Recenze Gold Bond Lotion: Recenze 8 nejlepších krémů Gold Bond– Pečujte o svůj obličej přirozeně

Při čtení tohoto příspěvku se dozvíte několik informací o Recenze Gold Bond Lotion: Recenze 8 nejlepších krémů Gold Bond

.

Gold Bond je značka drogerie známá originálním léčivým práškem Gold Bond, který byl poprvé uveden na trh v roce 1908.

Dnes značka vyvíjí různé produkty péče o tělo, včetně rozsáhlé kolekce pleťových vod Gold Bond, které pomáhají uklidnit suchou pokožku a jiná běžná kožní onemocnění, jako je svědění a zarudnutí.

S desítkami produktů, ze kterých si můžete vybrat, se může výběr toho nejlepšího mléka Gold Bond pro váš typ pleti a problémy zdát skličující. Abychom vám pomohli, níže projedeme 8 nejlepších lotionů Gold Bond.

Pokryjeme klíčové složky lotionů Gold Bond, jakož i výzkum, který podporuje (nebo nepodporuje) složky v těchto produktech.

Budeme také sdílet několik recenzí Gold Bond Lotion, abyste mohli lépe pochopit, co si zákazníci skutečně myslí o těchto produktech.

Stojí péče o pleť Gold Bond za ty peníze?

Častou otázkou u této značky je, zda produkty stojí za ty peníze.

Podle našeho názoru produkty Gold Bond poskytují hodnotu za peníze, ale podívejte se na jiné značky, které od vás nevyžadují utrácení vašich vzácných peněz.

Doporučujeme značky, které se zavázaly vytvářet čisté, ale účinné produkty.

Jednou ze značek je Carrot & Stick, čistá značka péče o pleť, která dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy.

Úvodní balíčky Carrot & Stick poskytují vynikající hodnotu za peníze, protože můžete kombinovat 3 produkty v plné velikosti v hodnotě až 240 USD za 88 USD.

Jaké jsou 8 nejlepších lotionů Gold Bond?

Gold Bond prodává různé krémy, mléka, sádla a prášky. Jelikož se v této recenzi zaměřujeme na pleťové vody, tady je náš rozpis 8 nejlepších pleťových vod se zlatými dluhopisy.

Balzámové léčivé zlaté kravaty

Gold Bond Healing Lotion má bohatou, krémovou texturu, která se hladce roztírá a rychle vstřebává, aniž by způsobovala pocit potíže nebo mastnoty. V případě pleťové vody z drogerie jsme ohromeni řadou prospěšných složek obsažených v tomto složení.

Líbí se nám, že základ tohoto mléka sestává ze zvlhčujících látek, jako je glycerin a aloe vera pro zvlhčení pokožky, silikony pro zlepšení textury a vazelína (nebo vazelína) pro snížení ztráty vody přes pokožku.

Petrolatum je také vynikající složkou pro použití na poškozenou pokožku, neboť působí jako ochranný prostředek na pokožku. Vytváří na povrchu pokožky ochrannou vrstvu, která zadržuje vodu a zároveň chrání před environmentálními faktory, které mohou pokožku podráždit.

Složení také obsahuje výtažek z heřmánku zklidňujícího pokožku, jakož i antioxidanty, jako jsou vitamíny A, C a E.

Jedním z problémů tohoto krému Gold Bond Lotion je zahrnutí methylparabenu jako konzervační látky.

Kromě toho originální Gold Bond Healing Lotion obsahuje směs syntetických vůní. Naštěstí značka nabízí neparfémovanou verzi a právě tu doporučujeme.

Sečteno a podtrženo: Gold Bond Healing Lotion obsahuje působivou škálu prospěšných složek, jako jsou zvlhčovače, vazelína, heřmánek a antioxidanty, ale doporučujeme vám zvolit si verzi tohoto produktu bez vůně.

Diabetický balzám Gold Bond

Máte-li cukrovku, můžete si všimnout, že vaše pokožka je dost suchá v důsledku vysoké hladiny glukózy v krvi (BG). I když je důležité spolupracovat se svým lékařem na dosažení perfektních hladin glukózy v krvi, aplikace hydratačního mléka může pomoci uklidnit suchou pokožku. Gold Bond Diabetes Lotion může být dobrou volbou, ale pojďme se podívat na složky v tomto vzorci.

