Quinta Brunson Inks Olay Beauty Partnership

Pokud čtete tento článek, jste na správném místě, abyste se dozvěděli o Quinta Brunson Inks Olay Beauty Partnership

.

Virální meme, který si každý pamatuje, Quinta Brunsonová najde komika v řadě v kinech se svým přítelem. Snadno na ni zapůsobí, že on „Má peníze“ a může si dovolit „VELKÉ!“ popcorn, mimo jiné drobnosti z kina (kolky, preclíky atd.). Postava není zvyklá na tento životní styl. Rychle vpřed k dnešku: Brunson může svoji filmovou hvězdu naučit několik věcí, například jak být nominován na cenu Emmy v situační komedii ABC Abbott Elementary (a nyní HBO Max), a podělit se o své komediální kousky v HBO Black Lady. Ukažte jí a podepište svou první kosmetickou smlouvu s monstrózou péče o pleť Olay.

Brunson se dnes, 1. srpna, přidává k rodině Olay jako tvář řady Retinol 24 + Peptide Night. Bylo přirozené, že se komička stala tváří řady Olay, jelikož její matka ji seznámila se společností a její řadou produktů péče o pleť. Zatímco jiné značky se snažily ovládat její krásu, Olay ji chválil.

„Když jsem vyrůstal, společnost mi uložila nedosažitelný standard krásy. Brands mi řekl, že musím na sobě změnit všechno, abych byla krásná,“ uvedla v prohlášení. Brunson s pomocí Oleyho pracuje na změně zastaralých ideálů krásy. „Toto partnerství, které jsem přivedla k životu jako moje vůbec první kosmetická spolupráce, je skutečně momentem ‚štípni mě‘.

Noční kolekce Retinol24 obsahuje noční hydratační krém na obličej Retinol24, noční sérum a noční oční krém, které jsou navrženy tak, aby viditelně vyhladily, vyhladily a omladily pokožku, zatímco si vychutnáte skvělý noční spánek, pro zářivější pleť ráno.

Na podporu Olay’s Skin Promise, trvalého závazku zvýraznit krásu v jejím nejautentičtějším a nejpřirozenějším stavu, kampaň nebude retušovat obrázky Brunsonovy kampaně.

Olayova kampaň není jedinou „první“, kterou Brunson letos označil. Začátkem července se Brunson zapsala do historie ceny Emmy tím, že se stala první černoškou, která získala tři nominace v kategorii komedie v jednom roce pro Abbott Elementary, kde působí jako výkonná producentka, spisovatelka a hlavní herečka. Hádejte, kdo si nyní může dovolit velký popcorn?

Editor Beauty Commerce

Nerisha je redaktorkou Beauty Commerce na Zdravaplet.com, která pokrývá všechny věci krásy (módu i hudbu). Má zálibu v teniskách a nahých lescích na rty a tráví příliš mnoho času opakovaným sledováním sitcomů z 90. let.

Napsat komentář