Pokaždé, když TOTO udělám, moje pleť omládne (a Irina Shayk také).| Zdravápleť

3. červen Pokaždé, když TOTO udělám, moje pleť omládne (a pleť Iriny Shayk)

Zveřejněno v 11:02 v Kosmetika od Bruna Bruna

Jaký je tipový trik? Použijte ledovou kouli, prázdnou kulovou formu, která je naplněna produktem a která, když se použije zmražená, revitalizuje pokožku obličeje.

Má ho každá žena Tipy pro krásu pro dokonalý a zářivý vzhled pleti. Pro některé spočívá tajemství v určitém krému; pro ostatní ve směsi dvou produktů; pro mnohé jiné je to přírodní a domácí lék, který zdědili po svých prarodičích. Pro Irina Shayk a jakmile to objevíte, i pro vás důvodem, proč vynikne vaše omlazená pleť, je používání ledová koule, stále potřebnější nástroj v soupravách dámské toalety.

Co je ledová koule?

Ledová koule je a kosmetický doplněk která vypadá jako prázdná forma, kterou lze naplnit vodou nebo kosmetickým přípravkem (hydratačním krémem, sérem…). Po naplnění se musí vložit do mrazničky, aby tekutina ztuhla. Když se tak stane, další krok je logický: naneste jej na pokožku obličeje s efektem chladu.

Jak to Irina Shayk používá?

Jako modelku sdílela na svém instagramovém profilu, kromě hydratačního krému, krému na oční kontury a masáže obličeje, Byl jsem fanouškem ledové koule. Naplnil ji vodou a využil ledovou kouli jako alternativu k tradičním kostkám (krásně známým jako glazura na obličej) k péči o svou pokožku. Občas a podle top na sociálních sítích přidala ještě jednu tekutinu v tekutině přírodní složka jako je heřmánek nebo ovoce.

Co ona získá – a co vy – tímto odborným trikem?

Irina Shayk si masírovala pokožku obličeje a krku tímto zmraženým gadgetem a přiznala se, že obrátila otok a získejte plus jas pro dívku. Tyto okamžitě viditelné výsledky (as dlouhodobými výhodami) jsou způsobeny chladem a schopností aktivovat krevní oběh a uvolnit svaly obličeje. „Tak jsme se vzbudili v Rusku, věřte, že to funguje. Možná zanechá vaši pokožku trochu červenou, ale nebojte se, časem to zmizí,“ řekl Shayk.

Tyto by byly Hlavní výhody jeho neustálého používání:

  1. Pomáhá minimalizovat póry

  2. bojovat proti vráskám

  3. Zvyšuje průtok krve

  4. Snižuje výskyt akné, skvrn a jiných skvrn

  5. Redukuje tmavé kruhy a váčky pod očima

  6. Před nanesením make-upu je skvělé si pleť připravit.

Kde koupit ledovou kouli?

V Ty jsi princezna – k prodeji na sestřenice – tento nástroj najdete, abyste se sami přesvědčili, proč oblíbená ledová koule Iriny Shayk (známá také jako ledová koule na kůži) tak dobře funguje. „Tyto ledové koule okamžitě probudí pokožku. Pomáhá také zvyšovat její elasticitu a udržovat pevnost. Mohou být použity samostatně s masážními technikami nebo s produkty, jako jsou séra a zvlhčovače, aby se podpořilo lepší vstřebávání do pokožky,“ říká o tomto produktu kosmetický tým značky.

Přesvědčil jsem tě?

Napsat komentář