Posudek Dr. Jarta– Rutiny péče o pleť Zdravaplet

Pokud jste zde proto, že se chcete dozvědět více o Posudek Dr. Jarta

.

Kdo je Dr. Jart?

Zaveden online v roce 2005, Dr. Jart je korejská značka péče o pleť, kterou založili dermatolog Dr. Sung Jae Jung a čínský architekt Wook Lee. Spojení dermatologické vědy a umění se díky vysoce kvalitním recepturám a zářivým barevným obalům změnilo na to, co dnes značka představuje. Zábavný fakt o Dr. Jarta je, že tato značka byla jednou z prvních, která vyvinula a představila BB krém ve Spojených státech. V této recenzi budeme diskutovat o nejprodávanějších produktech značky, klíčových složkách, Dr. Jarta od skutečných zákazníků a jiné.

Má Dr. Stojí Jart za ty peníze?

Častou otázkou u této značky je, zda produkty stojí za ty peníze.

Podle našeho názoru Dr. Jart Skincare stojí za ty peníze, ale existují také jiné značky, které nabízejí vyšší hodnotu.

Jednou ze značek je Carrot & Stick, čistá značka péče o pleť, která dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy.

Úvodní balíčky Carrot & Stick poskytují vynikající hodnotu za peníze, protože můžete kombinovat 3 produkty v plné velikosti v hodnotě až 240 USD za 88 USD.

Jakých je 5 nejprodávanějších Dr. Jart?

Doktor Jart je známý svými BB krémy a pleťovými maskami, ale Dr. Jart obsahuje vše, co potřebujete pro každodenní péči o pleť, od čistících prostředků přes séra až po produkty péče o oči a další. V této části se budeme věnovat 5 nejprodávanějším Dr. Jart.

Black Label Detox BB krém
Jeden z Dr. Jart je Black Label Detox BB Cream. Je určen pro lidi se smíšenou až mastnou pletí, aby poskytoval lehké krytí a zároveň korigoval tón pleti. Vzorec také obsahuje rostlinné složky pro čištění a zklidnění pokožky náchylné na skvrny nebo podrážděné pokožky.

Pryžová hydromaska ​​Shake & Shot
Tento Dr. Jart je exfoliační gumová maska, která proniká do pokožky hlouběji než listová maska ​​a poskytuje složky jako pantenol (provitamin B5) a aminokyseliny. DR. Jart Shake & Shot Rubber Hydro Mask má hydratovat a revitalizovat pokožku.

Ošetření pro korekci barvy tygří trávy Cicapair
Ošetření pro úpravu barvy trávy Dr. Jart Cicapair Tiger Grass je kúra pro úpravu barvy od zelené po béžovou, která koriguje zarudnutí a pomáhá chránit pokožku před agresory z prostředí. Poskytuje ochranu SPF 30 před UV zářením a vytváří prachovou bariéru pro ochranu pokožky před vnějším prostředím a zároveň zvyšuje životaschopnost pokožky.

Ceramidinový krém
DR. Jart Ceramidin Cream obsahuje patentovaný komplex 5-Cera (ceramidy) pro posílení kožní bariéry a ochranu před ztrátou vody a vlhkosti. Jak se však dozvíte v další části, značka používá v tomto složení velmi nízké koncentrace těchto „klíčových“ složek.

Krém Cicapair Tiger grass
Nejnovější nejprodávanější produkt péče o pleť od Dr. Jart je Cicapair Tiger Grass Cream, jemný krém, který hydratuje a zklidňuje suchou a citlivou pokožku. Obsahuje Jartbiom, patentovaný mikrobiomový komplex, který pomáhá posilovat, vyrovnávat a zlepšovat ochranu pokožky před vysušením.

Jaké jsou klíčové složky v Dr. Jart?

Než se dostaneme ke klíčovým ingrediencím, které naleznete v Dr. Jarte, nejprve bychom chtěli poukázat na to, že značka tvrdí, že některé „klíčové“ složky se používají v jejich produktech, přičemž tyto složky se ve skutečnosti používají ve velmi nízkých koncentracích. Jedním z příkladů je Dr. Krém z tygří trávy Jart Cicapair. Klíčová složka tygří trávy (výtažek z pennywortu asijského) je poslední složkou v seznamu složek. To znamená, že se jedná o složku s nejnižší koncentrací ve vzorci! S ohledem na to budeme pokračovat v diskusi o údajných „klíčových“ složkách v těchto produktech, ale vězte, že se používají v nízkých koncentracích.

Jak jste si mohli všimnout výše, tygrovaná tráva je klíčovou složkou několika Dr. Jart. Tigergrass je jedním z běžných názvů pro Centella asiatica, vytrvalou rostlinu pocházející z mokřadů v Asii. Tygrovaná tráva je bohatým zdrojem přírodních bioaktivních látek, včetně triterpenoidních saponinů, flavonoidů, fenolických kyselin, aminokyselin a cukrů. Podle publikace v časopisu Advances in Dermatology and Allergology jsou nejdůležitějšími sloučeninami v Gotu kola asiatikosid, madekasosid, kyselina asijská a kyselina madecassová, vzhledem k jejich farmakologické aktivitě jako pentacyklické triterpenoidní saponiny.

