Recenze hydratačního krému pro korekci barvy Shea– tvůj kosmetický blog

V tomto článku vám povíme některé informace týkající se Recenze hydratačního krému pro korekci barvy Shea

.

Příběh bambucké vlhkosti

Historie Shea Moisture sahá až do roku 1912, kdy Sofi Tucker, průkopnická matka čtyř dětí a podnikatelka, začala prodávat bambucké máslo, africké černé mýdlo a domácí kosmetické výrobky v Sierra Leone. Dnes značka ctí Sofiinu vizi tím, že pokračuje v formulování se syrovým bambuckým máslem, které vytvořily ženy v Africe. V této recenzi se zaměříme na jeden z nejoblíbenějších produktů značky: Shea Moisture Color Correcting Humidifier. Pokryjeme klíčové složky, jak používat tento hydratační krém, skutečné zákaznické recenze a další.

Co je Shea Moisture Color Correcting Moisturizer?

Hydratační krém pro korekci barvy Shea Moisture Color Correcting Moisturizer je vyvinut tak, aby pomohl vaší pokožce bojovat proti podráždění, jako je znečištění, volné radikály a bakterie způsobující akné. Jedná se o uklidňující krém, který obsahuje klíčové složky jako zelený čaj matcha, bambucké máslo, probiotika a přírodní zelené barvivo, které neutralizuje a upravuje zarudnutí. Říká se, že zanechává pokožku klidnou a pohodlnou s matným povrchem.

Jaké jsou klíčové složky krému Shea Moisture Color Correcting Cream?

Jako všechny produkty péče o pleť Shea Moisture, také Shea Moisture Color Correcting Moisturizer obsahuje syrové bambucké máslo jako jednu ze svých klíčových složek. Bambucké máslo obsahuje tyto mastné kyseliny: kyselina olejová (40 až 60 %), kyselina stearová (20 až 50 %), kyselina linolová (3 až 11 %), kyselina palmitová (2 až 9 %) a kyselina arachidová (méně než 1 %) ).). Bohatý přísun triglyceridů a mastných kyselin obsažených v bambuckém másle pomáhá doplňovat přirozenou bariérovou funkci pokožky. Bambucké máslo působí jako změkčovadlo, které zjemňuje a zklidňuje pokožku. Jelikož bambucké máslo taje při tělesné teplotě, je schopno pokrýt pokožku a vytvořit okluzivní film. Tento film pomáhá předcházet odpařování přirozené vlhkosti pokožky a zvyšuje hydrataci pokožky tím, že způsobuje hromadění vody ve stratum corneum (nejsvrchnější vrstva pokožky).

Ve skutečnosti výzkum ukazuje, že bambucké máslo je lepší než minerály Olej při prevenci transepidermální ztráty vody (TEWL). V testu, ve kterém se ruce účastníků myly ve vodě s obsahem etanolu (sušícího alkoholu, který narušuje kožní bariéru), vědci zjistili, že bambucké máslo dokázalo pomoci pokožce úplně se zotavit z TEWL do dvou hodin. Po třech až čtyřech hodinách bambucké máslo zlepšilo kožní bariéru na úroveň před ošetřením. V případě minerálního oleje bylo zotavení pomalejší a základní hodnoty se neobnovily.

Shea Moisture Color Correcting Moisturizer obsahuje také vysokou koncentraci slunečnicového oleje. Slunečnicový olej se skládá hlavně z nenasycených mastných kyselin včetně kyseliny olejové a linolové. Kyselina olejová je omega-9 mononenasycená mastná kyselina, která působí jako zesilovač penetrace narušením kožní bariéry. Kyselina linolová je omega-6 polynenasycená mastná kyselina (PUFA). Bohužel, PUFA jsou velmi nestabilní a náchylné k oxidaci, což znamená, že lehce žloutnou a mohou vést k tvorbě volných radikálů, které mohou poškodit naše buňky a vést ke známkám stárnutí.

Zelený čaj Matcha je jednou z uklidňujících složek krému Shea Moisture Color Correcting Moisturizer. Zelený čaj je bohatým zdrojem epigalokatechin galátu nebo EGCG, typu polyfenolu, který je obecně považován za jeden z nejsilnějších dostupných antioxidantů. EGCG útočí na volné radikály, zejména ty, které jsou způsobeny oxidačním poškozením způsobeným UV zářením. Podle publikace v časopisu Colloids and Surfaces B: Biointerfaces, „Katechinové molekuly, jako je epigalokatechin-3-galát (EGCG), jsou schopny potlačit biomolekulové poškození způsobené UV zářením, pravděpodobně prostřednictvím molekulárních mechanismů spojených s buněčnými membránami“. Nakonec, EGCG v zeleném čaji má také protizánětlivé účinky, což znamená, že může pomoci snížit zarudnutí a podráždění pokožky.

Další klíčovou složkou Shea Moisture Color Correcting Moisturizer je extrakt z plodů Silybum marianum, také známý jako ostropestřec mariánský. Ostropestřec mariánský působí uklidňujícím dojmem, regeneračně a antioxidačně, zejména díky silymarinu. Ostropestřec mariánský působí jako antioxidant, pomáhá pokožce bojovat proti volným radikálům, nestabilním molekulám, které přispívají k předčasným vráskám a jemným liniím na pokožce. Ostropestřec mariánský proto může pomoci předcházet tvorbě tmavých skvrn, vrásek, linií a zabarvení.

