Recenze Biossance: Top 10 produktů Biossance– Jak se starat o vlasy a mít zdravou pokožku

Při pozorném čtení tohoto příspěvku najdete některé informace týkající se Recenze Biossance: Top 10 produktů Biossance

.

Některé značky péče o pleť se rozhodnou formulovat své produkty s různými prospěšnými složkami, zatímco jiné značky objevují silné výhody jediné složky a používají ji ve všech svých produktech.

To poslední platí pro Biossance, značku, která používá skvalán jako klíčovou složku v celé řadě produktů péče o pleť.

Ale možná se ptáte: co to do pekla je skvalán? A jaké výhody to může přinést mé pleti?

Na tyto a další otázky odpovíme v naší recenzi Biossance. Poskytneme vám veškeré podrobnosti o skvalánu, včetně výzkumu, který podporuje jeho použití v péči o pleť.

Budeme se věnovat také nejprodávanějším produktům značky, podrobnostem o receptech, recenzím Biossance od skutečných zákazníků a podobně.

Stojí péče o pleť Biossance za ty peníze?

Častou otázkou u této značky je, zda produkty stojí za cenu.

Dle našeho názoru produkty Biossance stojí za cenu, ale existují i ​​jiné značky, které poskytují vyšší hodnotu.

Jednou ze značek je Carrot & Stick, čistá značka péče o pleť, která dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy.

Úvodní balíčky Carrot & Stick představují skvělou hodnotu za peníze, jelikož můžete kombinovat 3 produkty v plné velikosti až do 240 USD za 88 USD.

Jakých je 10 nejlepších produktů péče o pleť Biossance?

Produkty Biossance péče o pleť dokážou léčit různé běžné kožní problémy, jako je stárnoucí pleť, suchá pleť, matná pleť a mastná pleť. Typy produktů péče o pleť, které v současnosti nabízejí, zahrnují hydratační krémy, oleje, masky, séra, čistící prostředky, produkty péče o oči a rty. Zde je rozpis 10 nejlepších produktů Biossance.

Skvalánový olej Biossance

Pokud máte rádi pleťové oleje, určitě vyzkoušejte Biossance Squalane Oil. Obsahuje pouze jednu složku: skvalán.

O skvalánu budeme podrobně diskutovat v části Klíčové složky níže. Zatím vězte, že skvalenový olej je lehký a okamžitě se vstřebává, pomáhá udržovat vlhkost a zanechává pokožku super jemnou.

Jak říká jeden recenzent: „Člověk by si myslel, že je tlustý, když vidí slovo olej. To vůbec ne. Nanáším si ho na suchá místa po dokončení podkladu a opravdu hydratuje, ale vůbec není mastný. Zmizí, ale na tváři cítíte, jak jemná zůstává.

Skvělá věc na Biossance Squalane Oil je, že lze použít i na vlasy, aby pomohl zkrotit krepovatění, roztřepené konečky a krepovatění. Ve skutečnosti můžete tento olej použít kdekoli na těle, které potřebuje trochu extra hydratace.

Abych to shrnul: Biossance Squalane Oil je víceúčelový olej, který lze použít na obličej, tělo a vlasy pro hydrataci a ochranu.

Biossance Squalane + fytoretinolové sérum

Pokud se snažíte předejít projevům stárnutí nebo je zredukovat, určitě jste už slyšeli, že je dobré přidat do večerní rutiny retinolové sérum. Možná jste vyzkoušeli produkt s retinolem, ale zažili jste typické (ale nepříjemné) vedlejší účinky retinolu, jako je suchost a šupinacení pokožky. Pokud ano, Biossance Squalane Phyto Retinol Serum může být pro vás dobrým řešením.

Ukázalo se, že bakuchiol má mnoho stejných účinků jako retinol, včetně schopnosti redukovat výskyt vrásek a snižovat účinky poškození sluncem (včetně nerovnoměrného tónu pleti). Jednou z hlavních výhod bakuchiolu je, že poskytuje účinky podobné retinolu bez podráždění.

