Průvodce pro začátečníky nákupem paruk online

Vítám vás na našich webových stránkách, jsem ráda, že se se mnou chcete dozvědět o Průvodce pro začátečníky nákupem paruk online

.

Jste mezi účesy a nevíte jak dál? Nebo jste možná konečně udělali velký výběr a potřebujete všestrannost ve svém vzhledu? Nebo možná naléhavě potřebujete upgrade? Potom mi dovolte nasměrovat vás směrem k parukám. Kdysi tabuizované téma, o kterém mlčeli pouze přátelé ve vašem nejbližším kruhu, se paruky staly základním kamenem vzhledu celebrit. Beyoncé, Zendaya, Megan Thee Stallion a další nosí paruky, ale jejich účel sahá daleko za třpytivé červené koberce. nebo teplé. Navíc vám dává svobodu zkoumat možnosti barev a stylu, aniž byste si zničili přirozené vlasy,“ říká pro Zdravaplet.com stylistka celebrit Kah Spence (mezi jejími klienty patří Kelani, Kelly Rowland, Dodja Kat a další). Obecné pravidlo? „Při koupi paruky dbejte na kvalitu krajky a vlasů, trvanlivost vlasů, tloušťku a lesk. Vždy volte přirozené vlasy a co nejtenčí a nejpružnější krajku,“ radí stylista Tim Wallace (Brandy, Taraji) P. Henson, MJ Rodriguez, Mary J. Blige).

Vždy se také ptejte, pokud si nejste jisti kvalitou krajky. „Vím, jak těžké může být investovat do něčeho, co není na úrovni. Ne vždy jde o množství vynaložených peněz. Zeptejte se sami sebe, zda jsou tyto vlasy schopny udržet si barvu, teplo a zda se vrátí do své přirozené kudrny. rychle vystřihnout vzor, ​​ať sype a pod. Před koupí se musím ujistit, že paruka splňuje všechny požadavky, které potřebuji. Zeptejte se tolik otázek, kolik potřebujete, abyste se ujistili, že je pro vás ideální,“ dodává Spence.

Teď, když už máte tipy od celebrit, přejděte dolů a najděte nejlepší místa pro získání kvalitních vlasů za ceny, které nejsou celebritami.

Napsat komentář