Recenze Hero Cosmetics: Přehled top 10 produktů Hero Cosmetics– Každodenní péče o vaši pokožku a vlasy

V tomto příspěvku na blogu bychom vám rádi vysvětlili pravdu o tom. Recenze Hero Cosmetics: Přehled top 10 produktů Hero Cosmetics

.

Hero Cosmetics je značka péče o pleť, která vytváří řešení pro chvíle, kdy máte „naléhavý pupínek“ (tj. potřebujete se zbavit skvrny co nejdříve).

Namísto prasknutí pupínku můžete použít náplast Hero Cosmetics Mighty Patch nebo to, co značka popisuje jako jejich „hrdinu vady“. Tato hydrokoloidní náplast na akné vám může pomoci viditelně zploštit a odstranit pupínky přirozeně přes noc, abyste se mohli vzbudit s čistší pokožkou.

Zatímco Mighty Patch je nejprodávanějším produktem Hero Cosmetics, nabízí také celou řadu produktů péče o pleť, od čistících prostředků přes tonery až po séra a další.

V tomto přehledu se budeme zabývat 10 nejlepšími výrobky Hero Cosmetics včetně klíčových složek a výzkumu, který podporuje (nebo nepodporuje) jejich použití v Ochrana pokožky.

Budeme také sdílet některé recenze Hero Cosmetics, abyste si mohli udělat představu o tom, co si zákazníci o těchto produktech opravdu myslí.

Jaká je top 10 Hero Cosmetics?

Kolekce péče o pleť Hero Cosmetics zahrnuje náplasti na akné, produkty pro odbarvení, podporu bariéry, každodenní péči a péči o tělo. Zde je kompilace top 10 produktů Hero Cosmetics.

Hero Cosmetics Mighty Patch The Original

Mighty Patch The Original je hydrokoloidní náplast lékařské kvality navržená pro aplikaci na pupínek v noci, což umožní gelu na rostlinné bázi jemně vsáknout a zachytit to „malé“ v pupínku.

Náplast odstraňuje pupínky přirozeně bez poškození pokožky, čímž umožňuje pokožce přirozené hojení. Mighty Patch The Original neobsahuje žádné složky, pouze hydrokoloid. Jak fungují hydrokoloidní náplasti, vysvětlujeme níže v části Klíčové složky.

Kromě The Original si můžete zakoupit Hero Cosmetics Mighty Patch Invisible pro denní použití, stejně jako Mighty Patch Surface, extra velkou (60 mm x 25 mm) hydrokoloidní náplast na akné, která zakryje vyrážky a okamžitě odstraní velké shluky pupínků. 6 hodin. Obě tyto variace fungují stejným způsobem jako Originál.

Sečteno a podtrženo: Mighty Patch The Original je hydrokoloidní náplast, která neobsahuje žádné aktivní složky, pouze hydrokoloid, který pomáhá viditelně zploštit a vytáhnout pupínky přirozeně přes noc.

Hero Cosmetics Mighty Patch Micropoint pro odbarvení

Mighty Patch Micropoint for Blemishes je mikrojehlová náplast se 173 mikro body, které dodávají aktivní složky přímo tam, kde jsou zapotřebí. Tyto náplasti útočí na vznikající pupínky brzy a udržují je v jejich stopách. Podle značky většina lidí vidí výsledky již při 1 až 2 náplastech, včetně: menšího, ploššího pupínku, lehce odstranitelné černé tečky, menšího zarudnutí, snížené bolesti a rychlejšího hojení.

Aktivní složkou v Mighty Patch Micropoint for Blemishes je 0,5% kyselina salicylová, typ beta-hydroxykyseliny (BHA). Když se kyselina salicylová dostane do pórů, odlupuje výstelku pórů a rozpouští keratin, protein, který funguje jako „lepidlo“, které udržuje odumřelé kožní buňky pohromadě ve stratum corneum. To pomáhá vyčistit póry od odumřelých kožních buněk, které mohou vést k vyrážkám.