Například studie z roku publikovaná na Britské akademii dermatologie srovnávala bakuchiol a retinol ve 12-týdenní dvojitě zaslepené klinické studii na lidech.

Ve studii dostávalo 44 účastníků buď 0,5% bakuchiolový produkt dvakrát denně nebo 0,5% retinolový produkt jednou denně. Obě skupiny zaznamenaly zlepšení v hyperpigmentaci, vráskách a zarudnutí a mezi jejich skóre nebyl žádný statisticky významný rozdíl.

To naznačuje, že aplikace bakuchiolu dvakrát denně je stejně účinná jako používání retinolu jednou denně. Další výhodou je, že skupina s bakuchiolem uváděla méně odlupování a odlupování kůže než skupina s retinolem.

Kromě toho Biossance Squalane Phyto Retinol Serum obsahuje další podpůrné složky jako skvalán, niacinamid, hyaluronát sodný a šípkový olej.

Sečteno a podtrženo: Biossance Squalane Phyto Retinol Serum je sérum proti stárnutí, které poskytuje mnoho stejných výhod jako retinol (redukuje vrásky, jemné linky a nerovnoměrný tón pleti) bez podráždění.

Oční krém Biossance Squalane + Mořské řasy

Jako vítěz Allure Best of Beauty Award a Glamour Beauty Awards „Nejlepší oční krém“ víme, že tento Biossance oční krém musí být dobrý.

Má krémovou, bohatou texturu, která se okamžitě vstřebává bez zanechání mastné vrstvy, díky čemuž je pokožka okamžitě jemná a pružná.

V průběhu času může tento oční krém Biossance pomoci snížit výskyt jemných linek a vrásek díky extraktu z paracressu.

Extrakt z paracress pomáhá zvednout povislá oční víčka tím, že snižuje svalové napětí, reorganizuje a napíná kolagenová vlákna stimulací fibroblastů. V konečném důsledku to vede k pevnější a hladší pokožce.

Sečteno a podtrženo: Biossance oční krém má krémovou, bohatou texturu, která okamžitě pomáhá hydratovat a zjemňovat pokožku a zároveň redukovat známky stárnutí v průběhu času.

Opalovací krém Biossance Squalane + Zinc Sheer Mineral

Tento opalovací krém Biossance je 100% nenano, netoxický minerální opalovací krém SPF 30, který zaručeně ochrání vaši pokožku bez zanechání bílých zbytků jako většina minerálních opalovacích krémů. Jeho lehká textura se pojí se všemi tóny pleti a zanechává jemný, orosený povrch.

Jako všechny produkty péče o pleť Biossance obsahuje složení skvalán spolu s mnoha dalšími změkčujícími látkami, které pomáhají udržovat vlhkost a zjemňují pokožku.

Jedinečnou složkou opalovacího krému Biossance je extrakt z leknínu, který obsahuje třísloviny, alkaloidy, saponiny a polysacharidy. Tyto složky mají na pokožku silný vyživující, hydratační a regenerační účinek, který pomáhá ochlazovat a zklidňovat pokožku po vystavení UV záření a tepelné zátěži.

Sečteno a podtrženo: Biossance opalovací krém poskytuje širokospektrální ochranu SPF 30 s non-nano oxidem zinečnatým, plus další výhody extraktu z leknínu a skvalánu.

Biossance Squalane + růžový olej s vitamínem C

Pokud máte co do činění s nevzhlednými tmavými skvrnami a nerovnoměrným tónem pleti, Biossance Squalane + růžový olej s vitamínem C volá vaše jméno.

Toto není obyčejný pleťový olej. Samozřejmostí je skvalán, který pokožku zjemňuje a hydratuje. Ale je také naplněna stabilním derivátem vitamínu C rozpustným v oleji známým jako tetrahexyldecyl askorbát.

Při absorpci přes kůži se tetrahexyldecyl askorbát přemění na kyselinu askorbovou (aktivní forma vitaminu C). Kyselina askorbová má silný antioxidační účinek, stimuluje syntézu kolagenu a snižuje výskyt tmavých skvrn inhibicí syntézy melaninu. výsledek? Jasnější, pevnější pleť!

