Proč bych měl pít proteinové koktejly?| Zdravápleť

10. únor Proč bych měl pít proteinové koktejly?

Zveřejněno v 19:32 v Zdravaplet Fit od Carlose

The Proteinové koktejly Oni jsou potravinový doplněk ideální pro všechny typy lidí. Pokud vykonáváte mírnou fyzickou aktivitu, denně sportujete nebo jste vrcholový sportovec; mohou být velmi nápomocné. Pokud je vaším cílem zhubnout, nabrat svalovou hmotu nebo zvýšit výkonnost, měli byste je konzumovat. Smoothie je rychlý a snadný způsob, jak dodat tělu živiny, v tomto případě bílkoviny.

Existuje široká škála koktejlů v závislosti na vašem cíli, intoleranci nebo dietních omezeních. Nejběžnějším proteinem je syrovátka (syrovátkový protein). Kvalita/cena se doporučuje pro všechny typy čoček. Hledáte-li vyšší kvalitu, můžete se rozhodnout iso (syrovátkový proteinový izolát); která má vyšší procento bílkovin a méně tuků a sacharidů. Tento protein je ideální i pro lidi s nesnášenlivostí laktózy. Chcete-li jíst bílkoviny, ale ne živočišného původu, existuje také kvalitní zelenina. Nakonec vzpomeňte kaseinový protein; Tráví se pomaleji a obvykle se užívá před spaním, takže se vyhnete nočním pamlskům a budete výživní.

Hlavním cílem konzumace proteinových koktejlů by mělo být vždy zvýšení celkového obsahu bílkovin ve stravě. Neměly by nahradit plnohodnotné jídlo každý den, ale budou velmi nápomocné při poskytování extra bílkovin, které vaše tělo bude potřebovat. Mnohé z nich jsou navíc obohaceny o BCAA a glutamin, což jsou velmi prospěšné aminokyseliny.

Doporučujeme vám, abyste si vždy po cvičení dali proteinový koktejl a můžete jej doplnit kouskem ovoce, jako je banán nebo jablko. Můžete také jíst koktejly mezi jídly, abyste nahradili dopolední občerstvení nebo odpolední občerstvení. Pokud ho chcete jíst v noci, abyste se vyhnuli pamlskům, myslete na to, že ideálním proteinem bude kasein.

Proteinové koktejly jsou přírodní a zdravý zdroj starat se o sebe a udržovat se v kondici, zkoušeli jste je dosud?

Napsat komentář