Přírodní červená barva na vlasy: řekneme vám, jak ji získat| Zdravápleť

05.04.2011 Jak udělat přirozené červené vlasy?

Zveřejněno ve 12:00 v sekci Vlasy od Fabra Communication

Pokud hledáte přirozenou červenou barvu na vlasy a už vás nebaví dosahovat jen vynucených výsledků, které ukazují cokoli, jen ne přirozeného, ​​dnes vám přinášíme sérii tipů, jak získat dokonalý odstín i doma. Zrzka je skvělá volba. na novou sezónu pro svěžest, vitalitu a protože je to naprostý trend. Možná to zní odvážně, ale pravdou je, že načervenalé tóny si získávají stále více příznivců. Chcete vědět, jak získat intenzivní zrzku? Postupujte podle našich tipů a triků a… odvažte se svým módním tónem!

Proto, chcete-li změnit barvu vlasů na červenou, dáme vám sérii tipů, které byste měli vzít v úvahu. A je to tím, že přírodní červená barva na vlasy vám pomůže vzít si léta života a zároveň vnese do vašich vlasů světlo.

Body ve prospěch přírodního červeného barviva na vlasy:

Tato barva je jednou z nejoceňovanějších celebrit. Ve skutečnosti herečky Emma Stone, Julianne Moore a Jessica Chastain kromě sdílení Oscara sdílejí tuto vytouženou barvu vlasů. Získat přirozenou červenou barvu vlasů ovšem není jednoduché. Pokud to přeženete, může být příliš červené nebo příliš oranžové.

Zde jsou některé z plusových bodů, díky kterým budete chtít jít na červenou:

Kdo upřednostňuje tuto barvu?

Kdo řekl, že červené vlasy vypadají dobře jen na světlé pokožce? Chyba. I když je pravda, že zrzka je barva, která je vysloveně vhodná pro světlou pleť, tmavší a tmavší fototypy pleti se k tomuto tónu dokonale hodí. Samozřejmě, uvnitř je třeba se vyhnout světlým tónům a rozhodnout se pro mahagonové varianty. Věci se mění, máme-li tmavou pleť a světlé oči, v tomto případě můžeme nosit jakýkoli odstín červené.

Jak pečovat o vlasy, aby barva vydržela?

Po nanesení barviva existuje několik odborných tipů, které vám pomohou maximalizovat jeho trvání:

Některé produkty, které doporučujeme pro domácí přírodní červenou barvu vlasů:

Samozřejmě, jako u všech barev, i zde je klíčový výběr správných odstínů k prolomení umělé bariéry.

Palette Naturals Color Cream Tint značky PALETTE

Získejte neuvěřitelně přirozené a upravené červené vlasy díky výživným složkám a harmonizované směsi pigmentů. Nabízí jasný a zdravý povrch se specializovanými přísadami pro každou barvu. V tomto případě si vezměte borůvky pro dlouhotrvající červené vlasy.

Barva na vlasy Prodigy od L’OREAL PARIS

Profesionální a přirozená zrzka doma, která zajišťuje 100% krytí, maskování šedivých vlasů a zvýraznění přirozeného lesku vašich červených vlasů. Navíc vyživuje a uhlazuje vlasové vlákno pro jemné a hedvábné vlasy.

Barvení Herbalia 100% barvivo GARNIER

Je to 100% rostlinná barva, která je šetrná k životnímu prostředí a obarví vaše vlasy a získá barvu, kterou chcete mít. Nabízí přirozenou a lehkou pigmentaci, která respektuje přirozená vlákna pokožky hlavy, aby získala dlouhotrvající barvu.

OLEJ Intenzivní permanentní barva bez amoniaku od SYOSS

Tato permanentní barva bez amoniaku obsahuje oleje, které pečují o vaše vlasy a zároveň zaručují profesionální překrytí šedin a zvyšují pronikání barevných pigmentů do vlasů.

Teď, když už všechno víš, troufáš si vkročit do zrzky? Neotočte se zády k momentální barvě vlasů!

Napsat komentář