roce a Exfolikate Cleanser získal ocenění v redakční řadě od TotalBeauty.com. Léčba akné s kyselinou salicylovou EradiKate je vítězem ocenění Glamour Beauty Award . „Když si vzpomenu na Kate Somerville, vím, že dostanu produkty, které skutečně pomohou v boji proti skvrnám. Tento je jiný, protože se nanáší na celou pokožku namísto bodového ošetření, takže zklidňuje jakékoli aktuální problémy nebo zarudnutí a skutečně pomáhá předcházet vzniku pupínků, napsala Marianna Hewitt.

Eradikate Exfoliator získává dobré hodnocení od zákazníků, s hodnocením 4,5 hvězdiček na Nordstrom, 4,8 hvězdičkami na Ultu a 4,4 hvězdičkami na Sephore s více než 2 000 recenzemi. Zákaznické recenze společnosti Sephora se pohybují od „Nikdy jsem nenapsal recenzi na produkt, ale nemohl jsem si pomoci, abych všem řekl o úžasných výsledcích, kterých jsem dosáhl s ExfoliKate“ a „Vyzkoušel jsem vzorek tohoto produktu a moje pokožka byla mimořádně hladká a jemná „. Někteří recenzenti si stěžovali na cenu (85 dolarů za 2 uncovou zkumavku) a někteří uživatelé reagovali špatně.

Hydratační krémy s kozím mlékem získávají 4,4 hvězdičky od Sephory, 4,7 hvězdiček za Ulta a 5 hvězdiček za Nordstrom. Zákazníci, kteří ho milují, říkají, že je účinný a uklidňující pro jejich pokožku. „Každý den jsem hledal, jemný čistící prostředek, který nevysušuje moji pokožku. Je tak luxusní a určitě i zvlhčující. To je strážce!“ a „Tento čistič je tak jemný a hladký. Moje tvář vypadá a je zářivá po umytí, před zvlhčením.“ Někteří uživatelé kritizovali cenu i vůni.

Jaké jsou alternativy ke Kate Somerville?

Kate Somerville nemusí být tou správnou volbou pro každého. Nemusí dobře reagovat na vaši pokožku nebo možná není správná cena. Pokud hledáte vhodnou řadu produktů péče o pleť, existuje několik dalších značek, které stojí za zvážení.

Filozofií Formulystu je dlouhodobá a efektivní péče o pleť. Značka chce svým zákazníkům pomoci dosáhnout co nejlepšího vzhledu pleti, ne ji zakrýt make-upem. Komplexní řada produktů se zaměřuje na vše od vrásek po tmavé skvrny a suchou pokožku. Clarifying AHA Cleanser je vyvinut tak, aby poskytl pleti jemné, ale účinné čištění. Vzorec obsahuje alfa-hydroxykyseliny (AHA) získané z citrusových a rostlinných extraktů. Tyto kyseliny fungují tak, že rozpouštějí odumřelé kožní buňky a odstraňují nečistoty z pórů, čímž odhalují hladkou a svěží pokožku.

Chcete-li hladší pokožku, vynechejte drsné peelingy, které mohou způsobit více škody než užitku. Formulyst Retexturing and Perfecting Serum je poháněno jemnou, ale účinnou alfa-hydroxykyselinou (AHA), která rozpouští odumřelé kožní buňky. Obsahuje rostlinné kyseliny, které odstraňují staré kožní buňky a zanechávají pokožku svěží a hladší. Sérum působí také na nerovnosti a skvrny.

Při hledání účinné a bezpečné péče o pleť nemusíte dělat kompromisy. Carrot & Stick přistupuje k péči o pleť s tvrdou láskou a dokonale vyvažuje sílu rostlin s nejnovější vědou. Mrkev a tyčinka jsou dobré nejen pro vaši pokožku, ale také pro životní prostředí, protože receptury obcházejí škodlivé chemikálie, které se běžně vyskytují v produktech péče o pleť.

Napsat komentář