Dalším způsobem, jak kyselina salicylová pomáhá v boji proti akné, je její antibakteriální aktivita – má schopnost neutralizovat bakterie. P. Akné který je přítomen v papulích akné. A konečně, kyselina salicylová má protizánětlivé vlastnosti, takže může pomoci uklidnit a léčit stávající zbarvení.

Sečteno a podtrženo: Mighty Patch Micropoint for Blemishes obsahuje kyselinu salicylovou jako klíčovou složku pro exfoliaci a čištění pórů.

Záchranný balzám Hero Cosmetics

Záchranný balzám Hero Cosmetics je určen k použití po „záplatování“ (nebo propíchnutí) pupínku k urychlení hojení. Všimnete si, že toto mléko má velmi jemnou, hedvábnou texturu, která zklidňuje pokožku, na rozdíl od většiny produktů na akné, které mohou být drsné a vysušovat pupínky.

Je to proto, že Rescue Balm obsahuje výživná změkčovadla, jako je bambucké máslo, jakož i zvlhčovadla – jako glycerin, pantenol a beta glukan – které absorbují vlhkost do pokožky.

Existují také oligopeptidy, což jsou malé peptidy, které mají jen několik aminokyselin (dvě až 20), což jim umožňuje absorbovat se přes kůži (na rozdíl od polypeptidů a proteinů, které jsou příliš velké na to, aby se vstřebaly).

Oligopeptidy v Hero Cosmetics Rescue Balm posílají pokožce signál, aby se v případě potřeby opravila. To znamená, že mohou pomoci vyvolat hojení v červené, vlhké a šupinaté situaci, která se obvykle vyskytuje po objevení se pupínka.

Sečteno a podtrženo: Hero Cosmetics je nabitá výživnými změkčujícími látkami, zvlhčujícími látkami a oligopeptidy na opravu pokožky, které spolupracují na urychlení hojení, když je skvrna odstraněna nebo „zaplacena“.

Hero Cosmetics Lightning Wand

Hero Cosmetics Lightning Wand je zesvětlující sérum pomáhá překonávat projevy akné díky klíčovým složkám, jako je niacinamid, kyselina tranexamová, kyselina glykolová, vitamín Ca rostlinné extrakty.

Niacinamid je víceúčelová složka, která pomáhá snižovat přebytek Olej a snížit množství bakterií zodpovědných za způsobení akné. Pomáhá také opravit kožní bariéru a zlepšit hydrataci pokožky, jakož i snížit zánět, skvrny, změnu barvy a vrásky, podle Časopis klinické a estetické dermatologie

Kyselina tranexamová je obsažena v Hero Cosmetics Lightning Wand kvůli její schopnosti inhibovat plazmin, což znamená, že pomáhá rozkládat proteiny v kůži, které přispívají k produkci melaninu.

Kyselina glykolová je alfa hydroxykyselina (AHA), která exfoliuje epidermis zacílením na korneocyty (odumřelé kožní buňky) v procesu zvaném exfoliace korneocytů. Zlepšením jejich odbourávání a zvyšováním separace kožních buněk se zvyšuje rychlost buněčné výměny, což vede k hladší a zářivější pleti.

Vitamin C je silný antioxidant, který chrání pokožku před poškozením volnými radikály. Je také známo, že snižuje tvorbu tmavých skvrn a zároveň podporuje jasnější a rovnoměrnější tón pleti.

Nakonec, Hero Cosmetics Lightning Wand obsahuje několik rostlinných výtažků na zesvětlení pokožky, jako je lékořice, kurkuma a výtažky z vrbové kůry.

Sečteno a podtrženo: Lightning Wand je formulován tak, aby pomáhal zmizet známky akné pomocí přísad na zesvětlení pokožky, jako je niacinamid, kyselina tranexamová, kyselina glykolová, vitamin C a rostlinné extrakty.

Minerální tok Hero Cosmetics

Toto tělové mléko taje na pokožce, okamžitě změkčuje a hydratuje kombinací změkčovadel, jako je bambucké máslo, sladký mandlový olej a triglycerid kaprylové/kaprinové.

