Pixi Glow Toner – zkušební kosmetika

Před pár měsíci se na pódiu „potinguil“ objevilo tonikum, které si podmanilo různé americké blogery a násilně proniklo do Španělska.

Nejprve mě zklamala cena, ale po pár měsících jsem se rozhodl, že si ho koupím, abych zjistil, zda se vyplatí, nebo jde čistě o marketing.

Pro ty z vás, kteří ho ještě neznají, je jím obličejové tonikumjehož zvláštností je, že má a 5% kyselina glykolová.. Je to výjimečné, protože obvykle nenese tuto účinnou látku v tak vysokém procentu. Ale kromě toho a bez jakéhokoli čekání vám to řeknu moje zkušenost s Pixi Glow Tonic.

Tonikum s kyselinou glykolovou Pixi Glow

  • Suma: 250 ml
  • cena: Přibližně 24 EUR (Přímý odkaz)
  • přísad (INCI): Aqua, Šťáva z listů Aloe Barbadensis, Kyselina glykolovábutylenglykol, glycerin, hydroxid sodný, Výtažek z listů Hamamelis Virginiana (Hamamelis)., Extrakt ze semen Aesculus Hippocastanum (pagaštan koňský).hexylenglykol, fruktóza, glukóza, sacharóza, močovina, dextrin, alanin, kyselina glutamová, kyselina asparagová, hexylnikotinát, Extrakt z kořene ženšenu Panaxethylhexylgicerin, EDTA disodnábiotin, PANTENOLPEG-26-Buteth-26, hydrogenovaný ricinový olej PEG-40, fenoxyethanol, parfémkaramel, IC 14700

Se mnou už víte, že suroviny přicházejí, takže tohle je první věc, na kterou se podívám. Kyselina glykolová je na třetí pozici a je tedy v dobrém množství. S glykoly co dostaneme, je a jemná exfoliace pokožky. Již víte, že kyselina glykolová je jednou z těch známých jako AHA (alfa hydroxykyselina), což nejsou nic jiného než různé kyseliny, které po nanesení na pokožku ji chemicky odlupují. Jinými slovy, mohou být dobrou náhradou za granulované exfolianty, které jsou pro pokožku škodlivější, protože ji „škrábe a napadá“.

Proto a protože toto tonikum obsahuje vysokou koncentraci této účinné látky, je třeba mít i jiné složky, které ošetřují a zklidňují pokožku. Toto je práce provedená v tomto INCI Aloe veraextrakt z hamamelis nebo výpis z jírovec koňský.

Na druhé straně, nejvíce zvlhčující funkce, dobrá na straně fruktóza, glukóza, sacharóza a močovina, které spolu s pantenolem pomohou zlepšit hydrataci pokožky po procesu exfoliace podle potřeby.

Pravda je i to, že obsahuje barvivo (velmi nechápu proč, jelikož sklo je již oranžové) a parfém (který podle typu pleti může vyvolat alergii).

Můj názor na toner s kyselinou glykolovou od Pixi

A po téměř 5měsíčním zkoušení a po rozboru ingrediencí vám řeknu svůj názor na slavný pleťový toner Pixi.

Jak můžete vidět v INCI má docela dobré ingrediencea především jsou Kompenzován na exfoliaci, ale zároveň zklidňuje a zvlhčuje. To je důvod, proč při aplikaci a zaschnutí nezanechává na tváři pocit těsnosti.

Používal jsem ho v noci a je pravda, že pokožka je velmi svěží a jemná, takže svoji funkci plní velmi dobře. Po rozetření a zaschnutí jsem hladce nanesla zbytek mé noční rutiny.

Myslím, že je to a produkt stojí za to. Zejména chcete-li provést jednoduchou exfoliaci bez použití séra s vysokou koncentrací kyselin.

Pro mladou pleť Začít provádět úplnější rutinu je také ideální, pokud máte akné Doporučuji to i vám.

Myslím, že je to velmi kompletní produkt, možná drahá „palina“. Ale hej, pokud to chcete vyzkoušet, můžete udělat, jak jsem si koupil 100 ml nádobu namísto 250 ml?

A samozřejmě, vždy vždy, opalovací krém během dne na tvář, protože jestli ho použijete ráno nebo večer, AHA reagují na slunce a mohou se objevit fleky.

⭐Skóre: 8/10

Pokud jste to vyzkoušeli, zanechte mi svůj názor v komentářích. Hezkou středu!?

Napsat komentář