Proč kupující milují Obagi Elastiderm– Tipy pro zářivé vlasy a pleť Andrea S. doporučuje:

Oči jsou více než okno do vaší duše. Jelikož se jedná o nejtenčí a nejcitlivější pokožku na vašem těle, oblast očí je první, která vykazuje známky stárnutí, stresu as největší pravděpodobností i toho, kolik času trávíte sledováním svého oblíbeného seriálu Netflix. Tady mohou pomoci oční krémy.

Někteří si myslí, že oční krémy jsou příjemným produktem péče o pleť, občasným zeštíhlením, když to rozpočet dovolí. Zatímco některé hydratační a noční krémy nabízejí přidanou výhodu v tom, že dodávají očnímu okolí velmi potřebnou TLC, ti, kteří mají viditelnější problémy s pokožkou – jako jsou ghibi nohy, otoky a tmavé kruhy – mohou upřednostnit něco, co je formulováno, zejména na řešení těchto problémů. A to není všechno. Protože dnešní nová generace očních krémů má pokročilé receptury – a super složky, jako jsou antioxidanty, kyselina hyaluronová, peptidy a retinol – oční krémy dokážou víc než jen léčit stávající problémy. Jsou také formulovány tak, aby chránily a předcházely budoucímu poškození očního okolí. „Oční krémy lze použít z různých důvodů,“ říká Tsippora Shainhouse, MD, certifikovaný dermatolog a klinický instruktor University of Southern California, FAAD.[These include] hydratuje, snižuje zánět, působí proti stárnutí, zlepšuje texturu pleti a snižuje výskyt tmavých kruhů.

Sekce péče o oči v Dermstoru má široký výběr očních krémů, sér, kúr a masek, které zakryjí všechny vaše problémy pod očima. Pokud však existuje jeden produkt, který má mezi našimi kupujícími trvale vysoké hodnocení, je to oční krém ELASTIderm od Obagi. Tento produkt je navržen tak, aby vyživoval stárnoucí pokožku kolem očí, pracuje s přirozeným procesem obnovy pokožky s cílem posílit pokožku kolem očí a podpořit produkci kolagenu a elastinu, což vede k viditelnějším výsledkům za kratší dobu.

Chcete-li zjistit více o tom, co oční krémy opravdu dokážou – stejně jako to, co dělá ELASTIderm Eye Cream od Obagi jedním z nejprodávanějších a hodnocených očních krémů v Dermstoru – zeptal jsem se odborníků v Obagi.

: Co se děje s pokožkou kolem očí, když stárneme?

Obagi: Částečně degradace elastických vláken v kůži vede ke ztrátě elasticity a lze ji klinicky pozorovat jako vrásky, ochablost a krepovatění. Přestože je pleť každého člověka jiná, mezi faktory, které se obvykle podílejí na příznacích stárnutí v okolí očí, patří změny v samotné kvalitě pokožky (pigment, tloušťka, hydratace aj.) a poškození tukové, svalové a kostní struktury.

Jaké další faktory kromě věku přispívají k předčasnému stárnutí pokožky kolem očí?

Poškození sluncem, environmentální faktory, fyzické opotřebování (jako je odstraňování a aplikace očního make-upu a vkládání a vyjímání kontaktních čoček) a dokonce i vaše spánkové návyky – to vše má potenciál ovlivnit stárnutí pokožky kolem očí.

Proč potřebujeme samostatný produkt pro naše oči? Nemůžeme použít naše séra a krémy proti stárnutí?

Vaše běžné výrobky na obličej proti stárnutí nejsou speciálně vytvořeny pro dosažení nejlepších výsledků kolem očí a některé složky v těchto výrobcích mohou být příliš agresivní pro jemnou oblast očí a mohou způsobit podráždění, jako je štípání a pálení.

Kdy bychom měli začít nanášet oční krém? Existuje vhodný věk?

Americká akademie dermatologie poznamenává, že ženy si pravděpodobně všimnou laxnosti obličeje ve věku 40 let, ale navrhuje, aby ženy zařadily do svého jídelníčku léčbu proti stárnutí od věku 20 let jako preventivní péči.

ELASTIderm® zůstává jedním z nejprodávanějších očních krémů v Dermstoru. Co obsahuje oční krém ELATIderm® ak čemu slouží tyto složky?

Je to jednoduché – ELASTIderm® má speciální složení s patentovaným biminerálním komplexem mědi, zinku a kyseliny malonové pro napnutější a jemnější pokožku kolem očí. Tyto produkty také pomáhají redukovat výskyt jemných linek a vrásek a zlepšují pocit pružnosti a pevnosti. Ženy, které vyzkoušely oční krém ELASTIderm po dobu 8 týdnů v klinické studii, byly s výsledky spokojeny:

  • 97 % pacientů považovalo drsnost/krepovou texturu pokožky kolem očí za sotva nebo vůbec viditelnou.
  • 88 % pacientů zjistilo, že laxnost/oslabení kůže kolem očí bylo sotva patrné.

Jak a jak často bychom měli aplikovat ELASTIderm® pro nejlepší výsledky?

S čistýma rukama a čerstvě vyčištěnou pokožkou naneste prstenem lehce oční krém ELASTIderm®. Dotkněte se produktu velikosti hrášku, který pokryje palec (přibližně konečkem vašeho prstu) kolem očního okolí včetně víček, pod očima a koutků. Krém vyhlazujte lehkým dotekem, dokud se úplně nevstřebá. Vyhněte se tahání jemné pokožky očí při aplikaci a snažte se nevkládat do očí žádný přípravek.

Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte dvakrát denně, ráno i večer.

Pokud vaše unavené oči potřebují osvěžení, vyzkoušejte oční sérum ELASTIderm®! Používá technologii rollerball a je formulován s přidanou výhodou kofeinu, který pomáhá snižovat projevy únavy a otoků pod očima. Jedná se o perfektní produkt pro každodenní použití a snadné spuštění.

Aplikujte ELATIderm® oční sérum pomocí inovativního válečkového aplikátoru. Začněte u vnějšího koutku oka a jemně vmasírujte sérum pod oči pomocí osmi malých kruhů. (Doporučujeme aplikovat jen pod oči.) Případný další přípravek lehce osušte. Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte ELASTIderm® Oční sérum dvakrát denně.

Jak můžeme vidět výsledky pevnosti na jiných částech obličeje kromě očního okolí?

Pokud jste fanouškem očních produktů ELASTIderm®, zamilujete si nejnovější složení Obagi: ELASTIderm® Facial Serum. Sérum využívá sílu stejného osvědčeného dvouminerálního komplexu, který se používá v očních přípravcích, aby pomohl pokožce vypadat pevněji a méně popraskané od čela po linii čelisti. Ve 12týdenní studii 100 % účastníků uvedlo, že jejich pokožka vypadala po použití séra pevnější. Jak je to s výsledky?

Napsat komentář