Recenze FRÉ péče o pleť: přehled 8 nejlepších produktů péče o pleť FRÉ– Přirozeně pečujte o své tělo

V tomto článku budeme hovořit o Recenze FRÉ péče o pleť: přehled 8 nejlepších produktů péče o pleť FRÉ

.

Pokud jste někdy absolvovali intenzivní trénink, víte, jak skvěle se po něm vaše tělo cítí. Cítíte se silní, plní energie a možná pocítíte příval endorfinů. Co nemusí být tak úžasné, je vaše pleť.

I když je pocení po intenzivním tréninku přirozené, není to nic příjemného. Pocení je způsob, jakým tělo uvolňuje toxiny a reguluje teplotu, ale pocení může také vést k hrbolkům, puchýřům, skvrnám, skvrnám a dalším.

Navíc, všechno toto pocení může způsobit, že produkty péče o pleť, jako je opalovací krém nebo hydratační krém, během tréninku roztaje z vašeho obličeje. Fuj!

Uvědomujíce si tento problém zakladatelé FRÉ Ochrana pokožky – Michael Azoulay a Mickael Bensadoun – se rozhodli vyvinout řadu produktů, které budou bojovat proti poškození pokožky způsobenému tréninkem a příznakem stárnutí zrychleným kombinací potu, intenzivního cvičení, slunce, znečištění a jiných environmentálních faktorů.

V tomto přehledu péče o pleť FRÉ si projdeme podrobnosti o složení včetně klíčových složek produktů péče o pleť FRÉ a výzkumu, který podporuje (nebo nepodporuje) jejich použití v péči o pleť.

Budeme také sdílet některé recenze FRÉ Skincare, abyste si mohli udělat představu o tom, co si zákazníci o těchto produktech skutečně myslí.

Jakých je 8 nejlepších produktů péče o pleť FRÉ?

Nejprodávanější produkty FRÉ Skincare naleznete v tzv. séruma pleťovou vodu s SPF. Níže se budeme věnovat těmto produktům a dalším z nejlepších produktů péče o pleť FRÉ.

FRÉ Čistící přípravek na pleť Purify Me

Purify Me je čistící prostředek na obličej, o kterém se říká, že odstraňuje stres, hydratuje a obnovuje rovnováhu pokožky i po tom nejnáročnějším tréninku.

Jojobové kuličky jemně, ale účinně exfoliují a čistí pokožku. Odstraňují přebytečný kožní maz, odumřelé kožní buňky a uvolňují póry, dodávají pokožce zdravý lesk a hladkou texturu.

Obsahuje také uklidňující složky jako aloe vera a vilín, jakož i bambucké máslo pro výživu a zjemnění pokožky. Tyto složky jsou skvělé pro pleť se sklonem ke skvrnám, protože nejsou komedogenní.

Sečteno a podtrženo: Jemný čistící prostředek na obličej, který odstraňuje nečistoty, odumřelé kožní buňky a nadbytečné množství Olej – aniž byste pokožku roztrhli nebo ji nechali napnutou.

FRÉ Péče o pleť Protect Me Moisturizing

Protect Me je ultralehký hydratační krém s SPF 30 filtrem, který využívá chemikálie jako homosalát a ethylhexylsalicylát k blokování UVA, UVB a IRA paprsků. Navíc, na rozdíl od minerálních opalovacích krémů se díky těmto složkám nemusíte obávat bílého odstínu.

Líbí se nám, že složení obsahuje složky, které pomáhají pokožce lépe udržet vlhkost, jako jsou steroly a mastné kyseliny.

V tomto hydratačním krému je také mnoho složek ke zklidnění pokožky, jako je heřmánek, rooibos, symcalmin a bisabolol. Tyto složky pomáhají uklidnit zarudnutí a zabraňují podráždění.

Hydratační krém FRÉ Protect Me je díky své ultralehké textuře ideální pro každodenní použití, zvláště pokud plánujete cvičit venku.

Sečteno a podtrženo: Dobře zaoblený opalovací krém, který poskytuje široké spektrum ochrany SPF 30 a zároveň hydratuje a zklidňuje pokožku.

Noční krém FRÉ Recover Me

Recover Me je lehký, ale výživný noční krém bojuje proti skvrnám, poškození sluncem a dehydrataci.

