poslední rutina čištění| Zdravápleť

22. dubna Jak odstranit černé tečky?

Svět kosmetiky a krásy má velkého nepřítele (srovnatelného jen s tmavými kruhy): černé tečky. Bohužel není třeba je představovat, protože jsou známé každému z nás. Tito nepohodlní nájemníci jsou přítomni zejména v centrální části nosu, v čele a bradě a jsou odborníky na ničení našeho dne. To dělá hledání způsobu, jak se zbavit černých teček, jednou z velkých otázek ve světě kosmetiky.

Co to je a jak odstranit černé tečky?

Všechny chceme být krásné a víme, že čistá a upravená pleť je nezbytným krokem k lesku. Někdy se však vyskytnou malé nedokonalosti, které nás dělají ošklivými, jako jsou fleky, pupínky nebo černé tečky na tváři, a musíte se s nimi naučit vypořádat, zejména s černými tečkami, které se objeví, když to nejméně čekáte, a tvář po nich bude vypadat špinavě. .. a při slabém osvětlení.

Právě tuk, špína a odumřelé buňky se hromadí v pórech a ucpávají je. Nazývá se to „černá tečka“, protože vnější strana víčka je odkrytá, takže oxiduje a ztmavne. Toto je černá skvrna.

Pokud jde o ochranu před černými tečkami, prevence je nezbytná. Je pro ně životně důležité věnovat velkou pozornost každodennímu čištění obličeje.

Pokud se jim přesto nevyhneme, musíme se jich zbavit. K odstranění těchto nedokonalostí přítomných na naší tváři máme různé alternativy, pokud jde o jejich odstranění.

Zde je několik:

Jak odebrat černé tečky? Tady jsou vaši spojenci.

Prevence:

Jak už jsem řekl, existuje množství produktů, které vám pomohou předcházet a eliminovat černé tečky.

LA ROCHE-POSAY Ultra koncentrované Effaclar sérum proti nedokonalostem

Kombinuje kyselinu glykolovou, kyselinu salicylovou a LHA s niacinamidem k ošetření skvrn, skvrn, viditelných pórů a černých teček. Kromě toho čistí pokožku, vyhlazuje texturu a redukuje jemné vrásky, přičemž kombinuje každodenní peelingové, uklidňující a anti-agingové působení.

LA ROCHE-POSAY Effaclar Ultra koncentrované sérum proti nedokonalostem (25,94 €)

ACNEMY Dryzit Suché mléko na pupínky

Formulován s kyselinou salicylovou, oxidem zinečnatým, niacinamidem a kalaminem k odstranění skvrn a rychlý boj proti akné. Je ideální pro aknózní pleť a perfektní pro rychlé vysušení pupínků.

ACNEMY Dryzit Basket Drying Lotion (15,99 EUR)

Maska na čištění pórů s aktivním uhlím Clear Improvement ORIGIN

Obsahuje bambusové dřevěné uhlí (které působí jako magnet na odstranění nečistot z pórů), bílý porcelánový jíl (absorbuje toxiny z prostředí) a lecitin (rozpouští nečistoty). Výsledkem je čistá, vyčištěná pleť.

Clear Improvement Maska s aktivním uhlím na čištění pórů ORIGIN (24,90 €)

Odstranit stávající:

Čistící náplasti (nebo proti černým tečkám)

Je to kořenový roztok, který absorbuje tuk a čistí póry a zároveň je uzavírá. Chcete-li odstranit nečistoty z pokožky a zjemnit velikost pórů, postupujte podle 5 velmi jednoduchých kroků:

  1. V první řadě je nezbytné si dobře vyčistit tvář. Udělejte to tak, jako vždy, s běžným čistícím prostředkem na obličej.
  2. Navlhčete oblast obličeje, na kterou budete aplikovat náplast.

Ale tady je trik udělaný v Zdravaplet: pokud kromě toho, že si obličej dobře vyčistíte a zvlhčíte, otevřete póry párou (ze sprchy nebo parních koupelí), budete moci změkčit zátku (černé tečky) a vlastnosti náplast snáze pronikne. Z tohoto důvodu, pokud proužky umístíte hned, jak vyjdete ze sprchy, a využijete výhod páry, dosáhnete lepších výsledků. Dalším tipem je použít horkou vodu ke zvlhčení oblastí, které se mají ošetřovat, abyste ještě více podpořili změkčení černých teček.

  1. Umístěte náplasti: Je důležité nemanipulovat s náplastmi na čištění pórů mokrýma rukama, protože byste je poškodili. Nezapomeňte je také bezpečně umístit do středu nosu, čela nebo brady.
  2. Nechte je zaschnout, aby jejich složení proniklo a absorbovalo veškeré nečistoty. Je důležité dodržovat pokyny uvedené v každé kosmetice. Obvykle to trvá asi 10 minut, ale závisí to na produktu.
  3. Pomalu postupně odstraňujte pásky na obličej. Pokud je odstraníte násilím, mohou poškodit pokožku a způsobit zranění.

Nyní, když jsou póry otevřené, můžete použít tonikum a pokračovat v běžné zkrášlovací rutině nebo je uzavřít studenou vodou.

Koncept krásy YOU ARE THE PRINCESS Náplasti pro čištění pórů

Zbavte se černých teček za 10 minut za jedno euro. Je to sada 3 přípravků na čištění pórů na čele, nosu a bradě, které pomáhají eliminovat černé tečky v těchto třech konfliktních oblastech.

Beauty concept YOU ARE THE PRINCESS Náplasti pro čištění pórů (1,00 EUR)

Přístroj na vysávání:

COSMETIC CLUB Vysavač černých teček

Je to vysavač, který absorbuje nečistoty, zlepšuje vzhled pokožky, aby se dosáhlo hloubkového čištění. Obsahuje 4 odnímatelné hroty s různými konci a má 5 úrovní výkonu.

KOSMETICKÝ KLUB Vysavač černých teček (15,45 EUR)

Napsat komentář