Hydroxyethylmočovina je jednou z hlavních složek diabetického mléka Gold Bond. Jako derivát močoviny může hydroxyethylmočovina pomoci doplnit přirozený hydratační faktor pokožky (NMF).

Podle článku Praktické dermatologie se NMF skládá hlavně z volných aminokyselin, jakož iz kyseliny mléčné a močoviny. Všechny tyto látky spolupracují, aby udržovaly povrch pokožky neporušený, pružný a zvlhčený.

NMF se může snižovat s věkem, jakož i při rutinním vystavení alergenním složkám, jako jsou sušící prostředky a denaturovaný alkohol. Výsledkem je viditelně suchá, napnutá a šupinatá pokožka.

Proto použití složek péče o pleť, které doplňují složky NMF – jako je hydroxyethylmočovina v diabetickém mléce Gold Bond – může pomoci snížit suchost a napjatost pokožky, aby byla jemná, hladká a zdravá.

Líbí se nám, že složení obsahuje také několik složek zklidňujících pokožku, jako je oves, zázvor, bambucké máslo, heřmánek a bisabolol. Všechny tyto složky jsou protizánětlivé, což znamená, že mohou pomoci snížit zarudnutí a udržet vaši pokožku klidnou.

Upozorňujeme, že tento vzorec obsahuje dva parabeny jako konzervační látky.

Sečteno a podtrženo: Gold Bond Diabetic Lotion obsahuje docela dobrou směs změkčujících změkčovadel pokožky s hydroxyethylmočovinou a uklidňujícími rostlinnými látkami, ale nezapomeňte, že v tomto vzorci jsou dva parabeny.

Gold Bond mléko proti svědění

Gold Bond Anti Itch Lotion je léčivá pleťová voda, která obsahuje dvě aktivní složky: mentol 0,5% a pramoxin hydrochlorid 1%.

Mentol působí proti podráždění, což znamená, že působí tak, že kůži ochlazuje a následně zahřívá. Tyto pocity na kůži vás odpoutají od svědění.

Pramoxin je lokální anestetikum, které působí na znecitlivění pokožky v místě aplikace, aby se minimalizovalo svědění a bolest.

Klinické studie ukázaly, že pramoxiniumchlorid účinkuje již za dvě minuty a jeho účinek trvá až osm hodin.

Mějte na paměti, že mentol i pramoxin hydrochlorid jsou jen krátkodobými řešeními pro svědění pokožky, protože jen odvádějí pozornost od pocitu svědění a ne řeší hlavní příčinu.

Sečteno a podtrženo: Gold Bond Anti Itch Lotion je léčivá pleťová voda, která obsahuje mentol 0,5% a Pramoxin hydrochlorid 1% jako aktivní složky, které zklidňují svědivou pokožku odváděním pozornosti od svědění.

Hojivý tělový balzám Gold Bond

Stejně jako Gold Bond Anti Itch Lotion obsahuje i toto léčivé tělové mléko 0,5 % mentolu jako aktivní složku, která pomáhá snižovat svědění. Pamatujte, že mentol vás jen odvrátí od pocitu svědění a neodstraní příčinu svědění pokožky.

Zbytek receptury se skládá z mnoha stejných složek jako ostatní lotiony Gold Bond, včetně zvlhčovačů, jako je glycerin a aloe vera pro hydrataci, silikony pro zlepšení textury a vazelína (aka vazelína) ke snížení rychlosti pokožky. ztráta vody.

Stojí za zmínku, že tento vzorec obsahuje methylparaben a směs syntetických vůní.

Sečteno a podtrženo: Gold Bond Healing Body Lotion obsahuje 0,5% mentol jako aktivní složku, která pomáhá snižovat svědění, jakož i zvlhčující látky pro zvlhčení, silikony pro zlepšení textury a vazelínu pro snížení rychlosti ztráty vody z pokožky.

Krepový korektor Gold Bond

Toto krepové mléko Gold Bond je formulováno pro stárnoucí pokožku, která ztratila schopnost zadržovat vlhkost, což vede k jemným vráskám, suchosti a tenké pokožce – jako hedvábný papír.

