Pevná maska ​​odolná vůči rtěnce! ?| Zdravápleť

01 Feb Pevné rtěnky, odolné vůči masce! ?

Zveřejněno ve 20:02 v kategorii Carmen Makeup

Jste jedním z těch lidí, kteří denní make-up rtů? Nemáš za co! Jste na perfektním místě? A během této doby, kdy je používání masky v dnešní době nevyhnutelné, se s vámi podělíme o všechno nejlepší. fixní rtěnky odolné vůči masce ??

? Maybelline Matte Ink Liquid Lipstick

Tento seznam fixní rtěnky odolné vůči masce Musel jsem začít, ano nebo ne, jednou z vašich oblíbených rtěnek, které přímo odolávají VŠEMU? Matný inkoust Maybelline. Někdy je i odličování těchto fixních rtěnek výzvou?

Matný finiš, vydrží celý den, široká škála odstínů, snadno se nanášejí, příjemně se nosí… Zkrátka nic, co byste o nich nevěděli nádherné fixní rtěnky.

? Červená tekutina Goty x Krash Mile High Club Krash Cosmetics

Tito fixní rtěnkajako celá kolekce Goty x Krash, způsobila pocit od okamžiku spuštění. Pevné tekuté rtěnky se sametově matným povrchem, super pigmentované, lehké, veganské, bez krutosti… No tak, úžasné?

Dostupné ve dvou odstínech fixní rtěnky ideální pro jakýkoli vzhled.

? Tekutá rtěnka Porporaporpita od Pink Duck London

Bylo jejich první vydání s 8 odstíny fixní rtěnka a … Pink Duck London se vám tak líbil, že neváhali přinést nové odstíny Tekutá rtěnka Porporaporpita od Pink Duck London ??

Sametově matný povrch, super pohodlné na nošení, lehké, s lahodným aroma, nevysušuje rty… Tyto rtěnky odolné vůči rtěnkám se vám budou líbit! ❤️

Foto od @sabrina_glow

? Supreme Velvet Matte Liquid Lips Bruj liquid Perfect

Jeden z našich nejnovějších přírůstků: fixní rtěnky od Bperfect Velvet Matte Liquid Lips: měkké, lehké, dlouhotrvající složení, matný povrch … A odolné vůči masce!

? Tekuté rtěnky Provocalips Rimmel

fixní rtěnka ve dvou fázích: nejprve naneste barvu, nechte několik vteřin zaschnout a naneste vrchní lak, aby barvu uzavřel, hydratoval a dodal lesk.

Tito Rimmel fixní rtěnka je tam jídlo, pití, polibky a samozřejmě masky!

? Permanentní matná tekutá rtěnka L’Oréal Rouge Signature

Pokud vyzkoušíte tyto fixní rtěnka od L’Oréal zamilujete se! Tekuté rtěnky odolné vůči masce, matný finiš as tak lehkou texturou, ani si nevšimnete, že je máte na sobě?

Mají speciální aplikátor pro přesnou a jednoduchou aplikaci.

? Tekutá rtěnka 16H Dermacol lip color

Kdo neví Dermacol 16h Dlouhotrvající barva na rty? fixní rtěnka se dvěma fázemi: dlouhotrvající a hydratační s lesklým povrchem po dobu 16 hodin!

Extra z těchto fixní rtěnka: To je správné formulováno s přírodními oleji vysoká kvalita spolu s vitamín E, chránit, hydratuje a zjemňuje Vaše rty?

Zkoušeli jste něco? Jaké jsou vaše oblíbené? Řekni nám! ?

Napsat komentář