Hydratační krém pro úpravu barvy Shea Moisture Color Correcting Moisturizer obsahuje ve svém složení směs různých pre- a probiotik. Prebiotika a probiotika působí synergicky na vyvážení kožního mikrobiomu. Mikrobiom je populace mnoha druhů bakterií (více než 10 000 různých druhů), dobrých i špatných. Pokud existuje více špatných bakterií než dobrých, mohou se vyvinout kožní onemocnění, jako je akné, citlivá pokožka a hrbolatá, nerovnoměrná struktura pokožky. Proto je udržování rovnováhy mikrobiomu klíčové pro udržení zdravé pokožky. Probiotika v hydratačním přípravku Shea Moisture Color Correcting Moisturizer obsahují různé kmeny užitečných bakterií, které spolupracují s pokožkou a obnovují její mikrobiom.

Poslední klíčovou složkou hydratačního krému pro korekci barvy Shea Moisture je Chromium Oxide Green, přírodní barvivo, které pomáhá skrýt zarudnutí. Zelená je opakem červeného barevného kolečka, takže je ideální pro skrytí jakéhokoli zarudnutí obličeje, jako jsou skvrny, jizvy po akné a rosacea. Tento efekt je však dočasný a po smytí produktu zmizí.

Jak používat hydratační krém pro korekci barvy Shea Color?

Po vyčištění a tonizaci naneste mírné množství hydratačního krému Shea Moisture Color Correcting Moisturizer, začněte na zarudlá místa.

Kde je k dispozici korekce barvy Shea Moisture Color Correcting?

Shea Moisture Color Correcting Moisturizer se prodává na webové stránce značky, jakož iu několika online prodejců třetích stran, jako jsou Target, Walmart, Ulta, Amazon a další.

Jaké jsou zásady vrácení bambucké vlhkosti?

Shea Moisture vám neumožňuje vrátit její produkty, pokud nejste spokojeni. Pravidla vrácení jsou: „Po odeslání Vaší objednávky nebudeme akceptovat vrácení ani výměnu.“

Obsahuje krutost vůči bambucké vlhkosti?

Shea Moisture je bez krutosti certifikován programem PETA Beauty Without Bunnies. Během vývoje nebo výroby produktů neprovádějí testování na zvířatech – ani to se svými produkty neumožňují třetím stranám.

Recenze na hydratační krém pro úpravu barvy Shea Moisture

Recenze na Shea Moisture Color Correcting Moisturizer na webové stránce značky jsou směsí pozitivních a negativních, přičemž produkt měl v době psaní této recenze průměrné hodnocení 4,2 z 5 hvězdiček.

Pozitivní recenze na hydratační krém pro úpravu barvy Shea Moisture Colour Correcting Moisturizer uvádějí, že skutečně pomáhá skrýt zarudnutí a nerovnoměrný tón pleti. Například jedna recenze říká: „Miluji tento hydratační krém! Na citlivé pokožce mám spoustu červených fleků a tento produkt mě zachránil. I fotím a ukazuji se na zoomu MNOHO rovnoměrněji. Cítím se k němu více připoutaný a miluji způsob, jakým pečuje o moji pokožku. Když nechodím na veřejnost nebo na obrazovku, natočím si to konopným hydratačním krémem.“

Existuje však několik negativních recenzí od zákazníků, kteří po použití tohoto produktu zaznamenali zlomy. Například jedna recenze říká: „Byl jsem velmi nadšený, že jsem to vyzkoušel, ale spálil mě po celém obličeji s malými bulkami. Musel jsem ho přestat používat a všechny třes zmizely.“ Další recenze říká: „Snižuje zarudnutí, ale moje akné se po použití tohoto krému zhoršilo.“

Jaké jsou alternativy k Shea Moisture Color Correcting Moisturizer?

Celkově máme pocit, že krém pro korekci barvy Shea Moisture Color Correction Lotion je dobře formulován. Vzorec obsahuje několik prospěšných složek, včetně bambuckého másla, zeleného čaje matcha, ostropestřce mariánského a pre- a probiotik. Kromě toho může zelené barvivo dočasně skrýt zarudnutí a změnu barvy. Pokud jste však vyzkoušeli Shea Moisture Color Korekční hydratační krém a nevšimli jste si očekávaných výsledků, doporučujeme Retexturing and Perfecting Serum od Formulyst.

Retexturing and Perfecting Serum je lehké sérum profesionálně vytvořené tak, aby jemně odlupovalo, čistilo a zlepšovalo póry, jakož i pomáhá odstraňovat odumřelé buňky a viditelně odhaluje jasnější a zdravější pokožku pod nimi. Obsahuje typ alfa hydroxykyseliny (AHA) známé jako kyselina glykolová. Kyselina glykolová exfoliuje pokožku zacílením na korneocyty (odumřelé kožní buňky, které tvoří svrchní vrstvy kůže) v procesu zvaném exfoliace korneocytů. Zlepšením jejich rozkladu a zvýšením separace kožních buněk se zvyšuje rychlost buněčné výměny. To pomáhá opravit nerovnoměrnou strukturu pokožky, výsledkem čehož je hladší a jemnější pokožka. Formulyst Retexturing and Perfecting Serum celkově pomáhá zlepšit tón a texturu pleti a zároveň napomáhá redukovat vzhled nerovnoměrné a skvrnité pleti.

Při hledání účinné a bezpečné péče o pleť nemusíte dělat kompromisy. Carrot & Stick přistupuje k péči o pleť s tvrdou láskou a dokonale vyvažuje sílu rostlin s nejnovější vědou. Mrkev a tyčinka jsou dobré nejen pro vaši pokožku, ale jsou dobré i pro životní prostředí, neboť receptury obcházejí škodlivé chemikálie, které se běžně vyskytují v produktech péče o pleť.

Bibliografie:
1. Kosmetický design „Hydratační síla bambuckého másla zdůrazněná ve vědeckém výzkumu“
2. Koloidy Surf B Biointerfaces 1. ledna; 173: 312-319.

Napsat komentář