Gold Bond Crepe Corrector obsahuje celkem slušnou kombinaci prospěšných složek včetně hydroxyethylmočoviny, dimetikonu, vazelíny, „proteinů stresové reakce“ a AcquaCell.

„Proteiny stresové reakce“ v tomto vzorci pocházejí ze vzkříšené rostliny (Selaginella Lepidophylla), která se nachází v mexické poušti Chihuahua. Rostlina Resurrection dokáže přežít v drsném, suchém pouštním podnebí tak, že se stočí do těsné koule, aby šetřila vodu, takže rostlina vypadá jako mrtvá.

Když se však znovu vystaví vlhkosti, Rostlina vzkříšení opět ožije. Tato vlastnost dodává pokožce i její vynikající schopnost vázat vlhkost.

AcquaCell je další klíčovou složkou Gold Bond Crepe Corrector. Jedná se o přírodní komplex kombinující extrakt z kůry vodního melounu, extrakt z čočky a extrakt z jablka.

Kůra vodního melounu je jedním z mála přírodních materiálů, které obsahují citrulin. Citrulin je nezbytný pro fungování filagrinu, který je klíčovou součástí hydratačního komplexu na vodní bázi. Extrakt z čočky obsahuje vitamín B5 a trisacharidy. Jablečný škrob je zdrojem polysacharidů, laktátu sodného a sodné soli PCA. Všechny tyto složky spolu působí na zvýšení hydratace pokožky.

Jediný problém, který jsme zaznamenali při složení Gold Bond Crepe Corrector, je zahrnutí jednoho parabenu (metylparaben).

Sečteno a podtrženo: Gold Bond Crepe Corrector působí na řešení vrásek pokožky pomocí proteinů reagujících na stres a různých hydratačních složek.

Pánský balzám Gold Bond

Gold Bond Men’s Lotion je popsána jako rychle se vstřebávající, nemastná pleťová voda speciálně vyvinutá pro hydrataci a zjemnění mužské pokožky. Všimli jsme si však, že vzorec se příliš neliší od jiných lotionů Gold Bond.

Má podobné klíčové složky jako ostatní pleťové vody značky, včetně hydratačních látek na pokožku, jako je hydroxyethylmočovina a aloe vera, vazelíny na ochranu pokožky a antioxidantů, jako je niacinamid a vitamin E.

Má také stejné problémy jako jiná mléka Gold Bond, včetně parabenů jako konzervačních látek a syntetické vonné směsi. Nebýt těchto problémů, určitě bychom vám doporučili Gold Bond Men’s Lotion.

Sečteno a podtrženo: Gold Bond Men’s Lotion je speciálně vyvinut pro mužskou pokožku, ale vzorec je téměř stejný jako ostatní pleťové vody značky.

Balzám na ekzém Gold Bond

Gold Bond Eczema Lotion údajně zmírňuje pět symptomů ekzému: svědění, suchost, odlupování/odlupování, drsnost a zarudnutí/podráždění. Účinnou složkou je koloidní kaše 2%.

Koloidní ovesné vločky se po staletí používají ke zklidnění a hojení pokožky, jakož ik zmírnění zánětu a zarudnutí.

Podle Journal of Drugs in Dermatology jsou avenantramidy hlavními polyfenolickými antioxidanty v ovsu, které po aplikaci na pokožku poskytují protizánětlivé, protičervené, svědění a antihistaminika. Proto jsou koloidní ovesné vločky vynikající složkou pro zklidnění zarudnutí a svědění způsobeného ekzémem.

Zbytek složení je podobný jako u jiných lotionů Gold Bond, sestává zejména ze zvlhčovadel, jako je glycerin a aloe, dimetikonu (silikonu) a změkčovadel, jako je vazelína a bambucké máslo.

Stojí za zmínku, že toto mléko Gold Bond obsahuje methylparaben jako konzervační látku.

Sečteno a podtrženo: Gold Bond Eczema Lotion obsahuje koloidní ovesné vločky pro zklidnění suché, svědící pokožky, jakož i podpůrné složky, jako jsou změkčovadla, silikony a zvlhčovače.

Regenerační balzám Gold Bond Ultimate Radiance

Ultimate Radiance Renewal Lotion, určené pro lidi s viditelně suchou pokožkou, pomáhá hydratovat a jemně odlupovat pokožku pomocí polyhydroxykyseliny glukonolaktonu (PHA).

