Recenze GlyMed Plus– Na zdravém těle zdravá kůže

Pokud jste zde, protože se chcete dozvědět více o Recenze GlyMed Plus

.

Příběh GlyMed Plus

GlyMed Plus založila v roce 1991 Christine Heathman, licencovaná mistryně estetické medicíny, certifikovaná doktorka estetické medicíny a licencovaná masážní terapeutka. GlyMed Plus je průkopníkem a lídrem v odvětví farmaceutických produktů péče o pleť. FDA rozděluje produkty péče o pleť do dvou kategorií: kosmetické a farmaceutické. Výrobky pro péči o pleť farmaceutické kvality procházejí před uvedením na trh mnohem přísnějším testováním než kosmetické výrobky, což někdy trvá až 10 let a stojí miliony dolarů. Farmaceutické produkty péče o pleť pronikají do jejích vrstev, ovlivňují její strukturu a funkce.

Produkty GlyMed Plus jsou založeny na čtyřstupňovém systému boje proti účinkům stárnutí, akné, poškození sluncem, pigmentace, rosacey a jiných kožních onemocnění. Čtyři kroky jsou čištění, léčení, vyrovnávání a ochrana. První krok systému GlyMed Plus odstraňuje mastnotu, odumřelé kožní buňky a látky znečišťující životní prostředí a znečišťující látky, které mohou vytvářet nebezpečné volné radikály v pokožce. Fáze ošetření systému GlyMed poskytuje pokožce aktivní složky, které se osvědčily při léčbě specifického stavu. Aktivní složky používané v produktech GlyMed’s Balance obnovují schopnost pokožky přirozeně se opravovat a obnovovat pro zdravý, přirozený lesk. Nakonec použití ochranných složek umožňuje pokožce růst a budovat zdravé buňky, přičemž je chráněna před znečišťujícími látkami, znečišťujícími látkami a škodlivými slunečními ultrafialovými paprsky.

Stojí péče o pleť Glymed za ty peníze?

Častou otázkou u této značky je, zda produkty stojí za cenu.

Dle našeho názoru produkty péče o pleť GlyMed stojí za cenu, ale existují i ​​jiné značky, které poskytují vyšší hodnotu.

Jednou ze značek je Carrot & Stick, čistá značka péče o pleť, která dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy.

Úvodní balíčky Carrot & Stick představují skvělou hodnotu za peníze, jelikož můžete kombinovat 3 produkty v plné velikosti až do 240 USD za 88 USD.

Top 5 produktů péče o pleť GlyMed Plus

GlyMed Plus nabízí více než 100 produktů rozdělených do 5 podřidků: Age Management, Master Aesthetics Elite, Cell Science, Serious Action a For Men. Kromě toho má GlyMed Plus řadu minerálních základů. Na rozdíl od tradičního make-upu je minerální make-up GlyMed Plus navržen tak, aby maskoval kožní léze bez podráždění nebo zhoršení těchto stavů. Také chrání pokožku před UV zářením a poskytuje živiny bohaté na antioxidanty pro podporu zdravé pokožky. Ze všech produktů GlyMed Plus je několik nejoblíbenějších Ultra Hydro Gel, Oxygen Healing Cream, Wrinkle Remedy, AHA Accelerator a Gentle Face Cleansing Gel.

GlyMed Plus Ultra Hydro gel
GlyMed Plus Ultra Hydro Gel je ultralehký vzorec přírodní kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová je typ glykosaminoglykanu (molekuly cukru), který přitahuje vlhkost z prostředí a vtahuje ji do vrchních vrstev pokožky. Ve skutečnosti má kyselina hyaluronová schopnost přitahovat a zadržovat vodu až do 1000 násobku své hmotnosti. Zlepšením zadržování vlhkosti v pokožce poskytuje kyselina hyaluronová hydratovanou a napnutou pleť. GlyMed Plus Ultra Hydro Gel obsahuje také křížový polymer cyklometikon a dimetikon pro hladkou texturu a konzistenci bez blokování pórů.

Kyslíkový ošetřující krém GlyMed Plus
Oxygen Treatment Cream je krém bohatý na kyslík, který údajně zlepšuje buněčnou výměnu, pomáhá redukovat vrásky a zanechává pokožku jemnou, svěží a zářivou. Jednou z klíčových složek tohoto krému pro péči o pleť je extrakt z květů/listů/stonků Majus (Nasturtium), který podporuje okysličení kožních buněk a zlepšuje stav povrchu pokožky, dodává jí zdravý lesk. Hydrolyzovaný extrakt Candida Saitoana poskytuje detoxikaci kožních buněk a dlouhověkost a snižuje výskyt jemných linek a vrásek. Další klíčovou složkou je tetrahexyldecyl askorbát, stabilní forma vitamínu C rozpustná v tucích, která funguje jako inhibitor MMP, antioxidant, zjasňovač a zjasňovač. Nakonec, olej z grapefruitových slupek v kyslíkovém krému na péči o pleť působí jako pleťový kondicionér, který redukuje stávající černé tečky.

