První setkání bloggerů #PrimorEnCadiz| Zdravápleť

26. srpna První setkání bloggerů #PrimorEnCadiz

Ahojte bratranci! Dnes přicházíme s jedním z těch záznamů, které píšeme s velkou láskou. Jen před týdnem jsme oslavili náš konec První setkání s bloggery sub hashtag #PrimorEnCadiz Jaké přání jsem měl!!!.

Ti, kteří nás pozorně sledujete, víte, že jednou z našich silných stránek je neustálé hledání nových značek, objevování a spoléhání na nové koncepty. To vše je možné díky každému z vašich připomínek, návrhů a názorů; a uvnitř ní svět blogů Byl a je klíčovým bodem naší trajektorie. Proto chceme vsadit na další iniciativu, která spočívá ve spojování španělských blogerů z různých míst v našich prodejnách.

Jen před pár měsíci jsme oslavili naše první setkání s našimi bloggery a sledovateli v Malaze pod konceptem prezentace nově otevřené mega prodejny s celým týmem značky a oblastí Zdravaplet; zejména nový koutek korejské kosmetiky Wangbii. Oznámili jsme také začlenění inovací Søstrene Grene v našem mega obchodě v CC La Gavia (Madrid). Nepochybně dva ikonické obchody o #PrimorRevolution ve které můžete přežít plný zážitek z Primoru.

tentokrát blogeři z Galicie, Sevilly, Malagy a Cádizu Setkali se v naší prodejně v Cádizu v CC Bahía Sur, kde velkou novinkou byl nový a odlišný návrh prezentace, ve kterém nás lépe poznali: historie Primoru jako společnosti, model obchodu Zdravaplet, důležitost online světa, nejnovější společnosti, cenová politika, neúnavné hledání nabídnout to nejlepší a za nejlepší cenu, závazek vytvořit „Parfumeria Viitorului““. Ale nepředbíhejme, co tak si ověřit, kolik toho o nás víte?

Mnozí z vás si dnes myslí, že Zdravaplet je franšíza, nic takového! Jsme společnost z španělského původu100% Malaga, která také nadále zůstává jako Rodinný podnik. Tato revoluce se zrodila teprve před dvěma generacemi, když babička současného manažera koupila malý a skromný obchod v srdci Malagy. Název se zrodil téměř spontánně, protože kvůli omezeným dostupným zdrojům byl znovu použit písmeno p“ které zdědil po starém znamení zvěrokruhu, které patřilo předchozímu obchodu, který dal tomuto místu život. Druhá generace se rozhodla dát první impuls rafinovanému snu a vytvořila další dva otvory, které se dochovaly dodnes. Ale až do současnosti, do třetí generace, se tento sen stal skutečnou kosmetickou revolucí ve Španělsku.

V roce 2011 udělala skok k novým obzorům s přetvořením konceptu obchodu, přizpůsobením začátku současného designu ve třech klíčových barvách: červené, bílé a černé. Design, který spoléhá na a moderní a současný styl.

V Madridu právě proběhla jiskra malagské horečky, která koupila současné obchody v Madridu CC Príncipe Pío, Plenilunio a Hortaleza. Zároveň se začal angažovat v online světě, akvizicí společností, které v té době ve Španělsku nebylo možné nalézt a které online spotřebitelé vysoce oceňovali, jako například theBalm. A za pouhé 3 roky, Přešli jsme z 37 na 58 obchodů!. S nadcházejícími otevřeními a mnoha dalšími novinkami, které je třeba následovat.

Podíváme-li se na plynutí času, za pouhých 61 let evoluce se obchod Zdravaplet změnil ze skromné ​​parfumerie na národní mezník ve světě kosmetiky, kde je integrována jedinečná rozmanitost značek. Proto jsme přizpůsobili následující oblasti a koncepty:

