Proč BeautyFIX zůstává jedním z nejlepších boxů pro odběr krásy– Přírodní kosmetika na dosah ruky Přečtěte si informace, které jsem shromáždil

Předplatné boxy se v posledních letech staly jedním z nejlepších způsobů nákupu a objevování nových produktů. Před méně než deseti lety jste měli na výběr několik skvělých možností, ale nyní můžete nakupovat jen tak, že se přihlásíte k odběru boxů. Bez ohledu na to, jaké jsou vaše potřeby nebo zájmy – od zdobení dortů až po přípravu na den apokalypsy (ano, existují) – můžete najít zdánlivě vytvořenou krabici jen pro tebe.

Pokud jste byl v roce 2016 jedním z 21,4 milionu návštěvníků stránky s předplatitelským boxem, chápete, proč popularita za pár krátkých let explodovala téměř o 3 000 procent. A pokud nejste, možná z vás budeme muset udělat věřícího.

BeautyFIX je příspěvkem do oblasti péče o pleť a krásy předplatitelských boxů. Každý měsíc BeautyFIX organizovaný odborníky na péči o pleť obsahuje pět nebo více produktů v celkové hodnotě více než 100 USD (asi čtyřikrát tolik, kolik za něj zaplatíte!). V každé krabičce můžete očekávat zdravou směs cestovních produktů plné velikosti a luxusních produktů včetně péče o pleť, vlasové kosmetiky a kosmetiky.

Zajímá vás, proč je BeautyFIX stále oblíbeným fanouškem? Čti víc.

V čem je BeautyFIX jedinečný?

Momentálně je k dispozici více než 2 000 předplatitelských boxů, jak je uvedeno v My Subscription Addiction. BeautyFIX je trvale v top 20 nejpopulárnějších ( horní jedno procento ze všech předplatitelských boxů!). Abychom si udrželi tento typ popularity na tak nasyceném trhu, museli jsme nabídnout něco, co by nás odlišovalo od ostatních. Proč se omezujeme na jeden rozlišovací faktor? Dáme vám sedm.

1. Zaměřte se na péči o pleť

Z 200 předplatitelských boxů krásy jsme jediní, kteří se věnují péči o pleť. Krása by nikdy neměla být jen o make-upu; mělo by jít o přeměnu a ochranu té vaší vzácné pokožky.

„Líbí se mi BeautyFIX box, protože je to box, který nabízí vysoce kvalitní profesionální produkty za cenu, kterou si může dovolit každý. Nejsem velký fanoušek make-upu, takže fakt, že v boxu je mnoho produktů pro péči o pleť, je pro mě jako stvořený. Jsem nový předplatitel, ale nemůžu se dočkat, až přijdou mé nové boxy!!!!”

– Kriste, Facebook

2. Určeno pro všechny věkové skupiny

Zatímco mnoho kosmetických boxů je prodáváno pro mileniály, BeautyFIX nabízí produkty pro ženy všech věkových kategorií. Naši zákazníci nám neustále píší, jsou rádi, že konečně našli box pro někoho v jejich věkové kategorii!

„Předplácím několik druhů beauty boxů, ale tohle je mé oblíbené předplatné. Kromě mnoha vzorků luxusní velikosti dostávám alespoň jeden a často dva produkty plné velikosti. Jsou téměř vždy vhodné pro mé potřeby péče o pleť. Příležitostně daruji jednu nebo dvě mé čtyřicetileté dceři.“

– Krása Krása FIX

3. Vynikající zákaznický servis

Náš oceněný tým zákaznických služeb je zde, aby vám pomohl, informoval vás a podpořil, abyste z vašeho předplatného vytěžili maximum. Rádi vás posloucháme!

„Hodnota všech krabiček BeautyFIX je 4-5 krát vyšší než náklady, které platíme, a jsem vděčný za úžasné čištění a úžasný zákaznický servis. Pro péči o pleť a vlasy – BeautyFIX je můj oblíbený box.

– Lia, Moje závislost na předplatitelství

4. Profesionální kvalita a prestižní produkty

Pečlivě kontrolujeme naše značky, abychom se ujistili, že dostanete to nejlepší z nejlepšího. V každém boxu budete moci zažít ukázku některých z našich oblíbených značek a produktů.

„ neustále nabízí produkty péče o pleť nejvyšší kvality. Každá krabice, kterou jsem kdy obdržel, má velkou hodnotu. Nevím o žádné jiné části, která bude VŽDY obsahovat jednu nebo dvě položky v PLNÉ VELIKOSTI. Kupuji téměř všechny, ne-li všechny produkty péče o pleť z .

– Janet, Moje závislost na předplatitelství

5. Včasné a relevantní sbírky

Každý měsíc se věnujeme jinému tématu. Například tématy minulosti byly organické a přírodní značky, základní produkty péče o slunce a produkty podporované dermatology.

„Před dvěma týdny jsem dostal svůj první BeautyFIX box a jsem uchvácen. Všechno v této krabici se mi líbilo! Juice Beauty Moisturizer je velmi výživný a organický. Miluji všechny Juice produkty. Všechny jsou organické, voní a ošetřují mou pokožku dobře. Hodnota krabice je 180 dolarů a líbilo se mi všechno v krabici.

– Rachel, Vliv

6. Užitečná zařízení

Do našich krabic zvykneme zahrnout kosmetický nástroj, abychom vám poskytli větší sortiment položek. V jedné z vašich krabic můžete najít profesionální kartáč na vlasy, kosmetický mixér nebo nástroj pro péči o pleť.

„Mohu vám poskytnout mnoho důvodů, proč je BeautyFIX nezbytností! Velký výběr plné velikosti a luxusu, různé značky. BeautyFIX nabízí péči o pleť, make-up, nástroje, vlasy. Co nemilovat! Objevila jsem produkty, které by mě jinak ani nenapadly. Jen tak dál!“

Maria, Facebook

7. Výhradní přístup k novým vydáním

Když vytoužená značka uvede na trh nový produkt, předplatitelé BeautyFIX mohou být mezi prvními, kteří jej vyzkoušejí. Přihlaste se k odběru a získejte exkluzivní přístup před ostatními kupujícími v !

„Kvalita je skvělá, stejně jako hodnota. Nevím, jestli dokážu spotřebovat alespoň takové množství produktu, které dostávám každý měsíc. Je to skvělá kombinace věcí, které bych si koupil i já, spolu s luxusními věcmi, které jsem vděčný za možnost vyzkoušet.“

– Krása Krása FIX

Napsat komentář