Pleťové tonikum, regenerační čistič Atashi

Co se děje tonikum Je to zvláštní svět, protože přestože jich je na trhu velké množství, ten můj pokožka se velmi zjemnila a najít takový, který se mi opravdu líbí a všimnout si jeho účinek, není snadný úkol.

The Pleťové tonikum, regenerační čistič Atashi Je to jedna z těch výjimek, které má moje pleť ráda a proto vám o ní v tomto příspěvku povím něco víc.

značka Atashje španělská kosmetická značka, kterou jsem poznala na Farmavázquez, protože mi dali možnost vyzkoušet si jejich produkty na soukromé relaci, kterou jsem absolvovala se Sabrinou, prodavačkou značky a okouzlující dívkou.

Mít různé linie, ve kterých převládají přírodní a kvalitní ingredience a jejíž účinnost podporuje velká kosmetická laboratoř iu nás Phergal.

Bylo mi jasné, že po té ukázce si chci koupit nějaký jejich produkt a jelikož je pro mě vždycky těžké najít dobrý toner, rozhodl jsem se dekantuj mě pro něj pleťové tonikum z řady antioxidantů.

Atashi Cellular Antioxidant Skin Defense Toner

  • Suma: 250 ml
  • cena: 15 € (přímý odkaz)
  • Bez parabenů
  • Pro všechny typy pokožky
  • Hypoalergenní
  • přísad (INCI): čištěná voda, vaccinium macrocarpon ovocná voda, ovocná voda vitis vinifera, ovocná voda punice granatumglycerin, tokoferylacetát, askorbyl tetraizopalmitát, ubichinondisopropyladipat, tokoferol, kyselina glykolováalantoin, PANTENOLbiosacharid guma-1, lecitin, triglycerid kyseliny kaprylové / kaprinové, hydrogenovaný ricinový olej peg-40, polysorbát 20, oktoxinol-12, alkohol, parfém, ethylhexylglycerol, fenoxyetanol.

Mezi jeho složkami je třeba poznamenat, že se skládá zejména z brusinkové vody, hroznů a granátového jablka, tří vysoce antioxidačních plodů s vysokou koncentrací polyfenolů, které pomáhají neutralizovat škody způsobené volnými radikály.

K tomu všemu je třeba připočítat další pozoruhodné aktivní složky složení jako koenzym Q10, pantenol, vitamín E, vitamín C či kyselinu glykolovou, které z tohoto produktu dělají velmi kompletní tonikum pro péči o pokožku obličeje.

Můj názor

Koupila jsem si ho bez velkého očekávání, protože, jak jsem vám řekla na začátku příspěvku, je pro mě obtížné najít tonery, díky kterým se moje pleť uklidní a zlepší.

Jisté je, že se stal jedním z mých nejoblíbenějších tonerů díky své vůni, pocitu, hydrataci a zejména tomu, že moje pokožka se cítí lépe pokaždé, když si ho nanesu.

Moc se mi líbí jeho složení a je pravda, že je velmi ohleduplný k pokožce. Chtěla jsem však vědět, jestli je to jen můj dojem, nebo to opravdu stojí za produkt, a tak jsem je vzala mámu vyzkoušet a ona se do něj také zamilovala.

Dám si ho do rozprašovače, abych si nastříkal na tvář (vždy používám takové tonery) a ten pocit je úžasný. Okamžitě zklidněná a vyživená pokožka. Navíc musím říci, že někdy jsem po nanesení začala dělat věci a zapomněla jsem pokračovat s pleťovou rutinou, abych si udělala představu, jak je s ní pokožka příjemná.

I když naznačuje, že jde o tonikum pro noční použití, používala jsem ho zejména ráno a fungovalo to velmi dobře. Chápu, že se doporučuje používat jej na noc, protože obsahuje kyselinu glykolovou a při nesprávném nanesení ochranného krému může způsobit skvrny. Ale pokud jsou jako já, z čeho je SPF povinen 365 dní v roce, můžete jej bez problémů používat i ráno.

Mám smíšenou pleť, ale nepochybuji o tom, že tento „nástřel“ antioxidantů prospívá každému typu pleti. Těším se na vyzkoušení dalších produktů Atashi, protože to byl skutečný průlom.

⭐Skóre: 8/10

Znali jste značku Atashi? Použili jste některý z jejích produktů?

Napsat komentář