Vzorec obsahuje některé z našich oblíbených složek péče o pleť včetně kyseliny hyaluronové, niacinamidu, vitamínu E a peptidů.

Jedním z peptidů je Argirelin, také známý jako Acetyl-8 hexapeptid. Funguje tak, že omezuje schopnost neurotransmiterů aktivovat pohyb svalů obličeje, například při vytváření výrazů obličeje, jako je úsměv nebo zamračení. Inhibicí nervů, které způsobují kontrakci obličejových svalů, se redukuje jemná mimika a vrásky se pak redukují.

Existuje také Copper Tripeptide 1, další peptid proti stárnutí, který stimuluje produkci několika důležitých složek pokožky, včetně kolagenelastin a glykosaminoglykany. Má výrazný protizánětlivý a antioxidační účinek, zlepšuje pružnost, jas a pevnost pokožky, redukuje linky a vrásky.

Sečteno a podtrženo: Lehký noční krém, který pomáhá bojovat proti známkám stárnutí pomocí antioxidantů, peptidů a kyseliny hyaluronové.

FRÉ Skincare Detox Me Čistící maska ​​po pocení

Detox Me je čistící maska ​​určená k prevenci potu a akné, odstranění přebytečného mazu a ucpání pórů.

Sůl z Mrtvého moře a pramenitá voda Ein Gedi jsou klíčovými složkami této masky, které pomáhají detoxikovat, odlupovat a čistit pokožku, aby podpořily zdravý lesk.

Kaolínový jíl je součástí receptury, protože má vynikající savé vlastnosti, což znamená, že tento jíl může absorbovat přebytečný maz z pórů a pomáhá snižovat lesk.

V této masce je také mnoho látek ke zklidnění pokožky, jako je pantenol, řebříček, heřmánek, měsíček a výtažky z jitrocelu.

Sečteno a podtrženo: Detox Me pomáhá odstraňovat pot a jiné nečistoty z vašich pórů pomocí soli z Mrtvého moře a balónové hlíny a zároveň pomáhá snižovat zarudnutí a podráždění.

FRÉ Péče o pleť Refresh Me Hydratační, rozjasňující mlha

I když mlha na obličej není základním produktem péče o pleť, jako je čistící nebo hydratační krém, stále je skvělým doplňkem každé rutiny, zvláště pokud obsahuje směs prospěšných složek.

Obličejovou mlhu FRÉ máme rádi, protože je plná hydratačních složek, jako je kyselina hyaluronová, arganový olej a olej z hroznových jadérek. Kromě toho růžová květinová voda a azulen získaný z německého heřmánku pomáhají snižovat záněty a zklidňují pokožku.

V konečném důsledku tato obličejová mlha tónuje a obnovuje rovnováhu pH pokožky po čištění a připravuje ji na hlubší hydrataci. Kromě toho jej můžete použít ik okamžité hydrataci během nebo po tréninku, osvěžení pleti během dne a před a po nalíčení.

Sečteno a podtrženo: Hydratační, uklidňující mlha na obličej, která nabízí několik různých výhod, díky čemuž je skvělým doplňkem každé rutiny péče o pleť.

FRÉ Skincare Cleanse Me Micelární čistící voda

Micelární čistící voda FRÉ je čistící prostředek na obličej, odličovač a hydratační krém v jednom, který se z micelární vody přemění na lehkou a nadýchanou pěnu k použití.

Micela je neviditelná mycí mikrokapka, která se skládá z jemných neiontových povrchově aktivních látek (čistících látek).

Micely mají 2 vlastnosti: hydrofilní (vodomilnou) hlavu, která je rozpustná ve vodě a lipofilní (olejomilný) ocas, který přitahuje mastné látky.

Tato dvojitá afinita jim umožňuje přitahovat všechny druhy škodlivin a přichytávat je na vatu. To znamená, že dokáží odstraňovat vnější nečistoty z prostředí (make-up, znečištění ovzduší apod.) a nečistoty související s přirozenými funkcemi pokožky (kožní maz, pot, šupinatění apod.), přičemž zachovávají přirozený ochranný film pokožky. .

Micelární voda funguje obzvláště dobře pro lidi s citlivou pokožkou, u kterých může podráždění způsobit i přetření vatovým tamponem.

