Přehled trojité obnovy lipidů SkinCeuticals– Zdravá kůže

Tento článek je založen na některých informacích týkajících se Přehled trojité obnovy lipidů SkinCeuticals

.

Když přemýšlíte o péči o pleť proti stárnutí, první produkty, které vás napadnou, jsou pravděpodobně retinolové krémy a peptidová séra. Zamysleli jste se však někdy nad tím, jakou roli hrají lipidy při udržování mladistvé pleti?

Lipidy jako ceramidy, cholesterol a mastné kyseliny tvoří kožní bariéru. Představte si kožní bariéru jako cihlový a maltový systém. Cihly jsou korneocyty (odumřelé kožní buňky) a mezibuněčné lipidy představují maltu.

Bez těchto esenciálních lipidů je kožní bariéra oslabena stejně jako cihlová stěna by byla bez malty slabá a nestabilní. Výsledkem je pokožka, která se může snadno vysušit a podráždit, jakož i náchylná na známky stárnutí, jako jsou linky a vrásky.

Podpora ochranné bariéry pokožky je důležitá nejen pro udržení pokožky hebké, hydratované, ale také pro prevenci projevů stárnutí.

SkinCeuticals Triple Lipid Restore 2:4:2 byl vyvinut k řešení tohoto problému s optimálním a patentovaným poměrem lipidů 2% čistých ceramidů, 4% přírodního cholesterolu a 2% mastných kyselin.

Tento krém na úpravu lipidů údajně pomáhá obnovit vnější bariéru pokožky a podporuje přirozenou samoopravu a zároveň vyživuje stárnoucí pokožku, zlepšuje viditelný vzhled hladkosti, ochablosti, pórů a celkového jasu.

Takže SkinCeuticals Triple Lipid Restore skutečně poskytuje všechny tyto výhody? Abychom odpověděli na tuto otázku, vyhodnotíme podrobnosti o vzorci níže včetně klíčových složek a výzkumu, který podporuje (nebo nepodporuje) jejich použití v péči o pleť.

Budeme také sdílet některé recenze SkinCeuticals Triple Lipid Restore, abyste si mohli udělat představu o tom, co si zákazníci o tomto produktu opravdu myslí.

Je SkinCeuticals triple lipid repair pro vás to pravé?

Než se dostaneme k detailům, tady je TL;DR, pokud chcete vědět, jestli je SkinCeuticals Triple Lipid Restore pro vás to pravé.

 • Klíčové ingredience? ceramidy, cholesterol, mastné kyseliny
 • typ pleti? Může být použit pro všechny typy pleti; ideální pro suchou, zralou pleť
 • textura? Hustý krém
 • Vůně? Ano
 • Bez hororu? ne
 • Výdaj? 130 dolarů za 1,6 unce

Jaké jsou klíčové složky SkinCeuticals Triple Lip Restoration?

SkinCeuticals Triple Lipid Restore 2:4:2 obsahuje patentovaný poměr lipidů 2% čistých ceramidů 1 a 3, 4% přírodního cholesterolu a 2% mastných kyselin, které pomáhají obnovit kožní bariéru a redukovat známky stárnutí. Pojďme se blíže podívat na to, jak každá z těchto složek prospěje vaší pleti.

2% čisté ceramidy 1 a 3

Ceramidy jsou skupinou voskových lipidových molekul, které se přirozeně vyskytují ve stratum corneum, kožní bariéře.

Podle publikace v Journal of American Academy of Dermatology jsou ceramidy důležité pro funkci kožní bariéry a exogenní použití ceramidů může pomoci zlepšit funkci kožní bariéry.

Používání produktů péče o pleť s ceramidy, jako je Triple Lipid Restore od SkinCeuticals, pomáhá obnovit „maltu“ systému „cihly a malty“ kožní bariéry. Silná, neporušená bariéra udržuje pokožku hydratovanou, zdravou a hladkou.

4% přírodního cholesterolu

Jelikož přirozenou bariérou pokožky je cholesterol, tato složka pomáhá udržovat správné fungování bariéry zadržováním vlhkosti a regulací buněčné aktivity. Posiluje vnější strukturu pokožky a chrání ji před dehydratací. Cholesterol také funguje při opravě pokožky, která byla zbavena svých přirozených lipidů prostřednictvím exfoliace nebo agresivních anti-agingových procedur.

