Proč byste měli začlenit tyto multifunkční oleje do své rutiny na tváři| Zdravápleť

30. červen Proč byste měli začlenit tyto multifunkční oleje do své rutiny na tváři

Zveřejněno v 10:00 v přírodní kosmetice od Fabra Communication

Každý, kdo si myslí, že ví o kosmetice všechno, je buď opravdu odborník (může se to stát), nebo nevěnoval dostatek času ponoření se do rozlehlých vod tohoto odvětví. Nebo pro skvělou nabídku o sestřenicekde najdeme značky jako Farm To Fresh, s projevem stejně zajímavým jako účinnost jeho produktů. Od společnosti říkají, že jsou dokonalým spojením mezi přírodou a vědou, protože fungují pouze na základě čerstvých přírodních a organických ingrediencí, ze kterých vznikají autentické receptury s účinnými hydratačními a uklidňujícími vlastnostmi. V jejím katalogu najdeme vše: séra, balzámy na rty, oční kontury, odličovače… A pár velkých neznámých: a multifunkční oleje.

Co jsou multifunkční oleje?

Jedná se o produkt se super všestranné využití na bázi směsi olejů – esenciálních, zvlhčujících atp. – které byly napuštěny rostlinami nebo květinami, aby se využily jejich vlastnosti. Trváme na jeho multifunkčnosti, protože tyto oleje lze aplikovat jak na pokožku – obecně jsou indikovány na suchou pokožku – tak i na vlasy.

Také v Farm To Fresh Mají čtyři různé typy přizpůsobené, respektive čtyřem různým potřebám naší pokožky – tváře i těla – nebo vlasů. Chcete vědět, co všechno pro vás mohou udělat?

Multifunkční hydratační olej

Multifunkční hydratační olej Farm To Fresh

V tomto případě jde o ultra hydratační multifunkční olej, do kterého byl mandlový olej napuštěn květy amarantu. Poskytuje vše, co potřebujete k intenzivní hydrataci pokožky, vlasů nebo nehtů, vyživuje je a dodává jim dokonalý přirozený lesk. Chcete-li využít výhod, stačí nanést malé množství a masírovat ošetřovanou oblast. V případě vlasů je vhodné dělat to na čistých vlasech a jen na konečcích.

Multifunkční iluminátorový olej

Multifunkční lesklý olej Farm To Fresh

Co se týče tohoto rozjasňujícího oleje, je třeba říci, že je formulován s avokádovým a mandlovým olejem a že byl naplněn květem známým jako chrpa nebo mládenec. Má dvojí funkci, protože kromě hloubkové hydratace poskytuje nehtům, vlasům a pokožce extra jas. Samozřejmě se doporučuje pro suchou pokožku a vlasy.

Omlazující multifunkční olej

Multifunkční omlazující olej Farm To Fresh

Tento olej je určen k boji proti viditelným aspektům stárnutí. Je formulován se směsí olejů a naplněný okvětními lístky růží. Obsahuje antioxidační vlastnosti, které jsou podle slov Farm To Frash ideální pro boj s plynutím času, pro ochranu pokožky obličeje a těla, vlasů a nehtů před vnějšími agresemi a dodávají jim revitalizovaný vzhled.

Zklidňující multifunkční olej

Farma do čerstvého uklidňujícího oleje

Posledním z tohoto zázračného kvarteta je tento mandlový olej naplněný okvětními lístky měsíčku, jehož hlavní vlastností je uklidnit pokožku. Měsíček patří mezi květiny s nejvíce uklidňujícími a regeneračními vlastnostmi, a proto je ideální pro zlepšení celkového vzhledu pokožky, vlasů a nehtů.

Napsat komentář