Přehled teorie obličeje– Triky, jak pečovat o pokožku obličeje a těla

Pokud jste zde, protože se chcete dozvědět více o Přehled teorie obličeje

.

FaceTheory, kterou založil Jamie Shuker v roce , je britská značka péče o pleť s posláním vyvíjet čisté produkty péče o pleť spojením přírody s vědou. Většina produktů péče o pleť FaceTheory kombinuje pečlivě vybrané rostlinné látky, jako je zelený čaj a heřmánek, s vysoce účinnými aktivními složkami, jako je retinol a vitamín C. Popularita FaceTheory v průběhu let vzrostla a je nyní dostupná ve více než 40 zemích po celém světě . Značka již zrealizovala více než 200 000 objednávek a má více než 40 000 zákaznických recenzí na své produkty. V této recenzi se budeme věnovat nejprodávanějším produktům značky, klíčovým složkám, recenzím FaceTheory od skutečných zákazníků a dalším.

Stojí péče o tvář FaceTheory za ty peníze?

Častou otázkou u této značky je, zda produkty stojí za cenu.

Produkty FaceTheory podle nás za tu cenu stojí, ale podívejte se na jiné značky, které od vás nevyžadují utrácení vzácných peněz.

Doporučujeme značky, které se zavázaly vyvíjet čisté, ale účinné produkty.

Jednou ze značek je Carrot & Stick, čistá značka péče o pleť, která dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy.

Úvodní balíčky Carrot & Stick představují skvělou hodnotu za peníze, jelikož můžete kombinovat 3 produkty v plné velikosti až do 240 USD za 88 USD.

Co je péče o tvář FaceTheory?

Zde je bližší pohled na aktivní složky běžně používané v produktech péče o pleť FaceTheory. Vitamin C, peptidy a retinol jsou základními složkami řady produktů péče o pleť FaceTheory. Všechny tyto složky by měly být součástí vaší rutiny péče o pleť.

Vitamin C
Už léta posloucháme, že vitamín C je nejlepší složka proti stárnutí. Je to silný antioxidant, který chrání pokožku před volnými radikály, nestabilními molekulami, které přispívají k předčasným vráskám a jemným liniím na pokožce.

Vitamin C také pomáhá zesvětlovat tmavé skvrny, vyrovnává tón pleti a zvyšuje zářivost. Jakoby to nestačilo, výzkum naznačuje, že vitamín C aplikovaný na pokožku výrazně obrací strukturální změny spojené se stárnutím tím, že ovlivňuje syntézu kolagenu a elastinu.

Je součástí FaceTheory Regenacalm 2% Retinol and Vitamin C Serum, nejprodávanějšího séra značky.

Ale naše oblíbené sérum s vitamínem C je Carrot & Stick The Defense Serum. Obsahuje 3 různé typy vitamínu C, které spolupracují v boji proti poškození volnými radikály. Doporučujeme používat každé ráno.

Peptidy
S přibývajícím věkem se produkce kolagenu a elastinu v těle zpomaluje. Tyto dva proteiny jsou zodpovědné za strukturální podporu pokožky. V důsledku toho pokožka ztrácí svoji přirozenou pevnost a hladkost.

Přestože je kolagen nezbytný pro udržení mladistvého vzhledu pokožky, kolagenový protein je příliš velký na to, aby se mohl absorbovat lokálně do pokožky. Proto používání produktů péče o pleť s obsahem kolagenu neposkytne očekávané výhody proti stárnutí.

Zde vstupují do činnosti peptidy. Peptidy jsou stavebními kameny bílkovin, které se díky své menší velikosti snadno vstřebávají do hlubších vrstev pokožky.

FaceTheory PolyPep Collagen Boosting Serum S8 obsahuje 2,5% ChroNOLine, biomimetický peptid, který dokáže zlepšit vzhled jemných linek a vrásek za 28 dní.

Pokud hledáte peptidové sérum, doporučujeme vám Carrot & Stick The Repair Serum. Obsahuje 7 rostlinných peptidů pro pevnější a hladší kůži. Obsahuje také složky milující pokožku, jako je kyselina hyaluronová a niacinamid.

retinol
Retinol je složka proti stárnutí, kterou doporučují dermatologové a odborníci na pleť. Klinicky prokázáno, že minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek, zlepšuje nerovnoměrný tón pleti, obnovuje pevnost pleti a snižuje výskyt rozšířených pórů.