Glukonolakton poskytuje anti-aging, antioxidační a jemné exfoliační vlastnosti. Glukonolakton navíc posiluje bariéru vlhkosti pokožky, čímž je pružnější.

Vzorec také obsahuje výživná změkčovadla, jako je kokosový olej, bambucké máslo a kakaové máslo. Tyto složky pomáhají udržovat vlhkost a zároveň poskytují pokožce důležité živiny.

Kromě toho se nám líbí, že značka do tohoto vzorce zahrnula několik různých ceramidů. Ceramidy jsou skupinou voskových lipidových molekul, které se přirozeně vyskytují ve stratum corneum (vrchní vrstva kůže známá jako kožní bariéra).

Podle publikace v Journal of American Academy of Dermatology jsou ceramidy důležité pro funkci kožní bariéry a exogenní použití ceramidů může pomoci zlepšit funkci kožní bariéry.

Stojí za zmínku, že toto mléko Gold Bond obsahuje parabeny a směs syntetických vůní.

Sečteno a podtrženo: Gold Bond Ultimate Radiance Renewal Lotion obsahuje několik prospěšných složek včetně glukonolaktonu, změkčovadel a ceramidů pro posílení a zjemnění pokožky.

Jaké jsou klíčové složky lotionů Gold Bond?

I když jsou všechny receptury mléka Gold Bond jedinečné, všimli jsme si, že v celé kolekci bylo použito několik stejných klíčových složek, mezi které patří:

  • Okluze (např. vazelína)
  • Změkčovadla (tj. bambucké máslo, kokosový olej, kakaové máslo atd.)
  • Silikony (tj. dimetikon, cyklopentasiloxan atd.)
  • Zvlhčovadla (tj. glycerin, bisabolol, aloe, pantenol atd.)
  • Přírodní hydratační faktory (tj. hydroxyethylmočovina)

Značka také používá uklidňující rostlinné extrakty v některých svých produktech, jako je oves, heřmánek a zázvor.

Jedním z problémů téměř všech mlék Gold Bond je začlenění syntetických vonných směsí do složení. Vidíte, značka může použít patentovanou směs chemikálií k vytvoření vůně. V průměru sestává z 30 až 50 chemikálií (ale může mít až 200 složek).

Chcete vědět tu nejhorší část? Značka na etiketě nemusí zveřejňovat, jaké chemikálie používá. Tuto směs mohou uvést do seznamu složek jako „Vůně (Parfém)“.

Studie Women’s Voices for the Earth z roku navíc zjistila, že z více než 3 000 chemikálií, o nichž se uvádí, že se používají v parfémech, bylo 1 242 chemikálií vzbuzujících obavy – a že obsahovaly nejméně 7 možných karcinogenů (karcinogenů).

Vonné složky mohou také způsobit podráždění a citlivost pokožky.

Dalším problémem je, že všechny krémy Gold Bond, které zkoumáme, obsahují parabeny jako konzervační látky. Používání parabenů v produktech péče o pleť je kontroverzní, protože existují protichůdné výzkumy o možných zdravotních následcích dlouhodobého vystavení parabenům.

Podle EEC mohou parabeny působit jako hormon estrogen v těle a narušovat normální fungování endokrinních systémů, ovlivňují fungování mužského a ženského reprodukčního systému, reprodukční vývoj, plodnost a výsledky porodu.

Kolik stojí lotiony Gold Bond?

Mléka Gold Bond jsou cenově v souladu s cenami jiných hydratačních krémů z drogerie, jako jsou Eucerin a CeraVe. Například balzám na cukrovku Gold Bond stojí 12,29 dolarů za 18 fl oz na Amazon.com.

Kde koupit lotiony Gold Bond?

Pleťové vody Gold Bond a jiné produkty péče o pleť Gold Bond se na webové stránce značky neprodávají. Produkty péče o pleť Gold Bond si musíte zakoupit v online obchodech třetích stran, jako jsou Amazon, Target, Walmart a další. Produkty péče o pleť Gold Bond se prodávají také ve fyzických maloobchodních prodejnách po celých Spojených státech, jako jsou Walmart, Target, Walgreens, Kroger atp.

Jaká je politika vrácení balzámu Gold Bond?

Gold Bond nemá na své webové stránce pravidla vrácení, jelikož na své webové stránce neprodává produkty, a proto jejich vrácení neakceptuje.

Je balzám Gold Bond Cruelty bez krutosti?

Ano, Gold Bond je bez krutosti.

Gold Bond Lotion recenze

Recenze na Gold Bond Lotion na webové stránce značky jsou celkově velmi pozitivní, ale není jich až tak mnoho, a tak jsme zamířili na Amazon.com, abychom ohodnotili zpětnou vazbu od zákazníků.

Jednou z nejoblíbenějších pleťových vod této značky je Gold Bond Diabetic Balm, která po více než 800 zákaznických hodnoceních získala průměrné hodnocení 4,8 z 5 hvězdiček.

Pozitivní recenze na Gold Bond Diabetic Lotion uvádějí, že velmi dobře hydratuje, bez pocitu těžkého nebo mastného. Poměrně rychle se vstřebává a zanechává pokožku jemnou a vláčnou.

Jedna recenze například říká: „Nevím, proč jsem předtím chodila s někým jiným než Gold Bond. Jejich produkty obstály ve zkoušce času a tato pleťová voda není výjimkou. Je to jediná pleťová voda, která SKUTEČNĚ činí moji pokožku jemnou a pružnou, aniž by nadměrně zapáchala (ve skutečnosti žádná vůně!) nebo ještě hůře, cítím se super mastná a/nebo těžká. Rychle a snadno se roztírá! Používám ho po každém sprchování s mlékem Dove Deep Moisture (nebo jeho generickým ekvivalentem) a moje pokožka se cítí nejlépe vůbec. Jaká úleva mít konečně vítěznou kombinaci péče o pleť pro diabetiky.”

Další 5hvězdičková recenze říká: „Miluji toto mléko. Mám nadměrně suchou pokožku a jiná mléka mi dělají pleť je hořká nebo mastná. Ani tento. Velice dobře mi hydratuje a hojí pokožku. Tyto věci nemohu dostatečně doporučit. Vyzkoušel jsem asi 50-60 různých pleťových vod a nemají srovnání.“

Existuje však několik negativních recenzí na Gold Bond Diabetes Balm od zákazníků, jejichž účinky tohoto produktu nenadchly.

Jedna recenze například říká: „Používal jsem tento materiál na nohy alespoň jednou denně po dobu 2 týdnů a nefunguje to ani zdaleka tak dobře jako láhev Walmart za 99 centů, kterou jsem použila. Jsem z toho velmi zklamaný.“

Další 1- a 2-hvězdičkové recenze uvádějí, že je to v pořádku, a existuje poměrně mnoho negativních recenzí od zákazníků, kteří si všimli, že láhev byla plná jen o ⅔, když ji obdrželi.

Náš verdikt

Celkově máme pocit, že některé pleťové vody Gold Bond jsou dobře formulovány s řadou prospěšných složek, ale obáváme se přítomnosti parabenů a syntetické vůně v téměř každé pleťové vodě Gold Bond.

Pros

  • levně
  • Gold Bond je bez krutosti
  • Spousta pozitivních recenzí na Gold Bond Lotion

Zápory

  • Všechny pleťové vody Gold Bond uvedené v této recenzi obsahují parabeny jako konzervační látky
  • Mnohé pleťové vody Gold Bond obsahují syntetickou vůni

Jaké jsou alternativy k lotionům Gold Bond?

Pokud hledáte hydratační produkty pro péči o suchou pokožku, doporučujeme Carrot & Stick. Carrot & Stick maximalizuje použití účinných složek a minimalizuje použití povrchových složek, výsledkem čehož jsou pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší vypadající pleť. Doporučujeme toto opravné mléko.

Bibliografie:
Praktická dermatologie „Pochopení role přirozeného hydratačního faktoru při hydrataci pokožky“ Joseph Fowler, MD, FAAD Červenec
Journal of Drugs in Dermatology: JDD, -03-01, 16 (3): 243-247
Ženské hlasy jménem Země „Rozbalování voňavkářského průmyslu“
J Drugs Dermatol. , 13 (10): 1180-1183.
Journal of the American Academy of Dermatology, červenec , strany 177-184

Napsat komentář