Proteoglykany: vlastnosti a výhody pro vaši pokožku

Co jsou proteoglykany?

The proteoglykany Jsou to molekuly složené z bílkoviny koho je to funkce spojuje buňky, aby se zlepšila hladkost pokožky. Toto je široké vysvětlení, kterému by měl každý rozumět. Jejich složení je mnohem komplexnější, ale jasné je, že jsou jednou z nejúčinnějších a nejúspěšnějších účinných látek poslední doby.

Vlastnosti kožních proteoglykanů

Existuje mnoho výhod a výhod proteoglykanů. Níže je uvedu, abyste věděli, co všechno mohou proteoglykany udělat pro vaši pokožku.

  • zvlhčovače
  • Posilování
  • proti stárnutí
  • hydratační vlastnosti

mají funkci zvlhčující jasný. Je pravda, že hydratace jako taková neexistuje, ale spíše to, co máme na mysli, když mluvíme o hydrataci, je zabránit ztrátě vody z pokožky. Z tohoto důvodu je skutečnou funkcí zabránit dehydrataci epidermis.

Proto skiny, z nichž mají největší užitek z proteoglykanů jsou obvykle ty dehydrovaná pokožka. Při aplikaci vytvářejí na povrchu pokožky film, který zachycuje vodu z okolí a brání pokožce ztrácet vlastní vodu.

Další výhodou tohoto aktiva je jeho síla posilování zlepšení hladkosti a pevnosti pokožky. Je to spojovací prvek mezi buňkami, který poskytuje hladkost zlepšení elasticity pokožky, a proto zabraňuje vzniku mimických linek nebo vrásek.

Tato vlastnost pevnosti je zodpovědná za to, že v mnoha případech se tato aktivní složka používá jako složka v kosmetice, která provádí tzv. bleskový nebo zvedací efekt. Používají se pro svůj bleskový efekt, protože okamžitě dodávají pokožce dobrý vzhled, odstraňují známky únavy a dodávají tváři spoustu světla.

Někdy jsou doprovázen jiného zboží jako např. vitamín Cvytváří dokonalou synergii antioxidanty který podporuje obnovu buněk. Tímto způsobem a díky protivráskovému působení a hydratační aktivitě se brání „lámání“ pokožky a vzniku mimických linek nebo vrásek.

Proto můžeme mluvit o proteoglykanech jako o velkém přínosu proti stárnutí, pevnost proti vráskámzlepšuje vzhled pokožky a udržuje ji hydratovanou, čímž zabraňuje ztrátě její přirozené vody.

Proto Tuto aktivní složku nejvíce oceňuje suchá a dehydrovaná pokožka. Ale jelikož proteoglykany vstoupily do našeho života, z jejich vlastností může těžit každý typ pleti. Protože nejčastěji je najdete ve formě ampulí nebo séra. A obě kosmetiky nabízejí svoji bezolejovou verzi pro mastnou a smíšenou pleť.

Proteoglykanová kosmetika

Jak jsem již zmiňoval, nejčastěji je najít ampule v proteoglykanech. Existuje několik značek, které z této složky učinily hvězdnou složku nejprodávanějších produktů.

Zdůrazňuji příspěvek, který jsem věnoval Dokovací ampule ale o těchto produktech vám povím brzy a povím vám o nich všechno.

A když už mi říkáte, vyzkoušeli jste produkty na obličej s proteoglykany?

Chcete-li vědět nějaké moje doporučení na proteoglykanové produkty, stačí se přihlásit k odběru Kosmetika na zkušebním zpravodaji a řeknu ti jaká je pro mě nejlepší kosmetika.

Napsat komentář