Jediná věc, kterou na Biossance Squalane + Vitamin C Rose Oil nemáme rádi, je vůně.

Sečteno a podtrženo: Biossance Squalane + růžový olej s vitamínem C kombinuje skvalán s derivátem vitamínu C rozpustným v oleji pro hydrataci, zpevnění a rozjasnění pokožky.

Biossance Squalane + Resurfacing noční sérum s kyselinou mléčnou

Toto obnovující sérum obsahuje 10% kyseliny mléčné, alfa hydroxykyseliny (AHA), která exfoliuje a zlepšuje obnovu buněk zvýšením rychlosti buněčné výměny v horních vrstvách pokožky. Působí také jako magnet, přitahuje a zadržuje vlhkost v pokožce.

Přestože z tohoto séra mohou mít užitek všechny typy pleti, je ideální pro ty, kteří mají drsnou, nerovnoměrnou a/nebo matnou pleť. Aplikace tohoto séra na noc by měla pomoci vytvořit hladší a jemnější texturu, viditelně redukovat jemné linky a celkově jasnější pleť.

Noční sérum Biossance Squalane + Lactic Acid Resurfacing je dobrou volbou i pro lidi s citlivou pokožkou, neboť kyselina mléčná je nejjemnější ze všech AHA kyselin.

Sečteno a podtrženo: Sérum Biossance Squalane + Lactic Acid Resurfacing Sérum jemně exfoliuje a zvyšuje buněčnou obnovu, což vede k hladší a rozjasněné pokožce.

Reparační krém Biossance Squalane + Omega

Je to bohatý pleťový krém, který se rychle vstřebává a hydratuje kůži bez pocitu mastnoty, obtíže nebo lepivosti.

Obsahuje lipidy, které napodobují a podporují přirozenou bariéru vlhkosti pokožky: skvalán, omega mastné kyseliny, ceramidy a rostlinné steroly. Tyto lipidy pomáhají vyživovat, vyplňovat a hydratovat kůži.

Tento krém obsahuje také výživná změkčovadla, jako je triglycerid kyseliny kaprylové/kaprinové a bambucké máslo, jakož i hyaluronát sodný pro přitažení vlhkosti.

Sečteno a podtrženo: Biossance Squalane + Omega Repair Cream je bohatý krém na obličej, který obsahuje lipidy, které napodobují a podporují přirozenou bariéru vlhkosti pokožky.

Biossance Squalane + probiotický hydratační gel

Tento hydratační gel bez námahy klouže po pokožce a je lehký. Obsahuje probiotika, která pomáhají uklidnit a uklidnit pokožku s viditelným zarudnutím – dokonce is rosaceou.

Probiotika spolupracují s pokožkou na obnově mikrobiomu, což je termín pro biliony mikroorganismů, jako jsou bakterie, houby a viry, které žijí na kůži.

Některé z těchto mikroorganismů jsou prospěšné. Podle WebMD „Některé mikroby působí jako přírodní antibiotika. Pomáhají také udržovat pokožku kyselou, což mnohým choroboplodným zárodkům nevyhovuje.“

Pokud však počet škodlivých mikroorganismů převýší počet dobrých, mohou se vyvinout kožní onemocnění, jako je akné, citlivá pokožka a nerovnoměrná, nerovnoměrná struktura pokožky. Proto je udržování rovnováhy mikrobiomu klíčové pro udržení zdravé pokožky.

Sečteno a podtrženo: Biossance Squalane + Probiotický hydratační gel pomáhá zklidnit pokožku s viditelným zarudnutím a zároveň podporuje mikrobiom pokožky.

Biossance Squalane + sérum s vitamínem C na tmavé skvrny

Dalším produktem Biossance s vitamínem C je Squalane + Vitamin C Dark Spot Serum. Neprůhledná zelená lahvička obsahuje 10% kyseliny 3-O-ethyl-askorbové, stabilního derivátu vitamínu C, který pomáhá předcházet vzniku skvrn a rozjasňuje pleť.

