Péče o pleť EPARA klade na první místo pokožku bohatou na melanin– Tipy na líčení a péči o pleť Doporučení A. Skarkova

Když Ozohu Adoh nemohl najít produkty, které by fungovaly pro suchou a nerovnoměrnou pleť, se kterou zápasil, neodradilo ho to – inspirovalo ho to k vytvoření vlastního.

„Cítil jsem, že stávající řešení péče o pleť neberou v úvahu různé způsoby, jakými se kožní problémy, jako je hyperpigmentace nebo suchost, projevují v tmavších odstínech pleti,“ říká zakladatel a generální ředitel společnosti EPARA, luxusní značky péče o pleť. přírodní a organické výživné složky – a nejnovější, které se dostaly do virtuálních regálů .

Jako receptury EPARA vyživují barvu pokožky

Po mnoha pokusech a omylech při kosmetickém pultu začal Adoh, který vyrostl v Nigérii a získal titul MBA na Oxfordské univerzitě, léčit své kožní problémy čistými botanickými přísadami z Afriky.

„Moji předkové používali tyto botanické rostliny a vždy říkali, jak jsou dobré, ale bez příliš mnoho vědeckých důvodů,“ vysvětluje. „A tak když jsem zápasil se svou pokožkou, vrátil jsem se k těmto botanickým rostlinám a zkoumal jsem vědecký základ jejich účinnosti. Na těchto složkách vynikala jejich jednoduchost, ale jejich účinnost při zmírňování starostí s mojí pokožkou.

Zakladatel EPARA Ozohu Adoh

Bohaté vyživující oleje, tuky a extrakty, které přeměnily Adohinu pokožku, se staly výchozím bodem pro řadu EPARA, na jejímž formulování úzce spolupracovala s laboratoří ve Spojeném království. S důrazem na hydrataci a rovnoměrný tón se 10 produktů v řadě stalo oblíbeným mezi barevnými ženami, které podobně jako Adoh nenašly své potřeby v jiných luxusních značkách péče o pleť. „Slyšíme hodně od našich zákazníků, ale myslím si, že na co jsme skutečně hrdí, je uznání péče a pozornosti věnované detailům, kterou věnujeme vytváření značky a každého produktu,“ říká Adoh.

Zde znáte některé z pozoruhodných receptur přípravku EPARA, které jsou vyrobeny tak, aby zahalily vaši pokožku do výživného a léčivého luxusu. Název EPARA znamená „souhlasit“ v nigerijském dialektu Ebira – a tato ošetření zajistí, že budete vypadat zářivě.

Naše oblíbené produkty EPARA

 1. Kupte nyní v

  EPARA čistící olej 5,28 fl. oz.

  Tento luxusní čistící olej, který se po aktivaci vodou změní na mléčnou tekutinu, činí z mytí obličeje očekávaný rituál. Složky jako ylang-ylang zklidňující olej a výtažek z kořene lékořice pomáhají předcházet podráždění, vyrovnávají pokožku a zaměřují se na hyperpigmentaci.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  EPARA Rozjasňující noční kondicionér 1,76 fl. oz.

  Kdo říká, že produkty pro pigmentaci musí být tvrdé? Přírodní oleje a extrakt z planktonu v tomto ultra bohatém kondicionéru pomáhají rovnoměrně tonizovat a snižovat hyperpigmentaci během spánku, abyste se mohli vzbudit se zdravou, hydratovanou a vyživenou pokožkou.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  EPARA hydratační krém na obličej 1,76 fl. oz.

  S bambuckým máslem, které zklidňuje záněty, marulovým olejem, který stimuluje elasticitu a extraktem z kořene lékořice pro lesk, tento máslový hydratační krém kontroluje všechna políčka, aby vám pomohl získat jemnou, hladkou a hydratovanou pokožku.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  EPARA 5,28 fl. oz.

  K použití tohoto hedvábného čistícího prostředku není nutná žádná voda – jednoduše vmasírujte do pokožky a otřete. Rostlinné výtažky a botanické látky dodávají pokožce lesk a odstraňují nečistoty, přičemž zanechávají pokožku vyživenou, nikoli zbavenou.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  Hydratační mlha EPARA 3,52 fl. oz.

  Potřebujete rychlou odpověď? Zlepšuje hydrataci a posiluje přirozenou ochrannou bariéru pokožky pomocí této osvěžující mlhy, která obsahuje přirozeně se vyskytující aktivní složky, jako je Glucam E-10, hydratační krém a extrakt z planktonu zaměřený na hyperpigmentaci.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 6. Kupte nyní v

  EPARA 0,53 fl. oz.

  Váčky pod očima, tmavé kruhy a otoky nejsou vhodné pro toto aktivní sérum vyrobené z přírodních olejů a rostlinných výtažků. Nejenže okamžitě hydratuje pokožku kolem očí, ale bylo klinicky prokázáno, že zlepšuje celkový vzhled oblasti: ve studii se 100 ženami se u 78 % žen po 28 dnech objevila viditelně zvýšená pokožka.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář