Recenze: 8 nejlepších produktů Indie Lee– Každodenní péče o vaši pokožku a vlasy

V tomto blogu bych vám ráda přiblížila pravdu týkající se Recenze: 8 nejlepších produktů Indie Lee

.

Leeho historie nezávislé hudby

Indie Lee, zakladatel a generální ředitel společnosti India Lee & Co., byl inspirován k vytvoření špičkové, netoxické řady kosmetiky poté, co překonal operaci na odstranění život ohrožujícího mozkového nádoru. Když lékaři řekli Indii, že toxiny z prostředí v její kosmetice a výrobcích osobní péče mohly přispět k jejímu nádoru, vydala se na cestu, aby se dozvěděla vše, co mohla o přírodní kráse. Mluvila s dermatology, aromaterapeuty, homeopaty a milovníky krásy. Namísto toho, aby byla negativní a trápila se tím, co bude s jejím zdravím, dala si čas na vytvoření vize, jak vypadá zdravá krása.

Indie spojila všechny své nové poznatky o přírodní kráse a v roce vytvořila řadu péče o pleť Indie Lee. Jeho posláním je vzdělávat ostatní, že to, co si dáte na své tělo, je stejně důležité jako to, co si na něj dáte. Jak hnutí čisté krásy rostlo, značka Indie Lee začala vzkvétat. Dnes jsou produkty péče o pleť Indie Lee dostupné v 7 zemích a od více než 50 prodejců. V této recenzi pokryjeme 8 nejlepších produktů péče o pleť od Indie Lee, klíčové složky, které v těchto produktech naleznete, recenze zákazníků a další.

Jakých je 8 nejlepších produktů péče o pleť Indie Lee?

Produkty péče o pleť Indie Lee zahrnují čistící prostředky, tonery, mlhy, peelingy, séra, zvlhčovače, produkty péče o oči, péče o rty a další. Níže si projdeme 8 nejlepších produktů péče o pleť Indie Lee, počínaje nejoblíbenějším produktem značky, Indie Lee Squalane Facial. Olej.

1. Skvalánový pleťový olej

Indie Lee Squalane Facial Oil je hydratační pleťový olej, který obsahuje pouze jednu složku: 100% skvalán extrahovaný z oliv. Konzistence je velmi lehká a řídká a olej se dobře vstřebává a nezanechává na pokožce žádné mastné zbytky. Tento pleťový olej udrží vaši pokožku jemnou a hydratovanou a také pomůže vyrovnat nadměrnou produkci kožního mazu.

2. Rozjasňující prací prostředek

Dalším oblíbeným produktem této značky je Indie Lee Brightening Cleanser. Gel se mění na lehkou pěnu, která usnadňuje odličování a čistí pleť. Čistící prostředek obsahuje klíčové složky, jako je olej z jahod, hydrolyzovaný pšeničný protein a výtažky z rajčat na odlupování a výživu pokožky. Celkově se o čistícím prostředku Indie Lee Brightening Cleanser říká, že podporuje hydratovanou, hedvábnou a zářivou pleť.

3. COQ-10 toner

Indie Lee CoQ-10 Toner je hydratační tónovací mlha. Vzorec bez alkoholu obsahuje koenzym Q-10 (CoQ-10) jako klíčovou složku a podpůrné složky, jako je aloe vera a extrakt z okurky. Celkově se o tomto toneru Indie Lee říká, že připravuje a zjemňuje pokožku, která je vystavena environmentálním faktorům.

4. Zklidňující čistící prostředek

Zklidňující čistící prostředek nahrazuje čistící prostředek Indie Lee Rosehip Cleanser, jehož výroba byla ukončena. Soothing Cleanser je krémový gelový čistící prostředek, který vytváří jemnou pěnu, která pomáhá odstranit make-up, přebytečný maz, nečistoty a jiné nečistoty. Vzorec obsahuje uklidňující složky, jako je olej z ovesných semínek a výtažek z heřmánku, které pomáhají uklidnit zarudnutí a podráždění.

5. Čistící maska

Indie Lee Clearing Mask je smývatelná čistící maska, o které se říká, že pomáhá odstraňovat nečistoty z pórů a zároveň jemně exfoliuje a zvlhčuje pokožku. Tato maska ​​je plná prospěšných složek jako AHA, BHA, bentonitový jíl, oxid zinečnatý, heřmánek, extrakt z červených mořských řas a mnoho dalších.

6. Oční sérum I-Waken

Toto oční sérum Indie Lee tvrdí, že redukuje tmavé kruhy a nasytí pokožku trvalou hydratací. I když jsou v tomto složení prospěšné složky – jako je heřmánek, arnika, chrpa, spirulina a další – nemůžeme ignorovat skutečnost, že alkohol je čtvrtou nejkoncentrovanější složkou v tomto složení! Proč je to problém, budeme diskutovat v další části.

