Příprava svatebního skinu 101 pro budoucí nevěsty– Zdravá kůže Přečtěte si Andreina doporučení

Opět je zde svatební sezóna! Pokud jste příští nevěsta, pravděpodobně si už prohlížíte svatební časopisy, kde najdete inspiraci pro dokonalý účes a make-up, ale nezapomeňte si připravit i svou pleť! Zde je několik tipů, jak zajistit, aby vaše pleť vypadala během vašeho speciálního dne co nejlépe.

1 rok před vaší svatbou

Poraďte se s dermatologem.

Jděte k dermatologovi a udělejte si plán na řešení konkrétních kožních problémů během čekání na velký den. Kontrola akné a pigmentace může trvat 6 měsíců nebo i více, proto dopřejte sobě a svému lékaři dostatek času, abyste dosáhli výsledků, které si zasloužíte.

Vytvořte si režim péče o pleť a držte se jej.

Další věc, kterou byste měli požádat svého dermatologa, je vytvořit uzpůsobenou stravu pro vaši pokožku. To by mělo zahrnovat mytí obličeje, antioxidační sérum s vitamínem C, hydratační krém, opalovací krém na bázi zinku a krém s vitamínem A nebo alfa hydroxykyselinou (AHA) pro vaši pokožku. Trápí-li vás tmavé kruhy, popraskaná pokožka nebo otoky kolem očí, pomůže vám i oční krém, který vám pomůže při starostech. Pamatujte: trvá 90 až 120 dní, než uvidíte výsledky aktualizovaného režimu péče o pleť, takže musíte začít včas a držet se ho.

Prohlédněte si dostupné možnosti vstřikování.

Pokud zvažujete jakoukoli injekční léčbu, jako je botox nebo výplň, nyní je čas zjistit víc a zjistit, zda jsou pro vás vhodné.plastický chirurg. Promluvte si s nimi o svých cílech léčby a obavách. Pokud se rozhodnete něco udělat, požádejte také o dvoutýdenní kontrolu, abyste si výsledky mohli probrat se svým lékařem.

Botox obvykle trvá 3 měsíce, zatímco výplně mohou trvat od 6 měsíců do více než jednoho roku. Bude to pro vás mnohem méně stresující prožívání dlouho před svatbou. A pokud se vám líbí výsledky, můžete si naplánovat další léčbu ve vhodnou dobu před událostí.

6 měsíců před vaší svatbou

Zvažte peelingy a lasery.

Nyní je čas začít s ošetřením pleti, jako je peeling nebo laser, které podporují obnovu buněk, abyste dosáhli lesku zdravé pokožky. Pleťové produkty, jako jsou antioxidační séra a retinoly, zlepší vaše výsledky a urychlí zotavení z těchto ošetření. Možnosti mohou být povrchový peeling nebo laser, jako je Clear and Brilliant laser, intenzivní pulzní světlo (IPL) nebo frakční resurfacing. Čím jemnější ošetření, tím více ošetření možná budete potřebovat, abyste dosáhli pozoruhodných výsledků (například 6 peelingů vs. 3 Clear + Brilliant nebo IPL ošetření). Poslední kúru si dejte měsíc před svatbou.

2 měsíce před vaší svatbou

Je čas na poslední úpravy.

Pokud jste se rozhodli, že se vám injekční léčba líbí, teď je čas provést poslední úpravy před svatbou. Pokud tedy něco není dokonalé, pořád je čas to před velkým dnem napravit.

1 měsíc před vaší svatbou

Dělejte peeling a hydratujte své tělo.

Použijte peelingovou chemikálii, buď v mycím prostředku nebo pleťové vodě, která obsahuje AHA nebo beta hydroxykyselinu (BHA), aby rozložila odumřelé buňky na svrchní vrstvě pokožky a umožnila tak hydratačnímu přípravku proniknout dále. Nedělejte si peeling pomocí fyzického peelingu, lufy nebo kartáčků, protože často odstraňují živé buňky, což způsobuje poškození a dehydrataci pokožky.

Neopalujte se!

Opalování je hrozné z mnoha důvodů. Jednoduše ozařuje pokožku a způsobuje mutace, které vedou k rakovině kůže, vráskám a stařeckým skvrnám. Jako dermatolog chci, aby lidé přijali barvu své pokožky. Pokud musíte něco udělat, najděte si samoopalovací přípravek, který vám vyhovuje a cvičte s ním, dokud nedosáhnete požadovaného lesku. Kromě toho samoopalovací přípravek na tváři jen zřídka vypadá dobře a je obtížné jej odstranit, takže pokud opravdu potřebujete tu záři políbenou sluncem, jděte se opalovat.

Neexperimentujte.

Dodržujte svou rutinu péče o pleť, která se loni osvědčila. Nyní není čas experimentovat. Je čas slavit! Mějte na paměti, že alkohol a sůl vám mohou způsobit otoky, zejména kolem očí, proto zvažte, jestli špinavému čtvrtému martini řeknete „ne, děkuji“. Cvičení vám pomůže léčit stresové situace na poslední chvíli a zajistit lepší spánek. Potom si jděte užívat svůj život!

Do budoucna,

Heather D. Rogers, MD

Napsat komentář