Přehled péče o pleť Apostrophe: Jak funguje péče o pleť Apostrophe?– Pečujte o svůj obličej přirozeně

Pokud čtete tento článek, jste na správném místě, abyste se dozvěděli o Přehled péče o pleť Apostrophe: Jak funguje péče o pleť Apostrophe?

.

Apostrof je Ochrana pokožky značka s jednoduchou filozofií: věda nad humbukem.

S touto filozofií značka vytvořila online platformu péče o pleť, která vám poskytuje přístup k dermatologickým odborníkům, vzdělávání a produktům založeným na důkazech – to vše ve jménu toho, abyste věděli, co skutečně funguje při čištění pleti.

V tomto přehledu péče o pleť Apostrophe poskytneme podrobnosti o tom, jak tato značka funguje, produkty, které nabízí, podrobnosti o klíčových složkách a další.

Budeme také sdílet některé recenze Apostrophe Skincare, abyste si mohli udělat představu o tom, co si zákazníci o těchto produktech skutečně myslí.

Jak funguje péče o pleť Apostrophe?

Představte si Apostropha jako online dermatologa. Proces je jednoduchý: začnete vytvořením účtu a výběrem státu. Možnosti zahrnují:

 • Kůže
  • Jemné linky a vrásky
  • Akné
  • Rosacea
  • Odbarvení
 • řasy
 • Mužská plešatost

Potom budete spojeni s certifikovaným dermatologem a požádáni o zaplacení poplatku za konzultaci ve výši 20 USD.

Po zaplacení vyplníte vstupní dotazník, který obsahuje přibližně 30 otázek o stavu vaší pokožky, jakož io vaší anamnéze.

Dalším krokem v procesu péče o pleť Apostrophe je předání fotografií vaší pokožky, aby váš dermatolog mohl zhodnotit vaši pokožku a udělat správnou diagnózu.

V tomto bodě je vaše práce hotova!

Váš dermatolog zkontroluje váš profil a napíše plán léčby, obvykle do 24 hodin od nahrání fotografií.

Apostrophe Pharmacy vyvine váš vlastní recept a vaše produkty vám budou doručeny bezplatně, obvykle do jednoho týdne.

Zážitek Apostrofa však doručením nekončí. Zákazníci mohou kontaktovat svého lékaře prostřednictvím Portálu pro pacienty a položit mu jakékoli dotazy nebo obavy (např. „Proč se mi olupuje pokožka?“).

Léčebný plán Apostrophe budete dodržovat tři měsíce a poté se dohodnete s dermatologem na přehodnocení.

Na jaké podmínky se vztahuje apostrof?

Dermatologové Apostrof mohou léčit vizuálně rozpoznatelné stavy, jako je akné, rosacea, vrásky a jemné linky, skvrny, melasma, řídké řasy a mužská plešatost.

Jaké jsou nejlepší produkty péče o pleť Apostrophe?

V době psaní této recenze nabízí Apostrophe pouze tři produkty péče o pleť: krém na obličej, vlastní topický přípravek a tělový krém proti akné. Zde je rozpis každého z těchto produktů:

Apostrof „Obrazovka SPF 43

Pokud bojujete s aknózní pokožkou, víte, jak těžké může být najít dobrý opalovací krém. Některé opalovací krémy mohou ucpat póry a způsobit vyrážky, zatímco jiné zanechají na tváři mastný nepořádek. A nezačínejte ani s opalovacím krémem, díky kterému budete vypadat jako duch kvůli bílému odlitku!

Pokud vám tato situace zní příliš povědomě, možná budete chtít zvážit Apostrophe Sunscreen, lehký mísitelný opalovací krém určený pro aknózní pleť.

Tento hybridní opalovací krém kombinuje minerální oxid zinečnatý s opalovacími chemikáliemi oktinoxát a oktyzalát, čímž poskytuje širokospektrální ochranu SPF 43.

Jedním z problémů oktinoxátu je, že se absorbuje do těla po jednom použití, podle výzkumu zveřejněného FDA. Proč je to problém? No, podle EHS,

oktinoxát je hormonální disruptor a může také způsobit alergické reakce při vystavení ultrafialovému světlu.