Receptura také obsahuje extrakt z bílé houby shiitake, která okamžitě začne degradovat tmavé skvrny a při dalším používání pokračuje v korekci zabarvení.

Poslední rozjasňující složkou tohoto hyperpigmentačního séra je extrakt z kořene lékořice, jedna z nejlepších přírodních složek proti pigmentaci.

Podle publikace v Journal of Cutaneous and Aesthetic Surgery „extrakt z lékořice zlepšuje odbarvení rozptýlením melaninu, inhibicí biosyntézy melaninu a inhibicí aktivity cyklooxygenázy, čímž se snižuje produkce volných radikálů“.

Sečteno a podtrženo: Sérum na tmavé skvrny, které kombinuje 10% vitamínu C s bílými houbami Shiitake a extraktem z kořene lékořice, aby zesvětlilo tmavé skvrny a rozjasnilo pleť.

Biossance Squalane + Omega Repairing Cream

Tento hluboce hydratační ochranný reparační krém na ruce kombinuje skvalán s omega mastnými kyselinami, ceramidy a změkčujícími látkami, jako je bambucké máslo a triglyceridy kapryl-kaprin.

Tyto složky spolu pomáhají uklidnit suché, popraskané a/nebo podrážděné ruce, poskytují okamžitou úlevu a zároveň dodávají zářivost a dodávají pokožce zdravý vzhled bez přidání lesku.

Tento regenerační krém obsahuje také vitamín E, který působí jako silný antioxidant a chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů.

Kromě silného antioxidačního účinku pomáhá vitamín E pokožce udržet vlhkost posílením bariérové ​​funkce pokožky.

Sečteno a podtrženo: Hydratační krém na opravu rukou, který kombinuje skvalán s opravnými přísadami a vitamínem E, aby poskytoval pohodlí suchým, popraskaným a/nebo podrážděným rukám.

Co obsahuje péče o pleť Biossance?

Produkty péče o pleť Biossance jsou čisté, netoxické a formulované podle nejvyšších standardů v tomto odvětví. Značka má dokonce černou listinu s více než 2 000 toxickými přísadami a zaměřuje se na udržitelnost s ekologickými recepturami a obaly. Tady je bližší pohled na klíčové složky používané v péči o pleť Biossance.

Squalane
Jak jsme již zmínili, skvalán je klíčovou složkou, kterou naleznete ve všech produktech péče o pleť Biossance. Biossance získává skvalán ze 100% rostlinné, obnovitelné cukrové třtiny, která je následně biofermentována do krásného konečného výsledku – vysoce stabilního, plně udržitelného a ekologického skvalánu.

Skvalán pomáhá doplňovat lipidovou bariéru pokožky. Silná, neporušená bariéra je důležitá pro udržení vlhkosti a ochranu před alergeny, bakteriemi a dráždivými látkami. Když je bariéra oslabená, vetřelci mohou proniknout do svrchní vrstvy pokožky a způsobit poškození, které nakonec vede k běžným kožním onemocněním, jako je akné, vyrážka, citlivá pokožka a dokonce i známky stárnutí.

Doplnění lipidové bariéry pokožky přípravky s obsahem skvalánu může pomoci předcházet těmto problémům.

Vitamin C
Biossance Squalane + růžový olej s vitamínem C kombinuje skvalán se stabilním derivátem vitamínu C rozpustným v tucích známým jako tetrahexyldecyl askorbát.

Při absorpci přes kůži se tetrahexyldecyl askorbát přemění na kyselinu askorbovou (aktivní forma vitaminu C). Kyselina askorbová má silný antioxidační účinek, stimuluje syntézu kolagenu a snižuje výskyt tmavých skvrn inhibicí syntézy melaninu.

Ale naše oblíbené sérum s vitamínem C je Carrot & Stick The Defense Serum. Obsahuje 3 různé typy vitamínu C, které spolupracují v boji proti poškození volnými radikály. Doporučujeme používat každé ráno.

