proč je potřebuji a 7 nejlepších| Zdravápleť

19. dubna Nejlepší krémy s kyselinou glykolovou, které potřebujete ve svém arzenálu krásy

Zveřejněno v 10:00 v kosmetice od Lauren Izquierdo

Pravděpodobně jste o něm slyšeli, takže budete vědět, že je to preferovaná aktivní složka pro mastnou a smíšenou pleť. Beauty technologie jde dopředu a jak víme, existují zázračné složky, bez kterých se neobejdeme (jako kyselina hyaluronová, vitamin C, niacinamid…), je načase vědět, že pokud vaše pleť trpí přebytečným mazem, musíte vědět používejte nejlepší krémy s kyselinou glykolovou . Vysvětlujeme proč!

The kyselina glykolová, Jak už název napovídá, jde o kyselinu patřící do skupiny kyselina alfa hydroxy (AHA) který se používá k ošetření drobných vrásek, dermy, která byla poškozena sluncem nebo nedostatkem světla. je to víc je jedním z oblíbených aktiv K-Beauty získat skleněnou kůži. Kromě toho se používá pro chemický peeling, který z obličeje odstraňuje odumřelé buňky, které ucpávají póry a usnadňují vznik nedokonalostí.

Zajímavostí je, že tato AHA se získává z cukrové třtiny, takže je aktivem 100% přírodní. Podporuje kruhovou regeneraci, reguluje tvorbu mazu na obličeji, zabraňuje vzniku černých teček a zjemňuje přítomnost pórů. Tedy a v závislosti na jeho koncentraci – která se pohybuje mezi 4 % a 20 %-, kosmetika využívá tuto aktivní složku při provádění lehkého odlupování, léčbě skvrn, vrásek nebo akné.

Proto není překvapující, že ji korejská kosmetika tak miluje, protože jakkoli jej použijete, zlepší vzhled vaší pokožky. Nejlepší na tom je, že jde o aktivní složku, která proniká do nejhlubších vrstev pokožky a při jejím používání je třeba být poněkud opatrný, abyste využili (a dobře) všechny její benefity.

Nejlepší krémy s kyselinou glykolovou

Přestože jde o dost slavný majetek, není přítomen v žádném kosmetickém výrobku. Nejznámější formát s nejvyšší koncentrací kyseliny glykolové je sérum nebo boostery, i když ho najdete také v odličovačích, hydratačních krémech či maskách. Hydratační přípravky s kyselinou glykolovou jí navíc obsahují dostatek k tomu, aby byly účinné při zvlhčování a vyživování pokožky. Nejdůležitější je však NEZAPOMEŇ (ani za svět), že ho musíte používat na etapy (nejlépe na noc), na čistou pleť a doprovázet ho silným opalovacím krémem.

Laserové lahvičky L’OREAL PARIS Revitalift s 7-denním efektem peelingu

Obsahují 10% kyseliny glykolové, která pomáhá účinně odstraňovat odumřelé kožní buňky. Po aplikaci první ampule pleť vypadá rozjasněná a na dotek pevnější, mimické linky jsou sametové a tmavé skvrny světlé.

Laserové lahvičky L’OREAL PARIS Revitalift s 7-denním efektem peelingu

Eucerin DermoPure Oil Control 10% hydroxykyseliny

Viditelně redukuje nedokonalosti a zabraňuje jejich opětovnému vzniku. Také zklidňuje podráždění a poskytuje účinnou péči o mastnou pleť, zanechává ji jemnou, hladkou a bez nečistot. Díky unikátnímu složení s komplexem hydroxykyselin (10%), který pomáhá obnovovat pleť, otevírat ucpané póry a odstraňovat odumřelé kožní buňky, se textura vaší pleti každým dnem zlepšuje. Obsahuje také kyselinu salicylovou, která redukuje nečistoty a zabraňuje vzniku nových.

Eucerin DermoPure Oil Control 10% hydroxykyseliny

Buďte lipozomální Acglykolová Sesderma

Není to krém jako takový, ale přijde vhod. Toto sérum proti stárnutí s vysokým procentem volné kyseliny glykolové a lipozomálních látek, které obnovují, regenerují a zvlhčují pokožku. Ideální pro všechny typy pleti jako základní ošetření. Vzorec z Buďte lipozomální Acglykolová Sesderma Je doplněna o exkluzivní kombinaci účinných látek, které působí jako antioxidanty pro neprůstřelnou pokožku.

Buďte lipozomální Acglykolová Sesderma

COLLISTAR Active Pure Cream bohatý na kyselinu glykolovou

Mimořádný výtvor Collistar, který zaručuje čistotu a účinnost kyseliny glykolové. Má tři základní funkce: optimalizovat směřování kyseliny glykolové ve tkáních, posílit hydrolipidickou vrstvu pokožky a poskytnout pokožce extra výživu a pohodlí. Každý den si všimnete, jak vaše tvář vypadá jinak.

COLLISTAR Active Pure Cream bohatý na kyselinu glykolovou

Sérum s kyselinou glykolovou NACOMI Goodbye Acne 10%

Je perfektní pro mastnou, aknózní a problémovou pleť, protože spojuje vlastnosti 10% kyseliny glykolové s březovou vodou a niacinamidem. Viditelně rozjasňuje, vyhlazuje pleť, rozjasňuje zabarvení, redukuje skvrny a také odblokovává, čistí a zužuje póry. Kromě toho normalizuje proces vylučování kožního mazu a také zmírňuje záněty a urychluje hojení.

Sérum s kyselinou glykolovou NACOMI Goodbye Acne 10%

Isdinceutics Glycoisdin Krém proti stárnutí s peelingovým efektem

Jeho obsah brutnákového oleje zajišťuje lepší hydrataci a elasticitu pokožky. Formulováno se 8% kyselina glykolová. částečně neutralizován, který odlupuje povrch pokožky, tento krém pomáhá vyhlazovat její texturu a podporuje proces obnovy pokožky. Vaše pleť už nikdy nebude vypadat lépe!

Bioderma Sébium čistící koncentrované sérum

Jedná se o koncentrované čistící a vyhlazující sérum, které reabsorbuje přetrvávající nedokonalosti a zároveň vyhlazuje a zjemňuje texturu pleti jemným peelingovým efektem. Integrací exkluzivně patentovaného komplexu Fluidactiv™ toto nekomedogenní sérum biologicky normalizuje kvalitu mazu, zabraňuje ucpávání pórů a omezuje tvorbu nových skvrn. Obsahuje 15% kyseliny glykolové, která poskytuje vyhlazující účinek.

Bioderma Sébium čistící koncentrované sérum

Napsat komentář