Recenze CosMedix– Zdravá kůže

Vítejte na mych webových stránkách a užijte si čtení tohoto speciálního článku o Recenze CosMedix

.

Historie Cosmedixu

Historie Cosmedix začala v roce 1998, kdy tým estetiků, chemiků a lékařů přišel s myšlenkou vytvořit produkty péče o pleť lékařské kvality, které by kombinovaly přírodní, ale účinné složky pro řešení běžných kožních problémů, aniž by způsobovaly podráždění. Cosmedix se zaměřuje také na použití „chirálních správných“ složek. V případě, že nevíte, chiralita se vztahuje na ručnost nebo směr, kterým se molekula otáčí. Co to znamená z hlediska péče o pleť? Podle Cosmedix to znamená, že jejich receptury byly filtrovány tak, aby obsahovaly pouze molekuly, které pozitivně interagují s pokožkou, což má za následek menší podráždění a koncentrovanější receptury schopné skutečné změny.

Jaké jsou nejprodávanější produkty Cosmedix?

Cosmedix vyvíjí produkty pro každý krok vaší rutiny péče o pleť, včetně čistících prostředků, toniků, sér, péče o oči a rty, hydratačních krémů, ochrany před sluncem, péče o tělo, exfoliantů, masek, mlék a dalších. S tolika produkty, ze kterých si můžete vybrat, možná nevíte, kde začít! Proto jsme shrnuli tři nejprodávanější produkty Cosmedix a níže vám poskytneme podrobnosti.

Cosmedix Pure C
Jednoznačně nejoblíbenějším produktem značky je Cosmedix Pure C. Tento produkt je vlastně čistý krystalový prášek pro míchání vitamínu C (kyselina L-askorbová), který lze smíchat s vaším oblíbeným sérem nebo nočním hydratačním krémem, aby se zlepšily výsledky. O Cosmedix Pure C se říká, že pomáhá zpevnit pokožku a vyhlazuje vrásky, jakož i vyrovnává tón pleti tím, že snižuje výskyt jizev po akné, tmavých skvrn a zabarvení. Cosmedix Pure C by měl být používán pouze v noci, protože při vystavení pokožky slunci může způsobit přecitlivělost.

Sérum Cosmedix 16
Cosmedix Serum 16 je sérum proti stárnutí obličeje s retinolem, o kterém se říká, že pomáhá snižovat nerovnoměrný tón pleti, vyhlazuje vrásky a zvyšuje hydrataci. Značka tvrdí, že na rozdíl od jiných retinolových sér, Cosmedix Serum 16 nezpůsobuje typické vedlejší účinky retinolu, jako je zarudnutí, suchost nebo podráždění. Toto sérum by se mělo používat pouze v noci, protože může způsobit přecitlivělost, pokud svou pokožku vystavíte slunci.

Cosmedix Opti Crystal
Opti Crystal je nejprodávanější oční sérum z tekutých krystalů značky, které snižuje výskyt tmavých kruhů a zlepšuje vzhled jemných linek, vrásek a ochabnutí kolem očí. Cosmedix Opti Crystal lze používat ve dne i v noci.

Ingredience Cosmedix: Pět A

Cosmedix kategorizuje klíčové složky nacházející se v jejich produktech do pěti A: kyseliny, aminokyseliny, vitamín A, antioxidanty a kyselina askorbová. Podrobně si projdeme každou z těchto kategorií, abyste věděli, co můžete od produktů péče o pleť Cosmedix očekávat.

Kyseliny používané v produktech péče o pleť Cosmedix zahrnují alfa i beta hydroxykyseliny. Alfa hydroxykyseliny (AHA) jsou nejlépe známé pro svou schopnost exfoliovat pokožku zacílením na korneocyty (odumřelé kožní buňky) v procesu zvaném exfoliace korneocytů. Zvýšením jejich rozpadu a zvýšením separace kožních buněk se zvyšuje rychlost buněčné výměny, což vede k hladší, zářivější pleti. Příklady AHA v produktech Cosmedix jsou kyselina mléčná, jablečná a vinná. Beta hydroxykyselina (BHA), kterou Cosmedix používá, je kyselina salicylová, o které je známo, že odlupuje výstelku pórů a pomáhá redukovat vyrážky.

Cosmedix obsahuje aminokyseliny ve svých produktech péče o pleť, neboť aminokyseliny jsou stavebními kameny peptidů, které jsou stavebními kameny bílkovin. Aminokyseliny potřebujete k vytvoření důležitých kožních proteinů, jako je kolagen a elastin. Aminokyseliny jsou navíc zvlhčovadla, což znamená, že přitahují a zadržují vlhkost, čímž udržují pokožku hydratovanou.

Vitamin A (nebo retinol) je jednou z nejlepších složek proti stárnutí v péči o pleť, neboť má schopnost minimalizovat výskyt jemných linek a vrásek, zlepšit nerovnoměrný tón pleti, obnovit pevnost pokožky a snížit výskyt rozšířených pórů. Retinol lze nalézt v několika produktech péče o pleť Cosmedix, jako je Cosmedix Serum 16 a Cosmedix Define Age-Defying Treatment.