Díky své schopnosti posilovat a opravovat přirozenou kožní bariéru budou lidé s jemnou, citlivou a suchou pokožkou pravděpodobně nejvíc profitovat z produktů obsahujících cholesterol, jako je SkinCeuticals Triple Lipid Restore.

Kromě toho, jelikož stratum corneum cholesterol se s věkem snižuje (asi o 40 % ve věku 40 let), používání produktů obsahujících cholesterol na stárnoucí pokožku může být velmi prospěšné.

2% mastných kyselin

Mastné kyseliny jsou konečným typem lipidů, které se nacházejí ve složení SkinCeuticals Triple Lipid Restore, které dále pomáhají optimalizovat celkovou lipidovou rovnováhu pokožky.

Mastné kyseliny jsou obzvláště prospěšnými složkami v produktech péče o pleť, protože přírodní mastné kyseliny ve stratum corneum jsou podle publikace v International Journal of Cosmetic Science náchylnější k odstranění vyvolané povrchově aktivními látkami než jiné lipidy.

Směs esenciálních olejů

Bohužel, SkinCeuticals Triple Lipid Restore obsahuje směs levandulových, rozmarýnových a mátových esenciálních olejů, které poskytují „chladivý a výživný pocit.“

Jsme zklamáni, že značka zařadila tyto vonné esenciální oleje kvůli jejich potenciálu způsobovat kontaktní alergie a podráždění pokožky.

Ve skutečnosti podle publikace z roku ve vědeckém časopise Dermatitis způsobilo kontaktní alergii téměř 80 esenciálních olejů.

Je to proto, že všechny vonné složky (přírodní i syntetické) dodávají vůni těkavou reakcí a tato přirozená reakce téměř vždy způsobuje senzibilizační reakci na pokožce.

I když nemáte úplnou reakci na složku, poškození se může vyskytnout každý den. V konečném důsledku to může způsobit mírné kožní problémy z krátkodobého hlediska a horší problémy z dlouhodobého hlediska.

Jak používat SkinCeuticals Triple Lip Reconstruction?

Naneste malé množství SkinCeuticals Triple Lipid Restore mezi konečky prstů, zahřejte a krouživými pohyby roztopte krém. Aplikujte jednou nebo dvakrát denně na obličej, krk a hrudník. Používáte-li ráno, aplikujte po séru a před opalovacím krémem. Pokud používáte SkinCeuticals Triple Lipid Restore s retinolem na noc, aplikujte po aplikaci retinolu.

Kde koupit SkinCeuticals Triple Lipid Restore?

SkinCeuticals Triple Lipid Restore a další produkty péče o pleť SkinCeuticals se prodávají na webové stránce značky (skenceuticals.com), jakož iu online prodejců třetích stran, jako jsou Dermstore, LovelySkin, Amazon a další.

Kromě toho produkty SkinCeuticals prodávají dermatologové a kosmetičky. Webová stránka značky obsahuje vyhledávač, takže můžete ve svém okolí nalézt specialistu na péči o pleť, který prodává produkty SkinCeuticals.

Kolik stojí Triple Lipid Restore SkinCeuticals?

SkinCeuticals Triple Lipid Restore stojí 130 dolarů za 1,6 unce.

Jaká je politika vrácení SkinCeuticals?

Zásady vrácení SkinCeuticals uvádějí: „Pokud z jakéhokoli důvodu nejste spokojeni s vaší objednávkou na SkinCeuticals.com, můžete ji vrátit v původním obalu s originálním balicím listem do 30 dnů od nákupu. Momentálně nevyřizujeme obchody.“

Je SkinCeuticals bez krutosti?

SkinCeuticals není bez krutosti. SkinCeuticals vlastní společnost L’Oréal, která provádí testování na zvířatech. Společnost L’Oréal netestuje své produkty nebo složky na zvířatech ani nepožaduje od jiných, aby tak učinily naším jménem, ​​kromě případů, kdy to vyžaduje zákon. Jelikož produkty L’Oréal se prodávají v Číně, musí ze zákona testovat své produkty na zvířatech.

