Pravidelná recenze kyseliny hyaluronové 2% + B5– tvůj kosmetický blog

Pokud jste zde, protože se chcete dozvědět více o Pravidelná recenze kyseliny hyaluronové 2% + B5

.

Příběh obyčejných

The Ordinary je populární značka péče o pleť pod globální značkou krásy společnosti Deciem, Umbrella. The Ordinary, vytvořený s cílem nabízet efektivní klinická řešení za dostupnou cenu, nabízí ucelenou kolekci ošetření, která splňují nejběžnější potřeby péče o pleť. Od svého uvedení na trh si The Ordinary vybudoval loajální zákazníky, kteří nejen milují produkty péče o pleť The Ordinary, ale oceňují i ​​závazek značky k transparentnosti. V této recenzi se zaměříme na The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5. Pokryjeme, co to je, klíčové složky, jak jej používat, recenze od skutečných zákazníků a další.

Související: Nejlepší sérum s kyselinou hyaluronovou

Co je běžná kyselina hyaluronová 2% + B5?

Obyčejná kyselina hyaluronová 2% + B5 je hydratační přípravek, který kombinuje hydratační složky kyselinu hyaluronovou a provitamin B5 (pantenol). Vzorec ve skutečnosti obsahuje tři formy kyseliny hyaluronové s různými molekulovými hmotnostmi, jakož i křížový polymer kyseliny hyaluronové. Značka vysvětluje, že účel použití různých molekulových hmotností kyseliny hyaluronové je způsoben strukturou kyseliny hyaluronové; je prostě příliš velký na to, aby pronikl do pokožky. Produkty, které používají pouze jednu formu kyseliny hyaluronové, dokážou odebrat vlhkost z pokožky, čímž se její povrch stane jemným a dočasně hydratovaným, přičemž budete mít po smytí produktu pocit, že potřebujete více kyseliny hyaluronové. To je důvod, proč The Ordinary Hyaluronic Acid 2%+B5 obsahuje multimolekulární kyselinu hyaluronovou, která poskytuje několik úrovní hydratace a viditelně kyprou, aniž by odváděla vodu z pokožky, a to pouze za účelem zlepšení dočasné povrchové hydratace. Díky tomu je The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5 dobrou volbou pro lidi s dehydratovanou pokožkou a/nebo známkami stárnutí.

Jaké jsou klíčové složky obyčejné kyseliny hyaluronové 2% + B5?

Hyaluronát sodný, sodná sůl kyseliny hyaluronové, je klíčovou složkou v The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5. Hyaluronát sodný a kyselina hyaluronová jsou v podstatě totéž a tyto dva názvy se v průmyslu péče o pleť používají zaměnitelně. Hlavním rozdílem je, že hyaluronát sodný je stabilnější, snáze se formuluje a je levnější. Proto je běžné, že v seznamu složek naleznete hyaluronát sodný, i když název produktu může naznačovat kyselinu hyaluronovou. Při aplikaci na pokožku poskytuje hyaluronát sodný stejné výhody jako kyselina hyaluronová. Jaké jsou tyto výhody? Čtěte dál a dozvíte se!

Za prvé je důležité pochopit, o čem je kyselina hyaluronová. Kyselina hyaluronová je glykosaminoglykan (GAG), dlouhý polysacharid (molekula cukru) sestávající z disacharidů zvaných aminocukry a kyseliny uronové, která se přirozeně nachází v dermu. GAGs jsou negativně nabité, a proto mají tendenci přitahovat kladně nabité ionty sodíku a draslíku. To zase způsobuje, že GAG ​​absorbují a zadržují velké množství vody. Ve skutečnosti je kyselina hyaluronová schopna zadržet více vody než kterákoli jiná přírodní látka – až 1000 násobek své hmotnosti ve vodě! Proto používání produktů s obsahem kyseliny hyaluronové nebo hyaluronátu sodného – jako například The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5 – může pomoci zlepšit hydrataci pleti.

Věděli jste, že kyselina hyaluronová může také pomoci zmírnit příznaky stárnutí? Mladá pokožka si díky vysokému obsahu vody zachovává napětí, pružnost a elasticitu. Když pokožka ztrácí vlhkost v důsledku vnitřních i vnějších faktorů, začínají se na ní projevovat známky stárnutí, jako jsou linky, vrásky, ochabování a šupinatění pokožky. Jelikož kyselina hyaluronová je klíčovou molekulou spojenou s hydratací pokožky, je jasné, že mezi stárnutím pokožky a hladinou kyseliny hyaluronové existuje silná souvislost. Podle vědeckého časopisu DermatoEndocrinology je nejdramatičtější histochemickou změnou pozorovanou u stárnoucí pleti výrazný úbytek kyseliny hyaluronové v epidermis (vrchní vrstva kůže).