Sečteno a podtrženo: Lehký hybridní opalovací krém s fyzikálními a chemickými opalovacími složkami, které poskytují širokospektrální ochranu SPF 43, obáváme se však nepříznivých účinků spojených s oktinoxátem.

Apostrof Nestandardní lokální vzorec

Apostrophe Custom Topical Formule je patentovaná receptura obsahující složky na předpis v hydratačním mléce se 4 % niacinamidu, aloe a vitamínu E.

Vlastní vzorec je vytvořen jedním z prodejců dermatologů značky na základě vašich odpovědí na váš průzkum příjmu.

Některé ze složek na předpis, které lze použít ve vaší vlastní receptuře, zahrnují klindamycin, tretinoin, metronidazol a kyselinu azelaovou, abychom jmenovali alespoň některé. Veškeré podrobnosti o těchto přísadách vám poskytneme v sekci Klíčové přísady níže.

Sečteno a podtrženo: Apostrophe Custom Topical Formule obsahuje složky na předpis v hydratačním mléce se 4 % niacinamidu, aloe a vitaminu E.

Léčba akné v těle Apostrophe

Ať už máte co do činění s akné na zádech, hýždí nebo hrudi, můžete použít Apostrophe Body Acne Treatment k léčbě pupínků shora dolů.

Složky proti akné v Body Acne Treatment jsou 1% klindamycin (antibiotikum) a 4% niacinamid (vitamin B, který pomáhá vyrovnávat produkci kožního mazu). Více podrobností o těchto složkách poskytneme níže v části Klíčové složky.

Kromě toho se nám líbí, že základ Body Acne Treatment obsahuje šťávu z aloe vera a bambucké máslo, což jsou složky, které udržují pokožku hydratovanou a jemnou.

Sečteno a podtrženo: Klindamycin a niacinamid pomáhají v boji proti akné na zádech, hýždích, hrudníku nebo kdekoli na těle, zatímco aloe vera a bambucké máslo pomáhají hydratovat a zjemňovat pokožku.

Jaké jsou klíčové složky produktů péče o pleť Apostrophe?

Produkty péče o pleť Apostrophe obsahují složky na předpis včetně:

klindamycin
Klindamycin je antibiotikum, které pomáhá léčit akné díky svým bakteriostatickým účinkům (což znamená, že inhibuje reprodukci bakterií).

Podle Americké akademie dermatologie je klindamycin první linií léčby mírného až středního akné, které se obvykle kombinuje s benzoylperoxidem a/nebo lokálním retinoidem.

Tretinoin
Tretinoin, také známý jako Retin-A, je retinoid na předpis, který můžete použít ve svém přípravku Apostrophe, neboť může pomoci zlepšit akné a mnohé příznaky stárnutí pokožky.

Když se tretinoin poprvé dostal na trh před více než 50 lety, byl předepsán pouze k léčbě akné a ne pro účely proti stárnutí. Bylo to kvůli jeho schopnosti uvolňovat póry, čímž brání jejich ucpávání Olejnečistoty a nečistoty, díky čemuž se póry zdají být menší.

Podle publikace v Journal of International Medical Research krátce po lokálním použití tretinoinu starší pacienti, kteří jej používali k léčbě akné, zaznamenali celkové zlepšení kvality pleti.

Zjistilo se, že zvýšením buněčného obratu a zvýšením kolagen Tretinoin může také poskytnout výhody proti stárnutí, jako je vyhlazení jemných linek a vrásek a snížení viditelných známek změny barvy.

metronidazol
Metronidazol je antibiotikum, které pomáhá při akné i růžovce. Je to dobře tolerovaná účinná léčba, která pomáhá snižovat zarudnutí, otok a počet vyrážek.

Kyselina azelaová
Kyselina azelaová je složka, která pomáhá při akné a růžovce. Normalizuje odstraňování odumřelých kožních buněk a otevírá vlasový folikul, což vede k menšímu počtu černých teček (pupínků).