Nechybí ani kyselina glykolová, která vyhlazuje a rozjasňuje vzhled pleti a bakuchiol, neboli „rostlinná alternativa retinolu“. Stejně jako retinol, bakuchiol prokazatelně snižuje výskyt vrásek a snižuje účinky poškození sluncem (včetně nerovnoměrného tónu pleti).

Název tohoto hydratačního krému pochází z „Powerful Mineral Complex“, který sestává ze stříbra, malachitu a mědi pro vyvážení kožních bakterií.

Bohužel toto mléko obsahuje mnoho syntetických vůní, které mohou vyvolat reakce z přecitlivělosti pokožky.

Sečteno a podtrženo: Tělové zvlhčení na minerální bázi s vyživujícími změkčujícími látkami, kyselinami glykolovými proti stárnutí a bakuchiolem a minerály vyrovnávajícími pokožku, ale pamatujte, že vzorec má vůni.

Hloubkový peeling Hero Cosmetics

Tento týdenní tělový peeling viditelně obnovuje a vyhlazuje pokožku fyzickým exfoliací, jako je cukr a pemza, aby se odstranily nahromaděné odumřelé kožní buňky a jiné nečistoty.

V tomto peelingu naleznete také aktivní uhlí. Aktivní uhlí funguje tak, že zachycuje toxiny a znečišťující látky v milionech drobných pórů. Avšak místo absorbování toxinů aktivní uhlí funguje adsorpcí (chemická reakce, při které prvky přilnout k povrchu). Tímto způsobem aktivní uhlí pomáhá čistit a detoxikovat kůži.

Existují také výživná změkčovadla jako jojobový olej, bambucké máslo a kokosový olej, která pomáhají změkčit pokožku a udržet hydrataci.

Sečteno a podtrženo: Týdenní tělový peeling, který používá cukr, pemzu a dřevěné uhlí k exfoliaci a čištění pokožky, zatímco změkčovadla pomáhají změkčit pokožku a udržet vlhkost.

Super lehký opalovací krém Hero Cosmetics SPF 30

Díky své lehké a prodyšné textuře je tento opalovací krém Hero Cosmetics ideální pro pleť se sklonem k akné. Vzorec obsahuje minerální opalovací krém s oxidem zinečnatým, který poskytuje široké spektrum ochrany SPF 30.

Zatímco je známo, že minerální opalovací krémy způsobují bílý odlitek, není to případ opalovacích krémů Hero Cosmetics na základě recenzí, které jsme četli. V jedné recenzi se například píše: „Pěkně a velmi rychle se vlije, nezanechává doslova nulovou bělost a neucpává mi póry/vylamuje mě.“

Jedním z důvodů by mohl být také čistě zelený odstín, který svou zelenou barvou pomáhá skrýt i zarudnutí. Je to proto, že barvy, které jsou na barevném kolečku protichůdné – například červená a zelená – se navzájem ruší.

Nakonec se nám líbí, že tato značka obsahuje několik antioxidantů v tomto složení – jako je zelený čaj, kurkuma a vitamín E – které pomáhají chránit vaši pokožku před škodlivými účinky volných radikálů. Je to důležité, protože škodlivé účinky volných radikálů se vyskytují jako přímé chemické změny buněčné DNA, membrány a proteinů, včetně kolagen. Poškozený kolagen vykazuje známky předčasného stárnutí pleti, včetně vrásek, linek a ochablé pokožky.

Sečteno a podtrženo: Ultralehký minerální opalovací krém, který nezanechává bílý nádech a pomáhá korigovat zarudnutí s čistě zeleným odstínem a zároveň bojuje proti volným radikálům se spoustou antioxidantů.

Hero Cosmetics Exfoliační gel na odličování

Tento čistící prostředek začíná jako želé a mění se na pěnu, přičemž k čištění pleti používá povrchově aktivní látky, jako je decylglukosid a kokamidopropylbetain.

