permanentní manikúra krok za krokem

Dozvěděl jsem se to minulý rok permanentní manikúra, a pro mě je to vynález. Hlavně, že nejsem zrovna nejlepší na pulsu a vždy chodím ven, naštěstí, teď je zde další skvělý vynález, například. korektory štětců, super přesné ao kterém vám řeknu v jiném příspěvku, protože mi zachraňuje život! ⁇

Ale to je všechno tím více mě to třese domácí manikúra je taková po dvou dnech sklovina stoupá. Nevím jak vy, ale já bych je raději nosila nenamalované, než abych chodila na nášivky a vypadala jakkoli, protože ano, holky, ruce jsou důležitým úvodním dopisem, který často zanedbáváme.

Ano, je pravda, že s jeho pomocí vrstvy a podklady a samozřejmě silnější laky na nehty, kromě typického 1 eura mohou Dosáhnout až po mě uchovávejte neporušené 4 dny. Ale samozřejmě, pokud si řeknu, že si ho dám manikúra která trvá až tři týdny bez pohybu, protože jsem to musel vyzkoušet

šel jsem do Továrna na nehtyje velmi známá franšíza rozprostírající se na polovině Španělska, která za 10 eur dělá vás jedním permanentní manikúra. Byl jsem čtyřikrát a všichni čtyři se cítili tak trochu jako „dobytek“. Ženy, které se nezastaví, aby vstoupily a odešli, všechny sedí u některých pultů, což jsou alespoň v případě Zaragozy místy dost malé prostory. Ale hej, to jsou přece postřehy, ale po těch čtyřech příležitostech mě nejvíc trápil stav, v jakém mi zůstaly nehty.

Garantuji vám, že nehty mám velmi pevné a vůbec ne řídké, nelámou se žádným úderem, ale samozřejmě každé tři týdny jsem tam byla vyměnit lak a Ponořte nehty do misky s acetonem, aby lak roztál a umět jej odstranit. také ta akce opakoval v průběhu času Nechal mi rozdrcené nehty. Mírně se zlomili nebo ohnuli, vypadali slabé a velmi křehké, tak jsem přestal.

Jedna z nejlepších permanentních manikur v Zaragoze

Po čase a rozhovoru s kosmetickou kamarádkou mi řekla, že to, co se mi stalo s nehty, je normální, protože namáčení v acetonu je velmi agresivní proces. A řekl mi, že ne všechny kosmetické salony dělaly takovou permanentní manikúru.

Když jsem byl na Ana Manau aby mě udělal ultrazvukové čištění obličeje Viděl jsem, že udělali i manikúru, řekl jsem jim o svém případě a oni mi vysvětlili, že ano nehty si nenamáčely do acetonua tak jsem se rozhodla vyzkoušet tuto uctivější trvalou manikúru, kterou nyní podrobně rozeberu krok za krokem, protože vás ujišťuji, že rozdíl je důležitý.

Krok za krokem trvalá manikúra v kosmetickém centru

pilování nehtů

Tento krok je v obou případech stejný, protože jde o čas, kdy nehet je tvarován. Klientka je ta, která rozhodne o tvaru nehtu podle svého vkusu. Nebo pokud nevíte, jak jej podat, vždy můžete získat radu odborníka.

Zde je také třeba uvést délka chcete, v mém případě si je vždy ptám dost blízko k prstu, neboť velmi rostou a jelikož mi trvalá sklovina vydrží až 3 týdny bylo by to moc pracovat s klávesnicemi a počítači.

odstraňte kutikulu

V tomto kroku jsem si už začal všímat rozdílu. Protože kromě toho, že Carmen je 10letá profesionálka a v žádném okamžiku mě nebolela, franšíza ostříhala nehtovou kůžičku rovně a vždycky jsem odcházela s ranou kolem nehtu.

Toto je jen Carmen kovovým šoupátkem zatlačil kutikulu zpět a potom přejděte na další krok.

turniket

Toto byl jeden z nejpříjemnějších momentů, neznáte rozkoš, kterou soustruh dává. s ním odstraňte všechny slupky které mohly být vzneseny během předchozího soudního řízení. Pravdou je, že tímto krokem je nehet téměř definován.

Jak můžete vidět na fotografii, je to velmi jemný soustruh na to, co je velmi přesné a jednoduše napadne oblast nehtové kůžičky bez poškození zbytku nehtu.

střih srsti

Pokud některá kůže nebyla dokončena šoupátkem a navijákem, použila to Carmen kleště, abyste je opatrně odstřihli, Právě jsem odstranil zbytky kůže, ne kůžičku.

Protože pokud mám něco vytknout, tak je to preciznost a péče, s jakou dívky Ana Manau. Manikúra provedena včas a bez unáhlení, co je třeba ocenit.

leštit

V tomto kroku jsem si všiml i rozdílu. The zelený citron co používají, je měkčí a proto méně škodlivé pro nehty. Tam mi řekli, že používám tento pilník s měkkou podšívkou aby se nezmenšila tloušťka protože to není dobré ani pro nehet.

S leštěním se dosáhne toho, co je sjednotit povrch, aby se sklovina mnohem lépe usadila.

