Pojďme surfovat!! Chraň se před sluncem.| Zdravápleť

29. července Wes Surfing !! Chraň se před sluncem.

Zveřejněno v 06:00 v kategorii Kůže, tělové výrobky od Maria

Ahojte bratranci!!

V Zdravaplet si VELMI uvědomujeme péči o pleť během celého roku. Nicméně v létě jsme více vystavováni slunci a je třeba věnovat zvláštní pozornost tomu, abychom předcházeli problémům, kterým jsme čelili předtím.

Dnes vám chceme říci o společnosti, která díky designu, ceně a kvalitě činí z ochrany pokožky skutečný požitek! Toto je Wes Surf.

Wes Surf je společnost specializující se na opalovací mléka a opalovací krémy, které se vyznačují vynikající hodnotou za peníze.

Neobsahují ani parabeny a značka neobsahuje týrání zvířat.

Všechny voní skvěle!! Od svěží vůně aloe gelu až po letní vůni olejů.

Jedním z nejvýraznějších produktů je opalovací olej:

Protect and Tan DRY OIL, který chrání pokožku před sluncem se SPF 30 a zároveň pomáhá k postupnému opálení. Ve formátu sprej.

INTENZIVNÍ OLEJ K OPALOVÁNÍ, voděodolný, který zintenzivňuje opálení a zároveň chrání pokožku. Ve formátu sprej.

MAXI TAN MRKVOVÝ OLEJ, vlastnosti mrkve pro pokožku již známe. Tento olej pomáhá pokožce spíše se opálit. Ale buď opatrný! Nemá žádnou ochranu před sluncem. Ve formátu sprej.

SOLÁRNÍ MLÉKO PRO OPALOVÁNÍ SPF 50, voděodolné, urychluje opálení a zároveň chrání pokožku. S dávkovačem a neodolatelnou vůní.

SOLAR TANNING SPRAY je velmi lehký opalovací a opalovací krém, který se dobře vstřebává a zanechává pokožku voňavou. Pomáhá dřívějšímu opálení.

ALOE CALMANT AFTER SUN, žádná solární linka by nebyla úplná bez After Sun. Wes Surf’s je uklidňující a regenerační a osvěžuje a zklidňuje pokožku, která byla vystavena slunci. S dávkovačem.

Už je znáte, teď už neexistuje výmluva, abyste měli pokožku chráněnou as krásným a zdravým opálením.

Doufáme, že se vám příspěvek líbil a že se s námi podělíte o své názory.

Až do dalšího příspěvku!!

Napsat komentář