Molekula povrchově aktivní látky má jeden hydrofilní (přitahovaný k vodě) konec a jeden lipofilní (přitahovaný k oleji) konec. To umožňuje povrchově aktivním látkám přilákat a suspendovat oleje, špínu a jiné nečistoty, které se nahromadily na pokožce, a smýt je, přičemž pokožka zůstane čistá.

Vzorec také obsahuje dvě AHA, kyselinu glykolovou a kyselinu mandlovou, jakož i polyhydroxykyselinu glukonolakton (PHA), které odlupují odumřelé kožní buňky a odhalují jasnější a zdravější pokožku pod nimi.

Přírodní exfoliační želé konjac a extrakt z vrbové kůry navíc dále pomáhají při uvolňování pórů a podporují rovnoměrnější strukturu pleti.

Sečteno a podtrženo: Čistící gel, který pění a zároveň smývá odumřelé kožní buňky a nečistoty díky povrchově aktivním látkám, AHA kyselinám, glukonolaktonu, konjakovému želé a extraktu z vrbové kůry.

Hero Cosmetics Balancing tonikum v kapslích

Toto tonikum bez alkoholu je navrženo tak, aby dodávalo vlhkost do více vrstev pokožky pomocí 8 typů kyseliny hyaluronové (HA) s různými molekulovými hmotnostmi. Účel použití těchto různých typů HA je způsoben strukturou HA; je příliš velký na to, aby pronikl do hlubších vrstev pokožky!

Produkty, které používají pouze jednu formu kyseliny hyaluronové, mohou skutečně absorbovat vlhkost venku pokožku, zanechávající její povrch dočasně jemný a zvlhčený a po opláchnutí zanechává pokožku suchou. Není v pohodě!

Proto nás zaujalo, že značka do tohoto vzorce zahrnula 8 druhů kyseliny hyaluronové, čímž vytvořila tonikum, které poskytuje víceúrovňovou hydrataci a viditelnou výplň, aniž by nasávala vodu z pokožky jen ke zlepšení dočasné povrchové hydratace.

Kromě toho je v tomto složení také mnoho uklidňujících složek, jako je zelený čaj, PCA zinek a sněhová houba. Tyto složky pomohou snížit zánět a uklidnit zarudnutí.

Sečteno a podtrženo: Super hydratační toner s 8 typy kyseliny hyaluronové a složkami zklidňujícími pokožku.

Hero Cosmetics Čistící prebiotický hydratační krém

Tento hydratační krém působí hladce, vstřebává se bez lepivosti a hydratuje pokožku po celý den. Prebiotika navíc podporují kožní mikrobiom.

Mikrobiom je populace mnoha druhů bakterií (více než 10 000 různých druhů), dobrých i špatných. Pokud existuje více špatných bakterií než dobrých, mohou se vyvinout kožní onemocnění, jako je akné, citlivá pokožka a hrbolatá, nerovnoměrná struktura pokožky. Proto je udržování rovnováhy mikrobiomu klíčové pro udržení zdravé pokožky.

Prebiotika podporují mikrobiom, neboť vyživují dobré bakterie pokožky.

Tento hydratační krém obsahuje také výtažky na čištění pórů, jako je list šalvěje, vrbová kůra a vilín. Kromě toho existuje mnoho zvlhčujících složek, včetně glycerinu, skvalánu a mnoha forem kyseliny hyaluronové.

Sečteno a podtrženo: Prebiotický zvlhčovač, který podporuje mikrobiom pokožky a zároveň čistí póry a zvlhčuje.

Jaké jsou klíčové složky produktů Hero Cosmetics?

Jak jste mohli uhodnout z našeho představení produktů Hero Cosmetics v poslední části, tato značka se zaměřuje na použití složek založených na důkazech ve svých produktech, včetně:

 • Alfa hydroxykyseliny (AHA)
 • Kyselina hyaluronová
 • Niacinamid
 • Oligopeptidy
 • Kyselina salicylová
 • Kyselina tranexamová
 • Vitamíny C a E.