Úklid

S kapalina kterou vidíte na fotce nad Carmen me vyčistěte, jeden po druhém, každý nehet, abyste odstranili prach nebo jakékoli zbytky krému které můžeme nosit na nehtech. Dělá se to proto, aby byly naprosto čisté a lak na nehty tak bez problémů přilnul, protože pokud je na povrchu nehtu mastnota nebo špína, permanentní manikúra by mohla vyskočit.

e-mailový protokol

A tady přichází rozhodující moment smalt. Nejprve aplikujte a základní lak na ochranu nehtů.

Jak u permanentní profesionální manikúry, tak u permanentní domácí manikúry nebo v čemkoli, co můžete dělat doma, je důležité použít před barvou podkladovou bázi, protože kromě ochrany nehtu zajistíte, aby barva nepronikla. je to proto, že má porézní povrch.

Z tohoto důvodu, když si nehty nalakujeme bez tohoto prvního podkladového laku, poté když barvu odstraníme acetonem, zabarvený nehet zůstane a v mnoha případech vydrží i několik dní, dokud barva zcela nezmizí.

Během glazované používáme lampu, které vidíte na fotkách, na kterých vložte prsty na 30 sekund a lak vyjde zcela suchý. Tady jsme také viděli rozdíl oproti Nails Factory, protože tam lampy schnou déle.

Po základní vrstvě jsou dvě vrstvy barvy. Vybrala jsem si bílou, protože tuto barvu na léto miluji, dává mé ruce spoustu života a navíc zvýrazní tón, i když vás ještě slunce nezasáhlo.

The vrstvy nejsou příliš silné a je to důležité trvat na úpravě nehtů protože je to oblast, která dostává nejvíce úderů a kde se začínají odemykat. Zdůraznění tam získáme vyšší odolnost skloviny.

Před druhou vrstvou vysušte první vrstvu vložením prstů do lampy na 30 vteřin.

A konečně jas který rozzáří trvalou manikúru a je také a ochranná vrstva jednou. Osušte dalších 30 sekund lampy a nakonec nehet očistěte lakem na nehty a naneste hydratační krém na celou ruku a speciální hydratační olejíček na nehtovou kůžičku.

Trvalé odstranění manikúry

Chtěla jsem počkat na moji druhou manikúru, abych vám vysvětlila, jaký je proces odnětí. Pro mě, toto krok za krokem Udělat změnu s tím, co jsem dosud věděl a díky čemuž jsem přestal dělat manikúru na levných místech.

Uplynuly 3 týdny, co jsem si dělala manikúru a jak můžete vidět na předchozí fotce, už pořádně narostly a bylo jasně vidět hezký kus nehtu devět.

První věc, kterou udělali, bylo odstranění trvalé skloviny opilujte povrch nehtu pro mírně odstraňte ochrannou vrstvu skloviny a aceton lépe proniká v nátěru.

Po odeslání mě umístili alobalco vidíš na fotce impregnováno acetonem se kterým já zabaleny všechny nehty. Potom s tepelnou lampou vložím ruce na pár minut dovnitř, aby sklovina změkla a dala se snáze odstranit.

Tento proces v Nails Factory se skládal z ponoření nehtů do misek s acetonem na více než 15 minut a to bylo jednoznačně to, co je pro mě zničilo. Ano, BT se mi také nelíbí.

Nakonec špachtlí velmi opatrně odstraňte lak, který zůstal na povrchu nehtu, abyste jej co nejméně poškodili. A když je vše čisté, proces odesílání e-mailů začíná krok za krokem, jak jsem již zmiňoval.

Můj názor

Líbilo se mi to, je vidět s jakou péčí a péčí pracuje. Byli jste na druhé stránce asi 20 minut a tady jsou 45 minut skutečného relaxu, nulová bolest, nulová zranění a velmi dobře provedená manikúra.

Cena je 599 Kč na rozdíl od 10-13 €, které franšíza obvykle stojí, ale kompenzuje mě to. Nad vším Tuto manikúru bych zvolila, protože proces jejího odstraňování není s nehtem tak agresivní aby se předešlo problémům se slabostí nebo zlomením. Není to samé natřít si aceton vatou a pár minut, jak si namáčet nehty v miskách s acetonem na více než 15 minut, jak se mi to stalo minulý rok. Další plus vidím na těchto dražších manikurách v tom, že když si to chcete dát ven, můžete jít a udělají to zadarmo, nemusíte platit, jako kdybyste si šli dát udělat další manikúru, co se děje na Továrnu na nehty.

Toto je jeden kompletnější manikúra ještě profesionálnější ve které si můžete vybrat z široké škály barev a také kreseb či vzorů, ale především respektovat nehet a to je opravdu důležité.

Zkoušeli jste již tento typ permanentní manikúry?

Další ošetření, která od Ana Manao miluji, jsou lifting řas nebo senzorická exfoliace těla.

Chcete-li slevu 10 € na první ošetření v ANA MANAO, napište mi na Instagram, Facebook nebo mi zanechte komentář k tomuto příspěvku a já vám pošlu kartičku přítele se slevou.

Napsat komentář