 • VYSOKÝ ROZSAH: s nejlepšími společnostmi za nejlepší ceny. Kde najdete Guerlain, Sisley, Shiseido, Chanel, Kanebo, Estee Lauder, Lancome, YSL, Dior, Collistar…
 • PARFUMERIE: se všemi nejlepšími parfémy pro muže a ženy, klasické i současné.
 • BEAUTY COLT: Make-up a nízkonákladová kosmetika s nejlepším poměrem ceny a kvality. Najdeme v ní Sleek, NYX, Catrice, Essence, Amie, China Glaze, Layla…
 • SPECIÁLNÍ SPOLEČNOSTI: Neustále hledáme nejvíce doporučené značky blogerů, vizážistů a sledovatelů. Díky této iniciativě přinášíme značky, které jsou v online světě tak populární jako theBalm, MakeUp Revolution, Bell, Pierre René, Ziaja nebo Teeez. Všechny se nacházejí v oblasti Rincon Beautik a Colorful Popular.
 • BAREVNÉ OBLÍBENÉ: nejžádanější značky a pravidelná spotřeba. Najdeme v něm klasiky L’Oreal, Maybelline, Max Factor, Astor a samozřejmě Bourjois.
 • BEZPLATNÉ OBCHODY: nízkonákladové produkty s velmi konkurenceschopnou kvalitou a velmi pestrým sortimentem. V této sekci najdeme velmi úspěšné firmy jako Farmona či Tai&Jon.
 • PARAFARMACE: oblast velmi vyhledávaná našimi sledovateli a která přináší veřejnosti velmi důvěryhodné společnosti jako Frezyderm, Bioderma, Nuxe, Vichy nebo Isdin a mnohé další.
 • JÍDELNA: nejlepší profesionální vlasová kosmetika dostupná pro každého. V ní najdeme úspěšné značky jako Sebastian, Wella, Orofluido či Redken.
 • COLT WANGBII: Poháněni asijskou kosmetickou revolucí a vysokou poptávkou po ní ze strany našich potomků, jsme začlenili sekci korejské kosmetiky s ženským a veselým dekorem, který lze vidět zcela v některých našich prodejnách.
 • MEGASTORE A PODPORA ZRNÍ: S cílem dosáhnout nových cílů a sny jsme otevřeli dvě plně vybavené vlajkové prodejny v C/Nueva (Málaga) a CC La Gavia (Madrid). Sloučili jsme také naši prodejnu CC La Gavia s Sostrene Grene, inovativní značkou různých položek dánského původu, která přidává novou hodnotu do Zdravaplet Revolution.
 • KONCEPČNÍ OBCHODY: V reakci na požadavky našich sledovatelů na sociálních sítích spustíme koncem roku velmi žádaný obchod v CC Puerto Venecia (Zaragoza) a jako projev díků za přijatou podporu dnes pracujeme na tom, abychom nabídli náš první obchod s koncepty.

Připomínáme, že ke konzultaci našich prodejních míst Vám nabízíme vyhledávač na naší stránce!

Pak jsme přešli k jednomu z našich velkých pokroků na tomto setkání s bloggery, a to k tomu, že jsme měli poprvé v Andalusii a v Zdravaplet přítomnost Oficiální zástupce Bourjois. Varinia má výborný vztah s mnoha španělskými blogerkami a přiznává, že je pravidelnou čtenářkou národních beauty blogů. Rádi bychom poděkovali týmu Bourjois Spain, že se rozhodl pro toto první setkání a nabídl jim možnost prezentovat společnost osobně a poprvé na jihu, přičemž Zdravaplet se stal místem pro tuto velmi speciální akci.

Abychom toho dosáhli, rozdělili jsme blogery do tří skupin, přičemž a komentovaná a personalizovaná prohlídka kterou si doufáme zopakujeme s našimi hosty. Za tímto účelem jsme udělali speciální zastávku ve třech klíčových a nejúspěšnějších oblastech: oblast High Range, Beautik Corner a oblast Colorful Popular.

Chceme jim poděkovat za dobrou atmosféru, která po celou dobu vládla, ke všem jejich příspěvkům se přidali i jako velcí milovníci světa krásy, kterým jsou, obohatili tento zážitek od začátku do konce.

Doufáme, že se vám tato nová iniciativa bude líbit, abychom mohli potkat mnohem více blogerů a v hezčích obchodech, bylo by to fantastické! Zanecháváme vám malou fotoreportáž, která shrnuje setkání a děkujeme Rodrigovi Pérezovi za zapůjčení umělecké podoby tohoto dne.

Děkuji každému z lidí, kteří sdílejí tuto vášeň pro svět kosmetiky každý den, v rámci tohoto #RevolucionPrimor!

Antía www.gatameow.com

Make-up Vanessa Canal Nesa

Rocío chioalbasworld.blogspot.com.es

Jennifer Canal Jenny Makeup Forever

Kanál Maria B. Sonorona

Maria C. Canal Porporaporpita

Carmen Canal MakeupGades

Houba Hope Channel87

Azucena justnailaholic.com

Mariánský kanál MarianMachiajSecrete

Tebe Canal CoritadeCapsuni

Čteme v dalším příspěvku!!! ⁇

Napsat komentář