Jediná nevýhoda? Retinol může často vést k vedlejším účinkům, jako je suchost pokožky, odlupování a podráždění.

FaceTheory ve svých produktech používá ester retinolu zvaný retinylpalmitát (retinol kombinovaný s kyselinou palmitovou).

Retinoidy se nejlépe používají v noci. Doporučujeme toto olejové retinoidní sérum. Obsahuje Hydroxypinacolone Retinoate, složku, která poskytuje podobné výhody s menším podrážděním.

Alfa hydroxy kyseliny (AHA)
Kyselinu glykolovou naleznete také v několika produktech péče o pleť FaceTheory, včetně Clarifying Cleanser.

Kyselina glykolová je AHA, která exfoliuje pokožku zacílením na korneocyty (odumřelé kožní buňky, které tvoří horní vrstvy kůže) v procesu zvaném exfoliace korneocytů. Zvýšením jejich rozpadu a zvýšením separace kožních buněk se zvyšuje rychlost buněčné výměny, což vede k hladší a rozjasněné pokožce.

Kromě toho je kyselina glykolová díky své malé molekulové velikosti schopna proniknout hluboko do pokožky a stimulovat syntézu kolagenu. Kolagen je strukturální protein přirozeně produkovaný tělem, který je zodpovědný za udržení pokožky silné a pevné. Stimulací syntézy nového kolagenu může kyselina glykolová pomoci snížit výskyt jemných linek a vrásek.

Jedním z AHA produktů, které doporučujeme, jsou The Brightening Pads značky Carrot & Stick. Tyto předem napuštěné tampony obsahují koncentrovanou směs kyseliny salicylové, mléčné a mandlové pro odstranění nahromaděných odumřelých kožních buněk, jemným peelingem pro zlepšení jasnosti, zjemnění textury a odstranění nečistot z pórů.

Jaké jsou nejprodávanější produkty péče o pleť od FaceTheory?

Produkty péče o pleť FaceTheory obsahují vše, co potřebujete k vytvoření kompletní rutiny péče o pleť, včetně čistících prostředků, masek, sér, krémů, toniků, olejů a dalších. Níže jsou uvedeny podrobnosti o pěti nejprodávanějších produktech péče o pleť FaceTheory.

Regenacalm 2% sérum s retinolem a vitamínem C
FaceTheory Sérum s retinolem a vitamínem C je nejprodávanější sérum značky. Obsahuje ester retinolu (2%), vitamín C a kyselinu hyaluronovou pro boj proti širokému spektru problémů pleti včetně jemných linek, vrásek, skvrn, jizev po akné, rosacey a skvrn. Sérum obsahuje také výtažek z fenyklu na regeneraci elastinu a boj proti známkám stárnutí, zatímco výtažek z lékořice zklidňuje stresovanou nebo citlivou pleť a vyrovnává mastnou nebo nečistou pleť.

Porebright sérum
FaceTheory Porebright Serum je lehké sérum s 10% niacinamidem a kyselinou azelaovou, které vyrovnává tón pleti a snižuje pigmentaci, zarudnutí a fotostárnutí obličeje. Kyselina azelaová pochází z pšenice, žita a ječmene. Jeho protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti pomáhají redukovat ucpané póry, akné a skvrny. Niacinamid nabízí mnoho výhod pro pokožku, o kterých budeme diskutovat v další části.

Ocuwake oční krém
Tento oční krém FaceTheory obsahuje antioxidanty, jako je vitamin C a kyselina ferulová, uklidňující složky, jako je lékořice a heřmánek, hexylresorcinol, který rozjasňuje pokožku a oči jsou jasnější, a Meiview, který posiluje a zpevňuje kontury očí a zároveň chrání elasticitu pokožky.

BHA exfoliační sérum
FaceTheory BHA exfoliační sérum je bezoplachové peelingové mléko, které obsahuje 5% BHA – 2% kyseliny salicylové a nyní 3% karnitinu – pro boj proti akné, odumřelým buňkám, vráskám a jemným liniím a zároveň hydratuje a vyživuje pokožku. Více o výhodách užívání BHA si povíme v další části.