Ukázalo se také, že kyselina azelaová zabraňuje růstu bakterií akné. Podle publikace v časopisu Journal of America Academy of Dermatology má in vitro i in vivo antimikrobiální aktivitu proti aerobním i anaerobním mikroorganismům (Propionibacterium acnes).

hydrochinon
Hydrochinon je zlatým standardem v léčbě změny barvy. Podle American Osteopathic College of Dermatology způsobuje hydrochinon reverzibilní zesvětlení pokožky narušením produkce melaninu melanocyty. V konečném důsledku to způsobuje snížení počtu melanocytů a snížení přenosu melaninu, což vede k zesvětlení pokožky.

Existuje mnoho studií, které prokázaly, že hydrochinon je účinnou léčbou změny barvy. Například studie z roku 2003 publikovaná v The International Journal of Dermatology zjistila, že hydrochinon snížil známky zbarvení souvisejícího s melasmou o 76,9 %, čímž překonal jiný komplex na bělení pokožky o 66,7 %.

Obvykle je hydrochinon velmi dobře tolerován, ale stále existuje možnost vedlejších účinků. Časté nežádoucí účinky zahrnují suchost, zarudnutí, podráždění a svědění.

Niacinamid
Niacinamid najdete v Apostrophe Custom Topical Formule a Body Acne Treatment.

Vědecky řečeno, niacinamid je amidová forma vitaminu B3 (niacin). Hraje a hraje důležitou roli v buněčném metabolismu a je silným antioxidantem. Ale pojďme si povídat o výhodách, které můžete očekávat od niacinamidu, protože jich je mnoho!

Podle publikace v Journal of Clinical and Aesthetic Dermatology může niacinamid opravit kožní bariéru a zlepšit vlhkost pokožky a snížit zánět, skvrny, změnu barvy a vrásky.

Jako další bonus, niacinamid pomáhá redukovat a předcházet akné díky svým antimikrobiálním a sebostatickým účinkům, což znamená, že může pomoci chránit před bakteriemi, které způsobují akné, a zároveň pomáhá snižovat produkci mazu.

Dvě dvojitě zaslepené studie publikované vč. International Journal of Dermatology (jeden v roce 1995, druhý v roce ) zjistili, že lokální léčba 4% niacinamidem léčila středně těžké akné až 1% klindamycinem (topické antibiotikum předepsané na akné), když se používal dvakrát denně po dobu osmi týdnů. A studie publikovaná vr Journal of Cosmetic and Laser Therapy zjistili, že 2% topická formulace niacinamidu může snížit produkci oleje

Kolik stojí produkty péče o pleť Apostrophe?

Abyste si byli jisti, že máte správný plán léčby pro vaši pokožku, budete muset jít k virtuálnímu dermatologovi, který od vás bude vyžadovat zaplacení poplatku za konzultaci ve výši 20 USD.

Pokud jde o produkty péče o pleť Apostrophe, zjistili jsme, že jsou ve střední cenové kategorii; nejsou levné ale směšné drahé.

Opalovací krém Apostrophe je 27 USD, Vlastní topický vzorec je 75 USD a ošetření těla je 75 USD. Říká se, že Custom Topical Formule a Body Treatment vydrží 90 dní.

Kde koupit produkty péče o pleť Apostrophe?

Produkty péče o pleť Apostrophe se prodávají výhradně na webové stránce značky.

Jaká je politika vrácení péče o pleť Apostrophe?

Apostrophe Skincare nabízí 90denní záruku vrácení peněz, v níž se uvádí: „I když chceme, aby byla čistá pleť úspěšná přes noc, může to chvíli trvat, než se výsledky dostaví. Pokud využíváte celý léčebný plán po celých 90 dní a nejste spokojeni s průběhem léčby, poskytneme vám plnou náhradu za ošetření bez jakýchkoli otázek.“

Je produkt péče o pleť Apostrophe bez krutosti?

Nepodařilo se nám zjistit, jestli je Apostrophe Skincare bez krutosti, protože značka nemá na své webové stránce zásady testování na zvířatech.

Je péče o pleť Apostrophe veganská?