Díky těmto účinkům může The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5 pomoci přirozeně redukovat známky stárnutí tím, že snižuje ztrátu epidermální vody spojenou se sluněním, nízkou vlhkostí a dalšími vnějšími faktory spojenými se suchostí pokožky. Výsledkem je hladší, jemnější pleť s redukovanými vráskami a kypřejším vzhledem.

Další hydratační složkou v The Ordinary Hyaluronic Acid 2%+B5 je pantenol, také známý jako provitamin B5, který působí jako zvlhčovadlo. Zvlhčovadlo je hygroskopická látka, která má molekulární strukturu s několika hydrofilními (vodu milujícími) skupinami, jako jsou hydroxylové (OH) a/nebo amino (NH2) skupiny. Panthenol se skládá ze tří hydroxylových skupin a jedné aminoskupiny. OH a NH2 skupiny vážou vodík na vodu, v podstatě ji „chytí“ a udrží na pokožce. Zvlhčovadla odvádějí vodu z dermis do epidermis a stratum corneum. Kromě toho mohou zvlhčovadla čerpat vodní páru ze vzduchu, aby pomohla zvlhčit pokožku, pokud je vlhkost vyšší než 50 procent.

Jak používat běžnou kyselinu hyaluronovou 2% + B5

Naneste několik kapek The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5 na obličej ráno a večer před nanesením krémů. Pokud dojde k podráždění, přerušte používání a poraďte se s lékařem. Používejte jen podle pokynů na neporušenou pokožku. Před použitím se doporučuje náplasti otestovat.

Kde se prodává běžná kyselina hyaluronová 2% + B5?

Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5 a další produkty péče o pleť The Ordinary se prodávají na webové stránce značky, jakož iu prodejců třetích stran, jako jsou Amazon, Ulta a Sephora. Značka má na své stránce vyhledávač prodejen a seznam autorizovaných prodejců.

Jaká je politika pravidelného vrácení zboží?

Všechny značky Deciem, včetně The Ordinary, nabízejí 365denní politiku úplného vrácení peněz.

Je čistá krutost zdarma?

The Ordinary je bez krutosti. DECIEM a The Ordinary netestují na zvířatech a nežádají to od ostatních. Z tohoto důvodu se žádná z jejich značek nebo produktů neprodává v obchodech nebo tradičních maloobchodních prodejnách v pevninské Číně, protože takový prodej vyžaduje testování na zvířatech pro regulační účely.

Obyčejná kyselina hyaluronová 2% + B5 recenze

Recenze na Regular Hyaluronic Acid 2% + B5 na stránce značky jsou většinou pozitivní, produkt získal průměrné hodnocení 8 z 10 hvězdiček z více než 500 zákaznických hodnocení.

Pozitivní recenze na The Ordinary Hyaluronic Acid 2%+B5 uvádějí, že účinně hydratuje pokožku a zároveň jí dodává pevnost. Jedna recenze například zní: „Miluji toto sérum jako extra hydratační booster. Moje pleť je kyprá, tak zářivá a rozzářená a tento produkt používám jen měsíc. Používám ho ráno a večer a kupuji znovu a znovu! Úžasný produkt!”

Existuje však několik negativních recenzí na The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5 od zákazníků, kterým buď nevyhovovala konzistence, nebo měli problémy se žmolkováním produktu. V jedné recenzi se například uvádí: „Kdybych měl tu možnost, nedal bych tomu ani jednu hvězdičku. Zkusil jsem to tak, že jsem si pravidelně objednával dvě láhve, za předpokladu, že jsem se mohl zmýlit napoprvé, ale myslím si, že problémem je samotný vzorec produktu. Pokaždé, když ho použiji, zanechá na mé tváři spoustu zbytků, které si musím celé utřít.“

Jaké jsou alternativy k běžné kyselině hyaluronové 2% + B5?

Pokud hledáte produkty péče o pleť, které bojují proti známkám stárnutí, doporučujeme vám Carrot & Stick. Carrot & Stick maximalizuje využití účinných ingrediencí a minimalizuje používání povrchových, výsledkem čehož jsou pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší vypadající pleť. Doporučujeme toto sérum.

Napsat komentář