Čistící prostředek
FaceTheory Clarifying Cleanser je nejprodávanějším čistícím prostředkem značky, který je speciálně vyvinut pro mastnou a nečistou pleť a slouží také jako glykolový peeling na obličej. Vzorec obsahuje několik různých typů kyselin (glykolová, mléčná a salicylová) s nízkým pH, které odlupují pokožku a čistí mastnou, prokrvenou a náchylnou pokožku.

Jaké jsou klíčové složky produktů péče o pleť FaceTheory?

FaceTheory používá ester retinolu zvaný retinylpalmitát (retinol v kombinaci s kyselinou palmitovou). Pokožka má přirozeně se vyskytující enzymy, které dokáží přeměnit retinylpalmitát na jeho aktivní formu (kyselinu retinovou). Nejprve se retinylpalmitát přemění na retinaldehyd. Následně dochází k metabolismu retinaldehydu na kyselinu retinovou pouze keratinocyty ve vhodném stadiu diferenciace, což vede k kontrolovanějšímu dodávání kyseliny retinové a menším vedlejším účinkům spojeným s retinoidy ve srovnání s jinými retinoidy.

Kyselina retinová může pomoci minimalizovat výskyt jemných linek a vrásek, zlepšit nerovnoměrný tón pleti, obnovit pevnost pokožky a snížit výskyt rozšířených pórů. Kyselina retinová interaguje s kyselinou retinovou (RAR) a retinoidními X receptory (RXR) umístěnými v buněčném jádru. Tyto jaderné receptory zvyšují produkci prokolagenu a blokují uvolňování zánětlivých mediátorů. Nakonec retinol působí jako antioxidant a pomáhá pokožce bojovat proti volným radikálům, nestabilním molekulám, které přispívají k předčasným vráskám a jemným liniím na pokožce. kůže.

Další klíčovou složkou, která se nachází v několika produktech péče o pleť FaceTheory, včetně BHA exfoliačního séra a čistícího prostředku, je kyselina salicylová. Kyselina salicylová je beta hydroxykyselina (BHA) rozpustná v tucích, která snadno vstupuje do pórů, odlupuje výstelku pórů a uvolňuje ucpaný maz a nečistoty. Má také schopnost rozpouštět keratin, protein, který působí jako „lepidlo“, drží pohromadě odumřelé kožní buňky ve stratum corneum. To je účinné, protože odumřelé kožní buňky se mohou hromadit na povrchu pokožky, zanechávají ji matnou a mohou ucpávat póry.

Karnitin je další BHA používanou v produktech péče o pleť FaceTheory, včetně BHA exfoliačního séra. V lidském těle hraje karnitin důležitou roli v metabolismu. Konkrétně karnitin transportuje mastné kyseliny s dlouhým řetězcem do mitochondrií k oxidaci k výrobě energie, podle Healthline. Pokud jde o péči o pleť, karnitin má antioxidační a protizánětlivé vlastnosti a má schopnost zvyšovat hydrataci pokožky a pomáhá kontrolovat tvorbu kožního mazu.

Kyselinu glykolovou naleznete také v několika produktech péče o pleť FaceTheory, včetně Clarifying Cleanser. Kyselina glykolová exfoliuje pokožku zacílením na korneocyty (odumřelé kožní buňky, které tvoří horní vrstvy kůže) v procesu zvaném exfoliace korneocytů. Zvýšením jejich rozpadu a zvýšením separace kožních buněk se zvyšuje rychlost buněčné výměny, což vede k hladší a rozjasněné pokožce. Kromě toho je kyselina glykolová díky své malé molekulové velikosti schopna proniknout hluboko do pokožky a stimulovat syntézu kolagenu. Kolagen je strukturální protein přirozeně produkovaný tělem, který je zodpovědný za udržení pokožky silné a pevné. Stimulací syntézy nového kolagenu může kyselina glykolová pomoci snížit výskyt jemných linek a vrásek.

