Průvodce péčí o pleť: Vytvoření rutiny– Tipy pro dokonalou pleť a vlasy Přečtěte si informace, které jsem shromáždil

Jak se vaše starosti s pletí mění z akné a únavy na vrásky a hyperpigmentaci, vaše rutina péče o pleť se musí přizpůsobit. Produkty, které vám zachránily kůži během vašich vysokoškolských let, nemusí fungovat tak dobře, když je vám 30 let. A když přejdete od prevence vrásek k léčbě vrásek, budete potřebovat zcela nový přístup k péči o pleť. Spojili jsme se s certifikovanou dermatologkou Dr. Heather Rogersovou, abychom vytvořili desetiletou příručku zdravé pokožky. Níže se dozvíte, jak vytvořit rutinu pro vaši věkovou skupinu.

Vytvoření rutiny péče o pleť, která funguje s tvrdohlavou a neustále se měnící pletí, je jednodušší, než se zdá. Čti víc.

Je čas začít začleňovat základní produkty péče o pleť, které se zaměřují na jemné linky, vrásky, tmavé skvrny a jiné časné příznaky stárnutí. Čti víc.

Je-li věk 30 let čas začít přemýšlet o produktech péče o pleť proti stárnutí, věk 40 let je časem, kdy se nad nimi vážně zamyslet. Čti více.

Dr. Heather Rogers, certifikovaná dermatologka, sdílí dietní tipy a povinné produkty péče o pleť pro ženy ve věku nad 50 a 60 let. Čti víc.

Napsat komentář