Permanentní rtěnka, která vydrží celý den| Zdravápleť

06 Aug Permanentní rtěnka, která vydrží celý den

Zveřejněno v 10:00 v Makeup od Fabra Communication

Z kanceláře do posilovny, z posilovny na večeři s přáteli, od večeře s přáteli na rande a tak dále každý den. Je váš denní režim tak hektický? Nestojíš na místě? Život ve 21. století je rychlý a hektický, a proto všichni hledáme a kupujeme předměty a produkty, které se tomu tempu přizpůsobí a usnadní. Ve věcech makeupnení nic odolnějšího a spolehlivějšího než permanentní rtěnkaprotože udrží barvu neporušenou a vydrží (téměř) celý den.

Tito rtěnka Pro fanoušky světa krásy dlouhodobě funguje jako nezbytný základ v jejich dnech. Holly Golightly to už řekla v „Snídani u Tiffanyho“: jsou věci, které je třeba číst se rtěnkou. I životy, setkání, polibky či objetí jsou hodné rtěnka ve výši tak si vyberme takovou, která nás nikdy nezklame.

Proč se nám to tak líbí?

Permanentní rtěnky jsou, jak již název napovídá, typem rtěnky, jejíž hlavní vlastností je vydržet neporušený po mnoho hodin. Obecně se má za to, že rtěnka je trvalá, když její účinek může trvat osm hodin. Ale mohou trvat déle, až čtyřiadvacet hodin. Tato odolnost je to, co uchvátilo tolik žen na světě, díky čemuž je tento produkt jedním z nejprodávanějších v kosmetickém průmyslu. S příchodem nového normálu a povinné masky v mnoha oblastech se prosadil i tento typ rtěnky.

Momentálně téměř všechny znaky krásy Do své sbírky již zařadili alespoň jednu řadu dlouhotrvajících rtěnek a odmítli je v různých formátech: tyčinkové, tekuté atp. Také barevná paleta, ve které lze koupit, je prakticky nekonečná. Existují značky, které fungují ve všech odstínech červené, hnědé, růžové, nahé…

Nejlepší permanentní rtěnky

Z Maybelline New York

© SuperStay Matte Ink Dlouhotrvající matná rtěnka

Nepochybně jedna z nejuniverzálnějších a nejúspěšnějších možností na trhu. Maybelline New York SuperStay je dostupný ve třiceti třech různých barvách a slibuje, že vydrží až šestnáct hodin bez retuše. Má složení s tekutým inkoustem s ultra nasycenými barevnými pigmenty, které rty nelámou ani nevysušují.

Od L’Oreal Paris

© L’Oréal Červená tekutá matná

L’Oréal Paris má také řadu dlouhotrvající tekuté rtěnky (velmi dlouhé trvání!). Je také k dispozici v široké škále tónů (osmnáct barev) a má tak lehkou texturu, že si nevšimnete, že jej máte na sobě.

společnosti Rimmel

© Rimmel Rujuri Stay Matte

V tomto případě mluvíme o permanentních rtěnkách v tyčinkovém formátu. Patří do řady Stay Matte Liquid Lip Color, formulované s čistými barevnými pigmenty pro intenzivnější barvu a lehkou texturu.

I vy hledáte rtěnky, které vám udrží puls?

Napsat komentář