7. Čistící gel na mytí obličeje

Indie Lee Purifying Face Wash je pěnivý čistící gel, který odstraňuje make-up, přebytečný kožní maz a jiné nečistoty a zároveň vyživuje pokožku. Tento čistící gel na obličej obsahuje složky jako hřebíček, lopuch a mandarinka, které podporují čistší a jasnější pleť, zatímco damašská růže a jasmín dělají pokožku jemnou a pružnou.

8. Balzám na skvrny

Posledním produktem, který od této značky zkontrolujeme, je Indie Lee Blemish Lotion. Věří se, že toto noční sušící mléko bez mastku pomáhá bojovat proti skvrnám a snižuje výskyt zarudnutí, podráždění a jemných kožních vyrážek. Složky jako koloidní síra a kyselina salicylová spolupracují při odstraňování nečistot, snižují výskyt přebytečného kožního mazu a čistí pleť, zatímco oxid zinečnatý pleť zklidňuje a zklidňuje.

Jaké jsou klíčové složky produktů péče o pleť Indie Lee?

Předtím, než se pustíme do klíčových ingrediencí používaných v produktech péče o pleť Indie Lee, řekněme si o složkách, které nenajdete v této značce. Značka tvrdí, že vždy formuluje bez více než 1 300 zakázaných složek včetně parabenů, minerálního oleje, detergentů na bázi síranů, syntetických vůní, složek na bázi ropy, ftalátů, fenoxyetanolu, formaldehydu a složek GMO.

Po zhodnocení produktů péče o pleť Indie Lee jsme si všimli, že značka nepoužívá jednu klíčovou složku v celé své kolekci. Každý produkt spíše obsahuje jedinečné klíčové složky. Níže si projdeme některé z klíčových složek, které naleznete v nejprodávanějších produktech péče o pleť od Indie Lee, které jsme načrtli výše.

Všechny výše popsané čistící prostředky – rozjasňující čistící přípravek India Lee, uklidňující čistící přípravek a čistící přípravek na obličej – obsahují jako klíčové složky povrchově aktivní látky. Molekula povrchově aktivní látky má jeden hydrofilní (přitahovaný k vodě) konec a jeden lipofilní (přitahovaný k oleji) konec. To umožňuje povrchově aktivním látkám přilákat a suspendovat oleje, špínu a jiné nečistoty, které se nahromadily na pokožce, a smýt je, přičemž pokožka zůstane čistá.

Indie Lee CoQ10 Toner obsahuje ubichinon (koenzym Q10) jako klíčovou složku. CoQ10 se přirozeně vyskytuje v mitochondriích buněk a je nezbytný pro produkci buněčné energie. Při aplikaci na pokožku působí CoQ10 jako antioxidant, který může působit proti krátkodobému environmentálnímu oxidačnímu stresu a nedostatku CoQ10 souvisejícímu s věkem.

Jedinou složkou nejprodávanějšího pleťového oleje Indie Lee Squalane je skvalán, nasycený uhlovodík, který napodobuje skvalen (poznámka e). Skvalen se přirozeně vyskytuje v kůži, ale věkem se vyčerpává. Při aplikaci na pokožku pomáhá skvalán doplnit lipidovou bariéru pokožky, obnovit ztracenou vlhkost, zklidnit podráždění, pomáhá udržovat hydrataci a zanechává pokožku jemnou. Podle publikace v časopise Advances in Food and Nutrition Research bylo zjištěno, že skvalen i skvalen mají protinádorové, antioxidační, detoxikační, zvlhčující a změkčující vlastnosti pokožky na zvířecích modelech i v prostředí in vitro.

Další klíčovou složkou, kterou naleznete v několika produktech péče o pleť Indie Lee – včetně Clearing Mask a Blemish Lotion – je kyselina salicylová. Kyselina salicylová je typ beta hydroxykyseliny (BHA), která je rozpustná v tucích, což znamená, že může snadno procházet póry. Když se kyselina salicylová dostane do pórů, odlupuje výstelku pórů, čímž se uvolňují ucpané nečistoty a maz a pomáhají tyto nečistoty smýt. Má také schopnost rozpouštět keratin, protein, který funguje jako „lepidlo“, které drží pohromadě odumřelé kožní buňky ve stratum corneum. To je účinné, protože odumřelé kožní buňky se mohou hromadit na povrchu pokožky, zanechávají ji matnou a možná i ucpávají póry.

Oxid zinečnatý je další klíčovou složkou, kterou naleznete v čistící masce Indie Lee, jakož i v pleťovém mléce Blemish. Možná jste už slyšeli o použití oxidu zinečnatého ve vašem oblíbeném minerálním opalovacím krému, ale věděli jste, že oxid zinečnatý může pomoci iv boji proti akné? Funguje to jako ochrana pokožky, která účinně snižuje tvorbu kožního mazu (mazu) a také zklidňuje záněty spojené s ekzémem.