Stejně jako všechny produkty péče o pleť FRÉ, o kterých jsme dosud mluvili, i tato čistící voda obsahuje uklidňující složky, jako je arganový olej, extrakt z arganových listů a olej z květů růže.

Sečteno a podtrženo: Tato micelární čistící voda odstraňuje make-up, čistí a zklidňuje pokožku a také hydratuje, díky čemuž je ideální pro všechny typy pleti (zejména citlivou).

FRÉ Skincare Glow Me + barvící hydratační krém

Tónovaný hydratační krém Glow Me+ je skutečný multitasker; působí jako zvlhčovač, opalovací krém a make-up – vše v jednom produktu!

Slibuje, že poskytne přirozený lesk s univerzálním odstínem, který rozmazává nedokonalosti a vyrovnává tón pleti a na základě recenzí na tento produkt FRÉ Skincare se zdá, že odstín opravdu sluší většině tónů pleti.

Tento hydratační krém chrání pokožku před sluncem se širokým spektrem SPF 15 a zároveň hydratuje pokožku bisabololem, kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem.

Sečteno a podtrženo: Produkt 3 v 1, který hydratuje pokožku a chrání před UVA i UVB paprsky a zároveň skrývá nedokonalosti díky svému univerzálnímu odstínu.

Jaké jsou klíčové složky produktů péče o pleť FRÉ?

Klíčové složení produktové řady FRÉ Skincare je založeno na jedné přírodní rostlině, která dokáže působit proti účinkům intenzivního cvičení a potu na pokožce obličeje: Argania Spinosa, také známá jako Argan.

Vysoce odolný a flexibilní arganovník roste v pouštích jižního Maroka. Po celé generace byla domorodými národy chválena jako druh zázračné rostliny díky intenzivně vyživujícím vlastnostem oleje.

Arganový olej, často označovaný jako „tekuté zlato“, je bohatý na silné antioxidanty a mastné kyseliny, díky čemuž je ideální složkou pro péči o suchou, zralou pleť.

Vědci z FRÉ zašli o několik kroků nad rámec tradičního použití arganového oleje a vytvořili unikátní formuli známou jako „Argania Active Complex“ z jádra a listů arganového stromu.

Tento komplex obsahuje řadu antioxidantů včetně karotenoidů, polyfenolů, vitamínu E, kyseliny ferulové, flavonoidů a skvalenu, které pomáhají snižovat účinky stárnutí. Takto funguje každý z těchto antioxidantů:

  • Karotenoidy jsou přírodní složky rozpustné v tucích, které chrání pokožku před ultrafialovým zářením a reaktivitou volných radikálů, čímž pomáhají udržovat pokožku zdravou.
  • Polyfenoly mohou pomoci opravit a omladit pokožku
  • Vitamin E je silný antioxidant a také pomáhá pokožce udržet vlhkost tím, že zvyšuje funkci bariéry pokožky
  • Kyselina ferulová pomáhá chránit pokožku před UV zářením a působením volných radikálů
  • Flavonoidy mají silné antioxidační vlastnosti, inhibují aktivitu volných radikálů, chrání kolagen a chrání pokožku před předčasným stárnutím
  • Skvalen chrání buňky před bakteriálními a plísňovými infekcemi a je také velmi zvlhčující

Kromě toho nezapomínejte, že produkty FRÉ Skincare obsahují mnoho dalších prospěšných složek, včetně změkčujících změkčovadel pokožky, zklidňujících rostlinných výtažků, hydratačních krémů a antioxidantů, které chrání před škodlivými účinky volných radikálů.

Kolik stojí produkty péče o pleť FRÉ?

Produkty péče o pleť FRÉ jsou cenově dostupné ve střední třídě; nejsou levné ale směšné drahé. Například Purify Me Cleanser stojí 29 dolarů za 150 ml (5,07 fl oz) a I Am Love Deep Illuminating Oil stojí 45 dolarů.

Kde koupit produkty péče o pleť FRÉ?

Produkty FRÉ Skincare se prodávají na webové stránce značky (freskincare.com), jakož i na Amazonu.

Jaká je politika vrácení péče o pleť FRÉ?

Pravidla vrácení FRÉ Skincare říkají: „Do 30 dnů od vaší první objednávky můžete získat 100% refundaci. Vrácení se vztahuje na jakoukoli soupravu FRÉ nebo 1 jednotlivý produkt.“

Je péče o pleť FRÉ bez krutosti?