Recenze SkinCeuticals Triple Lipid Restore

Recenze SkinCeuticals Triple Lipid Restore na webové stránce značky jsou obecně velmi pozitivní, přičemž produkt získal průměrné hodnocení 4,6 z 5 hvězdiček z více než 1700 zákaznických recenzí.

Existuje mnoho 5hvězdičkových recenzí SkinCeuticals Triple Lipid Restore od zákazníků, kteří rádi hydratují svoji pokožku a zároveň zlepšují její texturu.

Jedna recenze například zní: „Triple Lipid Restore používám asi rok a půl. Udělal obrovský rozdíl ve struktuře a celkovém vzhledu mé pokožky.“

A další pětihvězdičková recenze říká: „Tohle je NEJLEPŠÍ hydratační krém, jaký jsem kdy použil! vážně hydratuje a zcela vidíte/cítíte rozdíl! Je to drahé, ale s mou suchou pokožkou si myslím, že to stojí za to! Je to tak skvělý produkt a zdá se, že skutečně splňuje požadavky značky.“

Existuje však několik negativních recenzí o SkinCeuticals Triple Lipid Restore od zákazníků, kteří po použití tohoto produktu zaznamenali vyrážku. Jiní komentují, že to prostě nestojí za cenu.

Jedna recenze například říká: „Tohle mě nadchlo jako blázen. Vždy jsem měl občasné vyrážky, ale tohle mi způsobilo malé uzavřené černé tečky VŠECHNY na mých tvářích, bradě a krku. I když se mi to líbilo, v balení není mnoho produktů a cena je příliš vysoká.“

Další recenze s jednou hvězdičkou říká: „Používám to měsíc a nevidím žádný rozdíl. Je velmi hustý a nestojí za cenu. Velmi malá nádoba zabalená tak, aby vypadala, že je v ní víc. Zklamaný.“

Náš verdikt

Celkově bychom SkinCeuticals Triple Lipid Restore doporučili, kdyby v tomto krému nebyla směs esenciálních olejů, která může způsobit reakce z přecitlivělosti pokožky.

Výhody

 • Receptura obsahuje dobrou směs lipidů (ceramidy, cholesterol, mastné kyseliny), které pomáhají obnovit ochrannou funkci pokožky
 • Mnoho pozitivních recenzí na SkinCeuticals Triple Lipid Restore

zápory

 • Vysoká cena
 • SkinCeuticals není bez krutosti
 • Vzorec obsahuje esenciální oleje, které mohou způsobit reakce z přecitlivělosti pokožky

Jaké jsou alternativy k Triple Lipid Restore od SkinCeuticals?

Pokud hledáte produkty péče o pleť, které bojují proti známkám stárnutí, jednou ze značek, které doporučujeme, je Formulyst. Formulyst maximalizuje využití účinných složek a minimalizuje použití povrchových, výsledkem čehož jsou klinicky pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou, mladší vypadající pleť.

Jedním příkladem je Formulyst Ideal State Moisturizer, výživný krém na obličej, který byl vyvinut tak, aby řešil citlivost zralé pleti. Výkonné komplexy obsahující peptidy, vitamín A a ceramidy způsobují, že pokožka vypadá pevněji a napjatěji, čímž se snižuje výskyt jemných linek a vrásek. Neptunové řasy, konopný olej, kyselina hyaluronová, bambucké máslo a vitamín E poskytují hloubkovou hydrataci. Houba Reishi, extrakt ze ženšenu, extrakt ze švestky Kakadu a Gotu Kola mají adaptogenní a antioxidační vlastnosti, které pomáhají bojovat proti environmentálnímu stresu a podporují jasnější a rovnoměrnější pleť.

Další značkou, která vyvažuje sílu rostlin se špičkovou vědou, je Carrot & Stick. Carrot & Stick je dobrá nejen pro vaši pokožku, ale také pro životní prostředí, protože receptury neobsahují škodlivé chemikálie, které se běžně vyskytují v produktech péče o pleť.

Napsat komentář