Antioxidanty jsou složky, které pomáhají chránit kůži před škodlivými účinky volných radikálů. Je to důležité, protože škodlivé účinky volných radikálů se vyskytují jako přímé chemické změny buněčné DNA, buněčné membrány a buněčných proteinů včetně kolagenu. Poškozený kolagen vykazuje známky předčasného stárnutí pleti, včetně vrásek, linek a ochablé pokožky.

Poslední složkou Cosmedixu, o které budeme diskutovat, je kyselina L-askorbová, známá také jako vitamín C. Kyselina L-askorbová poskytuje silný antioxidační účinek a tím chrání kolagen před poškozením volnými radikály. Kyselina L-askorbová také stimuluje syntézu nového kolagenu v pokožce. Zvýšením množství kolagenu v pokožce se zredukují projevy stárnutí a pokožka se stane pevnější. Další výhodou kyseliny L-askorbové je její schopnost snižovat výskyt tmavých skvrn a zlepšovat nerovnoměrný tón pleti. Toho je dosaženo inhibicí syntézy melaninu. Melanin je pigment, který dává naší pokožce její barvu, ale příliš mnoho tohoto pigmentu může vést k nežádoucím tmavým skvrnám zvaným hyperpigmentace. Kyselina L-askorbová snižuje tvorbu melaninu inhibicí tyrozinázy, enzymu nezbytného pro syntézu melaninu. Výsledkem je rozjasněná pleť s menším počtem tmavých skvrn a rovnoměrnější tón.

Kde se prodává Cosmedix?

Produkty péče o pleť Cosmedix se prodávají výhradně na webové stránce značky a prostřednictvím autorizovaných odborných partnerů. Pomocí vyhledávače obchodů na webové stránce značky můžete najít lázeňské místo, které prodává produkty Cosmedix ve vaší oblasti.

Jaká je politika vrácení Cosmedix?

Zásady vrácení zboží společnosti Cosmedix říkají: „Pokud z jakéhokoli důvodu nejste spokojeni se svým produktem, jednoduše jej vraťte do 30 dnů a my vám rádi vyměníme nebo vrátíme peníze. Poštovné a manipulační poplatky jsou nevratné. Pokud chcete, můžete svůj nákup vyměnit za jiné produkty COSMEDIX. Pouze produkty zakoupené na cosmedix.com jsou oprávněny k vrácení nebo výměně.

Je Cosmedix Cruelty zdarma?

Cosmedix je bez krutosti. Značka netestuje hotové výrobky ani složky na zvířatech, ani jejich dodavatelé či třetí strany. Kromě toho Cosmedix neprodává své produkty tam, kde zákon vyžaduje testování na zvířatech.

Recenze Cosmedix

Recenze Cosmedix na stránce značky jsou obecně velmi pozitivní, většina produktů získala 4 a 5 hvězdiček. Recenze Cosmedix Pure C chválí o tom, jak tento produkt skutečně pomáhá při hyperpigmentaci a zesvětlení tónu pleti. Negativních recenzí Cosmedix opravdu není mnoho. Ty, které jsme našli, se týkaly očního séra Cosmedix Opti Crystal. Někteří zákazníci považovali toto sérum za příliš mastné, zatímco jiní tvrdili, že nezpůsobuje žádný viditelný rozdíl.

Jaké jsou alternativy k Cosmedixu?

Po vyhodnocení klíčových složek a složení produktů jsme přesvědčeni, že produkty péče o pleť Cosmedix nabízí vynikající kombinaci dobře prozkoumaných složek péče o pleť. Chápeme však, že některé produkty Cosmedix mohou být pro některé spotřebitele nedosažitelné (za čtvrt unce očního séra Cosmedix Opti Crystal Eye Serum budete muset zaplatit 95 dolarů!), takže máme pro vás alternativu, kterou byste měli zvážit: Formulyst.

Jedním z produktů, které doporučujeme, je Formulyst’s Anti-Dark Circle Eye Cream. Toto lehké, rychle působící složení obsahuje bohatou směs vitamínů, aminokyselin a minerálů, které pomáhají viditelně rozjasnit a vyhladit jemnou pokožku kolem očí. Klíčovými složkami tohoto očního krému Formulyst jsou extrakt ze semen quinoa, kofein a extrakt z řeznické metly. Extrakt ze semen quinoa je bohatý na esenciální mastné kyseliny. Tyto esenciální mastné kyseliny pomáhají obnovit bariérovou funkci pokožky, která udržuje pokožku hydratovanou a jemnou. Kofein pomáhá snižovat množství hromadění krve pod očima (tmavé kruhy) při současném snížení otoků. Extrakt z řeznické metly má stahující a uklidňující vlastnosti. Společně tyto složky pomáhají rozjasnit a vyhladit oční okolí.

Chcete znát to nejlepší z produktů Formulyst? Formulyst vám umožňuje zkombinovat tři produkty za 108 USD za zásilku, takže získáte tři produkty za zhruba stejnou cenu jako jeden Produkt Cosmedix!

Není třeba dělat kompromisy, pokud jde o nalezení účinné a bezpečné péče o pleť. Carrot & Stick má tvrdý přístup k péči o pleť a dokonale vyvažuje sílu rostlin se špičkovou vědou. Carrot & Stick je dobrá nejen pro vaši pokožku, ale také pro životní prostředí, protože receptury neobsahují škodlivé chemikálie, které se běžně vyskytují v produktech péče o pleť.

Napsat komentář