Ano, FRÉ Skincare je bez krutosti a je propagována PETA jako krutá značka. To znamená, že značkové ingredience, dodavatelé ingrediencí, receptury a hotové výrobky nejsou testovány na zvířatech.

Je FRÉ Péče o pleť veganská?

Ano, FRÉ Skincare je 100% veganská.

FRÉ Recenze produktů péče o pleť

Recenze na FRÉ Skincare na stránce značky jsou obecně velmi pozitivní. Jak dobře si tyto produkty vedou, se můžeme přesvědčit při pohledu na recenze soupravy 123FRÉ, která po více než 1 000 zákaznických hodnoceních získala průměrné hodnocení 4,9 z 5 hvězdiček.

Pozitivní recenze soupravy 123FRÉ uvádějí, že produkty příjemně voní, hydratují pokožku a pomáhají předcházet vyrážkám.

Jedna recenze například říká: „Všechny produkty v soupravě skvěle voní a jsou velmi jemné na pokožce – žádné podráždění při používání žádného z nich. Moje oblíbená je „Revive Me“. Hluboce hydratuje mou pokožku a činí ji velmi hladkou.“

Další 5hvězdičková recenze říká: „Velmi snadno použitelná produktová řada. Určitě pomáhá na typické akné, které se tvoří po tréninku. Lehká vůně, kterou oceňuji, aniž by byla drsná na pokožce.“

Existuje však několik negativních recenzí na soupravu 123FRÉ, které pocházejí většinou od zákazníků, kteří po použití těchto produktů zaznamenali praskliny.

Jedna recenze například říká: „Bohužel, jediná dobrá věc, kterou musím říct, je, že to nádherně voní. Mám smíšenou pleť a tuto 3-krokovou kombinaci používám od 1. září a moje pleť je HAYWIRE. Jsem tlustý a místy, kde jsem tlustý nikdy nebyl. Utekl jsem na místa, kde jsem nikdy nevybuchl. Byl jsem velmi suchý na místech, o která jsem se nikdy nemusel bát. Dal jsem mu trochu času, protože očividně chvíli trvá, než si zvykne na každou novou rutinu péče o pleť, ale už je to 22 dní a moje pleť nebyla nikdy horší. Od této řady péče o pleť jsem měla opravdu velká očekávání, ale bohužel další velmi nákladné zklamání.

Další negativní recenze říká: „Dva týdny mi to čistilo pokožku a potom jsem znovu začal praskat.“

Náš verdikt

Na závěr, FRÉ Skincare vytvořil řadu produktů, které jsou ideální pro aktivní lidi, kteří chtějí chránit svou pokožku před poté, sluncem, znečištěním a dalšími faktory životního prostředí.

Pros

  • Přípravky obsahují prospěšné klíčové složky (arganový olej, antioxidanty, kyselina hyaluronová atd.)
  • Mnoho pozitivních recenzí na FRÉ Skincare
  • FRÉ Péče o pleť je bez krutosti

Zápory

  • Některé recenze FRÉ Skincare zmiňují pupínky po použití těchto produktů

Jaké jsou alternativy produktů péče o pleť FRÉ?

Formulyst je jednou ze značek, kterou doporučujeme, pokud hledáte produkty péče o pleť, které dokážou řešit příznaky stárnutí. Formulyst maximalizuje použití účinných složek a minimalizuje použití povrchových složek, výsledkem čehož jsou klinicky pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou, mladší vypadající pleť.

Aktivní sérum Formulyst obsahuje směs antioxidačních vitamínů C a E, kyselinu ferulovou, niacinamid a pantenol. Toto víceúčelové sérum pomáhá chránit pokožku před škodlivými vlivy prostředí, které ji činí starou. Je to ultimátní antioxidační složení, které pomůže vaší pokožce vypadat jasněji, zdravěji a mlaději.

Další značkou, která vyvažuje sílu rostlin se špičkovou vědou, je Carrot & Stick. Mrkev a tyčinka jsou dobré nejen pro vaši pokožku, ale také pro životní prostředí, protože receptury obcházejí škodlivé chemikálie, které se běžně vyskytují v produktech péče o pleť.

Napsat komentář