Velké množství vědeckých zpráv z experimentů in vitro a in vivo ukázalo, že tyto sloučeniny mohou způsobit výrazné zvýšení procenta kolagenu a fibronektinu v buněčné vrstvě, jakož i výrazně zlepšit pevnost v tahu nově vytvořené kůže. Například studie z roku 2006 publikovaná v Planta Medica ukázala, že Asiaticosid indukuje syntézu lidského kolagenu I prostřednictvím signalizace Smad TGFbeta kinázy I kinázy I (TbetaRI kináza). Kolagen je hlavní strukturální protein, který se hojně nachází jak v extracelulárním prostoru kůže, tak v mnoha jiných částech těla. To dává naší pokožce pevnost a odolnost. Zvýšením produkce kolagenu tedy Dr. Nádoby, které obsahují tygrovanou trávu, by měly pomoci vrátit pokožce pevný, mladistvý vzhled.

Jartbiome, patentovaný mikrobiomový komplex značky, je další klíčovou složkou, která se nachází v několika Dr. Jart, včetně Cicapair Tiger Grass Serum. Mikrobiom je populace mnoha druhů bakterií (více než 10 000 různých druhů), které žijí na kůži. Existují dobré bakterie, které pomáhají chránit pokožku, ale někdy se mohou začít nakazit špatné bakterie, což může vést k akné, zarudnutí a suchosti. Jartbiom má za cíl vyvážit mikrobiom tím, že podporuje dobré bakterie a pomáhá odstraňovat špatné bakterie, čímž posiluje pokožku a zlepšuje ochranu pokožky před vysušením.

Ceramidy jsou klíčové složky nacházející se v Dr. Jart Ceramidin Cream (i když jsou to poslední složky v seznamu složek). Ceramidy jsou skupinou molekul voskových lipidů, které jsou přirozeně produkovány pokožkou a jsou nezbytné pro podporu stratum corneum. Stratum corneum je vnější vrstva kůže, kterou lze považovat za systém „cihly a malty“. Cihly jsou korneocyty (odumřelé kožní buňky) a malta je vyrobena z mezibuněčných lipidů (ceramidů). Bez ceramidů je kožní bariéra oslabená, stejně jako cihlová stěna by byla bez malty slabá a nestabilní. Výsledkem je pokožka, která se může snadno vysušit, svědit nebo podráždit. Správně fungující stratum corneum je nezbytné pro zdravou pokožku, neboť udržuje epidermis hydratovanou a slouží jako bariéra, která reaguje na environmentální stresory, infekce, dráždivé látky a alergeny. Lokální aplikace ceramidů může pomoci doplnit hladinu ceramidů a obnovit tak přirozenou ochrannou bariéru pokožky.

Jak jsme zmínili výše, většina Dr. Jart obsahuje nízké koncentrace těchto „klíčových“ složek. DR. Jart se skládá hlavně ze změkčovadel, zvlhčovadel a silikonu. Tyto ingredience nemají chybu. Udrží vaši pokožku jemnou a hydratovanou. Zdá se nám však poněkud matoucí poukázat na výhody některých klíčových složek, zatímco tyto složky pravděpodobně nic nezmění, protože se používají v tak nízkých koncentracích.

Kde se prodává Dr. Jart?

Produkty péče o pleť od Dr. Jart se prodávají na webové stránce značky, jakož iu několika online prodejců třetích stran, jako jsou Sephora, Amazon a další.

Co je Dr. Jart?

DR. Jart říká: „Chceme se ujistit, že si svůj nákup Dr. Jarta naprosto zamilujete! Pokud nejste zcela spokojeni, náš tým zákaznických služeb vám s radostí pomůže s oprávněným vrácením nových nebo jemně použitých položek s cílem vrátit peníze nebo kredit do obchodu do 30 dnů od nákupu. Je snadné spustit návrat! Stačí nám poslat e-mail na adresu [email protected] a doručíme předem štítek k vrácení a pokyny k vrácení pro všechna oprávněná vrácení“.

Je Dr. Jart bez krutosti?

Dr. Jart není bez krutosti, jelikož produkty péče o pleť Dr. Jarta se prodávají v pevninské Číně, kde je testování na zvířatech povinné ze zákona.

Recenze Dr. Jarta

Recenze Dr. Jarta jsou směsí velmi pozitivních a velmi negativních. Existují převážně pozitivní recenze od zákazníků, kteří milují Dr. Jart. Například jedna recenze Dr. Nádoba Black Label Detox BB Cream říká: „Vyzkoušela jsem čtyři různé BB receptury. Toto je jediné, kterému mohu dát pět hvězdiček! Vztah je velmi, velmi dobrý. Mám několik velmi velkých slunečních skvrn a tenhle má mnohem lepší krytí než dokonce i špičkový krycí základ, který jsem použil. Zdá se, že barva splývá s tónem mé pleti a působí lehce a pohodlně. Vřele doporučuji tento produkt!“

Existuje však mnoho negativních recenzí na Dr. Vtip o BB krému od zákazníků, kteří říkají, že tento krém má velmi šedý, popelavý tón. Jedna recenze například říká: „Právě dnes jsem si koupil tuto položku. Přinesl jsem to domů a uvědomil jsem si, že moje tvář je křídová nebo šedá. Zkusila jsem pudrový produkt a moje tvář stále vypadá jako odbarvená. Mám pleť s neutrálním světlým odstínem a krémový pigment mi nefunguje. Co nejdříve se vrátíme, abychom vyměnili za lepší produkt.“ Další negativní recenze na tento produkt pocházejí od zákazníků, u kterých se po jeho použití objevilo akné.

Jaké jsou alternativy k Dr. Jartovi?

Pokud hledáte produkty péče o pleť, které dokážou bojovat proti známkám stárnutí, doporučujeme vám Carrot & Stick. Carrot & Stick maximalizuje použití účinných složek a minimalizuje použití povrchových složek, výsledkem čehož jsou pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší vypadající pleť.

Napsat komentář