Proč řasy vypadávají? To je vše, co potřebujete vědět| Zdravápleť

28. leden Proč řasy vypadávají? Zjistěte, jak se tomu vyhnout

Krásné řasy se staly jednou z posedlostí krásou 21. století (a zabráněním jejich ztrátě). Starost o vzhled bujných řas vedla ke vzniku ošetření, jako jsou umělé řasy, odstíny řas, modelovací kúry a séra na řasy. Ale proč řasy vypadávají?

Dnes si probereme hlavní důvody spojené s jejich pádem a nabídneme vám klíče ke zlepšení jejich zdraví a vzhledu prostřednictvím některých z nejlepších sér na řasy na trhu.

přirozený pád:

Stejně jako vlasy, i řasy mají svůj životní cyklus. Stejně jako v případě vlasů, růst řas má tři fáze: anagenní (nebo růstovou fázi), katagenní (nebo přechodnou fázi) a telogenní (nebo klidovou fázi), kdy jsou vlasy připraveny vypadnout a vrátit se do první fáze růstu. .

Stres:

Jednou z nejčastějších příčin spojených s vypadáváním řas je vypadávání vlasů. Jedná se o přechodnou ztrátu spojenou s dočasnými epizodami stresu nebo úzkosti.

Jídlo a tempo života:

Ovlivňuje naše vlasy, pokožku a samozřejmě i řasy. Z tohoto důvodu je jídlo a rytmus života obecně také faktorem, který je třeba zvážit, když mluvíme o stavu našich řas.

Podráždění:

Příčiny mohou souviset s různými faktory, jako je neodlíčení správného make-upu (nebo použití nesprávných přípravků), používání příliš agresivních přípravků na okolí očí, aplikace nebo odstranění prodlužování řas, používání kleští na řasy či nanášení účesů. léčby.agresivní. Může souviset také s alergií na chemikálie přítomné ve složení některých kosmetických přípravků nebo na lepidlo umělých řas.

blefaritida

Jedná se o zánět očních víček a obvykle postihuje obě oči podél okrajů očních víček. Obvykle způsobuje pocit pálení a zarudnutí a může souviset s problémy ve folikulech řas.

Trichotilomanie:

Trichotillománie je vypadávání vlasů (v tomto případě řas) související s opakujícím se tažením vlasů. Osoba se jí buď nutkavě dotýká, nebo ji přímo chytí, přičemž toto chování souvisí se situacemi emocionálního utrpení.

Rakovina kůže:

Nemusíte se leknout, ale mezi lokalizovanou ztrátou genů a rakovinou kůže na víčku existuje souvislost. Rakovina může být jednou z příčin růstu genů.

ZÍSKEJTE GENY, O KTERÝCH JSTE VŽDY SNILI, S GENOVÝM SÉREM:

Na trhu je množství produktů, které zlepší zdraví a vzhled vašich řas. Podívejme se?

Sérum proti stárnutí očí a řas Génifique Advanced Light Pearl od Lancôme

Posiluje řasy a dodává jim vyživený, krásný a rovnoměrně oddělený vzhled. Je to sérum bohaté na probiotika na oči a řasy. Na jedné straně viditelně redukuje váčky a tmavé kruhy a na druhé straně posiluje vaše řasy. Plus? Obsahuje kvasnicový extrakt (který zlepšuje kvalitu pokožky) a bifidus (který posiluje ochrannou bariéru vaší pokožky před vnější agresí).

BELCILS sérum pro vypadávání řas

Je formulován s komplexem biocerafix s fixinem, biotinem a pantenolem, jehož cílem je stimulovat proteiny zodpovědné za fixaci dermálních genů, čímž se snižuje její vypadávání a zlepšuje se její hustota. Co tento produkt dělá? Pomáhá zvyšovat aktivitu přirozeného keratinu zodpovědného za růst řas, zvětšovat jejich tloušťku a regenerovat poškozené řasy. Je indikován pro lidi s problémy vypadávání řas z přirozených příčin, lékařských a estetických ošetření.

NUGGELA & SULÉ Sérum pro posílení řas + objem

Jedná se o dvě séra s přírodními složkami určená ke zvýšení růstu řas a zlepšení jejich hustoty a pigmentace. Na jedné straně bleskové sérum okamžitě zvětší objem řas, zlepší jejich pružnost a odolnost. Na druhé straně vytvrzující sérum dodává a vyživuje řasy prvky, které potřebují pro optimální růst.

Revitalizační sérum RIMMEL LONDON Wonder’Serum

Jeho složení zahrnuje živiny, vitamíny, proteiny a peptidy, které stimulují přirozený růst vašich genů. Jeho receptura s výtažkem z bambusu a ricinovým olejem stimuluje přirozený růst řas, které se stanou viditelnými již po 4 týdnech v důsledku zvýšení tloušťky, hustoty a síly. Jeho cena je navíc bezkonkurenční.

ARDELL Urychlovač růstu obočí a obočí

Jedná se o urychlovač růstu řas a obočí s multiproteinovým koncentrátem, který opravuje řasy do hloubky, zlepšuje jejich vzhled a zdraví. Vaše obočí a řasy budou vypadat krásnější, jemnější, silnější a lesklejší.

Napsat komentář