Poslední klíčovou složkou, o které bychom chtěli mluvit, je niacinamid, amidová forma vitamínu B3, která se nachází v séru FaceTheory Porebright. Niacinamid je prekurzorem koenzymů NADH a NADPH. Tyto koenzymy hrají důležitou roli v buněčném metabolismu, což znamená, že dodávají kožním buňkám energii, kterou potřebují ke správnému fungování. Publikace v Journal of Clinical and Aesthetic Dermatology uvádí, že niacinamid může opravit kožní bariéru a zlepšit hydrataci pokožky, jakož i snížit záněty, skvrny, skvrny, akné a vrásky.

Kde se prodávají produkty péče o pleť FaceTheory?

Produkty péče o pleť FaceTheory se prodávají na webové stránce značky.

Jaká jsou pravidla vrácení peněz FaceTheory?

Zásady vrácení FaceTheory říkají: „Jsme tak přesvědčeni o našich produktech, že vám dáváme 365 dní na jejich vyzkoušení. Chcete-li vrátit peníze za své produkty, kontaktujte nás [email protected] a my za vás zpracujeme vrácení peněz. Naše politika vrácení se liší od služby odběru vzorků. Vrácení produktů můžeme akceptovat pouze jednou za produkt do 365 dnů a vyhrazujeme si právo rozhodnout, že naše produkty nemusí být vhodné pro vaši pokožku a odmítnout další nákupy od vás.

Je FaceTheory bez krutosti?

FaceTheory je bez krutosti a produkty jsou oficiálně certifikovány Leaping Bunny. Certifikace Leaping Bunny znamená, že produkty péče o pleť FaceTheory nejsou testovány na zvířatech v každé fázi vývoje produktu.

Recenze teorie obličeje

Recenze FaceTheory na stránce značky jsou obecně velmi pozitivní, většina produktů získala čtyři a pět hvězdiček. Produkt s největším počtem recenzí je FaceTheory Clarifying Cleanser, který má průměrné hodnocení 4,8 z 5 hvězdiček z více než 4 600 zákaznických hodnocení.

Pozitivní recenze na Clarifying Cleanser potvrzují, že pomáhá udržovat pleť čistou, čistou a hydratovanou. Jedna recenze například zní: „Tohle je šílené. Myslel jsem, že recenze jsou přehnané, ale ne. Používám ho jen 3 dny a na krku se mi objevil pupínek, který jsem už 3 týdny neodstranila, úplně vyschl a velmi se zmenšil. Jinak o tom můžu zatím psát jen dobré věci. Nebolí a pokožka je velmi hladká a jemná a méně mastná. Musím však říci, že černé tečky se objevují sporadicky a vzácně (jako teď na mém krku). Zatím mi to však zlepšilo pleť.“

Na FaceTheory Clarifying Cleanser není mnoho negativních recenzí, ale ty, které jsme četli, byly od zákazníků, kteří po použití tohoto produktu zažili negativní reakce. Někteří pociťovali zarudnutí a podráždění, zatímco jiní měli vyrážku. Například jedna recenze uvádí: „Používám čistící prostředek téměř 3 týdny a způsobilo mi jeden z nejhorších výpadků, jaké jsem měl za poslední roky. Snažil jsem se držet produktu, abych zjistil, jestli je to jen moje pokožka, která se přizpůsobuje novým složkám, ale moje vyrážky se zhoršují. Samozřejmě mám z toho velké obavy. Škoda, že si před koupí většího hrnce nemůžete koupit menší kelímky, abyste je otestovali na kůži. Stále to doporučuji vyzkoušet, protože při pohledu na recenze se zdá, že se jedná o vzácný případ, ale myslel jsem, že se podělím o svou osobní zkušenost.

Jaké jsou alternativy péče o pleť FaceTheory?

Není třeba dělat kompromisy, pokud jde o nalezení účinné a bezpečné péče o pleť.

Pokud hledáte účinné produkty péče o pleť, které neobsahují škodlivé toxiny, doporučujeme Carrot & Stick.

Carrot & Stick se zavázala vytvářet receptury rostlinného původu, které přinášejí pozoruhodné výsledky bez spoléhání na toxické chemikálie nebo standardní konzervační látky.

Carrot & Stick má tvrdý přístup k péči o pleť, přičemž dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny s inovativní vědou.

Napsat komentář