Placenta pro péči o pleť– Tipy pro zářivé vlasy a pleť Napsala Andrea

Lidská placenta, která se tvoří v děloze během těhotenství, plní mnoho životně důležitých funkcí pro život děťátka. Nakonec spojuje rostoucí dítě se zdrojem života jeho matky, poskytuje vitamíny, bílkoviny a enzymy pro podporu zdravého růstu, poskytuje kyslík a odstraňuje toxiny z těla dítěte. Přirozené protilátky v placentě tvoří ochrannou bariéru, která zabraňuje pronikání živin a bakterií. Hormony vylučované placentou také podporují tvorbu nových cév, které stimulují metabolismus a energii miminka.

Víme, že placenta je přirozený a životně důležitý prvek, který vyživuje, chrání a dává život každé lidské buňce, takže dává smysl, že extrakt z placenty bohatý na bílkoviny se ukázal jako výjimečné ošetření pokožky. Ve skutečnosti léčivá síla placenty opravuje poškození kůže, ztrátu elasticity, nerovnoměrnou pigmentaci a hluboké linky a vrásky, jakož i silné zarudnutí a modřiny jsou v lékařské komunitě tak známé, že se staly léčebným řešením pro pokožku. . mezi renomovanými dermatology a plastickými chirurgy v Beverly Hills.

Fyzička Emilia Karsh, Ph.D., objevila fenomenální léčivou sílu lidské placentární esence, když ji aplikovala na vážně popálenou pokožku své supermodelky. Byl to kožní „zázrak“, který doktorovi Karshovi změnil život. Po letech výzkumu kožních buněk zjistila, že přirozená rostlinná placenta je ještě silnější než ta lidská k regeneraci pokožky.

Rostlinná versus lidská placenta

Placenta rostliny je přírodní látka nacházející se pod pístkem rostliny. Má vysokou koncentraci aminokyselin, proteinů a peptidů, které podněcují přirozenou tvorbu kolagenu v pokožce a buněčný metabolismus.

Dva klíčové atributy přírodní rostlinné placenty způsobují tuto pozoruhodnou širokospektrální opravu pokožky. V první řadě je esence rostlinné placenty rozpoznána nebo přijata vlastními buňkami pokožky, takže má jedinečnou schopnost proniknout hluboko do podkoží pokožky, kde začíná poškození. Za druhé, rostlinná placenta pomáhá harmonizovat různé aktivity jednotlivých kožních buněk, aby se maximalizovaly léčebné výhody anti-agingových peptidů, antioxidantů, vitamínů a klinicky ověřených rostlinných látek. Velká léčivá síla rostlinné placenty se rychle projeví při hojení ran, včetně kožních oděrek, silných modřin, zarudnutí, podráždění a popálenin.

V klinických studiích ve srovnání s lidskou placentou vykazovala rostlinná placenta 70% zvýšení okysličení pokožky. Když pokožka spotřebuje více kyslíku, vytváří zdravé proteiny, které posilují a chrání životně důležitou kolagenovou strukturu, která brání pokožce působit a vypadat mladě. Stimulací krevního oběhu se kožní buňky rychleji regenerují, aby se posílil tón pleti a opravily viditelné linie a vrásky. Dokonce i škody způsobené UV zářením a znečištěním životního prostředí se zmenšují, rozmazávají se zabarvení, aby pokožka vypadala jasněji a jasněji.

Bio-Placenta od EMK: přírodní zázrak pro obnovu pokožky

Aby tuto přírodní léčivou složku přinesl každému, Dr. Karsh vyvinul EMK Skin Care. Základem každého ošetření pleti EMK je čistá esence přírodní rostlinné placenty z kaktusové rostliny agáve, původem ze Střední Ameriky. Unikátní EMK Bio-Identical placenta prochází komplexním extrakčním procesem, který zachovává molekulární kompatibilitu rostlinné placenty s pokožkou pro bezprecedentní výsledky hojení. Okamžitě viditelný výsledek úžasného „životodarného“ EMK Bio-Placenta je dramaticky pružná, hydratovaná pokožka pro svěží, méně vycpaný vzhled. Pleť vypadá lehčí, zářivější a na dotek neuvěřitelně hedvábná.

Při nepřetržitém používání EMK Bio-Placenta infuzní receptury hloubkově regenerují pokožku, zajišťují dlouhotrvající hydrataci a dramaticky opravují všechny viditelné defekty pokožky. Dodávají pokožce pozoruhodnou zářivost a zářivost jako u dítěte. Není divu, že mnoho předních celebrit při akcích na červeném koberci spoléhá na okamžité výhody péče o pleť EMK. (Pozn. redakce: Victoria Beckham, Madonna a Eva Longoria jsou jen některé z vášnivých fanoušků značky.)

Napsat komentář