Konečný produktový vzorec, o kterém bychom chtěli mluvit, je Indie Lee Eye Serum. Bohužel tento vzorec obsahuje vysokou koncentraci alkoholu (čtvrtá složka s vysokou koncentrací). Problém tohoto druhu alkoholu je, že zpočátku se zdá, že působí blahodárně na pokožku. Alkohol zpočátku dodává přípravkům rychleschnoucí finiš, dodává pocit beztíže a dočasně napíná pokožku. Hlavním problémem při používání vysokých koncentrací alkoholu je, že tato složka je dobře známá tím, že způsobuje suchost pokožky, podráždění a dokonce narušení kožní bariéry. V konečném důsledku se díky této složce bude zdát, že oční sérum Indie Lee zlepšuje vaši pokožku, ale ve skutečnosti je to jen dočasný alkohol-stahující účinek.

Kde se prodávají produkty péče o pleť Indie Lee?

Produkty péče o pleť Indie Lee se prodávají na webové stránce značky, jakož i prostřednictvím několika online prodejců třetích stran, jako jsou Sephora, Dermstore, Detox Market a další.

Jaké jsou zásady vrácení zboží Indie Lee?

V pravidlech vrácení zboží Indie Lee se uvádí: „Pokud z jakéhokoli důvodu nejste spokojeni se svou objednávkou, pošlete e-mail na adresu [email protected] do 30 dnů od nákupu a my vám poskytneme autorizaci vrácení a informace o doručení, abyste mohli produkt vrátit a vrátit mu peníze. Po přijetí vašeho vráceného zboží odečteme přepravní poplatek z celkové částky vráceného zboží.“

Je Indie Lee bez krutosti?

Péče o pleť Indie Lee je bez krutosti a produkty jsou oficiálně certifikovány Leaping Bunny. Certifikace Leaping Bunny znamená, že produkty péče o pleť Indie Lee jsou bez testování na zvířatech v každé fázi vývoje produktu.

Recenze Indie Lee

Recenze Indie Lee na webové stránce značky jsou celkově velmi pozitivní, většina produktů získala čtyři a pět hvězdiček. Produkt s největším počtem recenzí je Indie Lee Illuminating Cleaner, který po více než 200 zákaznických hodnoceních získal průměrné hodnocení 4,9 z 5 hvězdiček.

Pozitivní recenze tohoto čistícího prostředku potvrzují, že skutečně pomáhá zesvětlit pokožku, aniž by způsobila její vysušení. Jedna recenze například říká: „Tato řada (k zesvětlení) skutečně rozzáří vaši pokožku! Nevím jak, ale funguje to! Jsem nadšená složkami této kosmetiky – naprosto čisté, přírodní! Nevysušuje pokožku. Mimochodem, můžete jej použít jako rozjasňující pleťovou masku, která rozzáří pleť – a opravdu funguje! naprosto to miluji. Objednávám už potřetí!“

Není mnoho negativních recenzí Indie Lee na rozjasňující čistící prostředek, ale ty, které jsme četli, byly od zákaznic, kterým se buď nelíbila vůně, nebo měly kožní reakce po použití tohoto produktu (nebo obou). Jedna recenze například říká: „Opravdu jsem chtěl tento čistič milovat. Zaujaly mě čisté, přírodní složky. Většinou upřednostňuji neparfémovaná kosmetická a líčidla. Tento čistící prostředek má ohromující umělou jahodovou vůni – myslete na jahodovou rtěnku. Chtěl jsem to zkusit a přehlédnout, ale párkrát jsem to zkusil a tvář mě svědila a pálila. Buďte opatrní, pokud máte citlivou pokožku (obvykle nemám problém s citlivostí).

Jaké jsou alternativy péče o pleť Indie Lee?

Celkově věříme, že většina produktů péče o pleť Indie Lee má dobré složení, s výjimkou očního séra Indie Lee Eye Serum. Aplikace alkoholu ve vysokých koncentracích na pokožku může poskytnout dočasný efekt napínání pokožky, ale může ji vysušit a dokonce způsobit dlouhodobé poškození v důsledku vysušující povahy alkoholu. Z tohoto důvodu bychom vám chtěli doporučit alternativní oční krém: Formulyst’s Anti-Dark Circle Eye Cream.

Oční krém Anti-Dark Circle Eye Cream je lehké, rychle působící složení obsahující bohatou směs vitamínů, aminokyselin a minerálů, které pomáhají viditelně rozjasňovat a vyhlazovat jemnou pokožku kolem očí. Klíčovými složkami tohoto očního krému Formulyst jsou extrakt ze semen quinoa, kofein a extrakt z řeznické metly. Extrakt ze semen quinoa je bohatý na esenciální mastné kyseliny. Tyto esenciální mastné kyseliny pomáhají obnovit kožní bariérovou funkci, udržují pokožku hydratovanou a jemnou. Kofein pomáhá snižovat množství krve, které se hromadí pod očima (tmavé kruhy) a zároveň snižuje otoky. Extrakt z řeznické metly má stahující a uklidňující vlastnosti. Společně tyto složky pomáhají rozjasnit a vyhladit oční okolí.

Napsat komentář