GlyMed Plus prostředek proti vráskám
GlyMed Plus Wrinkle Remedy je řešení pro ošetření vrásek, které zahrnuje pokročilou technologii dronů. Je dokázáno, že tato složka zvrátí příznaky stárnutí ve fibroblastech, pomáhá kožním buňkám udržet si schopnost vytvářet nové tkáně a působí proti vráskám na vranových nožkách. GlyMed Plus Wrinkle Remedy obsahuje několik dalších prospěšných složek, jako je zelený čaj, kyselina glykolová a vitamín E.

GlyMed Plus AHA akcelerátor
GlyMed Plus AHA Accelerator je sérum proti stárnutí, které minimalizuje póry, redukuje jemné linky a vrásky, zvyšuje pevnost a pružnost a redukuje nerovnoměrnou texturu. Sérum obsahuje 20% směs kyseliny glykolové a kyseliny mléčné, což jsou alfa hydroxy kyseliny (AHA). AHA látky exfoliují pokožku zacílením na korneocyty (odumřelé kožní buňky, které tvoří stratum corneum) v procesu zvaném exfoliace korneocytů. Zvýšením jejich rozpadu a zvýšením separace kožních buněk se zvyšuje rychlost buněčné výměny, což vede k hladší, zářivější pleti. Kombinace těchto dvou AHA nejen exfoliuje, ale působí synergicky na udržení hydratace.

Jemný gel na mytí obličeje GlyMed Plus
Číslo jedna mezi čistícími produkty značky je GlyMed Plus Gentle Face Wash. Tento gel na mytí obličeje je navržen tak, aby minimalizoval póry, redukoval pigmentaci, čistil a hloubkově čistil pokožku. Vzorec je docela jednoduchý; kombinuje kyselinu AHA (kyselinu glykolovou) s povrchově aktivními látkami (laurylsulfát amonný a kokamidopropylbetain). Kyselina glykolová pomůže odlupovat pokožku, zatímco povrchově aktivní látky pomáhají smýt nečistoty.

Pečující složky GlyMed Plus

Dle webové stránky značky jsou klíčové složky používané v produktech GlyMed Plus Advanced Drone Technology a kyselina fulvová.

Advanced Drone Technology je dodávací systém, který využívá zapouzdřené peptidy k přímému ošetření cílových kožních buněk. Říká se, že zvrátí, opraví a zabrání budoucímu poškození na buněčné úrovni. Konkrétně se pokročilá technologie dronů zaměřuje na kožní neurony, aby stimulovaly účinky podobné botoxu, čímž se minimalizují komunikační kanály pro svalové kontrakce. Stimuluje také glykosaminoglykany (GAG) k udržení a podporu syntézy kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. V konečném důsledku to napomáhá vyhladit a zjemnit výrazové linky a zároveň zlepšit pevnost a tón pleti.

Fulvové kyseliny jsou skupinou organických kyselin, přírodních sloučenin a složek humusu (což je zlomek organické hmoty v půdě). Obsahuje mnoho prospěšných živin včetně mastných kyselin, ketonů, flavonoidů a vitamínů. Kyselina fulvová je silný antioxidant a může chránit pokožku před volnými radikály, nestabilními molekulami, které přispívají k předčasným vráskám a jemným liniím na pokožce. Kyselina fulvová má také antibakteriální, protiplísňové, antivirové a protizánětlivé vlastnosti. Lehce se vstřebává do hlubokých vrstev pokožky, kde aktivně transportuje živiny do hlubokých tkání, což vede k vyvážené hydrataci, redukci vrásek a redukci zánětů. Kyselina fulvová v produktech GlyMed Plus má schopnost zaměřit se na nejnáročnější stavy, jako je stárnutí pokožky, alergie, podráždění a akné, přičemž stimuluje hojení, aby obnovila mladší vypadající a zářivější pleť.

Kde se prodává GlyMed Plus?

Produkty péče o pleť Glymed Plus se prodávají na webové stránce značky, jakož iu několika online prodejců třetích stran, jako jsou Amazon, LovelySkin.com, Skin-Beauty.com, BeautyStoreDepot.com a další.

Jaké jsou zásady vrácení GlyMed Plus?

GlyMed Plus umožňuje vrácení do 10 dnů od data doručení. Můžete získat plnou náhradu nebo produktový kredit.

Je GlyMed Plus bez krutosti?

GlyMed Navíc je to bez krutosti.

Recenze GlyMed Plus

Značka na svých webových stránkách nezobrazuje recenze, takže jsme museli přejít na stránku LovelySkin.com, abychom si prohlédli recenze GlyMed Plus. Všimli jsme si, že recenze jsou obecně velmi pozitivní, přičemž většina produktů získala 5 z 5 hvězdiček. Zákazníci zmiňují mnohé výhody produktů GlyMed Plus, včetně zdravější, jasnější a čistší pleti. Recenze GlyMed Plus také uvádějí, že s těmito produkty jsou výsledky patrné okamžitě.

Jaké jsou alternativy k GlyMed Plus?

Pokud hledáte produkty péče o pleť, které bojují proti známkám stárnutí, doporučujeme vám Carrot & Stick. Carrot & Stick maximalizuje využití účinných ingrediencí a minimalizuje používání povrchových, výsledkem čehož jsou pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší vypadající pleť.

Napsat komentář