Všechny tyto složky byly přezkoumány, aby se prokázaly jejich výhody při aplikaci na pokožku. Značka kombinuje tyto složky s množstvím uklidňujících rostlinných látek, jako je aloe a skvalán, jakož i bezpečných syntetických látek, jako jsou silikony a zvlhčovadla.

A nesmíme zapomenout ani na produkty Hero Cosmetics Mighty Patch. Tyto hydrokoloidní náplasti na akné pomáhají přirozeně odstraňovat pupínky bez poškození pokožky, čímž umožňují pokožce přirozené hojení. Ale jak přesně funguje Mighty Patch?

Abychom pochopili, jak funguje Mighty Patch, musíme vysvětlit, jak může hydrokoloidní obvaz pomoci při hojení ran.

Aktivní povrch hydrokoloidního obvazu je potažen gelotvorným činidlem, jako je pektin nebo želatina. Gelovací činidlo vytváří vlhké prostředí pro hojení ran, zatímco odvádí hnis a tekutinu z rány a visí přes obvaz. V lékařské komunitě se všeobecně uznává, že vlhké hojení ran je mnohem lepší než suché obvazy.

Stejně jako hydrokoloidní obvaz může pomoci při hojení rány, hydrokoloidní náplast na akné – jako například The Mighty Patch – pomáhá při léčbě akné tím, že absorbuje hnis a olej ze zanícené oblasti, přičemž ji udržuje vlhkou.

Kromě toho The Mighty Patch pomáhá snižovat zánět, chrání oblast před kontaminací mikroorganismy a minimalizuje tvorbu jizev. Nemluvě o tom, že tyto náplasti vám zabrání zlomit nebo propíchnout pupínek!

Nicméně The Mighty Patch (nebo jakákoli jiná hydrokoloidní náplast na akné) je určena pouze pro použití s ​​mírným až středně závažným akné; ne těžké nebo cystické akné.

Dr. Lavanya Krishnan, certifikovaný dermatolog, řekl Healthline že tyto náplasti jsou nejlepší na „léčbu povrchových typů akné, jako jsou hnisavé bulky, černé tečky a černé tečky.“ Je nepravděpodobné, že tyto náplasti proniknou na úrovně, které pomohou léčit cystické akné.

Kolik stojí produkty Hero Cosmetics?

Produkty Hero Cosmetics jsou docela cenově dostupné a ceny jsou srovnatelné s cenami v luxusních drogeriích jako Olay a Burt’s Bees. Například Hero Cosmetics Mighty Patch Original stojí 12,99 dolarů za 36-záplatovou krabici, zatímco Lightning Wand je 19,99 dolarů.

Kde koupit produkty Hero Cosmetics?

Produkty Hero Cosmetics se prodávají na webové stránce značky (herocosmetics.us), jakož iv autorizovaných internetových obchodech jako Amazon, iHerb, SkinStore, Target, Thrive Market a dalších. Značka má na své stránce online seznam autorizovaných prodejců.

Jaká jsou pravidla pro návrat Hero Cosmetics?

V politice vrácení Hero Cosmetics se uvádí: „Nabízíme 30denní politiku vrácení zboží. Pokud se vám z nějakého důvodu nelíbil váš Hero produkt, jsme tady, abychom vám pomohli! Napište nám na [email protected] zadáním čísla objednávky a důvodu vrácení a náš tým vás bude kontaktovat, aby zahájil proces. K vrácení dostanete předplacený přepravní štítek. Náhrady budou vráceny ve výši kupní ceny (minus původní poštovné).

Je Hero Cosmetics bez krutosti?

Ano, Hero Cosmetics je bez krutosti. Politika značky v oblasti testování na zvířatech říká: „Netestujeme na zvířatech v žádné zemi, ani nespolupracujeme s dodavateli či výrobci, kteří testují na zvířatech. Produkty, které vytváříme, představují naše hodnoty, včetně přesvědčení, že zvířatům by se nemělo ubližovat na úkor dobré pokožky.

