Řada známé stylistky Janet Moore– Přirozeně pečujte o své tělo přečtěte si moje doporučení

Bez ohledu na prameny, které zdědily, každá dívka má touhu související s vlasy a ať už jde o delší vlasy, silnější vlasy, více lesku nebo méně vrásek, cíle, které hledáte, je zcela dosaženo. Je to všechno o hledání správných zdrojů a zapojování se do nových rutin, abyste zjistili, co vám vyhovuje.

Tipy pro každý problém péče o vlasy

Se zkušenostmi, které zahrnují celovečerní filmy, televizi, tisk a červený koberec, byla stylistka Janet Moore zdrojem pro některé z nejviditelnějších žen a mužů v zemi. Tady, čerpání ze životopisu, který obsahuje přátelství, Melrose Place a Hlasnabízí tipy pro péči o vlasy připravené na pokoj, které vám pomohou vypadat každý den co nejlépe.

Jak přidat objem plochým vlasům

„Stačí se zeptat svých vlasů, co dokážou přirozeně,“ říká Moore. Takže přirozeně textura je první klasifikací, kterou provedete před prací na vlasech nového klienta. Dědičnost je nejčastější příčinou plochých nebo jemných vlasů, ale při správné péči a každodenních produktech může být přidání objemu jednoduchou součástí vaší rutiny. Jemné vlasy jsou citlivé na váhu, říká Moore. Udržujte prameny přes ramena s měkkým nůžkovým střihem a vyhýbejte se těžkým gelům, voskům a silikonovým produktům. Používejte jemné volumizéry a spreje a dbejte na to, abyste je nanášeli jen ke kořínkům, abyste vlasy nezatížili.

Pořiďte si produkty na objem vlasů

Prostředky na řídnutí vlasů

Řídnutí je jedním z hlavních problémů péče o vlasy v důsledku stárnutí, ale často je výsledkem jiných změn v těle, jako jsou hormonální výkyvy, problémy se štítnou žlázou nebo dieta. „Některé příčiny řídnutí vlasů lze vyřešit lékařskou péčí,“ říká Moore. Dobrá zpráva? Dokonce i dědičné nebo pravidelné ztenčování ze stárnutí lze oddálit nebo se mu vyhnout; Jemné šampony a kondicionéry jsou nepochybně vítěznou kombinací pro řídnoucí vlasy. Poohlédněte se po něčem bez sulfátu, protože to prospěje pokožce hlavy. Možná budete chtít použít také lokální nebo na vitamíny bohatá lokální ošetření k obnovení rovnováhy cyklu růstu vlasů ak podpoře regenerace.

Přečtěte si více: Nejlepší produkty pro růst vlasů a kúry pro vypadávání vlasů

Únik lupů

„Problém s lupy je citlivý problém pokožky hlavy,“ říká Moore. Ale is tímhle se dá bojovat. Pořiďte si dobrý kartáč na pokožku hlavy s přírodními štětinami z divočáka, který pomůže uvolnit pokožku. Po vyčesání navlhčete vlasy a opláchněte je směsí jednoho dílu organického jablečného octa a osmi dílů teplé vody. Dobře působí na vlasovou pokožku a vlasy, opláchněte a použijte šampon a kondicionér určený na lupy nebo bez sulfátů. Toto opláchnutí octem se může opakovat podle potřeby.

Pořiďte si přípravky proti lupům

Jak zjemnit kudrnaté vlasy

Ať už způsobené suchostí nebo prostředím, vrásky jsou jednou z nejčastějších stížností, které Moore slyší, ale léčba závisí na přirozené struktuře vlasů každého jednotlivce. „Měkké, vrásčité vlasy nebo, jak ráda říkám, „zpěněné vlasy“ mohou být bezpochyby ošetřeny šamponem, kondicionérem a zvlhčovačem,“ říká. Klíčový je také styling. Před sušením naneste lehký vyhlazující přípravek pomocí kulatého kartáče, poté styl vyleštěte buď žehličkou, nebo velkou žehličkou. Pro husté a nadměrně kudrnaté vlasy Moore doporučuje vyrovnávací kúru s kvalitním keratinem. „Je to bezpečné, dokonce i pro odbarvené vlasy a zanechává je hedvábný.“

Pořiďte si přípravky proti vráskám

Jak opravit mastné vlasy

Mastné vlasy jsou obvykle způsobeny mastnou pokožkou hlavy, proto se zaměřte na ošetření pokožky hlavy. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení není odstraňování oleje nadměrným mytím účinným řešením; ve skutečnosti to pravděpodobně způsobí nadměrnou kompenzaci za suchost a ještě větší produkci ropy. Moore doporučuje produkty, které normalizují hladinu pH pokožky hlavy. Pravidelné oplachování jablečným octem může také pomoci udržet pokožku hlavy zdravou a vlasy lesklé a čisté.

Pořiďte si vlasové přípravky proti mastnotě

Domácí prostředky na suché vlasy

Mnohé ženy si vlasy odstraňují od esenciálních olejů drsnými šampony a potom naopak nadměrnou kondici těžkými kondicionéry. Ještě důležitější než kondicionování je tedy použití kvalitního hydratačního šamponu. Mějte na paměti, že nejlepší tipy pro péči o vlasy vám poskytne váš vlastní stylista. „Váš stylista přesně ví, co udělal s vašimi vlasy, a přesně ví, co potřebujete k jejich údržbě,“ říká Moore.

Pořiďte si zvlhčovače vlasů

Ošetření chemického nebo barevného poškození

Žádné vlasové chemikálie nejsou navrženy tak, aby poškozovaly vlasy, takže pokud jsou vlasy chemicky poškozené nebo odbarvené, je to obvykle znak nadměrného zpracování nebo příliš dlouhého ponechání léčby. Po chemickém poškození jsou vlasy lehké a zranitelné, proto Moore doporučuje produkty pro vázání a suplementaci proteinů. Ale váš okamžitý postup by měl být navštívit stylisty ke korekci barev. Zkušený stylista během procesu upraví a opraví vlasy co nejvíc.

Pořiďte si produkty na opravu vlasů

Jak zastavit lámání vlasů

Většina žen má pravidelně roztřepené konečky kvůli horkému stylingu a vlasům obecně, ale podle Mooreové se lámání lze snadno vyhnout. Roztřepené konečky a lámavost jsou ve skutečnosti dva různé problémy – roztřepené konečky se objeví dříve, než se vlasy lámou – takže pokud začnete vidět roztřepení, proveďte preventivní opatření a nechte se ostříhat na drobno, než se stanou neopravitelné. Jakmile jsou vlasy zlomené, malé střihy tento problém nevyřeší, říká Moore. V tomto bodě vás smysluplný účes a hloubková kondicionační maska ​​vrátí zpět do popředí.

Čtěte více: Jak léčit a předcházet roztřepeným konečkům

Jak zesvětlit matné vlasy

Když vlasům chybí vlhkost, může dojít k oslabení vlasů, takže nejlepším způsobem, jak vlasy osvěžit, je investovat do kvalitních šamponů a kondicionérů, které udrží vlasy hydratované. I když lokální silikonové produkty mohou dodat extra lesk, lesk lze často dosáhnout přirozeně obnovením rovnováhy přirozených olejů vlasů. Pokuste se každý týden snížit množství šamponu. I když se vlasy ze začátku zamastí, často se to vyrovná tak, že se vejde jeden nebo dva šampony týdně.

Napsat komentář