Ano, Apostrophe Skincare je veganská.

Apostrofe Recenze produktů péče o pleť

Recenze na Apostrophe Skincare na stránce značky jsou obecně velmi pozitivní. Produkt s největším počtem recenzí je Apostrophe Custom Topical Formula, který po více než 800 zákaznických hodnoceních získal průměrné hodnocení 4,34 z 5 hvězdiček.

Pozitivní recenze Apostrophe Skincare o vlastním topickém složení uvádějí, že pomáhá redukovat skvrny a zarudnutí, přičemž zanechává pokožku čistou.

Jedna recenze například říká: „Moje zbarvení a zarudnutí zmizely tak rychle. Všiml jsem si, že při mé citlivé pokožce mi její každodenní používání vysušilo pokožku. Když jsem přešel na každý druhý den, suchost a pokožka se nadále zlepšovaly.“

Další 5-hvězdičková recenze říká: „Zatím se mi toto ošetření velmi líbí. Pleť zůstává čistá a vždy, když se mi objeví pupínek, obvykle druhý den nebo v noci zmizí!“

Existuje však několik negativních recenzí o vlastním topickém složení Apostrophe, které většinou pocházejí od zákazníků, kteří zaznamenali vedlejší účinky, jako je podráždění pokožky, suchost a pocit pálení.

Jedna recenze například říká: „Používám ho asi měsíc, ale zdá se, že mé pleti nepomáhá ani nic nedělá. Nejprve byla moje pokožka podrážděná, ale teď je to pryč.

Další 1-hvězdičková recenze Apostrophe Skincare říká: „Moje tvář se po použití stala tak citlivou, moje pokožka je vysušená, ztvrdlá a šupinatá. Ztvrdnout jako brusný papír. Přestal jsem ho používat.

Náš verdikt

Celkově věříme, že Apostrophe Skincare je skvělou volbou pro lidi s aknózní pletí, kteří potřebují ingredience na předpis.

Pros

 • Od certifikovaného dermatologa obdržíte individuální léčebný plán
 • Snazší přístup k lékům na akné, které jsou vázány na lékařský předpis
 • Složky jsou podloženy výzkumem
 • Mnoho pozitivních recenzí péče o pleť Apostrophe
 • Pozastavit nebo zrušit kdykoli

Zápory

 • Není známo, zda je Apostrophe Skincare bez krutosti
 • Není k dispozici ve všech státech
 • Chcete-li si objednat produkty péče o pleť Apostrophe, musíte si zakoupit předplatné
 • Online hodnocení nebude tak přesné jako osobní setkání s dermatologem

Jaké jsou alternativy k produktům péče o pleť Apostrophe?

Formulyst je jednou ze značek, kterou doporučujeme, pokud hledáte produkty péče o pleť, které dokážou řešit příznaky stárnutí. Formulyst maximalizuje využití účinných složek a minimalizuje použití povrchových složek, výsledkem čehož jsou klinicky pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší vypadající pleť.

Pokud jste v minulosti vyzkoušeli lokální retinoid a neuměli jste si poradit s vedlejšími účinky, doporučujeme vám zvážit dvojitou obranu Formulystu sérum.

To, co odlišuje Double Defense Serum, je, že obsahuje formu Retinolu (Hydroxypinacolone Retinate), která poskytuje stejné výhody jako retinol, ale bez podráždění.

Sérum obsahuje také mnoho dalších prospěšných složek, včetně kofeinu, skvalánu, alfa-arbutinu, inovativního vitamín C derivát a další. Celkově může sérum Double Defense Serum pomoci snížit výskyt vrásek a skvrn, čímž zanechá pokožku vizuálně hladší, pevnější a rovnoměrnější.

Další značkou, která vyvažuje sílu rostlin se špičkovou vědou, je Carrot & Stick. Mrkev a tyčinka jsou dobré nejen pro vaši pokožku, ale jsou dobré i pro životní prostředí, neboť receptury obcházejí škodlivé chemikálie, které se běžně vyskytují v produktech péče o pleť.

Napsat komentář