Je Hero Cosmetics veganská?

Ano, produkty Hero Cosmetics jsou veganské.

Hero kosmetické recenze

Recenze na Hero Cosmetics na stránce značky jsou obecně velmi pozitivní. Produkt s největším počtem recenzí je Hero Cosmetics Mighty Patch The Original, který získal průměrné hodnocení 4,6 z 5 hvězdiček po více než 1 300 zákaznických hodnoceních.

Pozitivní recenze pocházejí od zákazníků, kteří oceňují, že tyto náplasti zabraňují lámání skvrn a milují, že urychlují hojení skvrn.

Například jedna z pětihvězdičkových recenzí Mighty Patch říká: „Tento produkt se tak snadno používá, že dělá svou práci, zvláště pokud používáte náplasti během dne, kdy si někdy vyberu svou pokožku místo toho, aby mi náplast bránila. z doteku mé kůže. tvář a podporuje hojení!“

A další 5hvězdičková recenze na Hero Cosmetics Mighty Patch říká: „Jednoduše nejlepší a nejúčinnější náplasti na akné. Přes noc vytáhne všechnu tu kaši. Měl jsem problémy s náplastmi jiných značek a toto je první a jediná značka, kde náplast zůstává na místě přes noc. Když spím, byla to pro mě velká výhoda.“

Negativní recenze Mighty Patch pocházejí od zákazníků, kteří po aplikaci těchto náplastí neviděli výsledky, ve které doufali. Většina negativních recenzí má jedno společné: The Mighty Patch nefungovalo.

Například jedna recenze říká: „Mám je asi 3 týdny a zkoušel jsem je vícekrát na různých místech obličeje a nepomohlo to.“

Podobná recenze na Mighty Patch říká: „Nefunguje to. Zkoušel jsem to na mnoha místech po akné, na některých různých typech. Nic si nevytáhl a ráno měl stále stejné nezměněné akné.“

Náš verdikt

Celkově věříme, že produkty Hero Cosmetics jsou dobře formulovány se složkami, které mají důkazy podporující jejich výhody v péči o pleť.

Pros

 • Produkty obsahují složky založené na důkazech (niacinamid, AHA, kyselina tranexamová atd.)
 • Mnoho pozitivních recenzí Hero Cosmetics
 • Hero Cosmetics je bez krutosti

Zápory

 • Některé recenze Hero Cosmetics uvádějí, že Mighty Patch nefungoval
 • Některé produkty Hero Cosmetics obsahují vůni

Jaké jsou alternativy produktů Hero Cosmetics?

Formulyst je jednou ze značek, kterou doporučujeme, pokud hledáte produkty péče o pleť, které dokážou řešit příznaky stárnutí. Formulyst maximalizuje využití účinných složek a minimalizuje použití povrchových složek, výsledkem čehož jsou klinicky pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší vypadající pleť.

Například Retexturing and Perfecting Serum od Formulyst bylo speciálně vytvořeno tak, aby jemně odlupovalo, čistilo a zlepšovalo póry, pomáhalo odstraňovat odumřelé buňky a viditelně odhalilo jasnější a zdravější pokožku pod nimi. Obsahuje kyselinu glykolovou, typ alfa hydroxykyseliny (AHA), která zvyšuje rychlost buněčného obratu a stimuluje tvorbu kolagenu. V konečném důsledku to pomáhá opravit nerovnoměrnou strukturu pokožky, výsledkem čehož je hladší a jemnější pokožka.

Další značkou, která vyvažuje sílu rostlin se špičkovou vědou, je Carrot & Stick. Mrkev a tyčinka nejsou dobré jen pro vaši pokožku, ale také pro životní prostředí, protože složení obchází škodlivé chemikálie, které se běžně vyskytují v produktech péče o pleť.

Bibliografie:
J Clin Aesthet Dermatol. únor 2010; 3 (2): 22-41

Napsat komentář