Kolik stojí produkty péče o pleť Biossance?

Produkty péče o pleť Biossance jsou z hlediska nákladů střední kategorie; Nejsou levné, ale jsou směšně drahé. Například Biossance Squalane Oil stojí 32 dolarů za 3,3 unce, zatímco opalovací krém Biossance stojí 30 dolarů za 1,7 unce.

Kde koupit produkty péče o pleť Biossance?

Produkty péče o pleť Biossance se prodávají na webové stránce značky, jakož iu několika online prodejců třetích stran, jako jsou Sephora, HSN a Amazon.

Jaké jsou zásady vrácení zboží Biossance?

Zásady vrácení společnosti Biossance uvádějí: „Pokud z jakéhokoli důvodu nejste zcela spokojeni s nákupem společnosti Biossance, můžete jej vrátit a vrátit vám peníze do 60 dnů od data odeslání.“

Je Biossance bez krutosti?

Biossance je bez krutosti a produkty jsou oficiálně certifikovány Leaping Bunny. Certifikace Leaping Bunny znamená, že produkty péče o pleť Biossance jsou bez testování na zvířatech v každé fázi vývoje produktu.

Je Biossance veganský?

Ano, produkty péče o pleť Biossance jsou veganské. Produkty Biossance neobsahují žádné složky nebo vedlejší produkty živočišného původu ve výrobním procesu ani v konečném produktu a žádná část procesu se neprovádí na zvířatech

Biossance recenze

Recenze Biossance na stránce značky jsou obecně velmi pozitivní. Například Biossance Sunscreen získal průměrné hodnocení 4,6 z 5 hvězdiček po více než 800 zákaznických recenzích.

Pozitivní recenze Biossance uvádějí, že tento opalovací krém působí na pokožku skvěle a nezanechává bílý nádech.

Například jedna velmi pozitivní recenze říká: „Toto je pravděpodobně nejlepší produkt na opalování/obličej, jaký vlastním. Být Afroameričanům najít opalovací krém, díky kterému nevypadáte jako duch, je nemožné, takže když jsem to viděl na IG, musel jsem to vyzkoušet! Jsem tak rád, že jsem to udělal.

A další 5-hvězdičková recenze na opalovací krém Biossance říká: „Úžasné – ne mastné, ale hydratační!! Nezanechal na mé kůži bílé zbytky.“

Existuje však několik negativních recenzí na Biossance Sunscreen, které jsou hlavně od zákazníků, kteří měli po použití tohoto produktu nežádoucí reakce, jako je pálení a svědění.

Jedna recenze například zní: „Na to jsem reagoval špatně. Mám smíšenou pleť a občas může být citlivá. Nejprve se mi líbilo, jak to cítím na pokožce. Ale poté, co jsem vyšel na slunce, moje tvář byla hrozná kolem úst a pod pravým okem. Měl vyrážky.

A podobná recenze říká: „Tento produkt jsem použil dvakrát; pokaždé jsem měl otok obličeje a hrozné svědění a zarudnutí.“

Náš verdikt

Celkově si myslíme, že produkty Biossance jsou dobře formulovány a existuje řada pozitivních recenzí Biossance od zákazníků, kteří si všimli výsledků po použití těchto produktů.

Výhody

  • Produkty obsahují složky založené na důkazech (skvalán, bambucké máslo, hyaluronát sodný atd.)
  • Mnoho pozitivních recenzí Biossance
  • Biossance je bez krutosti

zápory

  • Některé produkty jsou baleny v kelímcích, které vlivem světla a vzduchu způsobují znehodnocení jemných ingrediencí
  • Některé produkty obsahují vonné látky

Jaké jsou alternativy k péči o pleť Biossance?

Pokud hledáte produkty péče o pleť, které bojují proti známkám stárnutí, doporučujeme vám Carrot & Stick. Carrot & Stick maximalizuje využití účinných ingrediencí a minimalizuje používání povrchových, výsledkem čehož jsou pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší vypadající pleť. Doporučujeme The Defense Serum a následně The Moisturizer.

Napsat komentář