Pro Artist je konečně v Zdravaplet!| Zdravápleť

31. květen Pro Artist je konečně v Zdravaplet!

Publikováno v 06:03 v Makeup, Zprávy od Maria

Ahoj Veri!!

Ano!! Konečně dorazil!! Podpis už máme Profesionální umělec v Zdravaplet. Věděl jsem, že na něj čekáš! Chcete ji lépe poznat? V tomto příspěvku vám řekneme věci!

ProArtist, Freedom Makeup London Jedná se o kompletní řadu profesionálních líčidel s velmi nízkými cenami v poměru ke kvalitě.

Vyvinuli jej profesionálové v oblasti líčení a stává se důležitou značkou v Evropě i ve světě, neboť nabízí inovativní produkty a věnuje pozornost nejnovějším technikám krásy za rozumnou a dostupnou cenu.

ProArtist se zaměřuje na nejnovější techniky a styly líčení a na základě nich nabízí různé soupravy pro získání vzhledu, který hledáme.

Například produkt založený na jednom z nejnovějších stylů make-upu je tím správným produktem pro strobing, techniku, která zahrnuje vytvoření objemu obličeje osvětlením. Proto nabízí své Zvýrazňující krém Strobe Cream . Je lehký, jemný as velmi příjemnou vůní.

Může být použit ve specifických oblastech obličeje nebo smíchán s make-up základnou.

Pro Artist také hledá způsoby, jak obkreslit tvář. Na to najdeme například paletky Paletka krémů Pro Strobe které zahrnuje

  • 3 matné iluminátory,
  • 3 matné kontury,
  • 1 štětec Pro Strobe.

Všechny produkty jsou krémové, které se přirozeně integrují s pokožkou.

Proartist má mimořádnou škálu produktů na obočí, které dosahují až dvanácti různých odstínů, které vyhovují každé ženě.

Je to velmi výrazné Mast na obočí Prov mnoha odstínech, dlouho vydrží.

Rtěnky značky jsou prezentovány v tematických kolekcích sestávajících z pěti rtěnek za velmi konkurenční cenu! a tam jsou rtěnky všech druhů, od efektních tónů až po klasické červené, jako jsou ty, které vám ukážeme. je o Kolekce Pro Red.

Jsou to krémové a vysoce pigmentované rtěnky.

Jeden z nejznámějších a nejužitečnějších produktů značky je tento Paletka Glamdoll, se vším, co potřebujete k dosažení požadovaného vzhledu. Každá paleta přináší:

  • 4 pudry na obočí,
  • 3 rozjasňující prášky,
  • 10 odstínů stínů,
  • 2 tvářenky,
  • 4 rtěnky.

Existují tři různé paletky GlamDolls.

Opravy make-upu jsou velmi módní a Pro Artist nezaostává, nabízí Fixační sprej proti lesku. Fixuje make-up a zabraňuje nežádoucímu lesku.

A sortiment by nebyl úplný bez produktů k odličování. The Očista v gelové textuře je formulován pro nejcitlivější oči.

Chtěli jsme zdůraznit tento výběr produktů, ale na webové stránce Zdravaplet je MNOHEM VÍCE produktů Pro Artist!! Co víc si přát? kvalita, cena a rozmanitost… čekání se vyplatilo!!

Děkujeme, že nás čtete, drazí!

Až do dalšího příspěvku!

Napsat komentář